Komisioni për Ekonomi miraton në parim projektligjin për punimet nga metalet e çmuara

para një dite - Koha.net

Është miratuar në parim projektligji për punimet nga metalet e çmuara. Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti ka shqyrtuar këtë projektligj, ku ministrja Rozeta Hajdari ka theksuar se...

Komisioni për Ekonomi miraton në parim projektligjin për punimet nga metalet e çmuara

para një dite - Bota Sot

Është miratuar në parim projektligji për punimet nga metalet e çmuara. Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti ka shqyrtuar këtë projektligj, ku ministrja Rozeta Hajdari ka theksuar se...

Hajdari sqaron ndryshimet në Projektligjin për punimet nga metalet e çmuara: Artarët të rrezikuar

para një dite - Ditapost

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti ka shqyrtuar në parim Projektligjin për punimet nga metalet e çmuara, raporton Ekonomia Online. Ministrja e Ekonomisë, Rozeta Hajdari, tha se me...

Shqyrtohet në parim projektligji për metalet e çmuara

para një dite - RTK

Është shqyrtuar në parim projektligji për punimet nga metalet e çmuara në Komisionin për Ekonomi, Industri, Ndrërmarrësi dhe Tregti. Ministrja e Ekonomisë, Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregëtsi, Rozeta...

Komisioni për Ekonomi miraton në parim projektligjin për punimet nga metalet e çmuara

para një dite - KosovaPress

Është miratuar në parim projektligji për punimet nga metalet e çmuara. Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti ka shqyrtuar këtë projektligj, ku ministrja Rozeta Hajdari ka theksuar se...

Miratohet në parim Projektligji për punimet nga Metalet e Çmuara

para 2 dite - Telegrafi

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti ka miratuar në parim Projektligjin për punimet nga Metalet e Çmuara. Ministrja Rozeta Hajdari tha se me këtë Ligj, artarëve do t’u mundësohen standarde...

Hajdari sqaron ndryshimet në Projektligjin për punimet nga metalet e çmuara: Artarët të rrezikuar

para një dite - Indeks online

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti ka shqyrtuar në parim Projektligjin për punimet nga metalet e çmuara, raporton Ekonomia Online. Ministrja e Ekonomisë, Rozeta Hajdari, tha se me...

Hajdari sqaron ndryshimet në Projektligjin për punimet nga metalet e çmuara

para 2 dite - GazetaBlic

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti ka shqyrtuar në parim Projektligjin për punimet nga metalet e çmuara. Ministrja e Ekonomisë, Rozeta Hajdari, tha se me ligjin aktual ka hapësira...

Hajdari sqaron ndryshimet në Projektligjin për punimet nga metalet e çmuara: Artarët të rrezikuar

para 2 dite - Bota Sot

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti ka shqyrtuar në parim Projektligjin për punimet nga metalet e çmuara. Ministrja e Ekonomisë, Rozeta Hajdari, tha se me ligjin aktual ka hapësira...

Miratohet në parim Projektligji për punimet nga metalet e çmuara

para 2 dite - RTK

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti ka miratuar në parim Projektligjin për punimet nga metalet e çmuara. Ministrja e Industrisë dhe Ndërmarrësisë, Rozeta Hajdari tha se me këtë Ligj...

Miratohet në parim Projektligji për punimet nga metalet e çmuara

para 2 dite - Lajmi.net

Ministrja e Industrisë dhe Ndërmarrësisë, Rozeta Hajdari tha se me këtë Ligj artarëve do t’u mundësohen standarde të larta të punës, por edhe do të shtohet siguria e tyre. “Do të plotësohen kushtet për...

Miratohet në parim Projektligji për punimet nga Metalet e Çmuara

para 2 dite - Epoka e Re

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti ka miratuar në parim Projektligjin për punimet nga Metalet e Çmuara. Ministrja Rozeta Hajdari tha se me këtë Ligj, artarëve do t’u mundësohen standarde...

Hajdari sqaron ndryshimet në Projektligjin për punimet nga metalet e çmuara, artarët janë të rrezikuar

para 2 dite - Ekonomia Online

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti ka shqyrtuar në parim Projektligjin për punimet nga metalet e çmuara, raporton Ekonomia Online. Ministrja e Ekonomisë, Rozeta Hajdari, tha se me...

Miratohet në parim Projektligji për punimet nga metalet e çmuara

para 2 dite - KosovaPress

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti ka miratuar në parim Projektligjin për punimet nga metalet e çmuara. Ministrja e Industrisë dhe Ndërmarrësisë, Rozeta Hajdari tha se me këtë Ligj...

Miratohet në parim Projektligji për punimet nga metalet e çmuara

para 2 dite - ATV Live

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti ka miratuar në parim Projektligjin për punimet nga metalet e çmuara. Ministrja e Industrisë dhe Ndërmarrësisë, Rozeta Hajdari tha se me këtë Ligj...

Hajdari sqaron ndryshimet në Projektligjin për punimet nga metalet e çmuara: Artarët të rrezikuar

para 2 dite - Ekonomia Online

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti ka shqyrtuar në parim Projektligjin për punimet nga metalet e çmuara, raporton Ekonomia Online. Ministrja e Ekonomisë, Rozeta Hajdari, tha se me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK