Del në dritë letra e prekëse e të mbijetuarës nga Titaniku, përshkruan momentet drithëruese

para 2 jave - Klan

Del në dritë letra e prekëse e të mbjetuarës nga Titaniku, përshkruan momentet drithëruese Ka dalë në dritë një letër që e ka shkruar një e mbijetuar nga Titaniku, ku përshkruan situatën brenda anijes...

Letra drithëruese nga një e mbijetuar e Titanikut: “Pritëm në heshtje fundin…”

para një jave - Bota Sot

Një letër drithëruese nga një e mbijetuar e Titanikut, i cila përshkroi britmat nga turmat e njerëzve ndërsa po luftonin për të shpëtuar, ka dalë në dritë. Marion shkroi: “Unë kam qenë në shtrat rreth...

Del në dritë letra e prekëse e të mbijetuarës nga Titaniku

para 2 jave - RTK

Ka dalë në dritë një letër që e ka shkruar një e mbijetuar nga Titaniku, ku përshkruan situatën brenda anijes dhe frikën e saj të madhe. Marion Wright shkroi këtë letër me pesë faqe për të atin të nesërmen...

DEL NË DRITË LETRA E PREKËSE E TË MBIJETUARËS NGA TITANIKU

para 2 jave - Klan Macedonia

PËRSHKRUAN MOMENTET DRITHËRUESE Ka dalë në dritë një letër që e ka shkruar një e mbijetuar nga Titaniku, ku përshkruan situatën brenda anijes dhe frikën e saj të madhe. Marion Wright shkroi këtë letër...

Publikohet letra prekëse e të mbijetuarës nga Titaniku, përshkruan momentet ngjethëse

para 2 jave - BalkanWeb

Mediat e huaja kanë publikuar së fundmi, një letër të shkruar nga një e mbijetuar nga Titaniku, e cila përshkruan situatën brenda anijes dhe të gjithë frikën e saj të madhe. Marion Wright e shkroi këtë...

Del në dritë letra prekëse e të mbijetuarës nga Titaniku, përshkruan momentet drithëruese

para 2 jave - Gazeta Express

Ka dalë në dritë një letër që e ka shkruar një e mbijetuar nga Titaniku, ku përshkruan situatën brenda anijes dhe frikën e saj të madhe. Marion Wright shkroi këtë letër me pesë faqe për të atin të nesërmen...

“Zemra ime po shkon për të gjithë ata që janë mbytur”- Del letra prekëse e të mbijetuarës nga Titaniku

para 2 jave - GazetaBlic

Ka dalë në dritë një letër që e ka shkruar një e mbijetuar nga Titaniku, ku përshkruan situatën brenda anijes dhe frikën e saj të madhe. Marion Wright shkroi këtë letër me pesë faqe për të atin të nesërmen...

Publikohet letra prekëse e të mbijetuarës nga Titaniku, përshkruan momentet ngjethëse të tragjedisë

para 2 jave - Gazeta Tema

Mediat e huaja kanë publikuar së fundmi, një letër të shkruar nga një e mbijetuar nga Titaniku, e cila përshkruan situatën brenda anijes dhe të gjithë frikën e saj të madhe. Marion Wright e shkroi këtë...

Letra drithëruese nga një e mbijetuar e Titanikut: “Pritëm në heshtje fundin…”

para një jave - Revista Kosovarja

Një letër drithëruese nga një e mbijetuar e Titanikut, i cila përshkroi britmat nga turmat e njerëzve ndërsa po luftonin për të shpëtuar, ka dalë në dritë. Marion shkroi: “Unë kam qenë në shtrat rreth...

E mbijetuara e tragjedisë së Titanikut publikon letrën prekëse

para 2 jave - Dosja.al

7 Prill, 2021 11:35 NEW YORK- Ka bërë xhiron e mediat të huaja, letra e një pasagjereje të mbijetuar të anijes më famëkeqe në histori. Letra përshkruan ndjesitë dhe frikën së rese, asokohe 26 vjeçe, fill...

DEL NË DRITË LETRA E PREKËSE E TË MBIJETUARËS NGA TITANIKU

para 2 jave - Fakti Ditor

Ka dalë në dritë një letër që e ka shkruar një e mbijetuar nga Titaniku, ku përshkruan situatën brenda anijes dhe frikën e saj të madhe. Marion Wright shkroi këtë letër me pesë faqe për të atin të nesërmen...

Del në dritë letra e prekëse e të mbijetuarës nga Titaniku

para 2 jave - Flaka

Ka dalë në dritë një letër që e ka shkruar një e mbijetuar nga Titaniku, ku përshkruan situatën brenda anijes dhe frikën e saj të madhe. Marion Wright shkroi këtë letër me pesë faqe për të atin të nesërmen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK