Ngjela: Qeveria po prish pallatet, vendin e krimit

më 12.2019 - Koha.mk

Në Open në Top Channel u zhvillua një debat i fortë mes zv.ministrit Artan Shkreli dhe avokatit Spartak Ngjela. Në një lidhje direkte nga Durrësi zoti Shkreli tha se ndërtesat që janë shembur me urdhër...

Ngjela në Open/ I kam kërkuar SHBA-së të hetojë, hetim për vrasje për ndërtuesit

më 12.2019 - Top Channel

I ashpër u tregua avokati Spartak Ngjela me atë që ai e quan mafia e ndërtimit. Çfarë është kjo mafia e ndërtimit?- e pyeti Eni Vasili avokatin. “Dhe shikuar korrupsioni në vendin tonë. Korrupsioni është...

Ngjela: Qeveria po prish pallatet, vendin e krimit

më 12.2019 - Koha Jone

Në Open në Top Channel u zhvillua një debat i fortë mes zv.ministrit Artan Shkreli dhe avokatit Spartak Ngjela. Në një lidhje direkte nga Durrësi zoti Shkreli tha se ndërtesat që janë shembur me urdhër...

Mafia e ndërtimit, Spartak Ngjela zbulon politikanin që fshihet pas saj

më 12.2019 - GazetaBlic

Spartak Ngjela, ka ngritur akuza të forta ndaj qeverisë dhe presidentit Ilir Meta. Duke folur për situatën tragjike që la tërmeti i 26 nëntorit, Ngjela tha se qeveria është e lidhur me mafian dhe si shpërblim...

"Duhet të hetohen për vrasje", Spartak Ngjela tregon se çfarë i ka kërkuar FBI-së

më 12.2019 - Sot News

Avokati Spartak Ngjela tha se i ka kërkuar FBI-së hetim për atë që ai e quan mafia e ndërtimit. Korrupsioni është i lidhur me ndërtimet. Unë kam kërkuar aleatëve tanë SHBA-së të hetojë nëpërmjet FBI-së....

Spartak Ngjela akuzon: Ilir Meta implikohet me mafian që ndërton

më 12.2019 - Gazeta Tema

Avokati dhe politikani, Spartak Ngjela, ka ngritur akuza të forta ndaj qeverisë dhe presidentit Ilir Meta. Duke folur për situatën tragjike që la tërmeti i 26 nëntorit, Ngjela tha se qeveria është e lidhur...

"Presidenti Ilir Meta implikohet me këto", Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat e rënda

më 12.2019 - Sot News

Avokati i njohur Spartak Ngjela tha se qeveria është e lidhur me mafian dhe si shpërblim i jep leje ndërtimi në zonat ku nuk lejohet të ndërtohet, ndërsa përmend emrin e presidentit Ilir Meta si i implikuar....

“Duan të humbin gjurmët”, deklarata e papritur e Spartak Ngjelës ‘live’ në emision: Urgjentisht të ndalojë, do ta padis...

më 12.2019 - Sot News

Pas tërmetit të fuqishëm që goditi vendin më 26 nëntorit, në shënjestër nga qeveria shqiptare janë vënë edhe ndërtuesit, pasi akuzohen edhe nga banorët si përgjegjësit e vetëm për ndërtimet jo cilësore....

Mafia e ndërtimit, Spartak Ngjela zbulon politikanin që fshihet pas saj

më 12.2019 - Infokusi

Spartak Ngjela, ka ngritur akuza të forta ndaj qeverisë dhe presidentit Ilir Meta. Duke folur për situatën tragjike që la tërmeti i 26 nëntorit, Ngjela tha se qeveria është e lidhur me mafian dhe si shpërblim...

Spartak Ngjela akuzon: Ilir Meta implikohet me mafian që ndërton

më 12.2019 - Tetova Sot

Spartak Ngjela ka ngritur akuza të forta ndaj qeverisë dhe presidentit Ilir Meta. Duke folur për situatën tragjike që la tërmeti i 26 nëntorit, Ngjela tha se qeveria është e lidhur me mafian dhe si shpërblim...

Spartak Ngjela akuzon: Ilir Meta implikohet me mafian që ndërton

më 12.2019 - Lexo

Avokati dhe politikani, Spartak Ngjela, ka ngritur akuza të forta ndaj qeverisë dhe presidentit Ilir Meta. Duke folur për situatën tragjike që la tërmeti i 26 nëntorit, Ngjela tha se qeveria është e lidhur...

“Duan të humbin gjurmët”, deklarata e papritur e Spartak Ngjelës ‘live’ në emision: Urgjentisht të ndalojë, do ta padis penalisht

më 12.2019 - Lajme.al

Pas tërmetit të fuqishëm që goditi vendin më 26 nëntorit, në shënjestër nga qeveria shqiptare janë vënë edhe ndërtuesit, pasi akuzohen edhe nga banorët si përgjegjësit e vetëm për ndërtimet jo cilësore....

“A do të goditet mafia e ndërtimit në Shqipëri?”

më 12.2019 - Gazeta Tema

Nga Spartak Ngjela A do të na i godasë Amerika mafien e ndërtimit në Shqipëri? Kjo është sot pyetja e shqiptarëve. l.Tani doli qartë: forca shkatërruese e vlerave të Shqipërisë janë kryeministrat antishqiptarë...

“Do të shtyjnë në gropë mafien e ndërtimit”, vjen paralajmërimi 'bombë' i Spartak Ngjelës

më 12.2019 - Sot News

Avokati Spartak Ngjela tha se bashkë me tërmetin, shqiptarëve iu qëlloi që të shtynin në gropë edhe mafien e ndërtimit, edhe korrupsionin e lartë shtetëror. Ngjela shkruan: “A do të na i godasë Amerika...

“Kjo është tradhtia e fundit e qeverive të korruptuara”, Ngjela nxjerr foton dhe lëshon paralajmërim ‘bombë’: Gjaku kërkon shpagim! Nuk do të shpëtojnë dot!

më 12.2019 - Sot News

Avokati Spartak Ngjela ka reaguar sërish në rrjetet sociale, ku teksa publikon një foto të tijën shkruan se tërmeti është tradhtia e fundit e qeverive korruptive shqiptare. Sipas Ngjelës gjaku i të rënëve...

Spartak Ngjela: FBI dhe SPAK duhet të shpëtojnë shqiptarët nga kjo zgjedhë pushtetarësh të korruptuar

më 12.2019 - Sot News

Avokati Spartak Ngjela ka deklaruar dje se FBI dhe SPAK duhet që të shpëtojnë vendin tonë dhe shqiptarët nga kjo klasë politike. Me anë të një postimi në Facebook, Ngjela ka shkruar mbi situatën e përgjithshme...

Tërmeti na tregoi, se duhet të varrosim mafian e fuqishme të ndërtimit

më 11.2019 - Gazeta Tema

Nga Spartak Ngjela Erdhi më në fund koha që edhe në Shqipëri të shporret përfundimisht MAFIA e ndërtimit. Këtë gjasë ne shqiptarëve na i solli sot vdekja masive dhe tmerri që shkaktoi te të gjithë shqiptarët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK