WhatsApp po bën gati ndryshimin e madh për përdoruesit

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Miliona njerëz në botë dërgojnë dhe marrin me miliarda mesazhe gjatë ditës me aplikacionin WhatsApp, i cili është duke bërë gati një ndryshim të madh. WABetaInfo ka zbuluar se aplikacioni në pronësi të...

WhatsApp po bën gati ndryshimin e madh për përdoruesit

para 4 muajve - Klan Macedonia

Miliona njerëz në botë dërgojnë dhe marrin me miliarda mesazhe gjatë ditës me aplikacionin WhatsApp, i cili është duke bërë gati një ndryshim të madh. WABetaInfo ka zbuluar se aplikacioni në pronësi të...

WhatsApp po bën gati ndryshimin e madh për përdoruesit

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Miliona njerëz në botë dërgojnë dhe marrin me miliarda mesazhe gjatë ditës me aplikacionin WhatsApp, i cili është duke bërë gati një ndryshim të madh. WABetaInfo ka zbuluar se aplikacioni në pronësi të...

WhatsApp prezanton risinë e madhe, si do të funksionojë?

para 4 muajve - FaxWeb

Miliona njerëz në botë dërgojnë dhe marrin me miliarda mesazhe gjatë ditës me aplikacionin WhatsApp, i cili është duke bërë gati një ndryshim të madh. “WABetaInfo” ka zbuluar se aplikacioni në pronësi...

WhatsApp po bën gati ndryshimin e madh për përdoruesit

para 4 muajve - Zhurnal

Miliona njerëz në botë dërgojnë dhe marrin me miliarda mesazhe gjatë ditës me aplikacionin WhatsApp, i cili është duke bërë gati një ndryshim të madh. WABetaInfo ka zbuluar se aplikacioni në pronësi të...

WhatsApp po bën gati ndryshimin e madh për përdoruesit

para 4 muajve - Tetova Sot

Miliona njerëz në botë dërgojnë dhe marrin me miliarda mesazhe gjatë ditës me aplikacionin WhatsApp, i cili është duke bërë gati një ndryshim të madh. WABetaInfo ka zbuluar se aplikacioni në pronësi të...

WhatsApp po bën gati ndryshimin e madh për përdoruesit

para 4 muajve - Alsat-M

Miliona njerëz në botë dërgojnë dhe marrin me miliarda mesazhe gjatë ditës me aplikacionin WhatsApp, i cili është duke bërë gati një ndryshim të madh.

WhatsApp po bën gati ndryshimin e madh për përdoruesit

para 4 muajve - Gazeta Express

Miliona njerëz në botë dërgojnë dhe marrin me miliarda mesazhe gjatë ditës me aplikacionin WhatsApp, i cili është duke bërë gati një ndryshim të madh. WABetaInfo ka zbuluar se aplikacioni në pronësi të...

WhatsApp po bën gati ndryshimin e madh për përdoruesit

para 4 muajve - Zeri

Miliona njerëz në botë dërgojnë dhe marrin me miliarda mesazhe gjatë ditës me aplikacionin WhatsApp, i cili është duke bërë gati një ndryshim të madh. WABetaInfo ka zbuluar se aplikacioni në pronësi të...

WhatsApp vjen me ndryshimin e madh, si do të funksionojë

para 4 muajve - Albeu

Miliona njerëz në botë dërgojnë dhe marrin me miliarda mesazhe gjatë ditës me aplikacionin WhatsApp, i cili është duke bërë gati një ndryshim të madh. “WABetaInfo” ka zbuluar se aplikacioni në pronësi...

WhatsApp po bën gati ndryshimin e madh për përdoruesit

para 4 muajve - Syri

Miliona njerëz në botë dërgojnë dhe marrin me miliarda mesazhe gjatë ditës me aplikacionin WhatsApp, i cili është duke bërë gati një ndryshim të madh. WABetaInfo ka zbuluar se aplikacioni në pronësi të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK