Shfaqja “Amerikan”, drama në Teatrin Eksperimental nga data 3 deri me 7 prill

para 3 jave - Euronews

Në Teatrin Kombëtar Eksperimental u zhvillua konferenca për shtyp e shfaqjes “Amerikan”. Përfaqësues të kastit të shfaqjes ndanë detae të fabulës së shfaqjes, duke zbuluar një lidhje të mrekullueshme mes...

“Amerikan” komedia e zezë! Premiera jepet nesër në mbrëmje, në Teatrin Kombëtar Eksperimental

para 3 jave - Top Channel

Shfaqja “Amerikan”, do të vijë premierë absolute në Teatrin Kombëtar Eksperimental në duke filluar prej 3 prillit. Regjisorja Ina Morinaj ftoi të pranishmit të bashkohen në një përvojë të jashtëzakonshme,...

Shfaqja “Amerikan”, drama në Teatrin Eksperimental nga data 3 deri me 7 pri...

para 3 jave - BalkanWeb

TIRANE Teatri Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli” është gati për shfaqjen “Amerikan”, e cila do të vijë në datat 3, 4, 5, 6 dhe 7 prill. Përfaqësues të kastit të shfaqjes “Amerikan” ndanë detaje...

“Amerikan” në Teatrin Eksperimental, shfaqja, mesazh për problemet e shoqërise

para 3 jave - Gazeta Tema

Teatri Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli” është gati për shfaqjen “Amerikan”, e cila do të vijë në datat 3, 4, 5, 6 dhe 7 prill. Përfaqësues të kastit të shfaqjes “Amerikan” ndanë detaje të tramës...

"Vjen" nesër “Amerikan”, një prej shfaqjeve më të rëndësishme të sezonit

para 3 jave - Ora news

Teatri Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli” është gati për shfaqjen “Amerikan”, e cila do të vijë në datat 3, 4, 5, 6 dhe 7 prill. Përfaqësues të kastit të shfaqjes “Amerikan” ndanë detaje të temës...

“Amerikan” në Teatrin Eksperimental, shfaqja, mesazh për problemet e shoqërise

para 3 jave - Vizion Plus

Rëndësia e jetës, vlera e saj e mbi të gjitha marëdhëniet njerëzore janë në fokus të premierës “Amerikan”, që do të nis rrugëtimin e saj artistik nesër në mbrëmje në Teatrin Eksperimental. “Ajo çfarë e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK