Përfundoi në gjendje kome pas aksidentit tragjik në Tepelenë, ndërron jetë një prej të plagosurve rëndë

para 2 jave - Top Channel

Një prej dy të plagosurve rëndë në aksidentin tragjik të ndodhur në 17 mars në Tepelenë, ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme. Jani Meta, 61 vjeç, nuk ka arritur të përballojë plagët e rënda. Pasi përfundoi...

Shkon në 5 numri i viktimave nga aksidenti tragjik i 17-marsit në Tepelenë

para 2 jave - Telegrafi

Ka shkuar në 5 numri viktimave të shkaktuar nga aksidenti i ndodhur më 17 mars në Tepelenë. Ditën e sotme ka ndërruar jetë edhe një 58-vjeçar, Jani Çela, i cili mbeti i plagosur dhe ndodhej në koma në...

U plagos rëndë në aksidentin e Tepelenës, ndërron jetë në spital 58-vjeçari

para 2 jave - BalkanWeb

Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë personi i pestë i përfshirë në aksidentin e 17 marsit në Tepelenë. Jani Çela, 58 vjeç, i cili ndërroi jetë mbrëmjen e sotme ndodhej në gjendje kome, në spitalin e Traumës...

Aksidenti me katër viktima në Tepelenë, ndërron jetë pas dy javësh te Trauma 58-vjeçari

para 2 jave - Albeu

Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë personi i pestë i përfshirë në aksidentin e 17 marsit në Tepelenë. Jani Çela, 58 vjeç, i cili ndërroi jetë mbrëmjen e sotme ndodhej në gjendje kome, në spitalin e Traumës...

Shkon në 5 numri i viktimave nga aksidenti i ndodhur dy javë më parë në Tepelenë, ndërron jetë edhe një 58-vjeçar (EMRI)

para 2 jave - Panorama

Ka shkuar në 5 numri viktimave të shkaktuar nga aksidenti i ndodhur më 17 mars në Tepelenë. Mësohet se sot (2 prill) ka ndërruar jetë edhe një 58-vjeçar, Jani Çela, i cili mbeti i plagosur dhe ndodhej...

Ndërron jetë në spital 58-vjeçari i cili mbeti i plagosur në aksidentin e Tepelenës, prej 17 marsit ndodhej në koma

para 2 jave - Vizion Plus

Ka ndërruar jetë në spital Jani Çela 58-vjeç, i cili prej 17 marsit ndodhej në gjendje kome pas aksidentit në Tepelenë. Pas vdekjes së Çelës shkon në pesë numri i personave që humbën jetën si shkak i aksidentit...

Përfundoi në gjendje kome pas aksidentit tragjik në Tepelenë, ndërron jetë një prej të plagosurve rëndë

para 2 jave - Ora news

Ka ndërruar jetë në spital Jani Çela 58-vjeç, i cili prej 17 marsit ndodhej në gjendje kome pas aksidentit në Tepelenë. Pas vdekjes së Çelës shkon në pesë numri i personave që humbën jetën si shkak i aksidentit...

Aksidenti tragjik në Tepelenë , shkon në 5 numri i viktimave. Ndërron jetë pas gjendjes së komës edhe një prej të plagosurve

para 2 jave - NOA

Një prej dy të plagosurve rëndë në aksidentin tragjik të ndodhur në 17 mars në Tepelenë, ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme. Jani Meta, 61 vjeç, nuk ka arritur të përballojë plagët e rënda. Pasi përfundoi...

Ishte në gjendje kome, shkon në 5 numri i viktimave nga aksidenti i ndodhur dy javë më parë në Tepelenë (EMRI)

para 2 jave - Gazeta Shqip

Ka shkuar në 5 numri i viktimave nga aksidenti i ndodhur në Tepelenë dy javë më parë. Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë personi i pestë Jani Çela, 58 vjeç, i cili ndodhej në gjendje kome, në spitalin e...

Shkon në 5 numri viktimave nga aksidenti në Tepelenë, ndërron jetë në spital 58-vjeçari

para 2 jave - Syri

Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë personi i pestë i përfshirë në aksidentin e 17 marsit në Tepelenë. Jani Çela, 58 vjeç, i cili ndërroi jetë mbrëmjen e sotme ndodhej në gjendje kome, në spitalin e Traumës...

Prej 17 marsit ndodhej në koma, vdes 58-vjeçari i aksidentuar në Tepelenë

para 2 jave - Java News

Ka ndërruar jetë në spital Jani Çela 58-vjeç, i cili prej 17 marsit ndodhej në gjendje kome pas aksidentit në Tepelenë. Pas vdekjes së Çelës shkon në pesë numri i personave që humbën jetën si shkak i aksidentit...

Shkon në 5 numri i viktimave nga aksidenti tragjik i 17-marsit në Tepelenë

para 2 jave - Top24

Ka shkuar në 5 numri viktimave të shkaktuar nga aksidenti i ndodhur më 17 mars në Tepelenë. Ditën e sotme ka ndërruar jetë edhe një 58-vjeçar, Jani Çela, i cili mbeti i plagosur dhe ndodhej në koma në...

Shkon në 5 numri i viktimave nga aksidenti tragjik në Tepelenë, vdes 58-vjeçari

para 2 jave - Euronews

Ka shkuar në 5 numri viktimave të shkaktuar nga aksidenti i ndodhur më 17 mars në Tepelenë. Ditën e sotme ka ndërruar jetë edhe një 58-vjeçar, Jani Çela, i cili mbeti i plagosur dhe ndodhej në koma në...

Ishte në gjendje kome, shkon në 5 numri i viktimave nga aksidenti i ndodhur dy javë më parë në Tepelenë (EMRI)

para 2 jave - Dosja.al

TEPELENË - Ka shkuar në 5 numri i viktimave nga aksidenti i ndodhur në Tepelenë dy javë më parë. Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë personi i pestë Jani Çela, 58 vjeç, i cili ndodhej në gjendje kome, në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK