Mbi 100 arsimtar nga Haraçina mbeten pa sigurim shëndetësor

më 1.2018 - Ina

Një skandal i madh po tronditë Komunën e Haraçinës, ku me qindra të punësuar në shkollën fillore kanë mbetur pa sigurim shëndetësor. Arsimtarët, mësuesit dhe personeli tjetër janë të shqetësuar tej mase...

Mbi 100 arsimtar nga Haraçina mbeten pa sigurim shëndetësor

më 1.2018 - Aktuale

Një skandal i madh po tronditë Komunën e Haraçinës, ku me qindra të punësuar në shkollën fillore kanë mbetur pa sigurim shëndetësor. Arsimtarët, mësuesit dhe personeli tjetër janë të shqetësuar tej mase...

SKANDAL: Mbi 100 arsimtar nga Haraçina mbeten pa sigurim shëndetësor

më 1.2018 - Neshesh

Një skandal i madh po tronditë Komunën e Haraçinës, ku me qindra të punësuar në shkollën fillore kanë mbetur pa sigurim shëndetësor. Arsimtarët, mësuesit dhe personeli tjetër janë të shqetësuar tej mase...

Mbi 100 arsimtar nga Haraçina mbeten pa sigurim shëndetësor

më 1.2018 - Lajm

Një skandal i madh po tronditë Komunën e Haraçinës, ku me qindra të punësuar në shkollën fillore kanë mbetur pa sigurim shëndetësor. Arsimtarët, mësuesit dhe personeli tjetër janë të shqetësuar tej mase...

SKANDAL: Mbi 100 arsimtar nga Haraçina mbeten pa sigurim shëndetësor

më 1.2018 - Medial

Një skandal i madh po tronditë Komunën e Haraçinës, ku me qindra të punësuar në shkollën fillore kanë mbetur pa sigurim shëndetësor. Arsimtarët, mësuesit dhe personeli tjetër janë të shqetësuar tej mase...

Mbi 100 arsimtar nga Haraçina mbeten pa sigurim shëndetësor

më 1.2018 - Fol

Një skandal i madh po tronditë Komunën e Haraçinës, ku me qindra të punësuar në shkollën fillore kanë mbetur pa sigurim shëndetësor. Arsimtarët, mësuesit dhe personeli tjetër janë të shqetësuar tej mase...

SKANDAL: Mbi 100 arsimtar nga Haraçina mbeten pa sigurim shëndetësor

më 1.2018 - Fakti Ditor

Një skandal i madh po tronditë Komunën e Haraçinës, ku me qindra të punësuar në shkollën fillore kanë mbetur pa sigurim shëndetësor. Arsimtarët, mësuesit dhe personeli tjetër janë të shqetësuar tej mase...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK