Kjo nuk ishte parë/ Del në përdorim një pajisje e inteligjencës artificiale e cila detekton plehrat që hidhni

para një jave - Syri

Shefat e kuzhinës dhe menaxherët e restoranteve mund t’i shohin këto të dhëna në kohë reale. Bëhet fjalë për të dhëna nga një pajisje e Winnow që thuhet se përfshin një peshore dhe një ekran me një kamerë...

Hotelet dhe zyrat po përdorin një mjet të Inteligjencës Artificiale që skanon atë që hedhin në plehra – për të reduktuar ato dhe për të ulur kostot

para një jave - Zhurnal

4 Shefat e kuzhinës dhe menaxherët e restoranteve mund t’i shohin këto të dhëna në kohë reale. Bëhet fjalë për të dhëna nga një pajisje e Winnow që thuhet se përfshin një peshore dhe një ekran me një kamerë...

Hotelet dhe zyrat po përdorin një mjet të Inteligjencës Artificiale që skanon atë që hedhin në plehra – për të reduktuar ato dhe për të ulur kostot

para një jave - Telegrafi

Shefat e kuzhinës dhe menaxherët e restoranteve mund t’i shohin këto të dhëna në kohë reale. Bëhet fjalë për të dhëna nga një pajisje e Winnow që thuhet se përfshin një peshore dhe një ekran me një kamerë...

Hotelet dhe zyrat po përdorin një mjet të Inteligjencës Artificiale që skanon atë që hedhin në plehra

para një jave - Bota Sot

Shefat e kuzhinës dhe menaxherët e restoranteve mund t’i shohin këto të dhëna në kohë reale. Bëhet fjalë për të dhëna nga një pajisje e Winnow që thuhet se përfshin një peshore dhe një ekran me një kamerë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK