Ruleta e shndërron në grabitës/ Kapet në Athinë shqiptari i njohur për jelekun fluoreshent, vodhi 76 mijë € nga 11 banka dhe i “luajti” në kazino

para 2 jave - Lapsi

Pasioni për lojërat elektronike të fatit ishte ajo çka shtyu një 42-vjeçar shqiptar që të mësynte në banka të nivelit të dytë dhe të largohej duke vjedhur para. Pasi detyronte menaxherët të hapnin dyert...

Ruleta e shndërron në grabitës/ Kapet në Athinë shqiptari i njohur për jele...

para 2 jave - BalkanWeb

Pasioni për lojërat elektronike të fatit ishte ajo çka shtyu një 42-vjeçar shqiptar që të mësynte në banka të nivelit të dytë dhe të largohej duke vjedhur para. Pasi detyronte menaxherët të hapnin dyert...

Vidhte paratë nëpër ruletat ekonomike dhe zhdukej psi vishte “jelekun fluoreshent”, arrestohet 42 vjeçari shqiptar në Greqi

para 2 jave - NOA

Pasioni i tij për lojërat elektronike të fatit ishte ai që e bëri 42-vjeçarin shqiptar të depërtonte në degë të ndryshme bankash dhe të largohej, pasi detyroi menaxherin t’i hapte derën e sigurisë, veshi...

“Zbrazën” bankat greke, si i shpëtonin policisë shqiptari dhe bullgari, skema që përdornin për t’u arratisur

para 2 jave - ABC News

Një 42-vjeçar shqiptar dhe një 22-vjeçar bullgar u arrestuan gjatë një operacioni të koordinuar nga Departamenti i Krimeve Pronësore të Drejtorisë së Sigurisë së Atikës , në Athinë, si anëtarë të një bande...

Vidhte paratë nëpër ruletat elektronike dhe zhdukej pasi vishte “jelekun fluoreshent”, arrestohet 42 vjeçari shqiptar në Greqi

para 2 jave - FaxWeb

Pasioni i tij për lojërat elektronike të fatit ishte ai që e bëri 42-vjeçarin shqiptar të depërtonte në degë të ndryshme bankash dhe të largohej, pasi detyroi menaxherin t’i hapte derën e sigurisë, veshi...

Prangoset shqiptari e bullgari në Athinë, autorë të një sërë grabitjesh të armatosura në banka dhe pika lojërash fati

para 2 jave - Syri.net Kosova

Dy grabitës janë arrestuar nga policia greke për një sërë grabitjesh të armatosura në banka dhe pika lojërash fati. Njëri prej autorëve është përgjegjës për të paktën 11 grabitje me armë, ndërsa i dyti...

U arrestua në Greqi, si i bastisi bankat dhe lotot emigranti shqiptar në Atikë

para 2 jave - Ina

Mediet greke kanë nxjerrë detaje të reja nga arrestimi i 42-vjeçarit, i cili akuzohet për vjedhjen e 11 bankave dhe lotove të ndryshme në Greqi. Newsbeast.gr raporton se shqiptari i bastiste banka greke...

U arrestua në Greqi, si i bastisi bankat dhe lotot emigranti shqiptar në Atikë

para 2 jave - Bota Sot

Mediet greke kanë nxjerrë detaje të reja nga arrestimi i 42-vjeçarit, i cili akuzohet për vjedhjen e 11 bankave dhe lotove të ndryshme në Greqi. Newsbeast.gr raporton se shqiptari i bastiste banka greke...

U arrestua në Greqi, si i bastisi bankat dhe lotot emigranti shqiptar në Atikë

para 2 jave - ABC News

Mediet greke kanë nxjerrë detaje të reja nga arrestimi i 42-vjeçarit, i cili akuzohet për vjedhjen e 11 bankave dhe lotove të ndryshme në Greqi. Newsbeast.gr raporton se shqiptari i bastiste banka greke...

Arrestohen shqiptari e bullgari në Athinë, autorë të një sërë grabitjesh të...

para 2 jave - BalkanWeb

ATHINË Dy grabitës janë arrestuar nga policia greke për një sërë grabitjesh të armatosura në banka dhe pika lojërash fati. Njëri prej autorëve është përgjegjës për të paktën 11 grabitje me armë, ndërsa...

Kapet "skifteri" shqiptar i bankave dhe lojërave të fatit në Greqi, kishte kryer 11 grabitje me armë

para 2 jave - Ora news

Dy të huaj, një 42-vjeçar dhe një 22-vjeçar u arrestuan më 21 shtator nga Departamenti i Krimeve Pronësore në Drejtorinë e Sigurimit të Atikës, për grabitje të bankave dhe degëve të lojërave të fatit....

Prangoset shqiptari e bullgari në Athinë, autorë të një sërë grabitjesh të armatosura në banka dhe pika lojërash fati

para 2 jave - Lapsi

Dy grabitës janë arrestuar nga policia greke për një sërë grabitjesh të armatosura në banka dhe pika lojërash fati. Njëri prej autorëve është përgjegjës për të paktën 11 grabitje me armë, ndërsa i dyti...

Arrestohet shqiptari në Greqi, bastisi 11 banka dhe loto

para 2 jave - Ekonomia Online

Dy të huaj, një 42-vjeçar dhe një 22-vjeçar janë arrestuar një ditë më parë nga policia e Atikës në Greqi, për grabitje të bankave dhe degëve të lojërave të fatit. Sipas mediave greke, 42-vjeçari me origjinë...

Arrestohet shqiptari që “boshatisi” bankat greke

para 2 jave - Bota Sot

Një 42-vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi së bashku me një 22-vjeçar bullgar, për grabitje të bankave dhe degëve të lojërave të fatit. Sipas mediave greke, 42-vjeçari me origjinë shqiptare mësohet...

Arrestohet shqiptari që “boshatisi” bankat greke

para 2 jave - ABC News

Një 42-vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi së bashku me një 22-vjeçar bullgar, për grabitje të bankave dhe degëve të lojërave të fatit. Sipas mediave greke , 42-vjeçari me origjinë shqiptare mësohet...

Arrestohet shqiptari që “boshatisi” bankat greke

para 2 jave - Lapsi

Një 42-vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi së bashku me një 22-vjeçar bullgar, për grabitje të bankave dhe degëve të lojërave të fatit. Sipas mediave greke, 42-vjeçari me origjinë shqiptare mësohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK