VIDEO+FOTO/ Aksident në aksin Kuçovë-Elbasan, 'Benz'-i përplaset me murin rrethues të një banese

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Një aksident ka ndodhur sot në aksin nacional Kuçovë-Elbasan, në fshatin Vlashuk. Një 33-vjeçare nga qyteti i Kuçovës ka qënë duke udhëtuar me automjetin e saj, tip Mercedes Benz, me targa AB 619 GS por...

E reja përplaset me Benz me murin e një banese në aksin Kuçovë-Elbasan

para 2 muajve - NOA

KUÇOVË- Aksident në aksin nacional Kuçovë-Elbasan, në fshatin Vlashuk. Një 33-vjeçare nga qyteti i Kuçovës, Fjorela Agalliu, ka qënë duke udhëtuar me automjetin e saj, tip Mercedes Benz, me targa AB 619...

VIDEO+FOTO/ Aksident në aksin Kuçovë-Elbasan, 'Benz'-i përplaset me murin rrethues të një banese

para 2 muajve - Syri

Një aksident ka ndodhur sot në aksin nacional Kuçovë-Elbasan, në fshatin Vlashuk. Një 33-vjeçare nga qyteti i Kuçovës ka qënë duke udhëtuar me automjetin e saj, tip Mercedes Benz, me targa AB 619 GS por...

Emri/ Aksident në aksin Kuçovë-Elbasan, makina përplaset me murin rrethues të një banese, shoferja ngec brenda

para 2 muajve - Java News

Një aksident ka ndodhur sot në aksin nacional Kuçovë-Elbasan, në fshatin Vlashuk. Një 33-vjeçare nga qyteti i Kuçovës ka qenë duke udhëtuar me automjetin e saj, tip Mercedes Benz, me targa AB 619 GS por...

Aksident në aksin Kuçovë-Elbasan, ‘Benz’-i përplaset me murin rrethues të një banese, shoferja “ngec” brenda mjetit

para 2 muajve - FaxWeb

Një aksident ka ndodhur sot në aksin nacional Kuçovë-Elbasan, në fshatin Vlashuk. Një 33-vjeçare nga qyteti i Kuçovës ka qënë duke udhëtuar me automjetin e saj, tip Mercedes Benz, me targa AB 619 GS por...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK