Enigmat e zbuluara nga “Rrugëtimi im”. Fjala e një mjeshtri

para një muaji - Gazeta Tema

Në çdo shëtitje në natyrë njeriu merr shumë më tepër sesa ai kërkon. Në Lezhë ajo e ka ndikuar njeriun për fat më shumë se ai atë. Mes malit dhe detit, fushës e lagunave, muzgjeve të përflakura të verës...

Enigmat e zbuluara nga “Rrugëtimi im”, Gjekmarkaj: Fjala e një mjeshtri

para një muaji - BalkanWeb

Deputeti demokrat i Qarkut të Lezhës, Agron Gjekmarkaj, nënkryetar i Kuvendit, përmes një postimi në rrjet, ka analizuar librin me kujtimet e piktorit Pashk Përvathi, teksa shkruan “nëse dikush më pyet...

“Aty është historia e gjithkujt që ka luftuar për…” Agron Gjekmarkaj: Enigmat e zbuluara nga “Rrugëtimi im”. Fjala e një mjeshtri

para një muaji - Panorama

NGA AGRON GJEKMARKAJ Në çdo shëtitje në natyrë njeriu merr shumë më tepër sesa ai kërkon. Në Lezhë ajo e ka ndikuar njeriun për fat më shumë se ai atë. Mes malit dhe detit, fushës e lagunave, muzgjeve...

Enigmat e zbuluara nga “Rrugëtimi im”. Fjala e një mjeshtri.

para një muaji - Gazeta Tema

Në çdo shëtitje në natyrë njeriu merr shumë më tepër sesa ai kërkon. Në Lezhë ajo e ka ndikuar njeriun për fat më shumë se ai atë. Mes malit dhe detit, fushës e lagunave, muzgjeve të përflakura të verës...

Enigmat e zbuluara nga “Rrugëtimi im”, fjala e një mjeshtri…

para një muaji - Java News

Nga Agron Gjekmarkaj Në çdo shëtitje në natyrë njeriu merr shumë më tepër sesa ai kërkon. Në Lezhë ajo e ka ndikuar njeriun për fat më shumë se ai atë. Mes malit dhe detit, fushës e lagunave, muzgjeve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK