KE jep lajmin e mirë: Në mars u lëvruan 90 milion € e para të ndihmës makro-financiare të BE. Ja edhe sa do të përfitojë Shqipëria

para një dite - Top Channel

Në 25 maj 2020, Bashkimi Evropian miratoi vendimin për të vënë në dispozicion asistencën makro-financiare drejt vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe vendeve të zgjerimit të Evropës Lindore në kontekstin...

KE jep lajmin e mirë: Në mars u lëvruan 90 milion € e para të ndihmës makro-financiare të BE. Ja edhe sa do të përfitojë Shqipëria

para një dite - Bota Sot

Në 25 maj 2020, Bashkimi Evropian miratoi vendimin për të vënë në dispozicion asistencën makro-financiare drejt vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe vendeve të zgjerimit të Evropës Lindore në kontekstin...

KE për Shqipërinë: Në mars u lëvruan 90 milion € e para të ndihmës makro-financiare të BE

para një dite - ABC News

Komisioni Europian me anë të një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se në muajin mars ka lëvruar 90 milion eurot e para të përfituara nga asistenca 180 milion euroshe për Shqipërinë. “ Për të mbështetur...

KE jep lajmin: Në mars u lëvruan 90 milion € e para të ndihmës makro-financiare të BE. Ja edhe sa do të përfitojë Shqipëria

para një dite - Lexo

Në 25 maj 2020, Bashkimi Evropian miratoi vendimin për të vënë në dispozicion asistencën makro-financiare drejt vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe vendeve të zgjerimit të Evropës Lindore në kontekstin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK