Maqedoni-Shqipëri, “One Stop Shop” edhe në Qaf Thanë

më 9.2018 - Alsat-M

Qeveria e Maqedonisë ka miratuar nevojën për vendosje e kontrollit të përbashkët të organeve kompetente, të të dy shteteve në vendkalimin kufitarë Qafëthanë. Drejtoria e doganave nëpërmjet Ministrisë së...

Maqedonia dhe Shqipëria me pika të përbashkëta kufitare

më 9.2018 - Medial

Pikë të përbashkët kufitare, Maqedonia do të ndërtojë edhe me Shqipërinë. Në mbledhjen e djeshme, Qeveria e Maqedonisë ka miratuar informacionin për vendosjen e kontrollit të përbashkët të organeve kompetente...

Maqedonia dhe Shqipëria me pika të përbashkëta kufitare

më 9.2018 - Fakti Ditor

Pikë të përbashkët kufitare, Maqedonia do të ndërtojë edhe me Shqipërinë. Në mbledhjen e djeshme, Qeveria e Maqedonisë ka miratuar informacionin për vendosjen e kontrollit të përbashkët të organeve kompetente...

Maqedonia dhe Shqipëria me pika të përbashkëta kufitare

më 9.2018 - InfoShqip

Maqedonia do të ndërtojë edhe me Shqipërinë pikë të përbashkët kufitare. Në mbledhjen e djeshme, Qeveria e Maqedonisë ka miratuar informacionin për vendosjen e kontrollit të përbashkët të organeve kompetente...

Pikë të përbashkët kufitare edhe me Shqipërinë

më 9.2018 - Shenja

Pikë të përbashkët kufitare, Maqedonia do të ndërtojë edhe me Shqipërinë. Në mbledhjen e djeshme, Qeveria e Maqedonisë ka miratuar informacionin për vendosjen e kontrollit të përbashkët të organeve kompetente...

Pikë të përbashkët kufitare edhe me Shqipërinë

më 9.2018 - Shenja

Pikë të përbashkët kufitare, Maqedonia do të ndërtojë edhe me Shqipërinë. Në mbledhjen e djeshme, Qeveria e Maqedonisë ka miratuar informacionin për vendosjen e kontrollit të përbashkët të organeve kompetente...

Maqedonia dhe Shqipëria me pika të përbashkëta kufitare

më 9.2018 - Pa censure

ikë të përbashkët kufitare, Maqedonia do të ndërtojë edhe me Shqipërinë. Në mbledhjen e djeshme, Qeveria e Maqedonisë ka miratuar informacionin për vendosjen e kontrollit të përbashkët të organeve kompetente...

One-stop-shop edhe me Shqipërinë në VK Qafë Thanë

më 9.2018 - Zhurnal

One-stop-shop edhe me Shqipërinë në VK Qafë Thanë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Maqedonia kontroll të përbashkët kufitar me Shqipërinë, paralajmërimi i ministrit të Ekonomisë

më 9.2018 - Ina

Ministri i Еkonomisë, Kreshnik Bekteshi njoftoi sot se Maqedonia do të krijojë “one stop shop” sistem për kontrollin e përbashkët kufitar me Republikën e Shqipërisë, me qëllim që të rritet bashkëpunimi...

Zhduken dy vajza nga Dibra e Madhe, dyshohet se janë drejtuar për në Maqedoni

më 9.2018 - Zhurnal

Zhduken dy vajza nga Dibra e Madhe, dyshohet se janë drejtuar për në Maqedoni "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

One-stop-shop edhe me Shqipërinë në VK Qafë Thanë

më 9.2018 - Medial

One-stop-shop përveç me Serbinë, Maqedoninë do të vendos edhe me Shqipërinë. Vendimi për vendosjen e kontrolleve të përbashkëta të organeve kompetente të Republikës së Maqedonisë dhe të Republikës së Shqipërisë...

Edhe me Shqipërinë Maqedonia vendos “One-stop-shop”

më 9.2018 - InfoShqip

One-stop-shop përveç me Serbinë, Maqedoninë do të vendos edhe me Shqipërinë. Vendimi për vendosjen e kontrolleve të përbashkëta të organeve kompetente të Republikës së Maqedonisë dhe të Republikës së Shqipërisë...

Maqedonia vendos edhe me Shqipërinë “One-stop-shop”

më 9.2018 - Tetova Sot

One-stop-shop përveç me Serbinë, Maqedoninë do të vendos edhe me Shqipërinë. Vendimi për vendosjen e kontrolleve të përbashkëta të organeve kompetente të Republikës së Maqedonisë dhe të Republikës së Shqipërisë...

Bleros i ndërron jetë në aksident një pjesëtar i familjes

më 9.2018 - Zhurnal

Bleros i ndërron jetë në aksident një pjesëtar i familjes "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Kriza në Turqi mund të ngadalësojë shtytjen e saj për ndikim në Ballkan

më 9.2018 - Zhurnal

Kriza në Turqi mund të ngadalësojë shtytjen e saj për ndikim në Ballkan "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Maqedonia dhe Shqipëria me sistem për kontrollin e përbashkët kufitar

më 9.2018 - MRT

Maqedonia do të krijojë "one stop shop" sistem për kontrollin e përbashkët kufitar me Republikën e Shqipërisë.... Maqedonia do të krijojë "one stop shop" sistem për kontrollin e përbashkët kufitar me Republikën...

Bekteshi: Maqedonia do të krijojë “one stop shop” me Shqipërinë

më 9.2018 - Portalb

Ministri i Еkonomisë, Kreshnik Bekteshi njoftoi sot se Maqedonia do të krijojë “one stop shop” sistem për kontrollin e përbashkët kufitar me Republikën e Shqipërisë,  me qëllim që të rritet bashkëpunimi...

Bekteshi: Maqedonia do të krijojë `one stop shop` me Shqipërinë

më 9.2018 - Indeks.mk

Ministri i Еkonomisë, Kreshnik Bekteshi njoftoi sot se Maqedonia do të krijojë `one stop shop` sistem për kontrollin e përbashkët kufitar me Republikën e Shqipërisë,  me qëllim që të rritet bashkëpunimi...

Bekteshi: Maqedonia do të vendosë “one stop shop” edhe me Shqipërinë

më 9.2018 - Medial

Maqedonia vitin e ardhshëm do të vendosë “one stop shop” edhe me Shqipërinë, paralajmëroi sot Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi. Qëllimi është, siç tha Bekteshi, rritja e bashkëpunimit tregtar mes...

Bekteshi: Maqedonia edhe me Shqipërinë do të vendos “One stop shop”

më 9.2018 - Telegrafi

Maqedonia vitin e ardhshëm do të vendos “One stop shop” edhe me Shqipërinë, njoftoi sot ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi. Ai tha se qëllimi është që të rritet bashkëpunimi tregtar mes dy shteteve,...

Bekteshi: Maqedonia do të vendosë "one stop shop" edhe me Shqipërinë

më 9.2018 - Zhurnal

Bekteshi: Maqedonia do të vendosë "one stop shop" edhe me Shqipërinë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Bekteshi: Maqedonia do të vendosë "one stop shop" edhe me Shqipërinë

më 9.2018 - Gazeta Express

Maqedonia vitin e ardhshëm do të vendosë "one stop shop", respektivisht kontroll të përbashkët të vendkalimit kufitar, edhe me Shqipërinë, paralajmëroi sot ministri i Ekonomisë i Maqedonisë Kreshnik Bekteshi....

Besojeni ose jo, Dafina Zeqiri ende nuk ka patent shofer

më 9.2018 - Zhurnal

Besojeni ose jo, Dafina Zeqiri ende nuk ka patent shofer "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Bekteshi: Maqedonia do të vendosë “one stop shop” edhe me Shqipërinë

më 9.2018 - TV21

Maqedonia vitin e ardhshëm do të vendosë “one stop shop” edhe me Shqipërinë, paralajmëroi sot ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi. Qëllimi është, siç tha Bekteshi, rritja e bashkëpunimit tregtar mes...

Maqedonia do të krijojë `one stop shop` edhe me Shqipërinë

më 9.2018 - Pa censure

Ministri i Еkonomisë, Kreshnik Bekteshi njoftoi sot se Maqedonia do të krijojë `one stop shop` sistem për kontrollin e përbashkët kufitar me Republikën e Shqipërisë, me qëllim që të rritet bashkëpunimi...

Maqedonia do të vendosë “one stop shop” edhe me Shqipërinë

më 9.2018 - Shenja

Maqedonia vitin e ardhshëm do të vendosë “one stop shop” edhe me Shqipërinë, paralajmëroi sot ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi. Qëllimi është, siç tha Bekteshi, rritja e bashkëpunimit tregtar mes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK