Atlete dhe një çantë me bukë në vendin e aksidentit, emigrantët i paguan shkodranit nga 300€ (VIDEO)

para 3 jave - Gazeta Shqip

Copa hekurash, një atlete dhe një çantë me rroba e ushqime janë të vetmet sende që kanë mbetur në vendin ku u aksidentuan për vdekje 8 persona. Një 24-vjeçar nga Shkodra i identifikuar si Edison Bregaj...

Humbën jetën në aksidentin tragjik! Trupat e emigrantëve ende të paidentifikuar, dërgohen drejt morgut të Lushnjës

para 3 jave - Top Channel

Trupat e viktimave të aksidentit tragjik që ndodhi këtë mëngjes në Këlcyrë, u dërguan në morgun e spitalit të Lushnjës. Sipas informacioneve, trupat e emigrantëve të paligjshëm, që u dërguan në morgun...

Trupat e emigrantëve që humbën jetën në aksidentin tragjik, dërgohen drejt morgut të Lushnjës

para 3 jave - Albeu

Trupat e viktimave të aksidentit tragjik që ndodhi këtë mëngjes në Këlcyrë, u dërguan në morgun e spitalit të Lushnjës. Sipas informacioneve, trupat e emigrantëve të paligjshëm, që u dërguan në morgun...

Humbën jetën tragjikisht në Këlcyrë, dërgohen në morgun e Lushnjës trupat e 7 emigrantëve

para 3 jave - Vizion Plus

Një aksident me përmasa tragjike ndodhi mëngjesin e ditës së sotme në aksin Këlcyrë-Përmet, ku 8 persona humbën jetën, drejtuesi i mjetit shqiptar, dhe shtatë të tjerët emigrantë të paligjshëm. Policia...

SYRI TV/ Aksidenti me 8 të vdekur në Këlcyrë, makina del nga rruga

para 3 jave - Syri

Një aksident tragjik me 8 viktima është regjistrua në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet. Një mjet me emigrantë të paligjshëm është aksidentuar dhe për pasojë kanë humbur...

Humbën jetën në aksidentin tragjik, trupat e 7 emigrantëve dërgohen në morgun e Lushnjes

para 3 jave - Syri

Trupat e pajetë të 7 emigrantëve që humbën jetën si pasojë e një aksidenti tragjik të ndodhur rreth 1 km larg nga këlcyra, në fshatin Kuqar, janë dërguar në morgun e qytetit të Lushnjes. Sipas raportimeve,...

Si futen klandestinët në Shqipëri? Gazetari: 7 mijë euro për të kaluar

para 3 jave - Euronews

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor “Këlcyrë-Përmet”, ku për pasojë kanë humbur jetën 8 shtetas. 7 nga viktimat janë nga vendet e treta dhe viktima tjetër, drejtuesi i automjetit...

Aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë, identifikohet shoferi i mjetit, 24 vjeç nga Shkodra

para 3 jave - Bota Sot

Identifikohet shoferi i mjetit ku humbën jetën 7 emigrantë të vendeve të treta. Sipas informacioneve të siguruara nga gazetarja Dorjana Bezat, dyshohet se shoferi i cili po ashtu mbeti i vdekur, është...

VIDEO- Këlcyrë-Përmet, aksident tragjik, 8 persona humbin jetën, i vështirë identifikimi

para 3 jave - RTSH

Një aksident fatal ka ndodhi të martën në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet. 8 persona, mes të cilëve edhe drejtuesi i mjetit, kanë humbur jetën. Drejtuesi i mjetit u identifikua pas disa orësh. Ai është Edison...

Aksident me 8 të vdekur në Kylcyrë, identifikohet drejtuesi i automjetit, 24 vjeç nga Shkodra

para 3 jave - Aktuale

Aksidenti me 8 të vdekur në Kylcyrë, identifikohet drejtuesi i automjetit, i cili është Edison Bregaj. Ndërkohë që ende nuk ka asnjë informacion për identitetin 7 emigrantëve të paligjshëm që ndërruan...

Drejtuesi i automjetit që shkaktoi aksidentin e rëndë në Shqipëri është 24 vjeçar

para 3 jave - Klan Kosova

Është identifikuar shoferi i automjetit i cili është aksidentuar sot në Këlcyrë e nga i cili kanë mbetur të vdekur 8 persona, përfshirë edhe drejtuesin e mjetit. Sipas Ora News, shoferi është Edison Bregaj....

Aksidenti me tetë të vdekur në Shqipëri: Shoferi tentoi t’i largohet policisë duke vozitur 200 km/h

para 3 jave - Tetova Sot

Tetë persona kanë vdekur si pasojë e një aksidenti në Shqipëri. Ngjarja tragjike ka ndodhur në rrugën Këlcyrë-Permet, në orët e para të së martes. Ndërkohë janë bërë publike edhe detaje të reja nga ky...

"Paguan 300 euro për vdekjen"/ Zbardhet itenerari i 7 klandestinëve, hynë në Shqipëri nga dogana

para 3 jave - Bota Sot

Zbulohen detaje të reja lidhur me aksidentin tragjik të ndodhur pak pas mesnatës në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet, ku humbën jetën 7 klandestinë nga vendet e treta dhe shoferi nga qyteti i Shkodrës. Zbardhet...

Aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë, identifikohet shoferi i mjetit, 24 vjeç nga Shkodra

para 3 jave - Top Channel

Identifikohet shoferi i mjetit ku humbën jetën 7 emigrantë të vendeve të treta. Sipas informacioneve të siguruara nga gazetarja Dorjana Bezat, dyshohet se shoferi i cili po ashtu mbeti i vdekur, është...

FOTOT: Atlete, çanta me bukë dhe një grumbull hekurash! Çfarë ka mbetur nga aksidenti tragjik me 8 viktima në Këlcyrë

para 3 jave - Gazeta Tema

Një grumbull hekurash është gjithçka që ka mbetur nga aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë. Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm, teksa shoferi i makinës tip “Benz”, Edison Bregaj po transportonte 7 emigrantë...

Aksidenti me 8 të vdekur në Shqipëri, drejtuesi i automjetit ishte një 24-vjeçar nga Shkodra

para 3 jave - Klan Kosova

Është identifikuar shoferi i automjetit i cili është aksidentuar sot në Këlcyrë e nga i cili kanë mbetur të vdekur 8 persona, përfshirë edhe drejtuesin e mjetit. Sipas Ora News, shoferi është Edison Bregaj....

Humbën jetën në aksidentin tragjik! Trupat e emigrantëve ende të paidentifikuar, dërgohen drejt morgut të Lushnjës

para 3 jave - Lexo

Trupat e viktimave të aksidentit tragjik që ndodhi këtë mëngjes në Këlcyrë, u dërguan në morgun e spitalit të Lushnjës. Sipas informacioneve, trupat e emigrantëve të paligjshëm, që u dërguan në morgun...

Aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë, identifikohet shoferi i mjetit

para 3 jave - Top Channel

Identifikohet shoferi i mjetit ku humbën jetën 7 emigrantë të vendeve të treta. Sipas informacioneve të siguruara nga gazetarja Dorjana Bezat, dyshohet se shoferi i cili po ashtu mbeti i vdekur, është...

Ҫanta me bukë dhe një atlete, çfarë ka mbetur nga aksidenti tragjik me 8 viktima në Këlcyrë

para 3 jave - Albeu

Gjithçka që ka mbetur nga aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë, është një grumbull hekurash. Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm, teksa shoferi i makinës tip “Benz”, Edison Bregaj, po transportonte 7...

Pamje të rënda nga momenti i nxjerrjes së trupave të pa jetë të viktimave nga aksidenti në Shqipëri

para 3 jave - Gazeta Express

Janë nxjerrë nga makina e shkatërruar trupat e pajetë të 7 emigrantëve të huaj nga Lindja e Mesme dhe të shoferit shqiptar. Ata mbetën të vdekur nga një aksident i rëndë në orët e para të mëngjesit, ku...

Aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë, identifikohet drejtuesi i mjetit

para 3 jave - Albeu

Është dentifikuar drejtuesi i mjetit që u përfshi në aksidentin në Këlcyrë, ku humbën jetën tetë persona, mes tyre shtatë emigrantë. Sipas informacioneve, drejtuesi i mjetit është shtetasi Edison Bregaj,...

Nga hyrja në Shqipëri deri tek rrëzimi i makinës në Vjosë që i mori jetën! Zbulohet itenerari i 7 klandestinëve: Paguan 300 euro për vdekjen

para 3 jave - Gazeta Tema

Zbulohen detaje të reja lidhur me aksidentin tragjik të ndodhur pak pas mesnatës në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet, ku humbën jetën 7 klandestinë nga vendet e treta dhe shoferi i furgonit nga qyteti i Shkodrës....

Paguan 300 euro për vdekjen / Zbardhet itinerari i 7 klandestinëve që u aksidentuan, hynë në Shqipëri nga...

para 3 jave - Gazeta Shqip

Zbulohen detaje të reja lidhur me aksidentin tragjik të ndodhur pak pas mesnatës në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet, ku humbën jetën 7 klandestinë nga vendet e treta dhe shoferi nga qyteti i Shkodrës. Zbardhet...

Pamje të rënda nga momenti i nxjerrjes së trupave të pa jetë të viktimave nga aksidenti në Shqipëri

para 3 jave - GazetaBlic

Janë nxjerrë nga makina e shkatërruar trupat e pajetë të 7 emigrantëve të huaj nga Lindja e Mesme dhe të shoferit shqiptar. Ata mbetën të vdekur nga një aksident i rëndë në orët e para të mëngjesit, ku...

Aksidenti me 8 të vdekur në Shqipëri, drejtuesi i automjetit ishte një 24-vjeçar nga Shkodra

para 3 jave - GazetaBlic

Është identifikuar shoferi i automjetit i cili është aksidentuar sot në Këlcyrë e nga i cili kanë mbetur të vdekur 8 persona, përfshirë edhe drejtuesin e mjetit. Sipas Ora News, shoferi është Edison Bregaj....

Aksidenti me 8 të vdekur në Këlcyrë, policia jep detaje: Shofer një 24-vjeçar nga Shkodra, makina i ishte marrë një…

para 3 jave - Opinion

Policia ka dhënë detaje të tjera shtesë lidhur me aksidentin me 8 viktima, të ndodhur sot në aksin rrugor “Këlcyrë-Përmet”. Sipas uniformave blu, automjeti drejtohej nga Edison Bregaj, 24 vjeç nga Shkodra,...

Aksidenti tragjik/ Trupat e 7 emigrantëve dërgohen në morgun e Lushnjes

para 3 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Trupat e pajetë të 7 emigrantëve që humbën jetën si pasojë e një aksidenti tragjik të ndodhur rreth 1 km larg nga këlcyra, në fshatin Kuqar, janë...

Aksidenti me tetë viktima në Këlcyrë, identifikohet drejtuesi i mjetit (EMR...

para 3 jave - BalkanWeb

Identifikohet drejtuesi i mjetit që u përfshi në aksidentin në Këlcyrë, ku humbën jetën tetë persona, mes tyre shtatë emigrantë. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetari Igli Çelmeta. Drejtuesi i mjetit...

Aksidenti me 8 të vdekur në Kylcyrë, identifikohet drejtuesi i automjetit, 24 vjeç nga Shkodra

para 3 jave - Ora news

Aksidenti me 8 të vdekur në Kylcyrë, identifikohet drejtuesi i automjetit, i cili është Edison Bregaj. Ndërkohë që ende nuk ka asnjë informacion për identitetin 7 emigrantëve të paligjshëm që ndërruan...

Aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë, identifikohet shoferi i “Benzi-t” të marrë me qira

para 3 jave - Gazeta Tema

Një aksident tragjik ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm në Këlcyrë. Një automjet tip “Benz” i marrë me qira, i cili drejtohej nga Edison Bregaj, dhe brenda tij ishin edhe 7 klandestinë, përfundoi...

VIDEO/ Një grumbull hekurash, çanta me bukë dhe një atlete, çfarë ka mbetur nga aksidenti tragjik me 8 viktima

para 3 jave - Vizion Plus

Një grumbull hekurash është gjithçka që ka mbetur nga aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë. Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e sotmë, teksa shoferi i makinës tip “Benz”, Edison Bregaj po transportonte 7 emigrantë...

Emri/Aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë, identifikohet shoferi i automjetit

para 3 jave - Opinion

Është identifikuar drejtuesi i mjetit, i cili humbi jetën sot bashkë me 7 emigrantë ilegalë në Këlcyrë. Paraprakisht bëhet me dije se automjeti që “fluturoi” në Vjosë drejtohej nga shtetasi Edison Bregaj....

Aksidenti me 8 të vdekur në Këlcyrë, identifikohet drejtuesi i “Benzi-t” të marrë me qira

para 3 jave - Panorama

Një aksident tragjik ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm (2 prill) në Këlcyrë, ndërsa tanimë është identifikuar se drejtuesi i automjetit ka qenë, shtetasi, Edison Bregaj. Një automjet tip “Benz”...

EMRI/ 8 të vdekur, identifikohet shoferi që drejtonte “Benz-in” me emigrantë

para 3 jave - Vizion Plus

Gazetari i Vizion Plus, Esido Barkaj mëson se shoferi shkodran, i cili po drejtonte “Benzin” me klandestinë është Edison Bregaj. Rreth orës 04:00 të mëngjesit të sotëm, “Benzi i cili po drejtohej nga Bregaj...

Aksidenti me 8 të vdekur në Këlcyrë, identifikohet drejtuesi i automjetit

para 3 jave - Syri

Një automjet tip “Benz” i marrë me qira, i cili drejtohej nga Edison Bregaj, dhe brenda tij ishin edhe 7 klandestinë, përfundoi në shtratin lumit Vjosë, ku si pasojë humbën jetën të gjithë. Mjeti u pikas...

“Emigrantët u futën në Shqipëri nga një vend anëtar i BE-së”- Aksidenti tragjik me 8 viktima, ministri Balla: Jam i prekur! Drejtuesi i mjetit tentoi të shmangë kontrollet e...

para 3 jave - Panorama

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka reaguar pas aksidentit tragjik me 8 viktima në fshatin Kuqari në Këlcyrë, ku humbën jetën drejtuesi i mjetit, i cili ishte nga Shkodra dhe 7 refugjatë nga vendet...

Prokurori ngre dyshimet për tragjedinë me 8 të vdekur në Këlcyrë: Nuk ishte aksident, por ngjarje kriminale!

para 3 jave - NOA

Një aksident i rëndë u regjistrua rreth orës 4:00 të mëngjesit të kësaj të marte në aksin “Këlcyrë-Përmet”. Një automjet humbi kontrollin dhe ra në anën e lumit Vjosa. Nga ky aksident ngelën 8 viktima,...

“Jam i prekur”/ Aksidenti me 8 të vdekur në Këlcyrë, reagon ministri Taulant Balla

para 3 jave - Gazeta Shqip

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka reaguar pas aksidentit tragjik me 8 viktima në Këlcyrë, ku humbën jetën drejtuesi i mjetit dhe 7 refugjatë nga vendet e treta. Bala shprehet se shkak për aksidentin...

Pamjet e rënda/ Trupat e shpërndarë në shtratin e lumit, momenti kur transportohen 8 viktimat e aksidentin tragjik

para 3 jave - Zhurnal

Trupat e 7 klandestinëve nga Lindja e Mesme dhe e shoferit shqiptar që humbën jetën në aksidentin tragjik në afërsi të fshatit Kuqar janë nxjerrë nga automjeti tip Benz. Në foto shihen trupat e shpërndarë...

“Donin t’i shpëtonin policisë”, mediat e huaja jehonë aksidentit me 8 të vdekur në Këlcyrë

para 3 jave - Vizion Plus

Mediat e huaja i kanë bërë jehonë aksidentit të rëndë rrugor që u shënua në orët e para të mëngjesit sot në afërsi të Këlcyrës, ku mbetën të vdekur tetë persona, shoferi nga Shkodra dhe shtatë emigrantë...

FOTO/Çfarë ka mbetur nga aksidenti tragjik me 8 viktima në Këlcyrë

para 3 jave - Lexo

Një grumbull hekurash është gjithçka që ka mbetur nga aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë. Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm, teksa shoferi i makinës tip “Benz”, Edison Bregaj po transportonte 7 emigrantë...

Pamje të rënda nga momenti i nxjerrjes së kufomave të emigrantëve dhe shoferit shqiptar që vdiqën në Shqipëri

para 3 jave - Reporteri

Janë nxjerrë nga makina e shkatërruar trupat e pajetë të 7 emigrantëve të huaj nga Lindja e Mesme dhe të shoferit shqiptar. Ata mbetën të vdekur nga një aksident i rëndë në orët e para të mëngjesit, ku...

Aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë, mjeti po ndiqej nga policia kur humbi kontrollin

para 3 jave - Gazeta Express

Një aksident i rëndë ndodhi në Këlcyrë në orët e para të mëngjesit të sotëm. Një automjet tip “Benz” doli nga rruga dhe si pasojë humbën jetën 8 persona, mes tyre 7 emigrantë. Mjeti drejtohej nga një person...

Aksidenti tragjik në Këlcyrë/ Trupat e 7 emigrantëve dërgohen në morgun e Lushnjes, pritet të identifikohen

para 3 jave - Dosja.al

LUSHNJE - Janë dërguar në morgun e qytetit shtatë trupat e pajetë të emigrantëve që humbën jetën në orët e para të mëngjesit të sotëm si pasojë e një aksidenti tragjik të ndodhur rreth 1 km larg nga Këlcyra,...

Aksidenti me tetë viktima në Këlcyrë, drejtori i policisë tregon dinamikën e ngjarjes tragjike me emigrantët klandestinë

para 3 jave - Shekulli

Publikuar më 02.04.2024 nga shekulli_admin Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa, doli në një prononcim për gazetarët për të dhënë detaje më të sakta në lidhje me aksidentin e orëve të para...

Nuk ishte aksident?! Prokurori ngre dyshimet për tragjedinë me 8 të vdekur në Këlcyrë

para 3 jave - Gazeta Shqip

Një aksident i rëndë u regjistrua rreth orës 4:00 të mëngjesit të kësaj të marte në aksin “Këlcyrë-Përmet”. Një automjet humbi kontrollin dhe ra në anën e lumit Vjosa. Nga ky aksident ngelën 8 viktima,...

PAMJE TË RËNDA/ Momenti i nxjerrjes së kufomave të emigrantëve dhe shoferit shqiptar nga makina e shkatërruar buzë lumit Vjosa

para 3 jave - Top Channel

Janë nxjerrë nga makina e shkatërruar trupat e pajetë të 7 emigrantëve të huaj nga Lindja e Mesme dhe të shoferit shqiptar. Ata mbetën të vdekur nga një aksident i rëndë në orët e para të mëngjesit, ku...

Makina me klandestinë bie në Vjosë në Këlcyrë, 8 viktima

para 3 jave - Gazeta Express

Një aksident tragjik ndodhi në orët e para të mëngjesit të kësaj të marte në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit Kuqar me pasojë 8 viktima. Një automjet i mbushur me klandestinë në tentativë...

Ҫanta me bukë dhe një atlete, çfarë ka mbetur nga aksidenti tragjik me 8 viktima në Këlcyrë

para 3 jave - Gazeta10

Gjithçka që ka mbetur nga aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë, është një grumbull hekurash. Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm, teksa shoferi i makinës tip “Benz”, Edison Bregaj, po transportonte 7...

“U pikas me shpejtësi u kthye nga…”, Drejtori i Policisë Gjirokastër zbardh aksidentin tragjik: Makina humbi nga kontrolli vizual i policisë, pas kontrolleve u gjet anës lumit

para 3 jave - Top Channel

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës Ardian Çipa në një deklaratë për median ka zbardhur ngjarjen e rëndë që ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në afërsi të Këlcyrës, ku mbetën të vdekur 7 emigrantë...

Pamjet e rënda/ Trupat e shpërndarë në shtratin e lumit Vjosë, momenti kur transportohen viktimat e aksidentin tragjik

para 3 jave - Panorama

Trupat e 7 klandestinëve nga Lindja e Mesme dhe e shoferit shqiptar që humbën jetën në aksidentin tragjik në afërsi të fshatit Kuqar janë nxjerrë nga automjeti tip Benz. Në foto shihen trupat e shpërndarë...

“Benzi” fluturoi 200 metra, gazetari Barkaj nga vendi i ngjarjes: Makina e marrë në Shkodër me qira, identifikimi i viktimave i vështirë

para 3 jave - Vizion Plus

Gazetari i Vizion Plus, Esido Barkaj ka mësuar detaje të reja nga tragjedia e ndodhur mëngjesin e sotëm në Këlcyrë. Aksidenti tragjik la pas 8 viktima, shoferin e “Benz-it” dhe 7 emigrantët e paligjshëm...

EMRI/ Aksidenti me 8 të vdekur në aksin Kylcyrë-Përmet, identifikohet drejtuesi i mjetit

para 3 jave - Lexo

Lidhur me aksidentin me 8 të vdekur të ndidhur në aksin Kylcyrë-Përment, është identifikuar drejtuesi i ndjerë i automjetit. Raportohet se ai është Edison Bregaj. Mjeti me emigrantë të paligjshëm është...

VIDEO/ Një grumbull hekurash, çanta me bukë dhe një atlete, çfarë ka mbetur nga aksidenti tragjik me 8 viktima

para 3 jave - Java News

Një grumbull hekurash është gjithçka që ka mbetur nga aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë. Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm, teksa shoferi i makinës tip “Benz”, Edison Bregaj po transportonte 7 emigrantë...

Pamje të rënda nga momenti i nxjerrjes së trupave të pa jetë të viktimave nga aksidenti në Shqipëri

para 3 jave - Bota Press

Janë nxjerrë nga makina e shkatërruar trupat e pajetë të 7 emigrantëve të huaj nga Lindja e Mesme dhe të shoferit shqiptar. Ata mbetën të vdekur nga një aksident i rëndë në orët e para të mëngjesit, ku...

PAMJE TË RËNDA/ Momenti i nxjerrjes së kufomave të emigrantëve dhe shoferit shqiptar nga makina e shkatërruar buzë lumit Vjosa

para 3 jave - Ina

Janë nxjerrë nga makina e shkatërruar trupat e pajetë të 7 emigrantëve të huaj nga Lindja e Mesme dhe të shoferit shqiptar. Ata mbetën të vdekur nga një aksident i rëndë në orët e para të mëngjesit, ku...

Aksidenti tragjik me 8 viktima në Këlcyrë/ Momenti i nxjerrjes së trpave të emigrantëve dhe shoferit nga makina buzë lumit Vjosa

para 3 jave - Albeu

Trupat e pajetë të 7 emigrantëve të huaj nga Lindja e Mesme dhe të shoferit nga Shkodra, janë nxjerrë nga makina e shkatërruar. Ata mbetën të vdekur në aksidentin e rëndë në orët e para të mëngjesit, në...

Tragjedia në Këlcyrë me 7 emigrantë nga vendet e treta të vdekur dhe shoferin shqiptar, zbulohen detaje të reja, makina u mor me qira nga…

para 3 jave - Top Channel

Të tjera detaje mësohen lidhur me tragjedinë e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin Këlcyrë-Përmet, ku humbën jetën 7 emigrantë të vendeve të treta dhe shoferi shqiptar. Gazetarja Dorjana...

Aksidenti tragjik me 8 të vdekur në Këlcyrë, flet nga vendngjarja Prokurori Çano: Nuk i kemi identifikuar emigrantët nga vendet e treta, do të bashkëpunojmë me…

para 3 jave - Top Channel

Prokuroi Petrit Çano i cili ndodhet në vendin ku ndodhi aksidenti i rëndë në Këlcyrë, është shprehur se identiteti i 7 emigrantëve që ndërruan jetë nuk është zbuluar ende dhe nuk dihet se çfarë shtetësie...

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës zbardh ngjarjen! Si ndodhi aksidenti tragjik në Këlcyrë dhe çfarë bëri policia kur pikasi makinën me shpejtësi

para 3 jave - Top Channel

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës Ardian Çipa në një deklaratë për median ka zbardhur ngjarjen e rëndë që ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në afërsi të Këlcyrës, ku mbetën të vdekur 7 emigrantë...

Aksidenti me tetë të vdekur në Shqipëri: Shoferi tentoi t’i largohet policisë duke vozitur 200 km/h

para 3 jave - Lajm

Tetë persona kanë vdekur si pasojë e një aksidenti në Shqipëri. Ngjarja tragjike ka ndodhur në rrugën Këlcyrë-Permet, në orët e para të së martes. Ndërkohë janë bërë publike edhe detaje të reja nga ky...

EMRI/ 8 të vdekur, identifikohet shoferi që drejtonte “Benz-in” me emigrantë

para 3 jave - Java News

Gazetari i Vizion Plus, Esido Barkaj mëson se shoferi shkodran, i cili po drejtonte “Benzin” me klandestinë është Edison Bregaj. Rreth orës 04:00 të mëngjesit të sotëm, “Benzi i cili po drejtohej nga Bregaj...

Aksident në aksin “Këlcyrë-Përmet”! Makina bie në lumin Vjosa, humbin jetën 7 emigrantë nga vendet e treta dhe shoferi shqiptar

para 3 jave - Top Channel

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor “Këlcyrë-Përmet” në afërsi të fshatit Kuqar. Dyshohet se një automjet i tipit Benz ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Vjosa. Aksidenti ka ndodhur rreth...

Dinamika e aksidentit tragjik në Këlcyrë!/ Shoferi u pikas nga policia! Me 200 km në orë, emigrantët nga vendet e treta kanë dalë nga makina duke fluturuar

para 3 jave - Top Channel

Kanë dalë detaje nga aksidenti tragjik në Këlcyrë ku mbetën të vdekur 8 persona, 7 pasagjerët dyshohet se ishin emigrantë të paligjshëm nga vendet e treta, ndërsa shoferi nga Shkodra. Makina ku udhëtonin,...

Aksident i rëndë në Shqipëri, raportohet për 8 të vdekur

para 3 jave - OraInfo

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Shqipëri. Dyshohet për 8 viktima . Siç raportojnë mediat atje, rreth orës 04:00, në aksin Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar, dyshohet se...

Aksidenti me tetë viktima në Këlcyrë, identifikohet drejtuesi i mjetit

para 3 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Identifikohet drejtuesi i mjetit që u përfshi në aksidentin në Këlcyrë, ku humbën jetën tetë persona, mes tyre shtatë emigrantë. Lajmi konfirmohet...

Makina e shkatërruar dhe e ndarë në disa pjesë, pamjet e aksidentit me 8 viktima

para 3 jave - Euronews

Trafiku i emigrantëve në vendin tonë ka rezultuar fatal për 7 klandenstinë nga vendet e treta dhe për shoferin e automjetit me të cilin ata udhëtonin, pasi humbën jetën në një aksident tragjik. Ngjarja...

Drejtuesi i automjetit që shkaktoi aksidentin e rëndë në Shqipëri është 24 vjeçar

para 3 jave - Lideri

Drejtuesi i automjetit që shkaktoi aksidentin e rëndë në Shqipëri është 24 vjeçar 02.04.2024 14:58 Është identifikuar shoferi i automjetit i cili është aksidentuar sot në Këlcyrë e nga i cili kanë mbetur...

Atlete dhe një çantë me bukë në vendin e aksidentit, emigrantët i paguan shkodranit nga 300€

para 3 jave - JOQ Albania

Copa hekurash, një atlete dhe një çantë me rroba e ushqime janë të vetmet sende që kanë mbetur në vendin ku u aksidentuan për vdekje 8 persona. Një 24-vjeçar nga Shkodra i identifikuar si Edison Bregaj...

Aksidenti në Këlcyrë me tetë viktima, dyshohet se shtatë prej tyre janë nga Lindja e Mesme, kurse shoferi nga Shkodra

para 3 jave - Gazeta Express

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa, doli në një prononcim për gazetarët për të dhënë detaje më të sakta në lidhje me aksidentin e orëve të para të mëngjesit në Këlcyrë ku humbën jetën tetë...

Aksidenti në Këlcyrë me tetë viktima, drejtori i policisë tregon dinamikën (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa, doli në një prononcim për gazetarët për të dhënë detaje më të sakta në lidhje me aksidentin e orëve të para të mëngjesit në Këlcyrë ku humbën jetën tetë...

Dinamika e aksidentit tragjik në Këlcyrë!/ Shoferi u pikas nga policia! Me 200 km në orë, pasagjerët kanë dalë nga makina duke fluturuar

para 3 jave - Top Channel

Kanë dalë detaje nga aksidenti tragjik në Këlcyrë ku mbetën të vdekur 8 persona, 7 emigrantë dhe shoferi i makinës nga Shkodra. Makina ku udhëtonin, ishte marrë me qira dhe nuk ishte në pronësi të shoferit...

PAMJE TË RËNDA/ Trupa të shpërndarë afër lumit, në automjet ka ende viktima

para 3 jave - Top Channel

Pamje të rënda janë siguruar nga vendi i aksidentit në aksin “Këlcyrë-Përmet”, ku mbetën të vdekur 8 persona, 7 emigrantë dhe shoferi nga Shkodra. Në një foto shihen trupat e viktimave të shpërndarë afër...

Aksidenti tragjik me 8 të vdekur në Këlcyrë/ Flet nga vendngjarja Prokurori Çano: Emigrantët nuk janë identifikuar...

para 3 jave - Gazeta Shqip

Prokuroi Petrit Çano i cili ndodhet në vendin ku ndodhi aksidenti i rëndë në Këlcyrë, është shprehur se identiteti i 7 emigrantëve që ndërruan jetë nuk është zbuluar ende dhe nuk dihet se çfarë shtetësie...

Aksidenti me tetë të vdekur në Shqipëri: Shoferi tentoi t’i largohet policisë duke vozitur 200 km/h

para 3 jave - Alsat-M

Tetë persona kanë vdekur si pasojë e një aksidenti në Shqipëri. Ngjarja tragjike ka ndodhur në rrugën Këlcyrë-Permet, në orët e para të së martës. Ndërkohë janë bërë publike edhe detaje të reja nga ky...

Aksidenti i rëndë me 8 viktima në Këlcyrë/ Drejtori i policisë Ardian Çipa zbardh dinamikën

para 3 jave - Albeu

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, një aksident tragjik ndodhi në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet, ku një automjet i cili po transportonte klandestinë në përpjekje për t’i ikur Policisë, ka dalë nga rruga...

Aksidenti me 8 viktima, Prokurori i Gjirokastrës: Shoferi nga Shkodra, makina me qira, do kontaktojmë me ambasadat

para 3 jave - NOA

PËRMET- Ekspertë mjekoligjorë nga Tirana pritet të shkojnë pranë aksit Këlcyrë-Përmet për të bërë autopsinë e viktimave. Drejtuesi i Prokurorisë së Gjirokastrës, Petrit Çano, thotë se pas identifikimit...

Aksidenti në Shqipëri me tetë viktima, drejtori i policisë tregon dinamikën

para 3 jave - Indeks online

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa, doli në një prononcim për gazetarët për të dhënë detaje më të sakta në lidhje me aksidentin e orëve të para të mëngjesit në Këlcyrë ku humbën jetën tetë...

Aksidenti me tetë të vdekur në Shqipëri, shoferi tentoi t’i largohet policisë duke vozitur 200 km/h

para 3 jave - Zeri

Tetë persona kanë vdekur si pasojë e një aksidenti në Shqipëri. Ngjarja tragjike ka ndodhur në rrugën Këlcyrë - Permet, në orët e para të së martës. Ndërkohë janë bërë publike edhe detaje të reja nga ky...

Drejtori i policisë zbardh dinamikën e aksidentit me 8 viktima: Shoferi lëvizte me shpejtësi, ktheu “Benz-in” dhe i humbi nga sytë patrullës

para 3 jave - Vizion Plus

Mëngjesi i kësaj të marte ishte tragjik për vendin tonë, pasi 8 persona humbën jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë të ndodhur në afërsi të Këlcyrës. Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa,...

Aksidenti në Këlcyrë me tetë viktima, drejtori i Policisë tregon dinamikën

para 3 jave - Zeri

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa, doli në një prononcim për gazetarët për të dhënë detaje më të sakta në lidhje me aksidentin e orëve të para të mëngjesit në Këlcyrë, ku humbën jetën tetë...

Aksidenti në Këlcyrë me tetë viktima, drejtori i policisë tregon dinamikën

para 3 jave - GazetaBlic

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa, doli në një prononcim për gazetarët për të dhënë detaje më të sakta në lidhje me aksidentin e orëve të para të mëngjesit në Këlcyrë ku humbën jetën tetë...

Aksidenti në Këlcyrë me tetë viktima, drejtori i policisë tregon dinamikën

para 3 jave - OraInfo

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa, doli në një prononcim për gazetarët për të dhënë detaje më të sakta në lidhje me aksidentin e orëve të para të mëngjesit në Këlcyrë ku humbën jetën tetë...

VIDEO/ Aksidenti me 8 viktima/ Çipa: Mjeti po lëvizte me shpejtësi të lartë

para 3 jave - Syri

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa, doli në një prononcim për gazetarët për të dhënë detaje më të sakta në lidhje me aksidentin e orëve të para të mëngjesit në Këlcyrë ku humbën jetën 8 persona....

PAMJE TË RËNDA nga aksidenti me 8 viktima në aksin Këlcyrë-Përmet

para 3 jave - Syri

Pamje të rënda janë siguruar nga vendi i aksidentit në aksin Këlcyrë-Përmet, ku mbetën të vdekur 8 persona. 7 pasagjerët dyshohet se ishin emigrantë të paligjshëm nga vendet e treta, ndërsa shoferi nga...

Aksidenti me 8 të vdekur, merret në pyetje personi që i dha makinën 24 vjeçarit

para 3 jave - Euronews

24-vjeçari që ishte drejtuesi i automjetit të aksidentuar në Këlcyrë ku humbën jetën 8 persona, e ka marrë makinën me qira nga Agustin Gjepa. Sipas burimeve, bëhet me dije se Agustin Gjepa është marrë...

Aksident tragjik në Këlcyrë, 8 viktima

para 3 jave - Alsat-M

Një aksident i rëndë është regjistruar në orët e para të mëngjesit në zonën e Këlcyrës, ku 8 persona kanë humbur jetën. Sipas të dhënave paraprake, viktimat janë klandestinë nga vendet e Lindjes së Mesme,...

Makina me mbi 200 km në orë/ Shoferi refuzoi t’i ndalonte patrullës, “Benz”...

para 3 jave - BalkanWeb

8 të vdekur! Ky ishte bilanci tragjik nga aksidenti i rëndë mëngjesin e sotëm në aksin Këlcyrë-Përmet. Gazetarja Brikena Metaj në një raportim live për News24 nga vendi i ngjarjes, tregoi të gjithë dinamikën...

Zbulohet emri, kush është shoferi i automjetit që drejtonte makinën që ra në humnerë

para 3 jave - Top Channel

Një aksident i rëndë ka tronditur Shqipërinë në orët e para të mëngjesit. Një makinë e tipit “Benz” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në anë të lumit Vjosa. Nga ky aksident kanë mbetur të vdekur 8 persona,...

Tetë persona humbën jetën në një aksident në Shqipëri

para 3 jave - RTV 21

Tetë persona kanë vdekur në një aksident i cili ka ndodhur rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar. Siç njofton policia e Shqipërisë, dyshohet se si pasojë e humbjes...

Aksidenti me tetë të vdekur në Shqipëri: Shoferi tentoi t’i largohet policisë duke vozitur 200 km/h

para 3 jave - Klan Kosova

Tetë persona kanë vdekur si pasojë e një aksidenti në Shqipëri. Ngjarja tragjike ka ndodhur në rrugën Këlcyrë-Permet, në orët e para të së martes. Ndërkohë janë bërë publike edhe detaje të reja nga ky...

VIDEO/ Aksidenti 'horror' në Këlcyrë. 2 nga të vdekurit, ende në mjet…- Ja çfarë thotë policia

para 3 jave - Syri.net Kosova

Pas aksidentit tragjik me 8 viktima në Këlcyrë, një nga trupat e viktimave ka “fluturuar” jashtë Benz-it, me një drejtues nga Shkodra. Pamjet tregojnë mjetin e kthyer tashmë në një grumbull inertesh si...

Policia i bëri shenjë të ndalonin, shoferi rriti shpejtësinë – detaje se si ndodhi aksidenti me 8 viktima në Shqipëri

para 3 jave - Reporteri

Të tjera detaje kanë dalë lidhur me aksidentin e rëndë të ndodhur në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet, ku humbën jetën 8 persona. Sipas Euronews Albania , aksidenti dyshohet të ketë ndodhur pas ndjekjes së...

Aksidenti me 8 të vdekur: Ky është shoferi shqiptar që drejtonte makinën që ra në humnerë

para 3 jave - Bota Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Shqipëri, ku një makinë e tipit “Benz” ka rënë në anën e lumit Vjosa dhe për pasojë raportohet se kanë humbur jetën 8 persona. Shtatë...

Aksidenti tragjik në Këlcyrë me 8 viktima/ Shoferi me 200 km në orë, pasagjerët kanë dalë nga makina duke fluturuar

para 3 jave - Albeu

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me aksidentin tragjik që ndodhi mëngjesin e sotëm në Këlcyrë, ku mbetën të vdekur 8 persona, 7 emigrantë dhe shoferi i makinës nga Shkodra. Makina ku udhëtonin, ishte...

Me mbi 200 km në orë, si “fluturoi” në ajër dhe përfundoi në shtratin e lumit mjeti ku udhëtonin 8 viktima pasi i iku nga sytë patrullës! “Benz”-i ishte...

para 3 jave - Panorama

Mjeti ku udhëtonin 8 viktimat në Këlcyrë raportohet se ishte marrë me qira. Ai drejtohej nga një qytetar nga Shkodra, i cili është pikasur nga një patrullë policie rreth orën 02:00 që i ka bërë thirrje...

Aksidenti në Këlcyrë/ Kreu i Policisë së Gjirokastrës: Mjeti po ecte me shpejtësi. Iu kërkua të ndalojë, por u largua

para 3 jave - Ora news

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa ka dhënë detaje për aksidentin e ndodhur në Këlcyrë me 8 viktima. Në një deklaratë për mediat, Çipa shpjegoi se mjeti me emigrantë ka qenë duke lëvizur...

Me mbi 200 km në orë, si “fluturoi” 500 metra në ajër dhe përfundoi në lumë Benzi ku udhëtonin 8 viktima pasi i iku nga sytë patrullës!

para 3 jave - Gazeta Tema

Mjeti ku udhëtonin 8 viktimat në Këlcyrë raportohet se ishte marrë me qira. Ai drejtohej nga një qytetar nga Shkodra, i cili është pikasur nga një patrullë policie rreth orën 02:00 që i ka bërë thirrje...

Aksidenti në Këlcyrë me 8 viktima, drejtori i policisë tregon dinamikën: Makina lëvizte me shpejtësi, kur pa patrullën u kthye…

para 3 jave - Gazeta Tema

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa, doli në një prononcim për gazetarët për të dhënë detaje më të sakta në lidhje me aksidentin e orëve të para të mëngjesit në Këlcyrë ku humbën jetën 8 persona....

VIDEO/ Dinamika e plotë e aksidentit në Këlcyrë, pasagjerët dolën nga makina duke fluturuar

para 3 jave - Gazeta Shqip

Është zbardhur dinamika e plotë e aksidentit tragjik në Këlcyrë ku mbetën të vdekur 8 persona, 7 emigrantë dhe shoferi i makinës. Makina ku udhëtonin, ishte marrë me qira dhe nuk ishte në pronësi të shoferit...

Dinamika e aksidentit tragjik në Këlcyrë, dyshohet se shoferi u fut në kthesë me 180 km/h, pasi pa policinë. Pasagjerët ‘fluturuan’ nga makina

para 3 jave - NOA

Detaje të reja nga aksidenti tragjik në Këlcyrë ku mbetën të vdekur 8 persona, 7 emigrantë dhe shoferi i makinës nga Shkodra. Makina ku udhëtonin, ishte marrë me qira dhe nuk ishte në pronësi të shoferit...

Aksidenti me 8 të vdekur, Çipa: Makina me klandestinë ishte me shpejtësi, iu shmangën policisë deri sa u gjetën të aksidentuar

para 3 jave - RTSH

Drejtuesi i policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa ka dhënë detaje mbi aksidentin e rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në aksin Këlcyrë-Përmet, ku mbetën të vdekur 7 klandestinë dhe një person nga Shkodra...

Dinamika e aksidentit tragjik/ Shoferi tentoi t’i largohet policisë duke vozitur 200 km/h – pasagjerët kanë dalë nga makina duke fluturuar

para 3 jave - GazetaBlic

Kanë dalë detaje nga aksidenti tragjik në Këlcyrë ku mbetën të vdekur 8 persona, 7 emigrantë dhe shoferi i makinës nga Shkodra. Makina ku udhëtonin, ishte marrë me qira dhe nuk ishte në pronësi të shoferit...

Aksidenti i frikshëm në Këlcyrë/ Drejtori i Policisë: Mjeti u pikas nga shpejtësia! Efektivët i kanë bërë shenjë të ndalojë, por u largua

para 3 jave - Opinion

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa ka dhënë detaje për aksidentin e ndodhur në Këlcyrë me 8 viktima. Në një deklaratë për mediat, Çipa shpjegoi se mjeti me emigrantë ka qenë duke lëvizur...

Prokurori i Gjirokastrës jep detaje për aksidentin në Këlcyrë: Nuk është thjesht një aksident, por rrjedhojë e një ngjarje tjetër kriminale!

para 3 jave - Opinion

Drejtuesi i Prokurorisë së Gjirokastrës, Petrit Çano, ka folur në një pronocim për media lidhur me aksidentin në Këlcyrë që shkaktoi 8 viktima. Ai thotë se espertë mjekoligjorë nga Tirana pritet të shkojnë...

Aksidenti me 8 viktima/ ‘Benz’-i i mbushur me klandestinë tentoi t’i ikë policisë, ‘fluturoi’ në anë të lumit Vjosë

para 3 jave - Opinion

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi në orët e para të mëngjesit në afërsi të fshatit Kuqar në Këlcyrë. Një aksident i frikshëm i mori jetën 8 personave. Mendohet se makina ka qenë...

Automjeti bie në humnerë, 8 të vdekur në Shqipëri

para 3 jave - Kallxo

Një aksident me tetë persona të vdekur ka ndodhur në Këlcyrë të Shqipërisë. Aksidenti raportohet se ka ndodhur më 02.01.2024 rreth orës 04:00. Siç raportojnë mediat shqiptare, 7 prej viktimave janë shtetas...

Tronditet Shqipëria, në një aksident trafiku humbin jetën 8 persona

para 3 jave - Sharri

Tetë persona kanë vdekur në një aksident i cili ka ndodhur rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar. Siç njofton policia e Shqipërisë, dyshohet se si pasojë e humbjes...

Aksidenti me 8 viktima, identifikohet shoferi që transportonte emigrantët

para 3 jave - JOQ Albania

Është identifikuar drejtuesi i mjetit që transportonte emigrantë të paligjshëm dhe që u aksidentua mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet. Edison Bregaj ishte duke transportuar disa emigrantë...

Detaje nga aksidenti tragjik në Këlcyrë, 2 trupa ende në automjetin e shkatërruar

para 3 jave - Albeu

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti tragjik që ndodhi në Këlcyrë rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar. Mësohet se mjeti ku udhëtonin 7 emigrantë, ka dalë...

KUJDES, PAMJE TË RËNDA! Aksidenti në Këlcyrë, trupat të shpërndare afër lumit, në automjet ka ende viktima

para 3 jave - Gazeta Shqip

Pamje të rënda vinë nga aksidenti i ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor “Këlcyrë-Përmet” me 8 viktima. Nga këto foto shihet se trupat e klandestinëve nga Lindja e Mesme dhe shoferit Sokol Ismeti...

Aksident rrugor në Shqipëri, 8 të vdekur

para 3 jave - Anadolu Agency

Tiranë Në një aksident rrugor në Shqipëri kanë humbur jetën 8 persona, ndërkohë sipas informacioneve paraprake nga autoritetet, 7 prej të cilëve dyshohet se janë emigrantë të paligjshëm, transmeton Anadolu....

VIDEO/ Aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë, mjeti po ndiqej nga policia kur humbi kontrollin

para 3 jave - Vizion Plus

Një aksident i rëndë ndodhi në Këlcyrë në orët e para të mëngjesit të sotëm. Një automjet tip “Benz” doli nga rruga dhe si pasojë humbën jetën 8 persona, mes tyre 7 emigrantë. Mjeti drejtohej nga një person...

Policia i bëri shenjë të ndalonin, shoferi rriti shpejtësinë, detaje se si ndodhi aksidenti me 8 viktima në Shqipëri

para 3 jave - Gazeta Express

Të tjera detaje kanë dalë lidhur me aksidentin e rëndë të ndodhur në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet, ku humbën jetën 8 persona. Sipas Euronews Albania , aksidenti dyshohet të ketë ndodhur pas ndjekjes së...

Pamje nga aksidenti tragjik në Shqipëri ku vdiqën 8-të persona

para 3 jave - Aktuale

Tetë persona kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë në Këlcyrë në orët e para të mëngjesit të kësaj të marte. Ngjarja e rëndë ndodhi në afërsi të fshatit Kuqar, kur një makinë tip “Benz”...

Aksident tragjik në Këlcyrë, 8 viktima

para 3 jave - Aktuale

Një aksident i rëndë është regjistruar në orët e para të mëngjesit në zonën e Këlcyrës, ku 8 persona kanë humbur jetën. Marketing Sipas të dhënave paraprake, viktimat janë klandestinë nga vendet e Lindjes...

Aksidenti me tetë të vdekur në Shqipëri, policia: Dyshohet se ka ndodhur si pasojë e humbjes së kontrollit mbi automjetin

para 3 jave - Klan Kosova

Tetë persona kanë vdekur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot rreth orës 04:00 të mëngjesit, në rrugën Përmet-Këlcyrë. Lidhur me këtë ngjarje të trishtë, detaje ka dhënë policia shqiptare. Në njoftim...

PAMJE TË RËNDA/ Momenti i nxjerrjes së kufomave të emigrantëve dhe shoferit shqiptar nga makina e shkatërruar buzë lumit Vjosa

para 3 jave - Tetova Sot

Janë nxjerrë nga makina e shkatërruar trupat e pajetë të 7 emigrantëve të huaj nga Lindja e Mesme dhe të shoferit shqiptar. Ata mbetën të vdekur nga një aksident i rëndë në orët e para të mëngjesit, ku...

Shqipëri: Makina bie në anë të lumit, 8 viktima nga aksidenti në Këlcyrë

para 3 jave - Derveni

Tetë persona kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë në Këlcyrë në orët e para të mëngjesit të kësaj të marte. Ngjarja e rëndë ndodhi në afërsi të fshatit Kuqar, kur një makinë tip “Benz”...

Aksidenti me tetë të vde*ur, deklarohet drejtori i policisë

para 3 jave - Infokusi

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa, doli në një prononcim për gazetarët për të dhënë detaje më të sakta në lidhje me aksidentin e orëve të para të mëngjesit në Këlcyrë ku humbën jetën tetë...

EMRI/ Aksidenti me 8 të vdekur në aksin Kylcyrë-Përmet, identifikohet drejtuesi i mjetit

para 3 jave - Dosja.al

PËRMETI- Lidhur me aksidentin me 8 të vdekur të ndidhur në aksin Kylcyrë-Përment, është identifikuar drejtuesi i ndjerë i automjetit. Raportohet se ai është Edison Bregaj. Mjeti me emigrantë të paligjshëm...

EMRI| Identifikohet drejtuesi i mjetit në aksidentin tragjik në Këlcyrë

para 3 jave - Euronews

Është identifikuar drejtuesi i mjetit në aksidentin e rëndë në aksin Këlcyrë-Përmet, ku humbën jetën 8 perosna. Ai është shtetasi Edison Bregaj. Ndërkohë që ende nuk ka asnjë informacion për identitetin...

Pamje/ Tragjedia me 8 viktima në Këlcyrë, makina e shkatërruar plotësisht në anë te lumit, si ndodhi aksidenti

para 3 jave - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, rreth orës 4:00, në aksin “Këlcyrë- Përmet”, ku një makinë e tipit “Benz” humbi drejtimin dhe ka rënë në anën e lumit Vjosa. Nga ky aksident...

Dalin pamjet nga aksidenti i rëndë në Shqipëri, 7 nga viktimat janë emigrantë

para 3 jave - Reporteri

Një aksident i rëndë me 8 viktima, ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Shqipëri. Siç raportojnë mediat atje, rreth orës 04:00, në aksin Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar, dyshohet se si...

Aksident i rëndë në Këlcyrë, makina bie nga 100 metra lartësi dhe përfundon në Vjosë, humbin jetën 8 persona

para 3 jave - Shekulli

Publikuar më 02.04.2024 nga shekulli_admin Aksident i rëndë me 8 të vdekur në Këlcyrë. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit Kuqar. Dyshohet se si pasojë...

Ishte në ndjekje nga policia, si shkodrani me 7 klandestinë në mjet në tentativë për t’u arratisur përfundoi në Vjosë! Viktimat, të gjithë meshkuj

para 3 jave - Panorama

Detaje të reja dalin nga ngjarja tragjike në Këlcyrë, ku drejtuesi i një mjeti nga Shkodra dhe 7 klandestinë humbën jetën pasi makina ku udhëtonin “fluturoi” rreth 100 metra nga rruga në afërsi të fshatit...

Aksidenti me 8 viktima/ Zbulohet identiteti i shoferit që drejtonte makinën që ra në humnerë (EMRI)

para 3 jave - Gazeta Shqip

Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e kësaj të marte në aksin Këlcyrë-Përmet, ku si pasojë kanë mbetur të vdekur 8 persona. Nga informacionet e deritanishme është bërë e ditur se një makinë...

Del emri/ Kush është shoferi që shkaktoi aksidentin me 8 të vdekur në Këlcyrë

para 3 jave - NOA

Mëngjesin e sotëm rreth orës 04:00 të mëngjesit, një aksident tragjik ka ndodhur në aksin Këlcyrë- Përmet, ku një makinë e cila po transportonte emigrantë të paligjshëm, në tentativë për t’i ikur policisë...

Detaje nga aksidenti tragjik me 8 të vdekur: Dy trupa të pajetë ende brenda makinës së shkatërruar

para 3 jave - Indeks online

Zbardhen të tjera detaje nga aksidenti tragjik sot në Këlcyrë. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit Kuqar. Ballkan web raporton se mjeti ku udhëtonin 7 emigrantë,...

Aksidenti ‘horror’ në Këlcyrë. 2 nga të vdekurit, ende në mjet…- Ja çfarë thotë policia

para 3 jave - Zhurnal

Pas aksidentit tragjik me 8 viktima në Këlcyrë, një nga trupat e viktimave ka “fluturuar” jashtë Benz-it, me një drejtues nga Shkodra. Pamjet tregojnë mjetin e kthyer tashmë në një grumbull inertesh si...

Aksident fatal në Përmet, automjeti bie në lum, humbin jetën 8 persona

para 3 jave - RTK

Tetë persona kanë humbur jetën orët e para të mëngjesit të kësaj të marte (2 prill) si pasojë e një aksidenti fatal në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet. Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se drejtuesi...

Aksidenti me tetë të vdekur në Shqipëri, policia: Dyshohet se ka ndodhur si pasojë e humbjes së kontrollit mbi automjetin

para 3 jave - GazetaBlic

Tetë persona kanë vdekur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot rreth orës 04:00 të mëngjesit, në rrugën Përmet-Këlcyrë. Lidhur me këtë ngjarje të trishtë, detaje ka dhënë policia shqiptare. Në njoftim...

VIDEO/ Aksidenti 'horror' në Këlcyrë. 2 nga të vdekurit, ende në mjet…- Ja çfarë thotë policia

para 3 jave - Syri

Pas aksidentit tragjik me 8 viktima në Këlcyrë, një nga trupat e viktimave ka “fluturuar” jashtë Benz-it, me një drejtues nga Shkodra. Pamjet tregojnë mjetin e kthyer tashmë në një grumbull inertesh si...

FOTO e automjetit/ Aksidenti tragjik, dyshohet se shoferi tentoi t’i largohej policisë me shpejtësi

para 3 jave - Syri

Tetë viktima janë shkaktuar nga një aksidenti tragjik i ndodhur në aksin Këlcyrë-Përmet. Në automjet ndodheshin 7 shtetas nga vendet e treta, ndërsa shoferi një shtetas nga Shkodra. Fatkeqësisht asnjë...

VIDEO/ Aksidenti me 8 të vdekur në Vjosë, makina e shkatërruar totalisht. Lëvizte me 180 km/h

para 3 jave - Syri

Shoferi nga Shkodra që po transportonte emigrantë të paligjshëm në aksin Këlcyrë- Përmet ka humbur kontrollin e automjetit. Ai me shpejtësi dyshohet se ka tentuar t’i ikë policisë dhe ka humbur kontrollin...

Aksidenti me 8 të vdekur/ Si ra makina nga 100 metër lartësi, dy trupa të pajetë ende brenda mjetit

para 3 jave - Opinion

Pamjet që shihni vijnë nga aksidenti tragjik me 8 viktima. Ngjarja e rëndë ndodhi në rrugën Këlcyrë-Përmet rreth orës 04:00. Në foto shihet mjeti i shkatërruar totalisht, i kthyer në një grumbull inertesh....

Pamje të reja/ Aksidenti me 8 të vdekur, si ra makina me klandestinë nga 10...

para 3 jave - BalkanWeb

Pamjet që shihni vijnë nga aksidenti tragjik me 8 viktima. Ngjarja e rëndë ndodhi në rrugën Këlcyrë-Përmet rreth orës 04:00. Gazetarja Brikena Metaj ka siguruar për BalkanWeb pamje të reja nga aksidenti,...

Detaje nga aksidenti tragjik me 8 të vdekur: Dy trupa të pajetë ende brenda makinës së shkatërruar

para 3 jave - Gazeta Express

Zbardhen të tjera detaje nga aksidenti tragjik sot në Këlcyrë. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit Kuqar. Gazetarja Brikena Metaj raporton për BalkanWeb...

Aksident i rëndë në Shqipëri, dyshohet për tetë të vdekur

para 3 jave - Klan Kosova

Tetë person dyshohet të kenë vdekur si pasojë i një aksidenti të rëndë që ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së martes. Siç raporton Abcnews.al , aksidenti ka ndodhur në rrugën Këlcyrë-Përmet, në...

Aksident i rëndë në Shqipëri, raportohet për 8 të vdekur

para 3 jave - Reporteri

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Shqipëri. Dyshohet për 8 viktima. Siç raportojnë mediat atje, rreth orës 04:00, në aksin Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar, dyshohet se...

Aksident në aksin “Këlcyrë-Përmet”! Makina bie në lumin Vjosa, humbin jetën 8 persona

para 3 jave - Top Channel

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor “Këlcyrë-Përmet” në afërsi të fshatit Kuqar. Dyshohet se një automjet i tipit Benz ka dalë nga rruga dhe ka reënë në anë të lumit Vjosa. Aksidenti ka ndodhur...

Aksidenti me 8 viktima/ Prokurori i Gjirokastrës: Makina me qira, pas identifikimit, kontaktojmë me ambasadat

para 3 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Ekspertë mjekoligjorë nga Tirana pritet të shkojnë pranë aksit Këlcyrë-Përmet për të bërë autopsinë e viktimave. Drejtuesi i Prokurorisë së Gjirokastrës,...

Detaje nga aksidenti tragjik me 8 të vdekur/ Dy trupa të pajetë ende brenda...

para 3 jave - BalkanWeb

Zbardhen të tjera detaje nga aksidenti tragjik sot në Këlcyrë. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit Kuqar. Gazetarja Brikena Metaj raporton për BalkanWeb...

Aksident i rëndë në Shqipëri, raportohet për 8 të vdekur

para 3 jave - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Shqipëri. Dyshohet për 8 viktima. Siç raportojnë mediat atje, rreth orës 04:00, në aksin Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar, dyshohet se...

Pamje nga aksidenti i tmerrshëm ku dyshohet se vdiqën 8 persona

para 3 jave - Gazeta Express

Pamjet që shihni tregojnë automjetin që u përfshi në një aksident të rëndë mëngjesin e sotmeë në aksin Këlcyrë-Përmet. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit...

Aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë – Drejtori i Policisë së Gjirokastrës jep detaje

para 3 jave - Lajmi.net

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa, doli në një prononcim për gazetarët për të dhënë detaje më të sakta në lidhje me aksidentin e orëve të para të mëngjesit në Këlcyrë ku humbën jetën tetë...

Dinamika e aksidentit me 8 viktima/ Me mbi 200 km në orë, drejtuesi refuzoi t’i ndalonte patrullës, makina ‘fluturoi’ nga rruga drejt Vjosës rreth 300 m

para 3 jave - Lexo

Një aksident i rëndë me 8 viktima u regjistrua në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet. Një mjet me emigrantë të paligjshëm është aksidentuar dhe për pasojë kanë humbur jetën...

Aksidenti me 8 viktima, Prokurori i Gjirokastrës: Shoferi nga Shkodra, makina me qira, pas identifikimit, kontaktojmë me ambasadat

para 3 jave - Lexo

Ekspertë mjekoligjorë nga Tirana pritet të shkojnë pranë aksit Këlcyrë-Përmet për të bërë autopsinë e viktimave. Drejtuesi i Prokurorisë së Gjirokastrës, Petrit Çano, thotë se pas identifikimit do të bashkëpunohet...

Aksidenti me 8 të vdekur, Çipa: Makina me klandestinë ishte me shpejtësi, iu shmangën policisë deri sa…

para 3 jave - Java News

Drejtuesi i policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa ka dhënë detajet mbi aksidentin e rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në aksin Këlcyrë-Përmet, ku mbetën të vdekur 7 klandestinë dhe një person nga Shkodra...

VIDEO+FOTO/ Aksidenti 'horror' në Këlcyrë. 2 nga të vdekurit, ende brenda mjetit. Një nga trupat ''fluturoi'' jashtë ''Benzit''

para 3 jave - Ora news

Pas aksidentit tragjik me 8 viktima në Këlcyrë, një nga trupat e viktimave ka “fluturuar” jashtë Benz-it, me një drejtues nga Shkodra. Pamjet tregojnë mjetin e kthyer tashmë në një grumbull inertesh si...

Aksident i rëndë në Shqipëri, dyshohet për tetë të vdekur

para 3 jave - Zeri

Tetë person dyshohet të kenë vdekur si pasojë i një aksidenti të rëndë që ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së martes. Aksidenti ka ndodhur në rrugën Këlcyrë-Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar....

Tragjedia me 8 viktima në Shqipëri, makina e shkatërruar plotësisht në anë te lumit, si ndodhi aksidenti

para 3 jave - GazetaBlic

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, rreth orës 4:00, në aksin “Këlcyrë- Përmet”, ku një makinë e tipit “Benz” humbi drejtimin dhe ka rënë në anën e lumit Vjosa. Nga ky aksident...

Aksident i rëndë në Shqipëri, raportohet për 8 të vdekur

para 3 jave - GazetaBlic

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Shqipëri. Dyshohet për 8 viktima. Siç raportojnë mediat atje, rreth orës 04:00, në aksin Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar, dyshohet se...

Aksident i rëndë në Këlcyrë/ ‘Benz’-i del nga rruga dhe përfund...

para 3 jave - BalkanWeb

Aksident i rëndë me 8 të vdekur në Këlcyrë. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit Kuqar. Dyshohet se si pasojë e humbjes së kontrollit mbi drejtimin e automjetit...

Pamjet/ Aksidenti me 8 të vdekur në Këlcyrë, mjeti i kthyer në një grumbull...

para 3 jave - BalkanWeb

Pamjet që shihni tregojnë automjetin që u përfshi në një aksident të rëndë mëngjesin e sotmeë në aksin Këlcyrë-Përmet. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit...

EMRI/ Aksidenti me 8 të vdekur në Vjosë, makina e shkatërruar totalisht. lëvizte me 180km/h

para 3 jave - Syri

Sokol Ismeti është shoferi nga Shkodra që po transportonte emigrantë të paligjshëm në aksin Këlcyrë- Përmet. Ai me shpejtësi dyshohet se ka tentuar t’i ikë policisë dhe ka humbur kontrollin e mjetit ‘Benz’....

Aksidenti me 8 të vdekur në Këlcyrë, dalin pamjet e mjetit të shkatërruar

para 3 jave - Opinion

Këto janë pamjet e aksidentit të rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në aksin Këlcyrë-Përmet. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit Kuqar. Pasi mjeti humbi...

VIDEO/ “Fluturoi” 300 m në ajër, makina e aksidentit në Këlcyrë e kthyer në grumbull inertesh

para 3 jave - Shqip

8 të vdekur! Ky ishte bilanci tragjik nga aksidenti i rëndë mëngjesin e sotëm në aksin Këlcyrë-Përmet. Gjithçka nisi pasi patrulla e policisë pikasi mjetin e dyshimtë afër Këlcyrës rreth orën 02:00, por...

Aksident i rëndë në Këlcyrë/ ‘Benz’-i del nga rruga dhe përfund...

para 3 jave - BalkanWeb

Aksident i rëndë me 8 të vdekur në Këlcyrë. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit Kuqar. Dyshohet se si pasojë e humbjes së kontrollit mbi drejtimin e automjetit...

Tetë të vdekur në një aksident në aksin “Këlcyrë-Përmet”

para 3 jave - Telegrafi

Rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar, dyshohet se si pasojë e humbjes së kontrollit mbi drejtimin e automjetit nga drejtuesi, automjeti tip Benz ka dalë nga rruga...

PAMJET+EMRI/ Aksidenti i frikshëm me 8 të vdekur në Vjosë, makina e shkatërruar totalisht. Shoferi nga Shkodra lëvizte me 180km/h

para 3 jave - Ora news

Sokol Ismeti është shoferi nga Shkodra që po transportonte emigrantë të paligjshëm në aksin Këlcyrë- Përmet. Ai me shpejtësi dyshohet se ka tentuar t’i ikë policisë dhe ka humbur kontrollin e mjetit ‘Benz’....

Dy trupa të pajetë ende brenda ‘Benz’-it të shkatërruar. Detaje nga aksidenti tragjik me 8 të vdekur

para 3 jave - NOA

Zbardhen të tjera detaje nga aksidenti tragjik sot në Këlcyrë. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit Kuqar. Mjeti ku udhëtonin 7 emigrantë, ka dalë nga rruga...

VIDEO/ Një nga trupat ka “fluturuar” jashtë mjetit, çfarë nga mbetur nga aksidenti tragjik me 8 viktima! Dy nga të vdekurit, ende brenda “Benz”-it të shkatërruar

para 3 jave - Panorama

Panorama.al ka siguruar videon pas aksidentin tragjik me 8 viktima në Këlcyrë, ku një nga trupat e viktimave ka “fluturuar” jashtë Benz-it, me një drejtues nga Shkodra. Pamjet tregojnë mjetin e kthyer...

Aksident tragjik në Shqipëri, raportohet për 8 të vdekur

para 3 jave - Indeks online

Një aksident i rëndë është regjistruar në orët e para të mëngjesit në zonën e Këlcyrës, ku 8 persona kanë humbur jetën. Sipas të dhënave paraprake, viktimat janë klandestinë nga vendet e Lindjes së Mesme,...

Pamje nga aksidenti i rëndë ku dyshohet se vdiqën 8 persona

para 3 jave - Indeks online

Pamjet që shihni tregojnë automjetin që u përfshi në një aksident të rëndë mëngjesin e sotëm në aksin Këlcyrë-Përmet. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit...

FOTO/ Detaje nga aksidenti tragjik në Këlcyrë, 2 trupa ende në automjetin e shkatërruar

para 3 jave - Vizion Plus

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti tragjik që ndodhi në Këlcyrë rreth orës 04:00 të mëngjesit. Ngjarja e rëndë ndodhi në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit Kuqar. Mësohet se mjeti...

Këlcyrë/ Makina del nga rruga dhe përfundon në Vjosë, humbin jetën 8 persona, mes tyre 7 emigrantë

para 3 jave - Opinion

Një aksident tragjik ka ndodhur në aksin rrugor Këlcyrë- Përmet, ku 8 persona kanë humbur jetën pasi mjeti ku udhëtonin ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në anë të lumit Vjosë. Mësohet ss nga aksidenti...

Aksident horror në Shqipëri, vdesin tetë persona

para 3 jave - Lajmi.net

Kanë dalë detaje nga aksidenti tragjik në Këlcyrë ku mbetën të vdekur 8 persona, 7 emigrantë dhe shoferi i makinës nga Shkodra. Makina ku udhëtonin, ishte marrë me qira dhe nuk ishte në pronësi të shoferit...

Dinamika e aksidentit tragjik në Këlcyrë!/ Shoferi u pikas nga policia! Me 200 km në orë, pasagjerët kanë dalë nga makina duke fluturuar

para 3 jave - Tetova Sot

Kanë dalë detaje nga aksidenti tragjik në Këlcyrë ku mbetën të vdekur 8 persona, 7 emigrantë dhe shoferi i makinës nga Shkodra. Makina ku udhëtonin, ishte marrë me qira dhe nuk ishte në pronësi të shoferit...

Aksidenti i frikshëm në Këlcyrë, makina me klandestinë “fluturoi” rreth 500 metra

para 3 jave - Java News

Një ngjarje e rëndë ndodhi në orët e para të mëngjesit në afërsi të fshatit Kuqar në Këlcyrë. Një aksident i frikshëm i mori jetën 8 personave. Mendohet se makina ka qenë me një shpejtësi tejet të lartë,...

Aksident tragjik në Këlcyrë/ Makina del nga rruga dhe përfundon në Vjosë, humbin jetën 8 persona

para 3 jave - Albeu

Mëngjesin e sotëm, rreth orës 04:00 në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit Kuqar, ka ndodhur një aksident i rëndë ku kanë humbur jetën 8 persona. Dyshohet se si pasojë e humbjes së kontrollit...

EMRI/ Kush është shoferi nga Shkodra që humbi jetën në Këlcyrë

para 3 jave - Albeu

Mëngjesin e sotëm rreth orës 04:00 të mëngjesit, një aksident tragjik ka ndodhur në aksin Këlcyrë- Përmet, ku një makinë e cila po transportonte emigrantë të paligjshëm, në tentativë për t’i ikur policisë...

Aksident me 8 të vdekur në aksin Këlcyrë-Përmet

para 3 jave - NOA

Aksident me 8 të vdekur në aksin Këlcyrë-Përmet Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit Kuqar. Pasi mjeti humbi kontrollin dhe përfundoi në lumin Vjosë, 7 pasagjerë,...

Shqipëri: Makina bie në anë të lumit, 8 viktima nga aksidenti në Këlcyrë

para 3 jave - Top24

Tetë persona kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë në Këlcyrë në orët e para të mëngjesit të kësaj të marte. Ngjarja e rëndë ndodhi në afërsi të fshatit Kuqar, kur një makinë tip “Benz”...

Aksident i RËNDË në Këlcyrë/ Makina del nga rruga dhe bie në Vjosë, humbin jetën 8 persona (FOTO)

para 3 jave - Gazeta Shqip

Një aksident tragjik ka ndodhur në aksin rrugor Këlcyrë- Përmet, ku 8 persona kanë humbur jetën pasi mjeti ku udhëtonin ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në anë të lumit Vjosë. Policia ka njoftuar se...

Aksident i rëndë në Këlcyrë, 8 persona humbin jetën, mes tyre 7 emigrantë

para 3 jave - Vizion Plus

Një aksident i rëndë ka ndodhur reth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar. Dyshohet se si pasojë e humbjes së kontrollit mbi drejtimin e automjetit nga drejtuesi, automjeti...

Makina bie në anë të lumit, 8 viktima nga aksidenti në Këlcyrë

para 3 jave - Alfax

Tetë persona kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë në Këlcyrë në orët e para të mëngjesit të kësaj të marte. Ngjarja e rëndë ndodhi në afërsi të fshatit Kuqar, kur një makinë tip “Benz”...

Aksident tragjik buzë lumit Vjosë, nga rrëshqitja e makinës humbin jetën tetë persona

para 3 jave - Syri

Policia e Shtetit njoftoi se një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në aksin Këlcyrë - Përmet. Automjeti me tetë persona ka rënë në brigjet e lumit Vjosë. Të gjithë kanë humbur jetën....

Aksidentohet makina me emigrantë në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet, 8 viktima

para 3 jave - Bota Sot

Një aksident i rënë ka ndodhur rreth orës 04:00 në aksin Këlcyrë-Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar. Automjeti tip Benz ka del nga rruga dhe ka përfunduar në anë të lumit Vjosa. Për pasojë kanë humbur...

FOTO/ Aksident i frikshëm në Këlcyrë. Tentoi t'i ikë policisë, përplaset makina me klandestinë, 8 viktima

para 3 jave - Ora news

Një aksident i rëndë me 8 viktima ka ndodhur aksin rrugor Këlcyrë- Përmet. Ngjarja është regjistruar mëngjesin e sotëm, 2 prill, kur një mjet me emigrantë të paligjshëm është aksidentuar dhe për pasojë...

Aksident tragjik në aksin Kërlcyrë - Përmet: humbin jetën tetë persona

para 3 jave - Syri

Këlcyrë/Informacion paraprak Rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar, dyshohet se si pasojë e humbjes së kontrollit mbi drejtimin e automjetit nga drejtuesi, automjeti...

Pamje nga aksidenti i rëndë në Shqipëri ku vdiqën tetë persona (FOTO)

para 3 jave - Tetova Sot

Tetë persona e kanë vdekur si pasojë i një aksidenti të rëndë që ndodhi në orët e para të së martes në rrugën Këlcyrë-Përmet. Automjeti i tipit Mercedes Benz, ka dalur nga rruga dhe ka përfunduar në lumin...

Tronditet Shqipëria, në një aksident trafiku humbin jetën 8 persona

para 3 jave - Shenja

Tetë persona kanë vdekur në një aksident i cili ka ndodhur rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar. Siç njofton policia e Shqipërisë, dyshohet se si pasojë e humbjes...

PAMJE TE RENDA/ Trupa të shpërndare afër lumit, në automjet ka ende viktima

para 3 jave - Lexo

Pamje të rënda janë siguruar nga vendi i aksidentit në aksin “Këlcyrë-Përmet”, ku mbetën të vdekur 8 persona, 7 emigrantë dhe shoferi nga Shkodra. Në një foto shihen trupat e viktimave të shpërndarë afër...

Aksidenti në Këlcyrë me tetë të vdekur, deklarohet drejtori i policisë

para 3 jave - Periskopi

Aksidenti në Këlcyrë me tetë të vdekur, deklarohet drejtori i policisë 02 Apr, 11:43 Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa, doli në një prononcim për gazetarët për të dhënë detaje më të sakta...

Aksident i rëndë në Këlcyrë, makina me klandestinë del nga rruga dhe bie në Vjosë! Humbin jetën 8 persona, 7 prej tyre emigrantë

para 3 jave - Panorama

Një aksident tragjik ka ndodhur në aksin rrugor Këlcyrë- Përmet, ku 8 persona kanë humbur jetën pasi mjeti ku udhëtonin ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në anë të lumit Vjosë. Nga aksidenti kanë humbur...

Aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë, dalin pamjet nga mjetit të shkatërruar! Makina ku udhëtonin shoferi nga Shkodra dhe 7 klandestinë e bërë copash

para 3 jave - Panorama

Këlcyrë/Informacion paraprak Rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar, dyshohet se si pasojë e humbjes së kontrollit mbi drejtimin e automjetit nga drejtuesi, automjeti...

Aksident fatal në Këlcyrë-Përmet, automjeti bie në lumin Vjosa, humbin jetën 8 persona

para 3 jave - RTSH

Tetë persona kanë humbur jetën orët e para të mëngjesit të kësaj të marte (2 prill) si pasojë e një aksidenti fatal në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet. Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se drejtuesi...

8 viktimat në “Benz”/ Shoferi tentoi t’i ikë policisë me shpejtësi, përfundoi në Vjosë

para 3 jave - Shqip

Mjeti ku udhëtonin 8 viktimat në Këlcyrë raportohet se ishte marrë me qira. Ai drejtohej nga një qytetar nga Shkodra, i cili është pikasur nga një patrullë policie rreth orën 02:00 që i ka bërë thirrje...

Aksidenti me 8 viktima, prokurori: Po punojmë të zbulojmë përgjegjësitë, nëse ka

para 3 jave - Euronews

Prokurori i Gjirokastër, Petrit Çano, zbuloi detaje nga aksidenti i rëndë me 8 viktima që ndodhi mëngjesin e kësaj të marte në aksin rrugor Këlcyë-Përmet. Çano tha se dyshohet se dejtuesi i mjetit është...

Çipa: Makina me klandestinë ishte me shpejtësi, iu shmangën policisë

para 3 jave - Shqip

Drejtuesi i policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa ka dhënë detaje mbi aksidentin e rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në aksin Këlcyrë-Përmet, ku mbetën të vdekur 7 klandestinë dhe një person nga Shkodra...

Aksident me tetë të vdekur në Shqipëri: Shoferi tentoi t’i largohet policisë duke vozitur 200 km/h

para 3 jave - Lideri

Tetë persona kanë vdekur si pasojë e një aksidenti në Shqipëri. Ngjarja tragjike ka ndodhur në rrugën Këlcyrë-Permet, në orët e para të së martes. Ndërkohë janë bërë publike edhe detaje të reja nga ky...

Aksidenti në Këlcyrë me tetë viktima, dyshohet se shtatë prej tyre janë nga Lindja e Mesme, kurse shoferi nga Shkodra

para 3 jave - Fakti Ditor

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa, doli në një prononcim për gazetarët për të dhënë detaje më të sakta në lidhje me aksidentin e orëve të para të mëngjesit në Këlcyrë ku humbën jetën tetë...

Aksident tragjik në Këlcyrë-Permet, 8 viktima

para 3 jave - Fakti Ditor

Një aksident i rëndë është regjistruar në orët e para të mëngjesit në zonën e Këlcyrës, ku 8 persona kanë humbur jetën. Sipas të dhënave paraprake, viktimat janë klandestinë nga vendet e Lindjes së Mesme,...

Ja kush është shoferi që shkaktoj aksidentin me 8 vikt’ima

para 3 jave - NMK Post

Prokurori i Gjirokastër Petrit Çano thotë se viktimat që u shkaktuan nga aksidenti tragjik në Këlcyrë, janë nga vendet e treta. Shoferi thotë zoti Çano është nga Shkodra dhe automjeti është marrë me qira....

“Aksidenti në Shqipëri”- Shoferi kishte tentuar t’i ikë Policisë së Shtetit

para 3 jave - Dukagjini

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa ka dhënë detaje në lidhje me aksidentin e orëve të para të mëngjesit në Këlcyrë në Shqipëri ku humbën jetën tetë persona. Përmes një konference për media,...

Pamje të rënda: Trupat e pajetë të shpërndarë afër lumit, në automjet dyshohet se ka ende viktima

para 3 jave - Gazeta10

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Shqipëri, ku një makinë e tipit “Benz” ka rënë në anën e lumit Vjosa dhe për pasojë kanë humbur jetën 8 persona. Pamje të rënda janë...

Aksidenti në Këlcyrë me tetë viktima, dyshohet se shtatë prej tyre janë nga Lindja e Mesme, kurse shoferi nga Shkodra

para 3 jave - Gazeta10

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Ardian Çipa, doli në një prononcim për gazetarët për të dhënë detaje më të sakta në lidhje me aksidentin e orëve të para të mëngjesit në Këlcyrë ku humbën jetën tetë...

Aksidenti me 8 viktima në aksin Këlcyrë-Përmet, dyshohet se dy trupa janë ende brenda mjetit

para 3 jave - Lexo

Të tjera detaje kanë dalë nga aksidenti tragjik që ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar. Mësohet se mjeti ku udhëtonin 7 emigrantë, ka dalë nga...

Mëngjes tragjik në Përmet/ Aksident me 8 viktima

para 3 jave - Lexo

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor “Këlcyrë-Përmet”, ku për pasojë kanë humbur jetën 8 shtetas. Përmes një njoftimi, Policia bën të ditur se aksidenti ka ndodhur rreth orës...

Makina e kthyer në pirg hekurishtesh, detaje nga aksidenti me 8 viktima

para 3 jave - Java News

Dalin pamjet nga vendngjarja, ku në orët e para të mëngjesit ndodhi aksidenti tragjik me 8 viktima në fshatin Kuqar të Këlcyrës. Makina tip Benz e drejtuar nga Sokol Ismeti, në përpjekje për t’i shpëtuar...

Detaje nga aksidenti tragjik me 8 të vd*ekur: Dy trupa të pajetë ende brenda makinës së shkatërruar

para 3 jave - Infokusi

Zbardhen të tjera detaje nga aksidenti tragjik sot në Këlcyrë. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit Kuqar. Gazetarja Brikena Metaj raporton për BalkanWeb...

Aksidenti tragjik/ Zbardhen DETAJE: ‘Pasagjerët dolën nga automjeti duke fluturua’, ja sa ishin me shpejtësi!

para 3 jave - NMK Post

Është zbardhur dinamika e plotë e aksidentit tragjik në Këlcyrë ku mbetën të vdekur 8 persona, 7 emigrantë dhe shoferi i makinës. Makina ku udhëtonin, ishte marrë me qira dhe nuk ishte në pronësi të shoferit...

“Policia u kërkoi të ndalonin”-Çipa jep detaje nga aksidenti me 8 viktima

para 3 jave - Euronews

Drejtori i policisë së Gjirokastrës, Adrian Çipa dha një deklaratë për mediat lidhur me aksidentin e rëndë të ndodhur në Këlcyrë ku humbën jetën 8 persona. Ai tha se drejtuesi i mjetit dyshohet të jetë...

Aksident në rëndë në Shqipëri, 8 persona humbin jetën

para 3 jave - Zyrtare

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Shqipëri, gjegjësisht në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet ku si pasojë kanë humbur jetën 8 persona. Sipas njoftimit të policisë, 7 persona dyshohet se janë shtetas nga...

Si ndodhi aksidenti tragjik në Shqipëri me 8 vik’tima – ‘makina ka fluturuar dhe’….

para 3 jave - NMK Post

8 të vdekur! Ky ishte bilanci tragjik nga aksidenti i rëndë mëngjesin e sotëm në aksin Këlcyrë-Përmet. Gazetarja Brikena Metaj në një raportim live për News24 nga vendi i ngjarjes, tregoi të gjithë dinamikën...

Dinamika e aksidentit me 8 viktima/ Me mbi 200 km në orë, drejtuesi refuzoi t’i ndalonte patrullës, makina ‘fluturoi’ nga rruga drejt Vjosës rreth 300 m

para 3 jave - Dosja.al

PËRMET- Një aksident i rëndë me 8 viktima u regjistrua në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet. Një mjet me emigrantë të paligjshëm është aksidentuar dhe për pasojë kanë humbur...

Aksidenti me 8 viktima, Prokurori i Gjirokastrës: Shoferi nga Shkodra, makina me qira, pas identifikimit, kontaktojmë me ambasadat

para 3 jave - Dosja.al

PËRMET- Ekspertë mjekoligjorë nga Tirana pritet të shkojnë pranë aksit Këlcyrë-Përmet për të bërë autopsinë e viktimave. Drejtuesi i Prokurorisë së Gjirokastrës, Petrit Çano, thotë se pas identifikimit...

Aksidenti tragjik në Këlcyrë, makina bie në Vjosë, humbin jetën 8 persona

para 3 jave - Java News

Një aksident i rëndë është regjistruar në orët e para të mëngjesit në zonën e Këlcyrës, ku 8 persona kanë humbur jetën. Sipas të dhënave paraprake, viktimat janë klandestinë nga vendet e Lindjes së Mesme,...

Aksident i rëndë në Shqipëri, raportohet për 8 të vdekur

para 3 jave - Flaka

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Shqipëri. Dyshohet për 8 viktima. Siç raportojnë mediat atje, rreth orës 04:00, në aksin Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar, dyshohet se...

Anës lumit Vjosa ka trupa të pajetë, emigrantët dolën nga makina duke ‘fluturuar’

para 3 jave - JOQ Albania

Tronditëse janë detajet e zbuluara pas aksidentit me 8 viktima që ndodhi mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet. Shoferi i mjetit ku udhëtonin 7 emigrantë të paligjshëm nga vendet e treta, kur...

Tetë persona humbin jetën në një aksident rrugor në Shqipëri

para 3 jave - TRT Balkan

Në një aksident rrugor në Shqipëri kanë humbur jetën 8 persona, ndërkohë sipas informacioneve paraprake nga autoritetet, 7 prej të cilëve dyshohet se janë emigrantë të paligjshëm. Në një njoftim nga Policia...

“Ishte duke u arratisur nga Policia”, detajet e fundit nga ngjarja tragjike në Shqipëri

para 3 jave - Periskopi

“Ishte duke u arratisur nga Policia”, detajet e fundit nga ngjarja tragjike në Shqipëri 02 Apr, 9:42 Detaje të reja dalin nga ngjarja tragjike në Këlcyrë, ku drejtuesi i një mjeti nga Shkodra dhe 7 klandestinë...

Ishte në ndjekje nga policia, si shkodrani me 7 klandestinë në mjet në tentativë për t’u arratisur përfundoi në Vjosë!

para 3 jave - Periskopi

Ishte në ndjekje nga policia, si shkodrani me 7 klandestinë në mjet në tentativë për t’u arratisur përfundoi në Vjosë! 02 Apr, 9:21 Detaje të reja dalin nga ngjarja tragjike në Këlcyrë, ku drejtuesi i...

Pamje nga aksidenti i tmerrshëm ku dyshohet se vdiqën 8 persona

para 3 jave - Bota Press

Pamjet që shihni tregojnë automjetin që u përfshi në një aksident të rëndë mëngjesin e sotmeë në aksin Këlcyrë-Përmet. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit...

Dinamika e aksidentit tragjik në Këlcyrë!/ Shoferi u pikas nga policia! Me 200 km në orë, pasagjerët kanë dalë nga makina duke fluturuar

para 3 jave - Pa censure

Kanë dalë detaje nga aksidenti tragjik në Këlcyrë ku mbetën të vdekur 8 persona, 7 emigrantë dhe shoferi i makinës nga Shkodra. Makina ku udhëtonin, ishte marrë me qira dhe nuk ishte në pronësi të shoferit...

Pamje te renda. 8 persona humbin jeten. Aksident ne qytetin shqiptar

para 3 jave - NMK Post

Pamje nga aksidenti ku dyshohet se vdiqën 8 persona INSAJDERI 02 April 2024 – 08:30 Pamjet që shihni tregojnë automjetin që u përfshi në një aksident të rëndë mëngjesin e sotëm në rrugën Këlcyrë-Përmet....

Policia i bëri shenjë të ndalonin, shoferi rriti shpejtësinë – detaje se si ndodhi aksidenti me 8 viktima në Shqipëri

para 3 jave - ATV Live

Të tjera detaje kanë dalë lidhur me aksidentin e rëndë të ndodhur në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet, ku humbën jetën 8 persona. Sipas Euronews Albania, aksidenti dyshohet të ketë ndodhur pas ndjekjes së Policisë,...

Aksin Këlcyrë-Përmet, mjeti me emigrantë dyshohet se po i largohej patrullave të policisë

para 3 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Një aksident i rëndë me 8 viktima u regjistrua në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet. Një mjet me emigrantë të paligjshëm...

Tetë të vd*ekur në një aksident në aksin “Këlcyrë-Përmet”

para 3 jave - Infokusi

Rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar, dyshohet se si pasojë e humbjes së kontrollit mbi drejtimin e automjetit nga drejtuesi, automjeti tip Benz ka dalë nga rruga...

Shqipëri: Makina bie në anë të lumit, 8 viktima nga aksidenti në Këlcyrë

para 3 jave - Klan Macedonia

Tetë persona kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë në Këlcyrë në orët e para të mëngjesit të kësaj të marte. Ngjarja e rëndë ndodhi në afërsi të fshatit Kuqar, kur një makinë tip “Benz”...

Detaje nga aksidenti tragjik me 8 të vdekur: Dy trupa të pajetë ende brenda makinës së shkatërruar

para 3 jave - Bota Press

Zbardhen të tjera detaje nga aksidenti tragjik sot në Këlcyrë. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit Kuqar. Gazetarja Brikena Metaj raporton për BalkanWeb...

Aksident i rëndë, raportohet për 8 të vdekur

para 3 jave - Bota Press

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Shqipëri. Dyshohet për 8 viktima. Siç raportojnë mediat atje, rreth orës 04:00, në aksin Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar, dyshohet se...

Aksident i rëndë në Shqipëri, dyshohet për tetë të vdekur

para 3 jave - Ekonomia Online

Tetë person dyshohet të kenë vdekur si pasojë i një aksidenti të rëndë që ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së martes. Siç raporton Abcnews.al, aksidenti ka ndodhur në rrugën Këlcyrë-Përmet, në...

Aksidenti ‘horror’ në Këlcyrë. 2 nga të vdekurit, ende brenda mjetit. Një nga trupat ”fluturoi” jashtë ”Benzit”

para 3 jave - Pa censure

Pas aksidentit tragjik me 8 viktima në Këlcyrë, një nga trupat e viktimave ka “fluturuar” jashtë Benz-it, me një drejtues nga Shkodra. Pamjet tregojnë mjetin e kthyer tashmë në një grumbull inertesh si...

Pamje nga aksidenti ku dyshohet se vdiqën 8 persona

para 3 jave - Revista Kosovarja

Pamjet që shihni tregojnë automjetin që u përfshi në një aksident të rëndë mëngjesin e sotëm në rrugën Këlcyrë-Përmet. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00, në afërsi të fshatit Kuqar. Pasi mjeti humbi kontrollin...

Tragjedia me 8 viktima në aksin Këlcyrë-Përmet, mjeti me emigrantë dyshohet se po i largohej patrullave të policisë

para 3 jave - Dosja.al

PËRMET- Një aksident i rëndë me 8 viktima u regjistrua në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet. Një mjet me emigrantë të paligjshëm është aksidentuar dhe për pasojë kanë humbur...

Aksidenti me 8 viktima në aksin Këlcyrë-Përmet, dyshohet se dy trupa janë ende brenda mjetit

para 3 jave - Dosja.al

PËRMET - Të tjera detaje kanë dalë nga aksidenti tragjik që ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar. Mësohet se mjeti ku udhëtonin 7 emigrantë,...

Aksident në Shqipëri, dyshohet për tetë të vdekur

para 3 jave - ATV Live

Tetë person dyshohet të kenë vdekur si pasojë i një aksidenti të rëndë që ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së martes. Siç raporton Abcnews.al, aksidenti ka ndodhur në rrugën Këlcyrë-Përmet, në...

Aksidenti me 8 viktima në aksin Këlcyrë-Përmet, dyshohet se dy trupa janë ende brenda mjetit

para 3 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Të tjera detaje kanë dalë nga aksidenti tragjik që ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar....

Aksident në Shqipëri, dyshohet për 8 viktima

para 3 jave - Populli

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Shqipëri. Dyshohet për 8 viktima. Siç raportojnë mediat atje, rreth orës 04:00, në aksin Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar, dyshohet se...

Policia i bëri shenjë të ndalonin, shoferi rriti shpejtësinë – detaje se si ndodhi aksidenti me 8 viktima në Shqipëri

para 3 jave - Gazeta10

Të tjera detaje kanë dalë lidhur me aksidentin e rëndë të ndodhur në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet, ku humbën jetën 8 persona. Sipas Euronews Albania, aksidenti dyshohet të ketë ndodhur pas ndjekjes së Policisë,...

Aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë: Shoferi u pikas nga policia, tentoi t’iu ikte me shpejtësi 200 km/h

para 3 jave - JOQ Albania

Detaje të reja janë zbardhur pas aksidentit me 8 viktima që ndodhi në orët e para të mëngjesit në në aksin Këlcyrë-Përmet. Automjeti ku po udhëtonin 7 emigrantë të paligjshëm nga vendet e treta, teksa...

Tetë të vdekur në një aksident në Këlcyrë të Shqipërisë

para 3 jave - Periskopi

Tetë të vdekur në një aksident në Këlcyrë të Shqipërisë 02 Apr, 8:10 Rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar të Shqipërisë, dyshohet se si pasojë e humbjes së kontrollit...

Aksident i rëndë në Shqipëri, dyshohet për tetë të vdekur

para 3 jave - Revista Kosovarja

Tetë person dyshohet të kenë vdekur si pasojë i një aksidenti të rëndë që ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së martes. Siç raporton Abcnews.al, aksidenti ka ndodhur në rrugën Këlcyrë-Përmet, në...

Tetë të vdekur në një aksident në Këlcyrë të Shqipërisë

para 3 jave - Dukagjini

Rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar të Shqipërisë, dyshohet se si pasojë e humbjes së kontrollit mbi drejtimin e automjetit nga drejtuesi, automjeti tip Benz ka...

Fotot|Policia i bëri shenjë të ndalonin, si ndodhi aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë

para 3 jave - Euronews

Të tjera detaje kanë dalë lidhur me aksidentin e rëndë të ndodhur në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet, ku humbën jetën 8 persona. Sipas gazetarit të Euronews Albania, Blerin Kore, i cili ndodhej në vendin e...

Aksident i rëndë në Shqipëri, raportohet për 8 të vdekur

para 3 jave - Pa censure

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Shqipëri. Dyshohet për 8 viktima. Siç raportojnë mediat atje, rreth orës 04:00, në aksin Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar, dyshohet se...

FOTO/ Aksidenti me 8 viktima në aksin Këlcyrë-Përmet, mjeti ra në lumë, ja çfarë mbeti pas

para 3 jave - Dosja.al

PËRMET- Mjeti me të cilin dyshohet se udhëtonin 7 emigrantë klandestinë dhe shoferi nga Shkodra është dëmtuar plotësisht nga aksidenti i rëndë që i mori jetën 8 personave. Makina doli nga rruga në aksin...

Aksident tragjik me 8 viktima në Këlcyrë, 7 emigrantë të paligjshëm dhe shoferi shkodran

para 3 jave - FaxWeb

Një aksident tragjik është regjistruar në aksin e rrugës Këlcyrë-Përmet. Si pasojë ngjarjes dyshohet se kanë mbetur viktima 8 persona. Viktimat dyshohet se janë klandestinë. Mësohet se personat në fjalë...

Aksidentohet makina me emigrantë në rrugën Këlcyrë-Përmet, 8 viktima

para 3 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 04:00 në aksin Këlcyrë-Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar. Automjeti tip Benz ka del nga rruga dhe ka...

Aksident tragjik në Këlcyrë, humbin jetën 7 refugjatë dhe drejtuesi i mjetit nga Shkodra

para 3 jave - Shqip

Aksident i rëndë me 8 të vdekur në Këlcyrë. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet në afërsi të fshatit Kuqar. Dyshohet se si pasojë e humbjes së kontrollit mbi drejtimin e automjetit...

7 prej tyre emigrantë, shoferi nga Shkodra! Detaje mbi aksidentin me 8 viktima

para 3 jave - Euronews

Të tjera detaje kanë dalë për aksidentin me 8 viktima të ndodhur në aksin rrugor “Këlcyrë-Përmet”. Përmes një njoftimi, Policia bën të ditur se aksidenti ka ndodhur rreth orës 04:00 të mëngjesit të sotëm,...

Aksidentohet mjeti me klandestinë në aksin Këlcyrë- Përmet, 8 viktima

para 3 jave - Dosja.al

Rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar, dyshohet se si pasojë e humbjes së kontrollit mbi drejtimin e automjetit nga drejtuesi, automjeti tip Benz ka dalë nga rruga...

Aksident tragjik në rrugën Këlcyrë-Përmet, dyshohen 7 viktima

para 3 jave - FaxWeb

Një aksident tragjik është regjistruar në aksin e rrugës Këlcyrë-Përmet. Si pasojë ngjarjes dyshohet se kanë mbetur viktima 7 persona. Viktimat dyshohet se janë klandestinë. Mësohet se personat në fjalë...

E rëndë| Aksident me 8 të vdekur në aksin “Këlcyrë-Përmet”

para 3 jave - Euronews

Këlcyrë- Rreth orës 04:00, në aksin rrugor Këlcyrë- Përmet, në afërsi të fshatit Kuqar, dyshohet se si pasojë e humbjes së kontrollit mbi drejtimin e automjetit nga drejtuesi, automjeti tip Benz ka dalë...

VIDEO/ Hapet për automjetet pas dy javësh aksi Orikum-Dukat

para 3 jave - Shqip

Aksi rrugor Orikum – Dukat do të vendoset në dispozicion të qytetarëve dhe automjeteve brenda dy javëve, pasi punimet janë në fazën e fundit të tyre. Gjatë inspektimit të kantierit, ministrja e Infrastrukturës...

Rruga Orikum-Dukat hapet brenda dy javësh

para 3 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Aksi rrugor Orikum-Dukat do të vendoset në dispozicion të qytetarëve dhe automjeteve Brenda dy javëve, pasi punimet janë në fazën e fundit të tyre....

Emri/ Aksident në Greqi, humbet jetën 20-vjeçarja shqiptare

para 3 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Dy personaa kanë humbur jetën pas një aksidenti rrugor të ndodhur mëngjesin e sotëm në Patridha të Verias në Greqi. Ngjarja ka ndodhur në orën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK