Gruevski jep dorëheqje nga posti i deputetit

më 6.2019 - BalkanWeb

Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut dhe deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikola Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga posti i deputetit. Gruevski me anë të një statusi në “Facebook” shkruan nga Budapesti se jep...

Nikolla Gruevski dorëhiqet nga posti i deputetit

më 6.2019 - Shekulli

Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut Nikolla Gruevski ka hequr dorë nga mandati i deputetit, nga Budapesti ku është strehuar. Ndërsa, Gjykata Penale e ka dënuar Gruevskin me 2 vite burg në mungesë për...

Gruevski njofton dorëheqjen nga posti i deputetit

më 6.2019 - Sot News

Ish-kryeministri  i Maqedonisë së Veriut dhe deputeti i VMRO-DPMNE, Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqje nga funksioni i deputetit. Vendimin e tij Gruevski e bëri të ditur nga Budapesti, përmes profilit...

LSDM: Për dy vite vendi ynë është shembull në rajon

më 6.2019 - Arbresh

Nëpërmjet një njoftimi të LSDM-së thuhet se “e bllokuar nga mbrojtja e krimit të Gruevsklit, partia OBRM-PDUKM mbetet e vetmuar në politikë anti-shtetërore dhe anti-evropiane”. OBRM-PDUKM, sipas kësaj...

GRUEVSKI NUK PRET PLENAREN, DO TË DORËZOJË DORËHEQJE NGA FUNKSIONI DEPUTET

më 6.2019 - TV21

Propozim-vendimi i Komisionit për çështje të mandateve dhe imuniteteve për marrjen e mandatit të Nikolla Gruevskit, nuk do të gjendet në seancë plenare, për shkak se ai sot paralajmëroi se do të japë dorëheqje...

Gruevski i paraprinë vendimi të Presidentit, dorëhiqet nga posti i deputetit

më 6.2019 - Java News

Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut Nikolla Gruevski ka hequr dorë nga mandati i deputetit, nga Budapesti ku është strehuar. Ndërsa, Gjykata Penale e ka dënuar Gruevskin me 2 vite burg në mungesë për...

Nikolla Gruevski po bënë kopalla me kuvendin nga distanca !

më 6.2019 - Lajm

Vmro-Dpmne akoma sikur duket se po udhëhiqet nga BUDAPESTI. Azilanti Nikolla Gruevski ,po bënë kopalla e kuvendin, Nuk mund të ofrohet dorëheqja nga një i zgjedhur i popullit përmes përfaqësuesit të autorizuar...

Gruevski paralajmëroi dorëheqje nga funksioni i deputetit, nuk dihet kur do ta parashtrojë

më 6.2019 - Koha.mk

Shkup, 1 qershor – Ish kryeministri Nikolla Gruevski i cili është në arrati në Hungari, sot në rrjetin social të tij në ‘Facebook’ shkroi se tashmë ka vendosur të tërhiqet nga posti i deputetit dhe se...

LSDM: VMRO-DPMNE udhëhiqet nga Budapesti

më 6.2019 - Koha.mk

Shkup, 1 qershor – Paralajmërimi i të dënuarit Nikolla Gruevski, se do të japë dorëheqje si deputet, e konfirmoi ndërlidhjen e tij direkte me Hristijan Mickovskin. Kështu theksohet në kumtesën e LSDM-së,...

Gruevski dorëhiqet nga posti i deputeti, lajmin e bën të ditur nga Budapesti

më 6.2019 - Ina

Ish-kryeministri dhe deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqje nga funksioni i deputetit. Ai vendimin e tij e bëri të ditur përmes profilit të tij në Facebook duke i paraprirë kështu...

Jep dorëheqje deputeti azilant, Nikolla Gruevski

më 6.2019 - Alsat-M

Ish-Kryeministri, deputeti aktual dhe i arratisuri Nikolla Gruevski, paralajmëroi dorëheqjen e tij. Ai e bëri këtë në rrjetin social Facebook, në një kohë kur procedura për heqjen e mandatit të tij tashmë...

Nikolla Gruevski dorëhiqet nga mandati i deputetit

më 6.2019 - Opinion

Nikolla Gruevski , ish-kryeministri i Maqedonisë dhe deputeti i VMRO-DPMNE-së, ka dhënë dorëheqjen nga posti i deputetit. Gruevski aktualisht ndodhet në arrati, ndërsa njoftimin për dorëheqjen nga posti...

Gruevski paralajmëroi dorëheqje nga funksioni i deputetit, nuk dihet kur do ta parashtrojë

më 6.2019 - Medial

Shkup, 1 qershor 2019 (MEDIAL) – Ish kryeministri Nikolla Gruevski i cili është në arrati në Hungari, sot në rrjetin social të tij në ‘Facebook’ shkroi se tashmë ka vendosur të tërhiqet nga posti i deputetit...

Jep dorëheqje deputeti azilant, Nikolla Gruevski

më 6.2019 - GazetaBlic

​Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut, deputeti aktual dhe i arratisuri Nikolla Gruevski, paralajmëroi dorëheqjen e tij. Ai e bëri këtë në rrjetin social Facebook, në një kohë kur procedura për heqjen...

NIKOLLA GRUEVSKI jep dorëheqje nga posti i deputetit

më 6.2019 - Medial

Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga posti i deputetit. Ai njoftoi vendimin nëpërmjet profilit të tij në Facebook dhe tha se do të informojë zyrtarisht parlamentin në ditët e ardhshme. “Vendosa të...

Gruevski jep dorëheqje nga mandati i deputetit në Maqedoninë e Veriut

më 6.2019 - Illyria

Shkup, 1 qershor 2019 – Ish kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqje nga mandati i deputetit përmes një statusi në profilin e tij në Facebook, duke theksuar se për këtë...

LSDM: Paralajmërimi i Gruevskit konfirmon ndërlidhjen direkte me Mickovskin, VMRO-DPMNE udhëhiqet nga Budapesti

më 6.2019 - Medial

Shkup, 1 qershor 2019 (MEDIAL) – Paralajmërimi i të dënuarit Nikolla Gruevski, se do të japë dorëheqje si deputet, e konfirmoi ndërlidhjen e tij direkte me Hristijan Mickovskin. Kështu theksohet në kumtesën...

Gruevski jep dorëheqje nga funksioni i deputetit

më 6.2019 - TelegrafiMk

Vendosa të tërhiqem nga funksioni i deputetit,për të njejtin vendim ditëve në vijim do ta informoj formalisht edhe Kuvendin. Ish-kryeministri dhe deputeti i VMRO-DPMNE-së, ka dhënë dorëheqje nga funksioni...

Tërhiqet deputeti Nikolla Gruevski: Dëshmuam rebelim kundër padrejtësisë

më 6.2019 - Shenja

Ish-kryeministri dhe deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqje nga funksioni i deputetit. Ai vendimin e tij e bëri të ditur përmes profilit të tij në Facebook duke i paraprirë kështu...

Jep dorëheqje deputeti i arratisur

më 6.2019 - Infokusi

Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut, deputeti aktual dhe i arratisuri Nikolla Gruevski, paralajmëroi dorëheqjen e tij. Ai e bëri këtë në rrjetin social Facebook, në një kohë kur procedura për heqjen...

Gruevski jep dorëheqje nga mandati i deputetit në Maqedoninë e Veriut

më 6.2019 - GazetaBlic

Ish kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqje nga mandati i deputetit përmes një statusi në profilin e tij në Facebook, duke theksuar se për këtë gjë do ta njoftojë dhe zyrtarisht...

Gruevski jep dorëheqje nga mandati i deputetit në Maqedoninë e Veriut

më 6.2019 - Evropa e Lirë

Ish kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqje nga mandati i deputetit përmes një statusi në profilin e tij në Facebook, duke theksuar se për këtë gjë do ta njoftojë dhe zyrtarisht...

Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga funksioni i deputetit

më 6.2019 - Iliria News

Ish-kryeministri dhe deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga funksioni i deputetit. Ai vendimin e tij e bëri të ditur përmes profilit të tij në Facebook. “Vendosa të tërhiqem...

Gruevski jep dorëheqje nga funksioni i deputetit

më 6.2019 - Fol

Ish-kryeministri dhe deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikola Gruevski ka dhënë dorëheqje nga funksioni i deputetit. Ai vendimin e tij e bëri të ditur përmes profilit të tij në Facebook. “Vendosa të tërhiqem nga...

Jep dorëheqje deputeti i parlamentit maqedon

më 6.2019 - Gazeta Monitor

Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut, deputeti aktual dhe i arratisuri Nikolla Gruevski, paralajmëroi dorëheqjen e tij. Ai e bëri këtë në rrjetin social Facebook, në një kohë kur procedura për heqjen...

LSDM: Paralajmërimi i Gruevskit konfirmon ndërlidhjen direkte me Mickovskin, VMRO-DPMNE udhëhiqet nga Budapesti

më 6.2019 - AlbPortali

Paralajmërimi i të dënuarit Nikolla Gruevski, se do të japë dorëheqje si deputet, e konfirmoi ndërlidhjen e tij direkte me Hristijan Mickovskin. Kështu theksohet në kumtesën e LSDM-së, e cila shton se...

LSDM: Paralajmërimi i Gruevskit konfirmon ndërlidhjen direkte me Mickovskin, VMRO-DPMNE udhëhiqet nga Budapesti

më 6.2019 - Fakti Ditor

Paralajmërimi i të dënuarit Nikolla Gruevski, se do të japë dorëheqje si deputet, e konfirmoi ndërlidhjen e tij direkte me Hristijan Mickovskin. Kështu theksohet në kumtesën e LSDM-së, e cila shton se...

Para se t’ia merr Kuvendi mandatin, Gruevski ka dhënë dorëheqje nga posti i deputetit

më 6.2019 - Portalb

Ish-kryeministri dhe deputeti nga VMRO-DPMNE, Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga posti i deputetit, transmeton Portalb.mk. Ai njoftoi vendimin nëpërmjet profilit të tij në Facebook dhe tha se do...

Ish-kryeministri Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga funksioni i deputetit

më 6.2019 - Aktuale

Ish-kryeministri dhe deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga funksioni i deputetit. Ai vendimin e tij e bëri të ditur përmes profilit të tij në Facebook. “Vendosa të tërhiqem...

Gruevski jep dorëheqje nga funksioni i deputetit

më 6.2019 - Lajm

Ish-kryeministri dhe deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikola Gruevski ka dhënë dorëheqje nga funksioni i deputetit. Ai vendimin e tij e bëri të ditur përmes profilit të tij në Facebook. “Vendosa të tërhiqem nga...

Gruevski jep dorëheqje nga funksioni i deputetit

më 6.2019 - Neshesh

Ish-kryeministri dhe deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikola Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga funksioni i deputetit. Ai vendimin e tij e bëri të ditur përmes profilit të tij në Facebook. “Vendosa të tërhiqem...

Gruevski heq dorë nga mandati i deputetit

më 6.2019 - Albeu

Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga posti i deputetit. Ai njoftoi vendimin nëpërmjet profilit të tij në Facebook dhe tha se do të informojë zyrtarisht parlamentin në ditët e ardhshme. “Vendosa të...

Gruevski ka dhënë dorëheqje nga posti i deputetit

më 6.2019 - Portalb

Ish-kryeministri dhe deputeti nga VMRO-DPMNE, Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga posti i deputetit, transmeton Portalb.mk. Ai njoftoi vendimin nëpërmjet profilit të tij në Facebook dhe tha se do...

Gruevski jep dorëheqje nga funksioni i deputetit

më 6.2019 - Alsat-M

Ish-kryeministri dhe deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikola Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga funksioni i deputetit. Ai vendimin e tij e bëri të ditur përmes profilit të tij në Facebook. “Vendosa të tërhiqem...

Jep dorëheqje deputeti i parlamentit maqedon

më 6.2019 - Insajderi

​Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut, deputeti aktual dhe i arratisuri Nikolla Gruevski, paralajmëroi dorëheqjen e tij. Ai e bëri këtë në rrjetin social Facebook, në një kohë kur procedura për heqjen...

LSDM: VMRO-në e dirigjon Gruevski nga Budapesti

më 6.2019 - Shenja

LSDM-ja ka lëshuar një komunikatë ku komentohet dorëheqja e paralajmëruar e Nikolla Gruevskit nga posti i deputetit. Partia në pushtet vlerëson se në këtë mënyrë konfirmohet ndërlidhja e tij direkte me...

Jep dorëheqje deputeti azilant, Nikolla Gruevski

më 6.2019 - KosovaPress

Gruevski thotë se mungesa e tij nuk është e pajustifikuar, sepse azili është një e drejtë themelore e njeriut dhe atij i është dhënë azil nga një shtet anëtar i BE-së dhe NATO-s për shkak të persekutimit...

Jep dorëheqje deputeti azilant, Nikolla Gruevski

më 6.2019 - Gazeta e re

​Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut, deputeti aktual dhe i arratisuri Nikolla Gruevski, paralajmëroi dorëheqjen e tij. Ai e bëri këtë në rrjetin social Facebook, në një kohë kur procedura për heqjen...

LSDM: Paralajmërimi i Gruevskit konfirmon ndërlidhjen direkte me Mickovskin, VMRO-DPMNE udhëhiqet nga Budapesti

më 6.2019 - Flaka

– Paralajmërimi i të dënuarit Nikolla Gruevski, se do të japë dorëheqje si deputet, e konfirmoi ndërlidhjen e tij direkte me Hristijan Mickovskin. Kështu theksohet në kumtesën e LSDM-së, e cila shton se...

LSDM: Paralajmërimi i Gruevskit konfirmon ndërlidhjen direkte me Mickovskin, VMRO-DPMNE udhëhiqet nga Budapesti

më 6.2019 - Tetova Sot

Paralajmërimi i të dënuarit Nikolla Gruevski, se do të japë dorëheqje si deputet, e konfirmoi ndërlidhjen e tij direkte me Hristijan Mickovskin. Kështu theksohet në kumtesën e LSDM-së, e cila shton se...

DORËHIQET GRUEVSKI, VMRO-DPMNE ÇLIROHET NGA E KALUARA E ERRËT E TIJ

më 6.2019 - KDPolitik

Ish kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqje nga mandati i deputetit përmes një statusi në profilin e tij në Facebook, duke theksuar se për këtë gjë do ta njoftojë dhe zyrtarisht...

Gruevski jep dorëheqje nga funksioni i deputetit

më 6.2019 - Tetova Sot

Ish-kryeministri dhe deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikola Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga funksioni i deputetit. Ai vendimin e tij e bëri të ditur përmes profilit të tij në Facebook. “Vendosa të tërhiqem...

Gruevski jep dorëheqje nga mandati i deputetit

më 6.2019 - Periskopi

Ish kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqje nga mandati i deputetit përmes një statusi në profilin e tij në Facebook, duke theksuar se për këtë gjë do ta njoftojë dhe zyrtarisht...

Gruevski heq dorë nga mandati i deputetit

më 6.2019 - Tetova1

Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga posti i deputetit. Ai njoftoi vendimin nëpërmjet profilit të tij në Facebook dhe tha se do të informojë zyrtarisht parlamentin në ditët e ardhshme. “Vendosa të...

Nikolla Gruevski merr një vendim të rëndësishëm

më 6.2019 - Insajderi

Ish kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqje nga mandati i deputetit përmes një statusi në profilin e tij në Facebook, duke theksuar se për këtë gjë do ta njoftojë dhe zyrtarisht...

Gruevski jep dorëheqje nga funksioni i deputetit

më 6.2019 - InfoShqip

Ish-kryeministri dhe deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikola Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga funksioni i deputetit. Ai vendimin e tij e bëri të ditur përmes profilit të tij në Facebook. “Vendosa të tërhiqem...

Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga funksioni i deputetit

më 6.2019 - Gazeta Observer

Ish-kryeministri maqedonas dhe deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga funksioni i deputetit. Ai vendimin e tij e bëri të ditur përmes profilit të tij në Facebook. “Vendosa të...

LSDM: Paralajmërimi i Gruevskit konfirmon ndërlidhjen direkte me Mickovskin, VMRO-DPMNE udhëhiqet nga Budapesti

më 6.2019 - InfoMagazin

Paralajmërimi i të dënuarit Nikolla Gruevski, se do të japë dorëheqje si deputet, e konfirmoi ndërlidhjen e tij direkte me Hristijan Mickovskin. Kështu theksohet në kumtesën e LSDM-së, e cila shton se...

Gruevski jep dorëheqje nga funksioni i deputetit

më 6.2019 - Flaka

Ish-kryeministri dhe deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikola Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga funksioni i deputetit. Ai vendimin e tij e bëri të ditur përmes profilit të tij në Facebook. “Vendosa të tërhiqem...

Nikolla Gruevski jep dorëheqje nga posti i deputetit

më 6.2019 - Shenja

Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga posti i deputetit. Ai njoftoi vendimin nëpërmjet profilit të tij në Facebook dhe tha se do të informojë zyrtarisht parlamentin në ditët e ardhshme. “Vendosa të...

Gruevski: Jap dorëheqje nga posti i deputetit

më 6.2019 - AlbPortali

Ish kryeministri Nikolla Gruevski i cili është në arrati në Hungari, në rrjetin social të tij në ‘Facebook’ shkroi se tashmë ka vendosur të tërhiqet nga posti i deputetit dhe se për këtë vendim do ta njoftojë...

Gruevski: Jap dorëheqje nga posti i deputetit

më 6.2019 - Fakti Ditor

Ish kryeministri Nikolla Gruevski i cili është në arrati në Hungari, në rrjetin social të tij në ‘Facebook’ shkroi se tashmë ka vendosur të tërhiqet nga posti i deputetit dhe se për këtë vendim do ta njoftojë...

Gruevski: Jap dorëheqje nga posti i deputetit

më 6.2019 - AlbPortali

Ish kryeministri Nikolla Gruevski i cili është në arrati në Hungari, në rrjetin social të tij në ‘Facebook’ shkroi se tashmë ka vendosur të tërhiqet nga posti i deputetit dhe se për këtë vendim do ta njoftojë...

Gruevski: Jap dorëheqje nga posti i deputetit

më 6.2019 - Arbresh

Ish kryeministri Nikolla Gruevski i cili është në arrati në Hungari, në rrjetin social të tij në ‘Facebook’ shkroi se tashmë ka vendosur të tërhiqet nga posti i deputetit dhe se për këtë vendim do ta njoftojë...

Gruevski jep dorëheqje nga funksioni i deputetit

më 6.2019 - InfoMagazin

Ish-kryeministri dhe deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikola Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga funksioni i deputetit. Ai vendimin e tij e bëri të ditur përmes profilit të tij në Facebook. “Vendosa të tërhiqem...

MANDATI I GRUEVSKIT: DEPUTETËT OPOZITAR KUNDËR VMRO-së

më 5.2019 - Klan Macedonia

Apelojmë dhe i inkurajojmë deputetet në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë që të veprojnë që të respektohen ligjet dhe Kushtetuta në mënyrë joselektive në rastin me deputetin Nikolla Gruevski. Nëse janë...

LSDM: Mickoski ishte këshilltar i Gruevskit kur u hoq tarifa e lirë e energjisë elektrike

më 5.2019 - Arbresh

Nga partia në pushtet LSDM, thonë se Mickoski në vend që të përshëndet përparimin e reformave, për rekomandimin pakusht për fillimin e bisedimeve me BE-në, OBRM-PDUKM po fundoset. “Nga “shteti i kapur”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK