Mënyra si e përdorni telefonin do të ndryshojë, 5 gjëra që duhet të dini në lidhje me Apple

para një jave - Bota Sot

Blerja e më shumë jetëve në lojën tuaj të preferuar ose ripërtëritja e abonimit tuaj në një aplikacion të gjurmuesve të financave personale së shpejti mund të jetë më e lirë. Një gjykatës federal në Kaliforni...

Mënyra si e përdorni telefonin do të ndryshojë

para një jave - Alsat-M

Blerja e më shumë jetëve në lojën tuaj të preferuar ose ripërtëritja e abonimit tuaj në një aplikacion të gjurmuesve të financave personale së shpejti mund të jetë më e lirë. Një gjykatës federal në Kaliforni...

Epic nuk heq dorë, vijon betejën kundër Apple

para një jave - Klan

Epic nuk heq dorë, vijon betejën kundër Apple Epic ka nisur një apel kundër vendimit të javës së kaluar në rastin e saj kundër politikave të Apple App Store. Të Premten, gjykata lëshoi një urdhër të përhershëm...

Epic nuk heq dorë, vijon betejën kundër Apple

para një jave - Ditapost

Epic ka nisur një apel kundër vendimit të javës së kaluar në rastin e saj kundër politikave të Apple App Store. Të Premten, gjykata lëshoi një urdhër të përhershëm që ndaloi Apple të parandalonte zhvilluesit...

Mënyra si e përdorni telefonin do të ndryshojë

para një jave - Alsat-M

Blerja e më shumë jetëve në lojën tuaj të preferuar ose ripërtëritja e abonimit tuaj në një aplikacion të gjurmuesve të financave personale së shpejti mund të jetë më e lirë. Një gjykatës federal në Kaliforni...

Mënyra si e përdorni telefonin do të ndryshojë

para një jave - Klan

Mënyra si e përdorni telefonin do të ndryshojë Blerja e më shumë jetëve në lojën tuaj të preferuar ose ripërtëritja e abonimit tuaj në një aplikacion të gjurmuesve të financave personale së shpejti mund...

Mënyra si e përdorni telefonin do të ndryshojë

para një jave - Ditapost

Blerja e më shumë jetëve në lojën tuaj të preferuar ose ripërtëritja e abonimit tuaj në një aplikacion të gjurmuesve të financave personale së shpejti mund të jetë më e lirë. Një gjykatës federal në Kaliforni...

Apple mori goditje të madhe në gjyqin kundër krijuesit të Fortnite

para një jave - Zhurnal

Apple i është dhënë një goditje e madhe në gjyqin e saj të vazhdueshëm kundër krijuesit të Fortnite, Epic Games. Një gjykatë në Oakland, Kaliforni, ka vendosur që Apple nuk mund të ndalojë zhvilluesit...

Apple mori goditje të madhe në gjyqin kundër krijuesit të Fortnite

para një jave - Bota Sot

Apple i është dhënë një goditje e madhe në gjyqin e saj të vazhdueshëm kundër krijuesit të Fortnite, Epic Games. Një gjykatë në Oakland, Kaliforni, ka vendosur që Apple nuk mund të ndalojë zhvilluesit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK