Habit nëna: Drejtoresha e shkollës më ka kafshuar djalin autik

para 6 dite - ABC News

Drejtoresha e Shkollës për fëmijë me aftësi të kufizuara ka kafshuar në këmbë nxënësin autik 11 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në Greqi. Lajmi është bërë i ditur mëngjesin e sotëm, pasi e ëma e fëmijë denoncoi...

Shokuese, Drejtoresha e shkollës kafshon djalin autik

para 6 dite - Albeu

Një ngjarje ka ndodhur ditën e sotme në Greqi ku drejtoresha e shkollës për fëmijë me aftësi të kufizuara ka kafshuar në këmbë nxënësin autik 11 vjeç. E ëma e fëmijës ka denoncuar rastin e çuditshëm, pasi...

Drejtoresha e shkollës kafshon nxënësin autik se i shkuli flokët

para 6 dite - NOA

Greqi- Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur në shkollën për fëmijë me aftësi të kufizuara në Artë, Greqi. Mamaja e një nxënësi ka ngritur padi ndaj shkollës pasi akuzon drejtoreshën se i ka kafshuar djalin...

Shokuese, Drejtoresha e shkollës kafshon djalin autik

para 6 dite - Insajderi.org

Një ngjarje ka ndodhur ditën e sotme në Greqi ku drejtoresha e shkollës për fëmijë me aftësi të kufizuara ka kafshuar në këmbë nxënësin autik 11 vjeç. E ëma e fëmijës ka denoncuar rastin e çuditshëm, pasi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK