Momentet e pabesueshme kur balena del prapa barkës së turistëve që e kërkojnë në anën e gabuar (foto të rralla)

para një muaji - Top Channel

Një grup amatorësh të balenave thuajse humbën momentin e pabesueshëm kur gjitari gjigand i detit nxorri turirin për t’i përshëndetur në barkën e tyre, pasi po shikonin në drejtimin e kundërt. Grupi ishin...

Momentet kur balena del prapa barkës së turistëve që e kërkojnë në anën e gabuar

para një muaji - Alsat-M

Një grup amatorësh të balenave thuajse humbën momentin e pabesueshëm kur gjitari gjigand i detit nxorri turirin për t’i përshëndetur në barkën e tyre, pasi po shikonin në drejtimin e kundërt. Grupi ishin...

Momentet kur balena del prapa barkës së turistëve që e kërkonin në anën e gabuar

para një muaji - GazetaBlic

Një grup amatorësh të balenave thuajse humbën momentin e pabesueshëm kur gjitari gjigand i detit nxorri turirin për t’i përshëndetur në barkën e tyre, pasi po shikonin në drejtimin e kundërt. Grupi ishin...

Momentet e pabesueshme kur balena del prapa barkës së turistëve që e kërkojnë në anën e gabuar

para një muaji - Bota Sot

Një grup amatorësh të balenave thuajse humbën momentin e pabesueshëm kur gjitari gjigand i detit nxorri turirin për t’i përshëndetur në barkën e tyre, pasi po shikonin në drejtimin e kundërt. Grupi ishin...

FOTO/ Momentet e pabesueshme kur balena del prapa barkës së turistëve që e kërkojnë në anën e gabuar

para një muaji - Java News

Një grup amatorësh të balenave thuajse humbën momentin e pabesueshëm kur gjitari gjigand i detit nxorri turirin për t’i përshëndetur në barkën e tyre, pasi po shikonin në drejtimin e kundërt. Grupi ishin...

Momentet kur balena del prapa barkës së turistëve që e kërkojnë në anën e gabuar

para një muaji - Tetova Sot

Një grup amatorësh të balenave thuajse humbën momentin e pabesueshëm kur gjitari gjigand i detit nxorri turirin për t’i përshëndetur në barkën e tyre, pasi po shikonin në drejtimin e kundërt. Grupi ishin...

Momentet kur balena del prapa barkës së turistëve që e kërkonin në anën e gabuar

para një muaji - Epoka e Re

Një grup amatorësh të balenave thuajse humbën momentin e pabesueshëm kur gjitari gjigand i detit nxorri turirin për t’i përshëndetur në barkën e tyre, pasi po shikonin në drejtimin e kundërt. Grupi ishin...

Momentet kur balena del prapa barkës së turistëve që e kërkojnë në anën e gabuar

para një muaji - in7

Një grup amatorësh të balenave thuajse humbën momentin e pabesueshëm kur gjitari gjigand i detit nxorri turirin për t’i përshëndetur në barkën e tyre, pasi po shikonin në drejtimin e kundërt. Grupi ishin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK