Kërkesat për iPhone 11, më shumë seç prodhohet

më 10.2019 - Flaka

Gjenerata e re e iPhonet po shitet aq mirë sa që Apple nuk po arrin t’i përmbushë kërkesat e tregut në të gjithë botën, sipas një raporti të fundit. Prandaj kompania ka vendosur ta rrisë prodhimin e modeleve...

Apple shet më shumë modele iPhone 11 sesa që prodhon

më 10.2019 - Koha.mk

Gjenerata e re e iPhone po shitet aq mirë sa që Apple nuk po arrin t’i përmbushë kërkesat e tregut në të gjithë botën, sipas një raporti të fundit. Prandaj kompania ka vendosur ta rritë prodhimin e modeleve...

iPhone 11 shitet më shumë seç prodhohet

më 10.2019 - Gazeta Observer

Gjenerata e re e iPhonet po shitet aq mirë sa që Apple nuk po arrin t’i përmbushë kërkesat e tregut në të gjithë botën, sipas një raporti të fundit. Prandaj kompania ka vendosur ta rrisë prodhimin e modeleve...

iPhone shitet më shumë sesa prodhohet

më 10.2019 - Bota Press

Gjenerata e re e iPhone po shitet aq mirë sa që Apple nuk po arrin t’i përmbushë kërkesat e tregut në të gjithë botën, sipas një raporti të fundit. Prandaj kompania ka vendosur ta rritë prodhimin e modeleve...

iPhone shitet më shumë sesa prodhohet

më 10.2019 - Gazeta Express

Gjenerata e re e iPhone po shitet aq mirë sa që Apple nuk po arrin t’i përmbushë kërkesat e tregut në të gjithë botën, sipas një raporti të fundit. Prandaj kompania ka vendosur ta rritë prodhimin e modeleve...

Këto iPhone 11 Pro 7000 dollarësh kanë pjesë nga anija Titanic në to

më 10.2019 - Koha.mk

Ju pëlqen Apple? Ju pëlqen historia detare (apo filmat e James Cameron)? Ju pëlqen të shpenzoni para? Atëherë ju mund të jeni të interesuar për iPhone 11 Pro me një çmim të çmendur prej 7,000$, të cilët...

iPhone 11 Pro është iPhone më i arrirë deri tani

më 10.2019 - Koha Jone

Apple më dha dy njësi shqyrtimi: një iPhone 11 të bardhë dhe një iPhone 11 Pro Max të gjelbër të mesnatës. Sa i përket këtij shkrimi, unë kam pasur të dy telefonat për gati dy javë dhe kam kaluar afërsisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK