Xhaferi e akuzon për nepotizëm, Taravari e pranon: Punësime familjare në Gostivar ka

para 2 jave - Opinion.mk

Në një paraqitje live gjatë emisionit “Rruga Drejtë” kryetari degës së BDI-së në Gostivar hodhi akuza për punësime partiake në komunën e Gostivarit. “Sipas raportit të transparences për vitin 2022 komuna...

Xhaferi e akuzon për nepotizë, Taravari e pranon: Punësime familjare në Gostivar ka

para 2 jave - Opinion.mk

Në një paraqitje live gjatë emisionit “Rruga Drejtë” kryetari degës së BDI-së në Gostivar hodhi akuza për punësime partiake në komunën e Gostivarit. “Sipas raportit të transparences për vitin 2022 komuna...

Fillon transporti i nxënësve në Gostivar/ Taravari: BDI i la nxënësit dy javë pa transport

para 2 jave - News33

Nga dita e djeshme funksionon transporti publik i nxënësve në Gostivar. Këtë e bëri të ditur sonte kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari në “Rruga drejt” në Alsat. Ai dha sqrim se pse ishte...

Përplasje mes kreut të Gostivarit, Arben Taravari dhe kryetarit të degës së BDI-së në Gostivar, Valdet Xhaferi, për punësimet partiake në komunë

para 2 jave - Alsat-M

Në një paraqitje live gjatë emisionit “Rruga Drejtë” kryetari degës së BDI-së në Gostivar hodhi akuza për punësime partiake në komunën e Gostivarit. “Sipas raportit të transparences për vitin 2022 komuna...

Xhaferi ia përplas në sy Taravarit: Gostivari komuna më jotransparent

para 2 jave - Politiko.mk

Në një paraqitje live gjatë emisionit “Rruga Drejtë” kryetari degës së BDI-së në Gostivar hodhi akuza për punësime partiake në komunën e Gostivarit. “Sipas raportit të transparences për vitin 2022 komuna...

Përplasje mes kreut të Gostivarit, Arben Taravari dhe kryetarit të degës së BDI-së në Gostivar, Valdet Xhaferi, për punësimet partiake në komunë

para 2 jave - Flaka

Në një paraqitje live gjatë emisionit “Rruga Drejtë” kryetari degës së BDI-së në Gostivar hodhi akuza për punësime partiake në komunën e Gostivarit. “Sipas raportit të transparences për vitin 2022 komuna...

Xhaferi e akuzon për nepotizëm, Taravari e pranon: Punësime familjare në Gostivar ka

para 2 jave - Lapsi

Në një paraqitje live gjatë emisionit “Rruga Drejtë” kryetari degës së BDI-së në Gostivar hodhi akuza për punësime partiake në komunën e Gostivarit. “Sipas raportit të transparences për vitin 2022 komuna...

Fillon transporti i nxënësve në Gostivar/ Taravari: BDI i la nxënësit dy javë pa transport

para 2 jave - in7

Fillon transporti i nxënësve në Gostivar/ Taravari: BDI i la nxënësit dy javë pa transport Nga dita e djeshme funksionon transporti publik i nxënësve në Gostivar. Këtë e bëri të ditur sonte kryetari i...

Xhaferi e akuzon për nepotizëm, Taravari e pranon: Punësime familjare në Gostivar ka

para 2 jave - Desk.al

Në një paraqitje live gjatë emisionit “Rruga Drejtë” kryetari degës së BDI-së në Gostivar hodhi akuza për punësime partiake në komunën e Gostivarit. “Sipas raportit të transparences për vitin 2022 komuna...

Fillon transporti i nxënësve në Gostivar / Taravari: BDI i la nxënësit dy javë pa transport

para 2 jave - Open-TV

Nga dita e djeshme funksionon transporti publik i nxënësve në Gostivar. Këtë e bëri të ditur sonte kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari në “Rruga drejt” në Alsat. Ai dha sqrim se pse ishte...

Fillon transporti i nxënësve në Gostivar/ Taravari: BDI i la nxënësit dy javë pa transport

para 2 jave - Smart News

Nga dita e djeshme funksionon transporti publik i nxënësve në Gostivar. Këtë e bëri të ditur sonte kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari në “Rruga drejt” në Alsat. Ai dha sqrim se pse ishte...

Taravari: Shpifjet e kanë çuar BDI-në katër herë në humbje të thellë në Gostivar

para 2 jave - Smart News

Në një paraqitje live gjatë emisionit “Rruga Drejtë” kryetari i degës së BDI-së në Gostivar hodhi akuza për punësime partiake në komunën e Gostivarit. “Sipas raportit të transparences për vitin 2022 komuna...

Fillon transporti i nxënësve në Gostivar/ Taravari: BDI i la nxënësit dy javë pa transport

para 2 jave - Top24

Nga dita e djeshme funksionon transporti publik i nxënësve në Gostivar. Këtë e bëri të ditur sonte kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari në “Rruga drejt” në Alsat. Ai dha sqrim se pse ishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK