Gjatë janarit ATK mbledhi mbi 111 milionë euro të hyrave tatimore

para 2 jave - RTV 21

Në muajin e parë të vitit 2024, Administrata Tatimore e Kosovës (ATK), ka arritur të mbledhë një shumë prej 111.22 milionë euro të hyrave tatimore. Përmes një komunikate për mediat ATK ka bërë të ditur...

ATK-ja njofton se pati të hyra këtë muaj më shumë se që ishte planifikuar

para 2 jave - Reporteri

Administrata Tatimore e Kosovës ka bërë të ditur se në muajin e parë të vitit 2024, ka arritur të mbledhë një shumë të konsiderueshme të të hyrave tatimore. Në komunikatën për media bëhet e ditur se shuma...

ATK mbledh mbi 111 milionë euro tatime në janar, 4 përqind më shumë se plani i paraparë

para 2 jave - Telegrafi

Si rezultat i përpjekjeve të vazhdueshme për të mbledhur tatimet në përputhje me ligjin, Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar se në muajin e parë të vitit 2024, ka arriturtë mbledhë një shumë të...

Janari me 4.26 milionë euro të hyra më shumë se plani

para 2 jave - Klan Kosova

Administrata Tatimore e Kosovës ka bërë të ditur se në muajin e parë të vitit 2024, ka arritur të mbledhë një shumë të konsiderueshme të të hyrave tatimore. Në komunikatën për media bëhet e ditur se shuma...

Janari me 4.26 milionë euro të hyra më shumë se plani

para 2 jave - Indeks online

Administrata Tatimore e Kosovës ka bërë të ditur se në muajin e parë të vitit 2024, ka arritur të mbledhë një shumë të konsiderueshme të të hyrave tatimore. Në komunikatën për media bëhet e ditur se shuma...

Janari me 4.26 milionë euro të hyra më shumë se plani

para 2 jave - Bota Sot

Administrata Tatimore e Kosovës ka bërë të ditur se në muajin e parë të vitit 2024, ka arritur të mbledhë një shumë të konsiderueshme të të hyrave tatimore. Në komunikatën për media bëhet e ditur se shuma...

ATK-ja mbledh mbi 111 milionë euro nga tatime në muajin janar, 4% më tepër se plani

para 2 jave - GazetaBlic

Si rezultat i përpjekjeve të vazhdueshme për të mbledhur tatimet në përputhje me ligjin, Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar me rezultatet e të hyrave të mbledhura për muajin e parë të vitit 2024....

ATK-ja mbledh mbi 111 milionë euro tatime në janar, 4 për qind më shumë se plani i paraparë

para 2 jave - Zeri

Si rezultat i përpjekjeve të vazhdueshme për të mbledhur tatimet në përputhje me ligjin, Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar se në muajin e parë të vitit 2024, ka arriturtë mbledhë një shumë të...

ATK-ja mbledh mbi 111 milionë euro nga tatime në muajin janar, 4% më tepër se plani

para 2 jave - Infokusi

Si rezultat i përpjekjeve të vazhdueshme për të mbledhur tatimet në përputhje me ligjin, Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar me rezultatet e të hyrave të mbledhura për muajin e parë të vitit 2024....

ATK-ja mbledh mbi 111 milionë euro tatime vetëm në muajin janar

para 2 jave - Shqip

Si rezultat i përpjekjeve të vazhdueshme për të mbledhur tatimet në përputhje me ligjin, Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar se në muajin e parë të vitit 2024, ka arriturtë mbledhë një shumë të...

ATK mbledh mbi 111 milionë euro tatime në janar, 4 përqind më shumë se plani i paraparë

para 2 jave - Bota Press

Si rezultat i përpjekjeve të vazhdueshme për të mbledhur tatimet në përputhje me ligjin, Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar se në muajin e parë të vitit 2024, ka arriturtë mbledhë një shumë të...

ATK-ja mbledh mbi 111 milionë euro nga tatime në muajin janar, 4% më tepër se plani

para 2 jave - Zyrtare

Si rezultat i përpjekjeve të vazhdueshme për të mbledhur tatimet në përputhje me ligjin, Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar me rezultatet e të hyrave të mbledhura për muajin e parë të vitit 2024....

ATK-ja mbledh mbi 111 milionë euro nga tatime në muajin janar, 4% më tepër se plani

para 2 jave - ATV Live

Si rezultat i përpjekjeve të vazhdueshme për të mbledhur tatimet në përputhje me ligjin, Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar me rezultatet e të hyrave të mbledhura për muajin e parë të vitit 2024....

Janari me 4.26 milionë euro të hyra më shumë se plani

para 2 jave - Ekonomia Online

Administrata Tatimore e Kosovës ka bërë të ditur se në muajin e parë të vitit 2024, ka arritur të mbledhë një shumë të konsiderueshme të të hyrave tatimore. Në komunikatën për media bëhet e ditur se shuma...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK