USHT: Filloi punimet Konferenca shkencore ndërkombëtare “Religjioni dhe dhuna”

më 10.2015 - Aktuale

,,Religjioni dhe dhuna” është tema e Konferencës shkencore ndërkombëtare që  i filloi sot punimet në Universitetin Shtetëror të Tetovës. Kjo konferencë organizohet në bashkëpunim mes USHT-së dhe dy universiteteve...

Në USHT i filloi punimet Konferenca shkencore ndërkombëtare ,,Religjioni dhe dhuna”

më 10.2015 - Zhurnal

Në USHT i filloi punimet Konferenca shkencore ndërkombëtare ,,Religjioni dhe dhuna”  Tetovë, 16 tetor-, ,Religjioni dhe dhuna” është tema e Konferencës shkencore ndërkombëtare që  i filloi sot punimet...

USHT: Konferenca shkencore: “Religjioni dhe dhuna"

më 10.2015 - Yll Press

Religjioni dhe kulturat, edhe pse të ndryshme, përcjellin mesazhin e paqes, mirëkuptimit dhe të zhvillimit, pasi vetë misioni i tyre është jo vetëm hyjnor, por edhe kombëtar. Fjala e Rektorit të USHT-së,...

USHT: Konferenca shkencore: “Religjioni dhe dhuna".

më 10.2015 - Radio Vala

Fjala e Rektorit të USHT-së, Prof. Dr.Vullnet Ameti, në Konferencën shkencore ndërkombëtare ,,Religjioni dhe dhuna” (16 tetor 2015) Universiteti Shtetëror i Tetovës, si një qendër e edukimit, kërkimit...

Në USHT i filloi punimet Konferenca shkencore ndërkombëtare ,,Religjioni dhe dhuna”

më 10.2015 - Tetova Sot

,,Religjioni dhe dhuna” është tema e Konferencës shkencore ndërkombëtare që  i filloi sot punimet në Universitetin Shtetëror të Tetovës. Kjo konferencë organizohet në bashkëpunim mes USHT-së dhe dy universiteteve...

Ademi në Konferencen ‘Religjioni dhe dhuna’

më 10.2015 - Indeks.mk

Sot në ora 10:00 ministri i Arsimit dhe Shkencës, Abdilaqim Ademi do të marrë pjesë në hapjen solemne të konferencës ndërkombëtare “Religjioni dhe dhuna”.  Ngjarja do të mbahet në Universitetin Shtetëror të Tetovës në Tetovë.

Ademi në Konferencen ‘Religjioni dhe dhuna’

më 10.2015 - Aktuale

Sot në ora 10:00 ministri i Arsimit dhe Shkencës, Abdilaqim Ademi do të marrë pjesë në hapjen solemne të konferencës ndërkombëtare “Religjioni dhe dhuna”. Ngjarja do të mbahet në Universitetin Shtetëror të Tetovës në Tetovë.

Ademi në Konferencen ‘Religjioni dhe dhuna’

më 10.2015 - Republika

Sot në ora 10:00 ministri i Arsimit dhe Shkencës, Abdilaqim Ademi do të marrë pjesë në hapjen solemne të konferencës ndërkombëtare “Religjioni dhe dhuna”. Ngjarja do të mbahet në Universitetin Shtetëror të Tetovës në Tetovë.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK