Takohen Rama, Vuçiqi e Zaevi, diskutojnë për mini-Shengenin ballkanik

më 10.2019 - Insajderi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur sonte në Novi Sad, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin serb Aleksandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Ky takim...

Rama ha darkë me Vuçiqin dhe Bërnabiqin

më 10.2019 - Insajderi

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka mbërritur sonte në Novi Sad, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin serb Alexandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Ky takim vjen...

Takohen në Novi Sad Rama, Vuçiqi dhe Zaevi

më 10.2019 - Iliria News

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur në Novi Sad, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin serb Aleksandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Ky takim vjen...

Takohen në Novi Sad Rama, Vuçiqi e Zaevi, diskutojnë për mini-Shengenin ballkanik

më 10.2019 - Koha.mk

Novi Sad, 9 tetor – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur sonte në Novi Sad, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin serb Aleksandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut,...

Takohen Rama-Vuçiq-Zaev

më 10.2019 - Zyrtare

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka mbërritur sonte në Novi Sad, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin serb Alexandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Ky takim vjen...

Rama, Vuçiqi e Zaevi takohen në Novi Sad, diskutojnë për mini-Shengenin ballkanik

më 10.2019 - OraInfo

Takohen në Novi Sad Rama, Vuçiqi e Zaevi, diskutojnë për mini-Shengenin ballkanik. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur sonte në Novi Sad, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin...

Takohen në Novi Sad Rama, Vuçiqi e Zaevi. Ja çka po bisedojnë

më 10.2019 - Ina

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur sonte në Novi Sad, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin serb Aleksandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Ky takim...

Takohen në Novi Sad Rama, Vuçiqi e Zaevi, diskutojnë për mini-Shengenin ballkanik

më 10.2019 - GazetaBlic

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur sonte në Novi Sad, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin serb Aleksandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Ky takim...

Me gota shampanje dhe duke dëgjuar Vuçiç! Rama darkon në Novi Sad për “mini- shengenin”

më 10.2019 - Gazeta Express

Pas mbërritjes së tij në aeroportin e Beogradit, Rama ka udhëtuar drejt Novi Sad për t’u takuar me kryeministrin Zaev, Presidentin Vuçiç dhe kryeministren serbe Brnabiç. Marrëveshjes për “mini- shengenin”...

Takohen në Novi Sad Rama, Vuçiqi e Zaevi, diskutojnë për mini-Shengenin ballkanik

më 10.2019 - Koha.net

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur sonte në Novi Sad, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin serb Aleksandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Ky takim...

‘Shengeni Ballkanik’, Rama darkon me Brnabiç, Vuçiç e Zaev

më 10.2019 - Top Channel

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur sot në Serbi për “marrëveshjen e ‘Shengenit Ballkanik’, ku ka darkuar me Brnabiç, Vuçiç e Zaev. ‘Shengeni Ballkanik’ synon që të heqë barrierat midis tri vendeve për...

Rama në Serbi darkon me Vuçiçin, Brnabiçin dhe Zaevin

më 10.2019 - Sinjali

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ndodhet në Serbi për një vizitë dy ditore, ku pritet të firmoset një marrëveshje mes Shqipërisë, Maqedonisë së Veriut dhe Serbisë për sa i përket heqjes se barrierave...

Rama e Zaev në Serbi, Vuçiqi e Bërnabiqi i shetisin dhe u shtrojnë darkë

më 10.2019 - Illyria

Novi Sad, 9 tetor 2019 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, dhe kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, janë pritur si miq shumë të respektuar në Serbi, të mërkurën në mbrëmje. Presidenti i...

Mini Shengeni/ Fillon darka mes tre liderëve të Ballkanit

më 10.2019 - Vizion Plus

Ka filluar darka zyrtare në Novi Sad midis kryeministrit Rama, kryeministres serbe Ana Brnabiç, presidentit Vuçiç dhe kryeministit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. . Lideret do të zhvillojnë një takim...

Mini Shengeni/ Fillon darka mes tre liderëve të Ballkanit

më 10.2019 - Medial

Ka filluar darka zyrtare në Novi Sad midis kryeministrit Rama, kryeministres serbe Ana Brnabiç, presidentit Vuçiç dhe kryeministit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. . Lideret do të zhvillojnë një takim...

Foto/ Shengeni rajonal, takim Rama-Vuçiç-Zaev

më 10.2019 - Medial

TIRANË, 8 tetor/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Novi Sad të Serbisë, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin serb Alexandar Vuçiç si dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut,...

Pas takimit, Rama darkë me Vuçiç dhe Zaev

më 10.2019 - Albeu

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Novi Sad të Serbisë, ku ka takuar presidentin serb Aleksandar Vuçiç dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev . Pas takimeve, Rama ka darkuar me Vuçiç dhe...

Mini Shengeni i Ballkanit, fillon darka zyrtare mes liderëve

më 10.2019 - Sot News

Ka filluar darka zyrtare në Novi Sad midis kryeministrave të Shqipërisë, Serbisë dhe Maqedonisë së Veriut. Ana Brnabic, Edi Ramës dhe Zoran Zaev iu bashkua edhe presidenti serb Aleksandër Vucic. Kryeministri...

LAJM I FUNDIT/ Rama në Serbi për “marrëveshjen e ‘Shengenit Ballkanik’, darkon me Brnabiç, Vuçiç e Zaev

më 10.2019 - BalkanWeb

SERBI Kryeministri shqiptar Edi Rama ka mbërritur në Serbi, ku ka zhvilluar takime të rëndësishme me liderë rajonalë. Rama darkoi me Brnabiç Vuçiç e Zaev. Kreu i qeverisë të Shqipërisë gjendet në shtetin...

Zaev arriti në Serbi, nesër në Novi Sad në takim trepalësh me Vuçiqin dhe Ramën

më 10.2019 - Medial

Beograd, 9 tetor 2019 (MEDIAL) – Kryeministri Zoran Zaev sot pasdite arriti në Serbi, ndërsa në aeroportin e Beogradit “Nikolla Teslla” e priti ministrja serbe për eurointegrime, Jadranka Joksimoviq, pas...

Rama mbërrin në Serbi, tërheq vëmendje me veshjen

më 10.2019 - Aktuale

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Serbi në lidhje me marrëveshjen e të ashtëquajturit “Shengeni ballkanik”. Kreu I qeverisë do të takohet të enjten me Presidentin serb Aleksandër Vuçiç dhe kryeministrin...

Rama mbërrin në Beograd për “shengenin ballkanik”

më 10.2019 - Alsat-M

Kryeministrat e Shqipërisë dhe Maqedonia Veriore, Edi Rama dhe Zoran Zaev, mbërritën në Beograd këtë pasdite. Ata u pritën në aeroport nga Ministrja e Integrimeve Evropiane Jadranka Joksimovic. Të dy kryeministrat...

Rama në Serbi, fillon darka zyrtare mes liderëve të “mini Shengenit”

më 10.2019 - Opinion

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur ditën e sotme në Novi Sad të Serbisë, ku do të takohet me liderët e këtij shteti dhe Maqedonisë së Veriut. Ky takim dyditor po zhvillohet në kuadër të nënshkrimit të...

Takohen në Novi Sad Rama, Vuçiqi dhe Zaevi, ja çka po bisedojnë

më 10.2019 - InfoShqip

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur sonte në Novi Sad, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin serb Aleksandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Ky takim...

Me ftesë të Vuçiç! Rama mbërrin në Novi Sad për “Shengenin” ballkanik

më 10.2019 - Gazeta Express

Kryeministri Rama dhe kreu i qeverisë së Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev, kanë mbërritur këtë të mërkurë në Serbi, ku do të zhvillohet një takim mes tyre dhe Presidentit serb Vuçiç. Rama është pritur në...

Rama darkë në Serbi me Vuçiç, Zaev dhe me Brnabiç

më 10.2019 - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Novi Sad të Serbisë, ku është takuar me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç dhe me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Pas takimeve, siç shihet edhe në...

Takohen në Novi Sad Rama, Vuçiqi e Zaevi, diskutojnë për mini-Shengenin ballkanik

më 10.2019 - Flaka

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur sonte në Novi Sad, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin serb Aleksandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Ky takim...

Rama darkë me Vuçiç, Zaev dhe me Brnabiç

më 10.2019 - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Novi Sad të Serbisë, ku është takuar me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç dhe me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Pas takimeve, siç shihet edhe në...

Takohen në Novi Sad, Rama, Vuçiqi e Zaevi. Ja çka po bisedojnë

më 10.2019 - Tetova Sot

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur sonte në Novi Sad, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin serb Aleksandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Ky takim...

Zaev arriti në Serbi, nesër në Novi Sad në takim trepalësh me Vuçiqin dhe Ramën

më 10.2019 - Lajm

Kryeministri Zoran Zaev sot pasdite arriti në Serbi, ndërsa në aeroportin e Beogradit “Nikolla Teslla” e priti ministrja serbe për eurointegrime, Jadranka Joksimoviq, pas çka me delegacionin u nis drejt...

Rama dhe Zaev arrijnë në Beograd, nesër takohen me Vuçiqin, ja misioni i tyre?

më 10.2019 - InfoShqip

Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin trepalësh me kryetarin e Qeverisë...

‘Shengeni Ballkanik’, kryeministri Rama mbërrin në Serbi, nesër nënshkruhet marrëveshja në Novi Sad

më 10.2019 - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Serbi, një ditë para nënshkrimit të marrëveshjes për të ashtuquajturin “Shengeni ballkanik”. Kreu i qeverisë shqiptare do të ketë nesër një takim me Presidentin e...

Rama në Serbi kërkon të “zëvendësojë” Brukselin me Beogradin!

më 10.2019 - Standard

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur mbrëmjen e sotme në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me Presidentin serb Alexandar Vucic dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Takimi...

Takohen Rama, Vuçiqi e Zaevi. Ja çka po bisedojnë

më 10.2019 - Epoka e Re

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur sonte në Novi Sad, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin serb Aleksandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Ky takim...

Rama mbërrin në Serbi, takim ?kokë më kokë" me presidentin Vuçiç

më 10.2019 - Albeu

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Novi Sad të Serbisë. Burime pranë kryeministrit bëjnë me dije se Rama do të zhvillojë një takim me presidentin serb Alexandar Vuçiç dhe kryeministrin e Maqedonisë...

Rama mbërrin në Serbi, tërheq vëmendje me veshjen/ FOTO

më 10.2019 - Medial

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Serbi në lidhje me marrëveshjen e të ashtëquajturit “Shengeni ballkanik”. Kreu I qeverisë do të takohet të enjten me Presidentin serb Aleksandër Vuçiç dhe kryeministrin...

Rama mbërrin në Serbi, tërheq vëmendje me veshjen/ FOTO

më 10.2019 - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Serbi në lidhje me marrëveshjen e të ashtëquajturit “Shengeni ballkanik”. Kreu I qeverisë do të takohet të enjten me Presidentin serb Aleksandër Vuçiç dhe kryeministrin...

“Shengeni Ballkanik”/ Rama mbërrin në Serbi, nesër nënshkruhet marrëveshja

më 10.2019 - Opinion

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur mbrëmjen e sotme në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me Presidentin serb Alexandar Vucic dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Takimi...

Fotot/ Kryeministri Rama mbërrin në Novi Sad të Serbisë, tërheq vëmendjen me veshjen e tij

më 10.2019 - Sot News

Kryeministrat e Shqipërisë dhe Maqedonisë Veriore, Edi Rama dhe Zoran Zaev, mbërritën sot pasdite në Beograd këtë pasdite ku u pritën nga ministrja e Integrimeve Evropiane Jadranka Joksimovic në Aeroportin...

Zaev arriti në Serbi, nesër në Novi Sad në takim trepalësh me Vuçiqin dhe Ramën

më 10.2019 - Tetova Sot

Kryeministri Zoran Zaev sot pasdite arriti në Serbi, ndërsa në aeroportin e Beogradit “Nikolla Teslla” e priti ministrja serbe për eurointegrime, Jadranka Joksimoviq, pas çka me delegacionin u nis drejt...

Çfarë po ndodh? Kryministri Rama mbërrin në Serbi, takim kokë më kokë me presidentin Vuçiç dhe kryeministrin e Maqedonisë

më 10.2019 - Sot News

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me presidentin serb Alexandar Vuçiç dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në përfundim të takimit...

Takohen Rama-Vuçiq-Zaev

më 10.2019 - Periskopi

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka mbërritur sonte në Novi Sad, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin serb Alexandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Ky takim vjen...

Rama darkë me Vuçiç dhe Zaev

më 10.2019 - Tetova1

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Novi Sad të Serbisë, ku ka takuar presidentin serb Aleksandar Vuçiç dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Pas takimeve, Rama ka darkuar me Vuçiç dhe...

Rama në Serbi për marrëveshjen e ‘Shengenit Ballkanik’, darkon me Brnabiç, Vuçiç e Zaev

më 10.2019 - Lexo

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka mbërritur në Serbi, ku ka zhvilluar takime të rëndësishme me liderë rajonalë. Rama darkoi me Brnabiç Vuçiç e Zaev. Kreu i qeverisë të Shqipërisë gjendet në shtetin serb...

Rama dhe Zaev arrijnë në Beograd, nesër takohen me Vuçiqin, ja misioni i tyre?

më 10.2019 - Lajme.al

Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin trepalësh me kryetarin e Qeverisë...

Rama mbërrin në Beograd për “shengenin ballkanik”

më 10.2019 - Lajm

Kryeministrat e Shqipërisë dhe Maqedonia Veriore, Edi Rama dhe Zoran Zaev, mbërritën në Beograd këtë pasdite. Ata u pritën në aeroport nga Ministrja e Integrimeve Evropiane Jadranka Joksimovic. Të dy kryeministrat...

​Shengeni rajonal, takohen Rama-Vuçiç-Zaev

më 10.2019 - Gazeta e re

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka mbërritur sonte në Novi Sad, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin serb Alexandar Vuçiç dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Ky takim vjen...

​Shengeni rajonal, takohen Rama-Vuçiç-Zaev

më 10.2019 - KosovaPress

Ky takim vjen në kuadër të një marrëveshjeje që pritet të nënshkruajnë tre liderët për një mini Shengen brenda Ballkanit. Në darkën mes përfaqësuesve të lartë ka qenë edhe kryeministrja e Serbisë Ana Brnabiç....

Takimi me Vuçiç, Edi Rama mbërrin në Serbi

më 10.2019 - Tetova1

Kryeministri Edi Rama mbërriti në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me Presidentin serb Alexandar Vucic dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në përfundim të takimit dyditor,...

Rama takim me Vuçiç dhe Zaev në Serbi për ‘Mini Shengenin ballkanik’, Kosova jashtë planit

më 10.2019 - InfoShqip

Kryeministri Edi Rama do të takohet sot në Novi Sad të Serbisë me Presidentin serb, Alexandar Vuçiç dhe Kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev për të nënshkruar të ashtuquajturin ‘Mini Shengen...

‘Shengeni Ballkanik’, Rama darkon me Brnabiç, Vuçiç e Zaev

më 10.2019 - Zyrtare

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur sot në Serbi për “marrëveshjen e ‘Shengenit Ballkanik’, ku ka darkuar me Brnabiç, Vuçiç e Zaev. ‘Shengeni Ballkanik’ synon që të heqë barrierat midis tri vendeve për...

‘Shengeni Ballkanik’, Rama darkon me Brnabiç, Vuçiç e Zaev

më 10.2019 - Arbresh

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur sot në Serbi për “marrëveshjen e ‘Shengenit Ballkanik’, ku ka darkuar me Brnabiç, Vuçiç e Zaev. ‘Shengeni Ballkanik’ synon që të heqë barrierat midis tri vendeve për...

Kryeministri Rama mbërrin në Novi Sad të Serbisë, tërheq vëmendjen me veshjen e tij

më 10.2019 - Lajme.al

Kryeministrat e Shqipërisë dhe Maqedonisë Veriore, Edi Rama dhe Zoran Zaev, mbërritën sot pasdite në Beograd këtë pasdite ku u pritën nga ministrja e Integrimeve Evropiane Jadranka Joksimovic në Aeroportin...

Rama mbërrin në Beograd për “shengenin ballkanik”

më 10.2019 - Fakti Ditor

Kryeministrat e Shqipërisë dhe Maqedonia Veriore, Edi Rama dhe Zoran Zaev, mbërritën në Beograd këtë pasdite. Ata u pritën në aeroport nga Ministrja e Integrimeve Evropiane Jadranka Joksimovic. Të dy kryeministrat...

Nesër në Novi Sad takim mes Ramës, Zaevit dhe Vuçiqit

më 10.2019 - Koha.mk

Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin trepalësh me kryetarin e Qeverisë...

Pse Rama më shpesh shkon në Beograd se sa në Prishtinë?

më 10.2019 - Lajm

Analizë: sakte.net Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nesër do të shkojnë në vizitë zyrtare në Serbi. Ata atje do takohen me presidentin e këtij vendi,...

Rama dhe Zaev arrijnë në Beograd, nesër me Vuçiqin, ja misioni i tyre?!

më 10.2019 - Ina

Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin trepalësh me kryetarin e Qeverisë...

Mini Shengeni ballkanik pa Kosovën

më 10.2019 - Koha.mk

Kryeministri Edi Rama do të jetë sot në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me presidentin serb, Alexandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në përfundim të takimit...

Rama dhe Zaev arrijnë sot në Beograd, nesër takohen me Vuçiqin

më 10.2019 - Klan Kosova

Kryeministri i Shqipërisë dhe ai i Maqedonisë së Veriut, Edi Rama dhe Zoran Zaev do të arrijnë në Serbi këtë pasdite përpara takimit trepalësh të nesërm me presidentin serb, Aleksadnar Vuçiq, i cili do...

Rama dhe Zaev arrijnë sot në Beograd, nesër takohen me Vuçiqin

më 10.2019 - Aktuale

Kryeministri i Shqipërisë dhe ai i Maqedonisë së Veriut, Edi Rama dhe Zoran Zaev do të arrijnë në Serbi këtë pasdite përpara takimit trepalësh të nesërm me presidentin serb, Aleksadnar Vuçiq, i cili do...

Edi Rama dhe Zoran Zaev nesën takohen me Vuçiqin

më 10.2019 - GazetaBlic

Kryeministri i Shqipërisë dhe ai i Maqedonisë së Veriut, Edi Rama dhe Zoran Zaev do të arrijnë në Serbi këtë pasdite përpara takimit trepalësh të nesërm me presidentin serb, Aleksadnar Vuçiq, i cili do...

Rama takim me Vuçiç dhe Zaev në Serbi për ‘Mini Shengenin ballkanik’, Kosova ngelet jashtë

më 10.2019 - Lajme.al

Kryeministri Edi Rama do të takohet sot në Novi Sad të Serbisë me Presidentin serb, Alexandar Vuçiç dhe Kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev për të nënshkruar të ashtuquajturin ‘Mini Shengen...

Rama dhe Zaev arrijnë sot në Beograd, nesër takohen me Vuçiqin

më 10.2019 - Medial

Kryeministri i Shqipërisë dhe ai i Maqedonisë së Veriut, Edi Rama dhe Zoran Zaev do të arrijnë në Serbi këtë pasdite përpara takimit trepalësh të nesërm me presidentin serb, Aleksadnar Vuçiq, i cili do...

Zaevi pasdite do të udhëtojë në Serbi, në Novi Sad nesër takohet me Ramën dhe Vuçiqin

më 10.2019 - Portalb

Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin trepalësh me kryetarin e Qeverisë...

Zaev pasdite do të udhëtojë në Serbi, nesër në Novi Sad në takim me Ramën dhe Vuçiqin

më 10.2019 - Alsat-M

Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin trepalësh me kryetarin e Qeverisë...

Rama mbërrin në Serbi për mini shengenin ballkanik, takon Vuçiçin dhe Zoran Zaevin

më 10.2019 - PortaliOnline

Kryeministri Edi Rama mbërriti në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me Presidentin serb Aleksandër Vuçiç dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në përfundim të takimit dyditor,...

Zaev pasdite do të udhëtojë në Serbi, nesër në Novi Sad në takim me Ramën dhe Vuçiqin

më 10.2019 - Medial

Beograd, 9 tetor 2019 (MEDIAL) – Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin...

Zaev pasdite do të udhëtojë në Serbi, nesër në Novi Sad në takim me Ramën dhe Vuçiqin

më 10.2019 - Tetova Sot

Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin trepalësh me kryetarin e Qeverisë...

Rama takim me Vuçiç dhe Zaev në Serbi për ‘Mini Shengenin ballkanik’

më 10.2019 - Opinion

Kryeministri Edi Rama do të takohet sot në Novi Sad të Serbisë me Presidentin serb, Alexandar Vuçiç dhe Kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev për të nënshkruar të ashtuquajturin ‘Mini Shengen...

Grenell nesër takohet edhe me Vuçiqin

më 10.2019 - Zyrtare

Përfaqësuesi Special i Presidentit të Amerikës, Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadori, Richard Grenell, pas takimeve që zhvilloi me politikanët kosovarë, nesër do të qëndrojë në Beograd....

Grenell nesër takohet edhe me Vuçiqin

më 10.2019 - Periskopi

Përfaqësuesi Special i Presidentit të Amerikës, Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadori, Richard Grenell, pas takimeve që zhvilloi me politikanët kosovarë, nesër do të qëndrojë në Beograd....

Zaev dhe Rama nesër takohen me Vuçiç

më 10.2019 - TV21

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nesër do të shkojnë në vizitë zyrtare në Serbi. Ata të enjten në Novi Sad do të takohen me presidentin e Serbisë...

Zaev pasdite do të udhëtojë në Serbi, nesër në Novi Sad në takim me Ramën dhe Vuçiqin

më 10.2019 - Lajm

Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin trepalësh me kryetarin e Qeverisë...

Mini Shengeni ballkanik pa Kosovën

më 10.2019 - Koha.net

Kryeministri Edi Rama do të jetë sot në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me presidentin serb, Alexandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në përfundim të takimit...

Zaev pasdite do të udhëtojë në Serbi, nesër në Novi Sad në takim me Ramën dhe Vuçiqin

më 10.2019 - Flaka

Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin trepalësh me kryetarin e Qeverisë...

Rama dhe Zaev arrijnë sot në Beograd, nesër takohen me Vuçiqin

më 10.2019 - Periskopi

Kryeministri i Shqipërisë dhe ai i Maqedonisë së Veriut, Edi Rama dhe Zoran Zaev do të arrijnë në Serbi këtë pasdite përpara takimit trepalësh të nesërm me presidentin serb, Aleksadnar Vuçiq, i cili do...

Rama dhe Zaev arrijnë sot në Beograd, nesër takohen me Vuçiqin

më 10.2019 - Arbresh

Kryeministri i Shqipërisë dhe ai i Maqedonisë së Veriut, Edi Rama dhe Zoran Zaev do të arrijnë në Serbi këtë pasdite përpara takimit trepalësh të nesërm me presidentin serb, Aleksadnar Vuçiq, i cili do...

Rama dhe Zaev arrijnë sot në Beograd, nesër takohen me Vuçiqin

më 10.2019 - Ekonomia Online

Kryeministri i Shqipërisë dhe ai i Maqedonisë së Veriut, Edi Rama dhe Zoran Zaev do të arrijnë në Serbi këtë pasdite përpara takimit trepalësh të nesërm me presidentin serb, Aleksadnar Vuçiq, i cili do...

Zaev nesër në Serbi, takohet me Vuçiçin dhe Ramën

më 10.2019 - in7

Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin trepalësh me kryetarin e Qeverisë...

Mini Shengeni ballkanik pa Kosovën

më 10.2019 - Arbresh

Kryeministri Edi Rama do të jetë sot në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me presidentin serb, Alexandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në përfundim të takimit...

Mini Shengeni ballkanik, Rama në Serbi për nënshkrimin e marrëveshjes

më 10.2019 - Periskopi

Kryeministri Edi Rama do të jetë sot në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me presidentin serb, Alexandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në përfundim të takimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK