​Rrëzohet aeroplani, 9 viktima dhe 15 të plagosur

para një muaji - GazetaBlic

Nëntë persona kanë humbur jetën dhe 15 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e rrëzimit të një aeroplani në Rusi. Në bordin e aeroplanit ndodheshin 24 persona, dy pilotët dhe parashutistë....

Nëntë të vdekur e 15 të lënduar nga rrëzimi i aeroplanit në Rusi

para një muaji - Koha.net

Një aeroplan tip L-410 është rrëzuar disa minuta pas ngritjes nga aeroporti Tanay në rrethin Kemerovo në Rusi. Për pasojë, nëntë persona kanë vdekur dhe 15 të tjerë kanë mbetur të lënduar. Në bordin e...

Katër të vdekur nga rrëzimi i një aeroplani në Rusi

para një muaji - Klan Kosova

Katër persona kanë vdekur dhe katër të tjerë janë lënduar rëndë pasi është rrëzuar një aeroplan i vogël në rajonin Kemerovo të Rusisë, të shtunën, kanë thënë nga shërbimi mjekësor atje. Agjencia e lajmeve...

Nëntë të vdekur e 15 të plagosur nga rrëzimi i aeroplanit në Rusi

para një muaji - Koha.net

Një aeroplan tip L-410 është rrëzuar disa minuta pas ngritjes nga aeroporti Tanay në rrethin Kemerovo në Rusi. Për pasojë, nëntë persona kanë vdekur dhe 15 të tjerë kanë mbetur të plagosur. Në bordin e...

Katër të vdekur nga rrëzimi i një aeroplani në Rusi

para një muaji - Bota Sot

Katër persona kanë vdekur dhe katër të tjerë janë lënduar rëndë pasi është rrëzuar një aeroplan i vogël në rajonin Kemerovo të Rusisë, të shtunën, kanë thënë nga shërbimi mjekësor atje. Agjencia e lajmeve...

Rrëzohet aeroplani, 9 viktima dhe 15 të plagosur

para një muaji - Alsat-M

Nëntë persona kanë humbur jetën dhe 15 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e rrëzimit të një aeroplani në Rusi. Në bordin e aeroplanit ndodheshin 24 persona, dy pilotët dhe parashutistë....

Rrëzohet aeroplani, 9 viktima dhe 15 të plagosur

para një muaji - RTK

Nëntë persona kanë humbur jetën dhe 15 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e rrëzimit të një aeroplani në Rusi. Në bordin e aeroplanit ndodheshin 24 persona, dy pilotët dhe parashutistë....

Rusi, 9 të vdekur nga aksidenti i një aeroplani me parashutistë në bord

para një muaji - Shenja

Të paktën nëntë veta humbën jetën nga përplasja gjatë uljes së një aeroplani në rajonin siberian Kemerovo në Rusi, transmeton Anadolu Agency (AA). Pas ngritjes, u paraqit një defekt në një nga motorët...

Tragjike/ Rrëzohet aeroplani, 9 viktima dhe 15 të plagosur

para një muaji - Bota Sot

Një aeroplan tip L-410 është rrëzuar disa minuta pas ngritjes nga aeroporti Tanay në rrethin Kemerovo në Rusi. Për pasojë, nëntë persona kanë humbur jetën dhe 15 të tjerë kanë mbetur të plagosur. Në bordin...

Rrëzohet aeroplani në Rusi, 9 viktima dhe 15 të plagosur

para një muaji - ABC News

Një aeroplan tip L-410 është rrëzuar disa minuta pas ngritjes nga aeroporti Tanay në rrethin Kemerovo në Rusi. Për pasojë, nëntë persona kanë humbur jetën dhe 15 të tjerë kanë mbetur të plagosur. Në bordin...

Rrëzohet aeroplani në Rusi, nëntë të vdekur dhe 15 të plagosur (Video)

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 19.06.2021 nga Erjon Dervishi Një aeroplan i lehtë tip L-410 u rrëzua disa minuta pas ngritjes nga aeroporti Tanay në rrethin Kemerovo në Rusi, duke rezultuar në nëntë persona të vdekur dhe...

Rrëzohet një avion në Rusi, 9 persona të vdekur dhe 15 të plagosur

para një muaji - NOA

Një avion tip L-410 është rrëzuar disa minuta pas ngritjes nga aeroporti Tanay në lokalitetin Kemerovo në Rusi. Për pasojë, nëntë persona kanë humbur jetën dhe 15 të tjerë kanë mbetur të plagosur. Në bordin...

Rrëzohet aeroplani, 9 viktima dhe 15 të plagosur

para një muaji - Lajmi.net

Në bordin e aeroplanit ndodheshin 24 persona, dy pilotët dhe parashutistë. Sipas mediave të huaja, aeroplani u ngrit pa probleme nga aeroporti, por disa minuta më vonë piloti dërgoi një sinjal se njëri...

Katër të vdekur nga rrëzimi i një aeroplani në Rusi

para një muaji - Arbresh

Katër persona kanë vdekur dhe katër të tjerë janë lënduar rëndë pasi është rrëzuar një aeroplan i vogël në rajonin Kemerovo të Rusisë, të shtunën, kanë thënë nga shërbimi mjekësor atje. Agjencia e lajmeve...

Katër të vdekur nga rrëzimi i një aeroplani në Rusi

para një muaji - Ekonomia Online

Katër persona kanë vdekur dhe katër të tjerë janë lënduar rëndë pasi është rrëzuar një aeroplan i vogël në rajonin Kemerovo të Rusisë, të shtunën, kanë thënë nga shërbimi mjekësor atje. Agjencia e lajmeve...

Nëntë të vdekur e 15 të plagosur nga rrëzimi i aeroplanit në Rusi

para një muaji - Fakti Ditor

Një aeroplan tip L-410 është rrëzuar disa minuta pas ngritjes nga aeroporti Tanay në rrethin Kemerovo në Rusi. Për pasojë, nëntë persona kanë vdekur dhe 15 të tjerë kanë mbetur të plagosur. Në bordin e...

Rrëzohet aeroplani, 9 viktima dhe 15 të plagosur

para një muaji - Gazeta Metro

Nëntë persona kanë humbur jetën dhe 15 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e rrëzimit të një aeroplani në Rusi. Në bordin e aeroplanit ndodheshin 24 persona, dy pilotët dhe parashutistë....

Rrëzohet aeroplani, 9 viktima dhe 15 të plagosur

para një muaji - KosovaPress

Nëntë persona kanë humbur jetën dhe 15 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e rrëzimit të një aeroplani në Rusi. Në bordin e aeroplanit ndodheshin 24 persona, dy pilotët dhe parashutistë....

Rrëzohet një aeroplan i vogël, vdesin katër rus

para një muaji - Telegrafi

Një aksident me fatalitet ka ndodhur në shtetin rus. Katër persona u vranë sot dhe tetë u plagosën pas rrëzimit të një aeroplani që transportonte parashutistë në rajonin rus Kemerovo . Kjo u njoftua sot...

Katër të vdekur nga përplasja e aeroplanit në Rusi

para një muaji - Insajderi

Katër persona kanë mbetur të vdekur dhe tetë të plagosur si pasojë e përplasjes së një aeroplani në Rajonin Kemerovo të Rusisë. Aeroplani po mbante kërcyes me parashutë, njoftoi të shtunën Departamenti...

Së paku shtatë të vdekur nga rrëzimi i një aeroplani në Siberi

para një muaji - RTK

Të paktën shtatë parashutistë vdiqën dhe mbi dhjetë të tjerë u lënduan, pasi një aeroplan i vogël i modelit L-410 u rrëzua afër një pylli në rajonin Kemerovo të Rusisë, në jugperëndim të Siberisë, raportuan...

Rrëzohet një aeroplan i vogël, vdesin katër rus

para një muaji - Arbresh

Një aksident me fatalitet ka ndodhur në shtetin rus. Katër persona u vranë sot dhe tetë u plagosën pas rrëzimit të një aeroplani që transportonte parashutistë në rajonin rus Kemerovo. Kjo u njoftua sot...

Së paku shtatë të vdekur nga rrëzimi i një aeroplani në Siberi

para një muaji - Infokusi

Të paktën shtatë parashutistë vdiqën dhe mbi dhjetë të tjerë u lënduan, pasi një aeroplan i vogël i modelit L-410 u rrëzua afër një pylli në rajonin Kemerovo të Rusisë, në jugperëndim të Siberisë, raportuan...

Së paku shtatë të vdekur nga rrëzimi i një aeroplani në Siberi

para një muaji - Gazeta Metro

Të paktën shtatë parashutistë vdiqën dhe mbi dhjetë të tjerë u lënduan, pasi një aeroplan i vogël i modelit L-410 u rrëzua afër një pylli në rajonin Kemerovo të Rusisë, në jugperëndim të Siberisë, raportuan...

Të paktën shtatë të vdekur nga rrëzimi i një aeroplani në Siberi

para një muaji - Periskopi

Të paktën shtatë parashutistë vdiqën dhe mbi dhjetë të tjerë u lënduan, pasi një aeroplan i vogël i modelit L-410 u rrëzua në një pyllë në rajonin Kemerovo të Rusisë, në jugperëndim të Siberisë, raportuan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK