Sa e sigurt është Wi-Fi publike dhe a mund të jetë duke ju vjedhur të dhënat tuaja personale?

para 2 jave - Bota Press

Nëse lidheni me Wi-Fi publike apo gjatë fluturimit tuaj mund të vendosni të dhënat tuaja personale në rrezik, sipas ekspertëve të sigurisë. Sipas një studimi britanik, 80% e udhëtarëve do të përdornin...

Sa e sigurt është Wi-Fi publike dhe a mund të jetë duke ju vjedhur të dhënat tuaja personale?

para 2 jave - Arbresh

Nëse lidheni me Wi-Fi publike apo gjatë fluturimit tuaj mund të vendosni të dhënat tuaja personale në rrezik, sipas ekspertëve të sigurisë. Sipas një studimi britanik, 80% e udhëtarëve do të përdornin...

Sa e sigurt është Wi-Fi publike dhe a mund të jetë duke ju vjedhur të dhënat tuaja personale?

para 2 jave - ATV Live

Nëse lidheni me Wi-Fi publike apo gjatë fluturimit tuaj mund të vendosni të dhënat tuaja personale në rrezik, sipas ekspertëve të sigurisë. Sipas një studimi britanik, 80% e udhëtarëve do të përdornin...

Sa e sigurt është Wi-Fi publike dhe a mund të jetë duke ju vjedhur të dhënat tuaja personale?

para 2 jave - Arbresh

Nëse lidheni me Wi-Fi publike apo gjatë fluturimit tuaj mund të vendosni të dhënat tuaja personale në rrezik, sipas ekspertëve të sigurisë. Sipas një studimi britanik, 80% e udhëtarëve do të përdornin...

Si t’i mbroni të dhënat tuaja sa herë përdorni internet falas

para një jave - Alsat-M

Pyetja e parë që bëjmë në një restorant, bar apo hotel është: ” a keni ëi-fi”, po çfarë jemi duke i bërë vetes duke përdorur internetin publik? Ekspertët e sigurisë thonë se Wi-Fi publik mund të vendosë...

Si t'i mbroni të dhënat tuaja sa herë përdorni internet falas

para 2 jave - Bota Sot

Pyetja e parë që bëjmë në një restorant, bar apo hotel është: " a keni ëi-fi", po çfarë jemi duke i bërë vetes duke përdorur internetin publik? Ekspertët e sigurisë thonë se Wi-Fi publik mund të vendosë...

Sa e sigurt është Wi-Fi publike dhe a mund të jetë duke ju vjedhur të dhënat tuaja personale?

para 2 jave - Periskopi

Nëse lidheni me Wi-Fi publike apo gjatë fluturimit tuaj mund të vendosni të dhënat tuaja personale në rrezik, sipas ekspertëve të sigurisë. Sipas një studimi britanik, 80% e udhëtarëve do të përdornin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK