Skandali në Fiks Fare/ Gjyqtarët “dënojnë” avokatin, Dhoma e Avokatisë: Gjyqtarët shkelën ligjin, avokatit nuk i është hequr licensa!

më 9.2019 - Top Channel

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së mërkurës një skandal në Gjykatën e Apelit Shkodër. Tre gjyqtarët Marina Raboshta, Valbona Vata dhe Astrit Kalaja nuk lejuan një avokat që të marrë pjesë në seancë, megjithëse...

Duhen 6 mijë euro për gjyqtarët/ Avokati sekser, gjyqtarët duan nga 3000 euro. Ja bisedat e regjistruara dhe sherri me qytetarin që kërkon lekët pas gjyqit

më 9.2019 - Gazeta Telegraf

Skandali / 6 mijë euro, gjyqtarëve për të mbyllur çështjen Avokati sekser merr paratë për gjyqtarët, dhunon qytetarin “Fiks Fare” ka denoncuar veprimet e një avokati, i cili duke bërë sekserin e gjyqtarëve...

Fiks Fare: Me 6 mijë euro u pushua hetimi për të pandehurin e hashashit

më 9.2019 - Top Channel

Përmes një investigimi Fiks Fare denoncoi veprimet e një avokati i cili duke ndërmjetësuar si sekser me gjyqtarët e gjykatës së Kurbinit, arriti të lironte dhe të pushonte hetimin për një të pandehur të...

6 mijë euro që t’i lirojnë vëllain nga burgu, publikohet video e skandalit me avokatin shqiptar: Më tej s’kisha ‘takat’ të çaja

më 9.2019 - Gazeta Express

Fiks Fare denoncoi sot veprimet e një avokati i cili duke bërë sekserin e gjyqtarëve të gjykatës së shkallës së parë të Kurbinit,arriti të lironte dhe të pushonte hetimin për një të pandehur të akuzuar...

Skandali/ 6 mijë euro gjyqtarëve për të mbyllur çështjen

më 9.2019 - BalkanWeb

Fiks Fare denoncoi sot veprimet e një avokati i cili duke bërë sekserin e gjyqtarëve të gjykatës së shkallës së parë të Kurbinit, arriti të lironte dhe të pushonte hetimin për një të pandehur të akuzuar...

Zbardhet mekanizmi, denoncimi i fortë! Skandal/ 6 mijë euro gjyqtarëve për të mbyllur çështjen

më 9.2019 - Standard

Fiks Fare denoncoi sot veprimet e një avokati, i cili duke bërë sekserin e gjyqtarëve të gjykatës së shkallës së parë të Kurbinit, arriti të lironte dhe të pushonte hetimin për një të pandehur të akuzuar...

SKANDAL/ Avokati i merr 6 mijë euro për të paguar gjykatësin

më 9.2019 - Albeu

Fiks Fare denoncoi sot veprimet e një avokati , i cili duke bërë sekserin e gjyqtarëve të gjykatës së shkallës së parë të Kurbinit, arriti të lironte dhe të pushonte hetimin për një të pandehur të akuzuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK