“Ali Podrimja” ndahet për shkrimtarin Jevrem Bërkoviq

më 5.2015 - RTV 21

Çmimi ndërkombëtar për letërsi “Ali Podrimja” të Universitetit AAB, u nda për shkrimtarin e shquar malazez, Jevrem Bërkoviq. Në ceremoninë e ndarjes së këtij çmimi, që u mbajt në objektin e këtij kolegji,...

Bërkoviq: Unë dhe Ali Podrimja kemi ëndërruar së bashku

më 5.2015 - RTK

Çmimi ndërkombëtar për letërsi "Ali Podrimja" i Universitetit AAB, sivjet iu nda shkrimtarit të shquar malazias Jevrem Bërkoviq. Çmimi ndërkombëtar për letërsi "Ali Podrimja" i Universitetit AAB, sivjet...

Jevrem Brkoviqit i takon sivjet çmimi “Ali Podrimja”

më 5.2015 - Koha.net

Çmimi ndërkombëtar për letërsi “Ali Podrimja”, i Universitetit AAB, u nda për shkrimtarin e shquar malazez, Jevrem Brkoviq. Në ceremoninë e ndarjes së këtij çmimi, që u mbajt në objektin e këtij kolegji,...

Bërkoviq: Unë dhe Ali Podrimja kemi ëndërruar së bashku

më 5.2015 - KosovaPress

Çmimi ndërkombëtar për letërsi "Ali Podrimja" i Universitetit AAB, sivjet iu nda shkrimtarit të shquar malazias Jevrem Bërkoviq, njërit nga, sipas Jurisë për ndarjen e Çmimit, krijuesit më të mëdhenj të...

​“Ali Podrimja” ndahet për shkrimtarin Jevrem Bërkoviq

më 5.2015 - KosovaPress

Çmimi ndërkombëtar për letërsi "Ali Podrimja" të Universitetit AAB, u nda për shkrimtarin e shquar malazez, Jevrem Bërkoviq. Në ceremoninë e ndarjes së këtij çmimi, që u mbajt në objektin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK