Tirana rrëmben një tjetër çmim, Pazari i Ri zgjidhet si projekti më i mirë për 2018 në Londër

më 6.2018 - Portalb

Tirana rrëmben një tjetër çmim të rëndësishëm. Kështu, pas sheshit “Skënderbej”, edhe Pazari i Ri zgjidhet si projekti më i mirë për 2018 në Londër. Mësohet se Bashkia e Tiranës ka fituar një tjetër çmim...

Pazari i Ri merr çmim si projekti më i mirë për 2018 në Londër

më 6.2018 - Albeu

Pazari i Ri i Tiranës fitoi dje çmimin si projekti i Rinovimit 2018 nga Emerging Europe Aëards (EEA) në Londër, një nismë unike që shpërblen praktikat më të mira në Europën Lindore. Ky çmim vjen dy ditë...

Përmbytja i nxjerr benevrekët Bashkisë së Tiranës

më 6.2018 - Respublica

Tirana ka një kryebashkiak që po të varë në gjoks medaljet dhe çmimet që i kanë dhënë vërdallë, mund të duket si ata veteranët sovjetikë që dikur mbushin paradat në kujtim të Luftës së Madhe Patriotike....

Përmbytja i nxjerr penevrekët Bashkisë së Tiranës

më 6.2018 - Respublica

Tirana ka një kryebashkiak që po të varë në gjoks medaljet dhe çmimet që i kanë dhënë vërdallë, mund të duket si ata veteranët sovjetikë që dikur mbushin paradat në kujtim të Luftës së Madhe Patriotike....

Pazari i Ri merr çmim si projekti më i mirë për 2018 në Londër

më 6.2018 - Vizion Plus

Pazari i Ri i Tiranës fitoi dje çmimin si projekti i Rinovimit 2018 nga Emerging Europe Awards (EEA) në Londër. Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbjan Mazniku, falenderoi jurinë për vlerësimin e projektit...

Tirana rrëmben një tjetër çmim, Pazari i Ri zgjidhet si projekti më i mirë për 2018 në Londër

më 6.2018 - BalkanWeb

TIRANE- Tirana rrëmben një tjetër çmim të rëndësishëm. Kështu, pas sheshit “Skënderbej”, edhe Pazari i Ri zgjidhet si projekti më i mirë për 2018 në Londër. Mësohet se Bashkia e Tiranës ka fituar një tjetër...

Edhe Pazari i ri i Tiranës merr çmim ndërkombëtar

më 6.2018 - Gazeta Express

Pazari i Ri i Tiranës fitoi dje çmimin si projekti i Rinovimit 2018 nga Emerging Europe Awards (EEA) në Londër, një nismë unike që shpërblen praktikat më të mira në Europën Lindore. Ky çmim vjen dy ditë...

Pazari i Ri merr çmim si projekti më i mirë për 2018 në Londër

më 6.2018 - Gazeta Tema

Pazari i Ri i Tiranës fitoi dje çmimin si projekti i Rinovimit 2018 nga Emerging Europe Aëards (EEA) në Londër, një nismë unike që shpërblen praktikat më të mira në Europën Lindore. Ky çmim vjen dy ditë...

Pazari i Ri merr çmimin si projekti më i mirë për 2018-n në Londër

më 6.2018 - Gazeta Shqip

Pazari i Ri i Tiranës fitoi dje çmimin si projekti i Rinovimit 2018 nga “Emerging Europe Awards” (EEA) në Londër, një nismë unike që shpërblen praktikat më të mira në Europën Lindore. Ky çmim vjen dy ditë...

Pazari i Ri merr çmim si projekti më i mirë për 2018 në Londër

më 6.2018 - Mapo

Pazari i Ri i Tiranës fitoi dje çmimin si projekti i Rinovimit 2018 nga Emerging Europe Aëards (EEA) në Londër, një nismë unike që shpërblen praktikat më të mira në Europën Lindore. Ky çmim vjen dy ditë...

Pazari i Ri i Tiranës e fiton çmim Projekti i Rinovimit 2018, në Londër

më 6.2018 - Illyria

Tiranë, 23 qershor 2018 – Projekti i Pazarit të Ri në Tiranëi e fitoi çmimin si projekti i Rinovimit 2018 nga Emerging Europe Awards (EEA) në Londër. Pazari i Ri u përzgjodh fitues pas konkurrencës me...

Tirana merr sërish “kurorën”, pas sheshit “Skënderbej” edhe Pazari i ri merr çmim të parë

më 6.2018 - Lexo

Pas çmimit të sheshit “Skënderbej”, një tjetër investim i Bashkisë Tiranë është vlerësuar me çmimin e parë. Bëhet fjalë për “Pazarin e Ri” i cili pak kohë më parë iu nënshtrua një rikonstruksioni total...

Tjetër çmim për Tiranën, vlerësimi për Pazarin e Ri

më 6.2018 - Lexo

Pas çmimit të sheshit “Skënderbej”, një tjetër investim i Bashkisë Tiranë është vlerësuar me çmimin e parë. Bëhet fjalë për “Pazarin e Ri” i cili pak kohë më parë iu nënshtrua një rikonstruksioni total...

Bashkia e Tiranës tjetër çmim ndërkombëtar, Londra vlerëson ‘Pazarin e Ri’: Rinovimi i vitit!

më 6.2018 - Java News

Bashkia e Tiranës ka fituar një tjetër çmim ndërkombëtar kësaj here në Londër. Organizata Emerging Europe me qendër në kryeqytetin britanik krahas shumë konkurrentëve ka vlerësuar me çmim të parë si “Rinovimi...

Sheshi “Skënderbej” triumfon në Çmimin Evropian të Barcelonës

më 6.2018 - RTV 21

Sheshi “Skënderbej” triumfon në Çmimin Evropian të Barcelonës, duke u përzgjedhur mes qindra veprave publike të Evropës, shprehet Kryeministri Edi Rama Në një postim në statusin e tij social “Facebook”,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK