5 aplikacionet më të mira për studentët

para një jave - Zhurnal

Vitet e fundit teknologjia ka ndryshuar mënyrën se si studiojmë dhe smartphone-t janë kthyer në një mjet të domosdoshëm për të gjithë studentët. Zgjedhja e një smartphone të mirë si Samsung Galaxy S21...

Kështu do të duket Galaxy Z Flip 4 i Samsungut

para një jave - Zhurnal

Ka shumë spekulime rreth telefonave të ardhshëm të Samsung, dhe tani është shfaqur një render që zbulon pamjen e Galaxy Z Flip 4. Sipas renderit, Z Flip 4 duket pothuajse identik me paraardhësin e tij....

Pesë arsye pse smartphone-t Samsung Galaxy A janë zgjedhja perfekte

para një jave - KosovaPress

Samsung prezantoi kohët e fundit smartphone-t e rinj nga seria e tij A – Samsung Galaxy A33 dhe A53 5G . Falë kamerave, dizajnit, performancës së fuqishme si dhe shumë opsioneve të tjera të shkëlqyera,...

5 aplikacionet më të mira për studentët

para një jave - Press Online

Vitet e fundit teknologjia ka ndryshuar mënyrën se si studiojmë dhe smartphone-t janë kthyer në një mjet të domosdoshëm për të gjithë studentët. Zgjedhja e një smartphone të mirë si Samsung Galaxy S21...

Kështu do të duket Galaxy Z Flip 4 i Samsungut

para një jave - Telegrafi

Ka shumë spekulime rreth telefonave të ardhshëm të Samsung, dhe tani është shfaqur një render që zbulon pamjen e Galaxy Z Flip 4. Sipas renderit, Z Flip 4 duket pothuajse identik me paraardhësin e tij....

Kështu do të duket Galaxy Z Flip 4 i Samsungut

para një jave - Bota Sot

Ka shumë spekulime rreth telefonave të ardhshëm të Samsung, dhe tani është shfaqur një render që zbulon pamjen e Galaxy Z Flip 4. Sipas renderit, Z Flip 4 duket pothuajse identik me paraardhësin e tij....

5 aplikacionet më të mira për studentët

para një jave - Flaka

Vitet e fundit teknologjia ka ndryshuar mënyrën se si studiojmë dhe smartphone-t janë kthyer në një mjet të domosdoshëm për të gjithë studentët. Zgjedhja e një smartphone të mirë si Samsung Galaxy S21...

5 aplikacionet më të mira për studentët

para një jave - Telegrafi

Vitet e fundit teknologjia ka ndryshuar mënyrën se si studiojmë dhe smartphone-t janë kthyer në një mjet të domosdoshëm për të gjithë studentët. Zgjedhja e një smartphone të mirë si Samsung Galaxy S21...

5 aplikacionet më të mira për studentët

para një jave - Bota Sot

Vitet e fundit teknologjia ka ndryshuar mënyrën se si studiojmë dhe smartphone-t janë kthyer në një mjet të domosdoshëm për të gjithë studentët. Zgjedhja e një smartphone të mirë si Samsung Galaxy S21...

Samsung zbulon modelin e telefonit që paloset

para një jave - Top24

Kompania Samsung e prodhimit të telefonave celularë, Samsung, ka zbuluar versionin e ri të këtyre llojeve të celularëve. Sipas burimeve nga mediat e huaja, telefoni i palosshëm i parashikuar nga Samsung-u...

Zbulohet telefoni i ardhshëm i palosshëm i Samsung-ut

para një jave - Info7

Telefoni i palosshëm i parashikuar nga Samsung-u për vitin 2022 është zbuluar nga SmartPrix, nga burime të besueshme. Pamjet e telefonit Galaxy Z Fold 4 tregojnë një dizajn të përgjithshëm të ngjashëm...

Samsung sjell risi, zbulon modelin e telefonit që paloset

para një jave - Albeu

Kompania Samsung e prodhimit të telefonave celularë, Samsung, ka zbuluar versionin e ri të këtyre llojeve të celularëve. Sipas burimeve nga mediat e huaja, telefoni i palosshëm i parashikuar nga Samsung-u...

Samsung zbulon modelin e telefonit që paloset

para një jave - ABC News

Kompania Samsung e prodhimit të telefonave celularë, Samsung, ka zbuluar versionin e ri të këtyre llojeve të celularëve. Sipas burimeve nga mediat e huaja, telefoni i palosshëm i parashikuar nga Samsung-u...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK