Marketingu në Google Ads, eksperti: Përjashtimi i gjuhës shqipe penalizon bizneset

para 4 muajve - Euronews

Google ka penalizuar gjuhën shqipe nga platformat Google Ads dhe Adsense. Elton Heta, IT dhe zhvillues rrjeti, është nismëtar i peticionit ndaj Google që gjuha shqipe të mos penalizohet dhe të jetë pjesë...

Ekspert Marketingu në Google Ads: Përjashtimi i gjuhës shqipe penalizon bizneset

para 4 muajve - Alsat-M

Elton Heta, IT dhe zhvillues rrjeti, është nismëtar i peticionit ndaj Google që gjuha shqipe të mos penalizohet dhe të jetë pjesë e platformave Google Ads dhe Adsense.

Marketingu në Google Ads, eksperti: Përjashtimi i gjuhës shqipe penalizon bizneset

para 4 muajve - Bota Sot

Google ka penalizuar gjuhën shqipe nga platformat Google Ads dhe Adsense. Elton Heta, IT dhe zhvillues rrjeti, është nismëtar i peticionit ndaj Google që gjuha shqipe të mos penalizohet dhe të jetë pjesë...

Google ka penalizuar gjuhën shqipe nga platformat Google Ads dhe Adsense, iniciuesi i peticionit tregon se çka po humbin bizneset dhe mediat në trevat shqiptare – Telegrafi

para 4 muajve - Desk.al

Elton Heta është nismëtar i peticionit ndaj Google që gjuha shqipe të mos penalizohet dhe të jetë pjesë e platformave Google Ads dhe Adsense. Heta që është me profesion IT dhe Web Developer në një intervistë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK