Maqedoni, kryeministri Gruevski paraqet dorëheqjen

më 1.2016 - Java News

Kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski, ka paraqitur dorëheqjen pak pas mesnate, sipas rekomandimeve të SHBA, pas takimit në Uashington me zëvendëspresidentin Joe Biden. Dorëheqja pritet që të zyrtarizohet...

Mediat maqedonase: Dorëzon dorëheqjen kryeministri maqedonas Nikolla Gruevski

më 1.2016 - ABC News

Kryeministri maqedonas Nikolla Gruevski, ka dorëzuar dorëheqjen e tij, të mërkurën pas mesnate, sipas mediave maqedonase. Kështu raporton agjensia e lajmeve Zhurnal, duke cituar burime jo zyrtare të kësaj...

Nikolla Gruevski jep dorëheqjen?

më 1.2016 - NOA

Kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski ka paraqitur dorëheqjen. Kështu të paktën janë informacionet jo zyrtare, sipas të cilave, siç shkruan INA, Kryeministri mbrëmë në orët e vona ka deponuar dorëheqjen,...

Të shtunën në mëngjes zyrtarizohet dorëheqja e Gruevskit

më 1.2016 - Gazeta Telegraf

Kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski sipas informacioneve të fundit para pak çastesh ka dorëzuar dorëheqjen e tij në qeveri dhe e gjithë kjo sipas rekomandimeve të SHBA-ve pas takimit në Uashington...

Nikola Gruevski paraqet dorëheqjen?

më 1.2016 - Albeu

Nikolla Gruevski , gjate mesnates, ka paraqitur dorëheqjen nga posti i kryeministrit, mëson jo zyrtarisht Zhurnal. Ai largohet nga posti pas rekomandimeve të SHBA-ve dhe zëvendëspresidentit Joe...

Maqedoni, Gruevski dorëzon dorëheqjen, të shtunën në mëngjes zyrtarizohet

më 1.2016 - BalkanWeb

MAQEDONI-  Kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski sipas informacioneve të fundit para pak çastesh ka dorëzuar dorëheqjen e tij në qeveri dhe e gjithë kjo sipas rekomandimeve të SHBA-ve pas takimit...

Gruevski deponon dorëheqjen?

më 1.2016 - GazetaBlic

Nikolla Gruevski sot pas mesnate deponoi dorëhqjen nga posti I kryeministrit mëson jo zyrtarisht Zhurnal. Ai largohet nga posti pas rekomandimeve të SHBA-ve dhe zëvendëspresidentit Bajden se duhet të respektohet...

Gruevski deponon dorëheqjen?

më 1.2016 - Gazeta Express

Nikolla Gruevski sot pas mesnate deponoi dorëhqjen nga posti I kryeministrit mëson jo zyrtarisht Zhurnal. Ai largohet nga posti pas rekomandimeve të SHBA-ve dhe zëvendëspresidentit Bajden se duhet të respektohet...

Gruevski deponon dorëheqjen?

më 1.2016 - Klan Kosova

Nikolla Gruevkski sot pas mesnate deponoi dorëhqjen nga posti I kryeministrit mëson jo zyrtarisht Zhurnal. Ai largohet nga posti pas rekomandimeve të SHBA-ve dhe zëvendëspresidentit Bajden se duhet të...

Mbrëmë deponoi dorëheqjen, të shtunën largohet Gruevski!?

më 1.2016 - Iliria News

Nikolla Gruevkski sot pas mesnate deponoi dorëhqjen nga posti I kryeministrit mëson jozyrtarisht Zhurnal. Ai largohet nga posti pas rekomandimeve të SHBA-ve dhe zëvendëspresidentit Bajden se duhet të respektohet...

Deponimi i dorëheqjes së Gruevskit, zgjedhjet mund të shtyhen deri 2018

më 1.2016 - Tetova Sot

Kryeministri Nikolla Gruevski sipas informacioneve të fundit ka deponuar dorëheqjen e tij në qeveri dhe e gjithë kjo sipas rekomandimeve të SHBA-ve pas takimit në Uashington me nënpresidentin Joe Biden,...

Gruevski deponon dorëheqjen?

më 1.2016 - Illyria

Shkup, 14 janar 2016 – Nikolla Gruevski sot (e mërkurë) pas mesnate deponoi dorëhqjen nga posti I kryeministrit mëson jo zyrtarisht Zhurnal. Ai largohet nga posti pas rekomandimeve të SHBA-ve dhe zëvendëspresidentit...

Gruevski nënshkruan dorëheqjen?

më 1.2016 - Shenja

Nikolla Gruevski ka deponuar dorëheqjen. Kështu të paktën janë informacionet jo zyrtare, sipas të cilave, kryeministri mbrëmë në orët e vona ka deponuar dorëheqjen, e cila do të duhet t bëhet zyrtare të...

Para pak çastesh Gruevski deponon dorëheqjen, të shtunën në mëngjes zyrtarizohet

më 1.2016 - Tetova Sot

Kryeministri Nikolla Gruevski sipas informacioneve të fundit para pak çastesh ka deponuar dorëheqjen e tij në qeveri dhe e gjithë kjo sipas rekomandimeve të SHBA-ve pas takimit në Uashington me nënpresidentin...

Zhurnal mëson: Gruevski deponoi dorëheqjen nga posti i kryeministrit!?

më 1.2016 - Zhurnal

Zhurnal mëson: Gruevski deponoi dorëheqjen nga posti i kryeministrit!? Publikuar 14.01.2016 në 01:24 nga B.M   |   62 i lexuar Shkup,14 janar - Nikolla Gruevkski sot pas mesnate deponoi dorëhqjen...

Analistët në Click Plus: Ndoshta Gruevski ka premtuar zgjidhjen e çështjes së emrit

më 1.2016 - Zhurnal

Analistët në Click Plus: Ndoshta Gruevski ka premtuar zgjidhjen e çështjes së emrit Publikuar 13.01.2016 në 22:11 nga D.R.   |   88 i lexuar Shkup, 13 janar -  Në lidhje me vizitën në Uashington,...

Analistët në Click Plus: Vizita e BDI-së në Athinë, Partiake! Në SHBA u mor porosia për ndërrimin e emrit

më 1.2016 - TV21

Vizita e BDI-së në Athinë dhe vizita e kryeministrit Gruevski në SHBA ishin temat që u diskutuan në emisionin Klik Plus. Ismet Ramadani e vlerësoi shkuarjen e Ahmetit në Athinë si aktivitet partiak, ndërsa...

Mediat greke të interesuara për takimin Gruevski-Bjaden

më 1.2016 - Kurir

Pothuaj të gjitha mediat greke këto ditë fillimisht e paralajmëruan, e pastaj edhe njoftuan, tani për tani pa komente, për takimin e kryeministrit të Maqedonisë Nikolla Gruevski me nënpresidentin...

Mediat greke të interesuara për takimin Gruevski-Bjaden

më 1.2016 - Aktuale

Pothuaj të gjitha mediat greke këto ditë fillimisht e paralajmëruan, e pastaj edhe njoftuan, tani për tani pa komente, për takimin e kryeministrit të Maqedonisë Nikolla Gruevski me nënpresidentin amerikan...

Mediat greke të interesuara për takimin Gruevski-Bjaden

më 1.2016 - Iliria News

Pothuaj të gjitha mediat greke këto ditë fillimisht e paralajmëruan, e pastaj edhe njoftuan, tani për tani pa komente, për takimin e kryeministrit të Maqedonisë Nikolla Gruevski me nënpresidentin amerikan...

Mediat greke të interesuara për takimin Gruevski-Bjaden

më 1.2016 - Yll Press

Në Greqi gjithashtu, nënvizohet se "Ambasada e SHBA-së në Shkup njoftoi se takimi është mbajtur në kërkesë të Gruevskit, lidhur me çështje sigurie, por gjithashtu, edhe që të zgjidhet kriza politike në...

Mediat greke të interesuara për takimin Gruevski-Bjaden

më 1.2016 - TV21

Pothuaj të gjitha mediat greke këto ditë fillimisht e paralajmëruan, e pastaj edhe njoftuan, tani për tani pa komente, për takimin e kryeministrit të Maqedonisë Nikolla Gruevski me nënpresidentin amerikan...

Mediat greke të interesuara për takimin Gruevski-Bjaden

më 1.2016 - Koha.mk

Pothuaj të gjitha mediat greke këto ditë fillimisht e paralajmëruan, e pastaj edhe njoftuan, tani për tani pa komente, për takimin e kryeministrit të Maqedonisë Nikolla Gruevski me nënpresidentin amerikan...

Mediat greke të interesuara për takimin Gruevski-Bjaden

më 1.2016 - Tetova Sot

Pothuaj të gjitha mediat greke këto ditë fillimisht e paralajmëruan, e pastaj edhe njoftuan, tani për tani pa komente, për takimin e kryeministrit të Maqedonisë Nikolla Gruevski me nënpresidentin amerikan...

Mediat greke të interesuara për takimin Gruevski-Bjaden

më 1.2016 - Republika

Pothuaj të gjitha mediat greke këto ditë fillimisht e paralajmëruan, e pastaj edhe njoftuan, tani për tani pa komente, për takimin e kryeministrit të Maqedonisë Nikolla Gruevski me nënpresidentin amerikan...

Gruevski: Takimi me Bajden konfirmim i partneritetit strategjik me SHBA-në

më 1.2016 - Iliria News

Kryeministri Nikolla Gruevski sot pasdite, pas kthimit nga Uashingtoni, takimin me nënpresidentin amerikan Xho Bajden e vlerësoi si miqësor dhe të shkëlqyer dhe theksoi se paraqet është edhe një konfirmim...

Gruevski: Takimi me Bajden konfirmim i partneritetit strategjik me SHBA-në

më 1.2016 - Tetova Sot

Kryeministri Nikolla Gruevski sot pasdite, pas kthimit nga Uashingtoni, takimin me nënpresidentin amerikan Xho Bajden e vlerësoi si miqësor dhe të shkëlqyer dhe theksoi se paraqet është edhe një konfirmim...

Uashingtoni kërkoi respektimin e Marrëveshjes së Përzhinës

më 1.2016 - Bota Sot

Zbatimi i mëtejshëm i Marrëveshjes së Përzhinës dhe organizim i zgjedhjeve të besueshme janë porositë kryesore të Uashingtonit zyrtar. Ndonëse nuk jepen hollësi të tjera nga vizita e kryeministrit Gruevski,...

Gruevski: Takimi me Bajden konfirmim i partneritetit strategjik me SHBA-në

më 1.2016 - Kurir

Kryeministri Nikolla Gruevski sot pasdite, pas kthimit nga Uashingtoni, takimin me nënpresidentin amerikan Xho Bajden e vlerësoi si miqësor dhe të shkëlqyer dhe theksoi se paraqet është edhe një konfirmim...

Analistët: Gruevski “u shtrëngua” në Uashington

më 1.2016 - Almakos

Gjatë vizitës së fundit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryeministri Nikolla Gruevski ka marrë porosi të drejtpërdrejtë se duhet të implementojë në tërësi Marrëveshjen e Përzhinos dhe se do të duhet...

Uashingtoni kërkoi respektimin e Marrëveshjes së Përzhinës

më 1.2016 - Aktuale

Zbatimi i mëtejshëm i Marrëveshjes së Përzhinës dhe organizim i zgjedhjeve të besueshme janë porositë kryesore të Uashingtonit zyrtar. Ndonëse nuk jepen hollësi të tjera nga vizita e kryeministrit Gruevski,...

Gruevski: Takimi me Biden konfirmim i partneritetit strategjik me SHBA-në

më 1.2016 - Telegrafi

Kryeministri Nikolla Gruevski, pas kthimit nga Washingtoni, duke u takuar me nënpresidentin amerikan Xho Bajden vlerësoi s një takim shumë miqësor dhe të shkëlqyer dhe vuri në dukje se është edhe një konfirmim...

“Der Standard”: Gruevski në Uashington “shpëtoi lëkurën”

më 1.2016 - Aktuale

Nikolla Gruevski me siguri është kryeministri i parë në botë që ka firmosur abdikimin e vet, shkruan në botimin e sotëm “Der Standard” e Vjenës, duke komentuar dorëheqjen e paralajmëruar të kryeministrit...

Gruevski: Takimi me Bajden konfirmim i partneritetit strategjik me SHBA-në

më 1.2016 - Republika

Kryeministri Nikolla Gruevski sot pasdite, pas kthimit nga Uashingtoni, takimin me nënpresidentin amerikan Xho Bajden e vlerësoi si miqësor dhe të shkëlqyer dhe theksoi se paraqet është edhe një konfirmim...

Uashingtoni kërkoi respektimin e Marrëveshjes së Përzhinës

më 1.2016 - Alsat-M

Zbatimi i mëtejshëm i Marrëveshjes së Përzhinës dhe organizim i zgjedhjeve të besueshme janë porositë kryesore të Uashingtonit zyrtar. Ndonëse nuk jepen hollësi të tjera nga vizita e kryeministrit Gruevski,...

“Der Standard”: Gruevski në Washington e ka “shpëtuar lëkurën”

më 1.2016 - Almakos

Nikolla Gruevski sipas të gjitha gjasave është kryeministri i parë i cili e ka nënshkruar abdikimin e tij”, shkruan gazeta ditore e Vjenës “Der Standard”, duke e komentuar dorëheqjen e paralajmëruar të...

Analistët: Gruevski “u shtrëngua” në Uashington

më 1.2016 - Shenja

Gjatë vizitës së fundit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryeministri Nikolla Gruevski ka marrë porosi të drejtpërdrejtë se duhet të implementojë në tërësi Marrëveshjen e Përzhinos dhe se do të duhet...

“Der Standard”: Gruevski në Washington e ka “shpëtuar lëkurën”

më 1.2016 - Iliria News

“Nikolla Gruevski sipas të gjitha gjasave është kryeministri i parë i cili e ka nënshkruar abdikimin e tij”, shkruan gazeta ditore e Vjenës “Der Standard”, duke e komentuar dorëheqjen e paralajmëruar të...

SHBA kërkon përkushtim për zgjedhje të besueshme

më 1.2016 - Shenja

Nënpresidenti amerikan Xho Bajden kërkoi nga kryeministri Gruevski vepra konkrete për krijimin e kushteve të nevojshme për zgjedhje të besueshme. Në njoftimin me shkrim të Shtëpisë së Bardhë theksohet...

“Der Standard”: Gruevski në Washington e ka “shpëtuar lëkurën”

më 1.2016 - Telegrafi

“Nikolla Gruevski sipas të gjitha gjasave është kryeministri i parë i cili e ka nënshkruar abdikimin e tij”, shkruan gazeta ditore e Vjenës “Der Standard”, duke e komentuar dorëheqjen e paralajmëruar të...

“Der Standard”: Gruevski në Uashington e ka “shpëtuar lëkurën”

më 1.2016 - Portalb

“Nikolla Gruevski sipas të gjitha gjasave është kryeministri i parë i cili e ka nënshkruar abdikimin e tij”, shkruan gazeta ditore e Vjenës “ Der Standard ”, duke e komentuar dorëheqjen e paralajmëruar...

Zëdhënësi i departamentin të shtetit tregon se Gruevski nuk është takuar me Nuland

më 1.2016 - Iliria News

Në pres konferencën e djeshme me gazetarë në Departamentin amerikan të shtetit, zëdhënësit Xhon Kirbi i është shtruar pyetja në lidhje me vizitën e kryeministrit Gruevski në SHBA dhe a ka pasur ai takim...

Der Standard: Gruevski iku në Uashington për ta shpëtuar lëkurën

më 1.2016 - Arbresh

Nikolla Gruevski është kryeministri i parë në botë i cili e nënshkroi abdikimin e tij, shkruan sot gazeta vjeneze Der Standard. “Dorëheqja është një akt simbolik, në këtë mënyrë duhet që t`i jepet fund...

Biden pas takimit me Gruevskin: Me rëndësi është të sigurohen zgjedhje të lira

më 1.2016 - Bota Sot

Zyra e shtypit e nënkryetarit amerikan Joe Biden mbrëmë vonë ka dalë me një komunikatë të shkurtër për vizitën e kryeministrit maqedonas Nikolla Gruevski dhe për takimin që ka pasur, sipas burimeve amerikane,...

Biden pas takimit me Gruevskin: Me rëndësi është të sigurohen zgjedhje të lira

më 1.2016 - Arbresh

Zyra e shtypit e nënkryetarit amerikan Joe Biden mbrëmë vonë ka dalë me një komunikatë të shkurtër për vizitën e kryeministrit maqedonas Nikolla Gruevski dhe për takimin që ka pasur, sipas burimeve amerikane,...

​Biden pas takimit me Gruevskin: Me rëndësi është të sigurohen zgjedhje të lira

më 1.2016 - RTV 21

Zyra e shtypit e nënkryetarit amerikan Joe Biden mbrëmë vonë ka dalë me një komunikatë të shkurtër për vizitën e kryeministrit maqedonas Nikolla Gruevski dhe për takimin që ka pasur, sipas burimeve amerikane,...

Zëdhënësi i departamentin të shtetit tregon se Gruevski nuk është takuar me Nuland

më 1.2016 - Zhurnal

Zëdhënësi i departamentin të shtetit tregon se Gruevski nuk është takuar me Nuland (Video) Publikuar 12.01.2016 në 13:55 nga B.R.   |   1 i lexuar Shkup, 12 janar – Në pres konferencën e djeshme...

Der Standard: Gruevski iku në Uashington për ta shpëtuar lëkurën

më 1.2016 - Zhurnal

Der Standard: Gruevski iku në Uashington për ta shpëtuar lëkurën Publikuar 12.01.2016 në 13:50 nga H.N.   |   241 i lexuar Shkup, 12 janar- Nikolla Gruevski është kryeministri i parë në botë...

Bajden: Të implementohet Marrëveshja e Përzhinos

më 1.2016 - Shqipmedia

Zyra e nënkryetarit të SHBA-së, Xho Bajden, dje pasmesnate ka dalë me komunikatë të shkurt në lidhje me vizitën e kryeministri të Maqedonisë, Nikolla Gruevski në Uashington, vizitë e cila sipas burimeve...

SHBA koordinon vizitën e Ahmetit në Athinë dhe Gruevskit në Uashington

më 1.2016 - Aktuale

Vizita e Ali Ahmetit në Greqi ku u takua me Ministrin e Punëve të Jashtme të Greqisë Nikos Kotzias dhe vizita e Nikolla Gruevskit në SHBA ku u takua me zv/presidentin amerikan Bajden siç duket është e...

Bajden: Të implementohet Marrëveshja e Përzhinos

më 1.2016 - Iliria News

Zyra e nënkryetarit të SHBA-së, Xho Bajden, dje pasmesnate ka dalë me komunikatë të shkurt në lidhje me vizitën e kryeministri të Maqedonisë, Nikolla Gruevski në Uashington, vizitë e cila sipas burimeve...

Gruevski në SHBA takon nënpresidentin Bajden

më 1.2016 - Iliria News

Ky ka qenë konstatimi i takimit të mbrëmshëm në Uashington mes kryeministrit, Nikolla Gruevski, me nënpresidentin amerikan, Xho Bajden. Takimi ishte i shkëlqyer dhe miqësor, theksoi Gruevski pas takimit,...

Gruevski në ShBA takon nënpresidentin Bajden

më 1.2016 - MRT

Maqedonia dhe ShBA-të janë partnerë strategjik që duhet të thellojnë bashkëpunimin në planin politik ekonomik dhe atë të sigurisë... Ky ka qenë konstatimi i takimit të mbrëmshëm në Uashington mes kryeministrit,...

BAJDEN: Implementimin të Përzhinës dhe zgjedhje të besueshme

më 1.2016 - Aktuale

Pres zyra e zv/presidentit amerikan Xho Bajden mbrëmë ka dalë me komunikatë lidhur me vizitën e kryeministrit Nikolla Gruevski në Uashington, njofton “Nova”. Përkundër deklaratës së kryeministrit në të...

“Nju Patners” e organizoi vizitën e Gruevskit në Uashington?

më 1.2016 - Aktuale

Në kushte kur shumë çështje rreth vizitës së kryeminsitrit Nikolla Gruevski në Uashington dhe takimin e tij me zv/presidentin Xho Bajden mbeten pa përgjigje, Dojçe Vele spekulon se këtë ngjarje nuk e ka...

Bajden: Është me rëndësi Marrëveshja e Përzhinos dhe kushtet për zgjedhje të besueshme

më 1.2016 - Zhurnal

Bajden: Është me rëndësi Marrëveshja e Përzhinos dhe kushtet për zgjedhje të besueshme Publikuar 12.01.2016 në 12:28 nga H.N.   |   54 i lexuar  Uashington, 12 janar- Zyra e marrëdhënieve me...

Gruevski: SHBA-ja partner strategjik i Maqedonisë

më 1.2016 - Yll Press

Kryeministri Gruevski dhe nënpresidenti Bajden në takim kanë folur për më shumë tema. Kryeministri, Nikolla Gruevski mbrëmë vonë sipas kohës lokale të Maqedonisë, në Uashington realizoi takim me nënpresidentin...

​Biden pas takimit me Gruevskin: Me rëndësi është të sigurohen zgjedhje të lira

më 1.2016 - KosovaPress

Zyra e shtypit e nënkryetarit amerikan Joe Biden mbrëmë vonë ka dalë me një komunikatë të shkurtër për vizitën e kryeministrit maqedonas Nikolla Gruevski dhe për takimin që ka pasur, sipas burimeve amerikane,...

Gruevski: SHBA-ja partner strategjik i Maqedonisë

më 1.2016 - TV21

Kryeministri, Nikolla Gruevski mbrëmë vonë sipas kohës lokale të Maqedonisë, në Uashington realizoi takim me nënpresidentin e SHBA-së, Xho Bajden. “Me Bajdenin patëm takim të shkëlqyer dhe miqësor. Nga...

Amerika në veprim, Ahmeti në Athinë Gruevski në Uashington

më 1.2016 - Arbresh

Inkuadrimi i Maqedonisë në NATO dhe BE ka qenë temë diskutimi në dy takimet e realizuara brenda intervalit kohor prej një jave njëra në Athinë dhe tjetra në Shtëpinë e bardhë. Paraprakisht, lideri i partisë...

Amerika në veprim, Ahmeti në Athinë Gruevski në Uashington

më 1.2016 - Indeks.mk

Inkuadrimi i Maqedonisë në NATO dhe BE ka qenë temë diskutimi në dy takimet e realizuara brenda intervalit kohor prej një jave njëra në Athinë dhe tjetra në Shtëpinë e bardhë.  Paraprakisht, lideri i partisë...

Agjencia “Nju partners” është organizatore e vizitës së Gruevskit në Uashington

më 1.2016 - Zhurnal

Agjencia “Nju partners” është organizatore e vizitës së Gruevskit në Uashington Publikuar 12.01.2016 në 11:34 nga H.N.   |   109 i lexuar  Shkup, 12 janar - Në kushte kur u ngritën shumë çështje...

Gruevski-Biden: Të implementohet Marrëveshja e Përzhinos dhe të sigurohen zgjedhje kredibile

më 1.2016 - Vati

Kryeministri Gruevski, mbrëmë vonë sipas kohës europiane ka takuar nwndëspresidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, me të cilin kanë diskutuar rreth zhvillimeve të fundit politike në Maqedoni,...

Gruevski e ka lutur Bajdenin për takim, sigurisht është në hall të madhë!

më 1.2016 - Zhurnal

Gruevski e ka lutur Bajdenin për takim, sigurisht është në hall të madhë! Publikuar 12.01.2016 në 10:44 nga Xh.I.   |   62 i lexuar Shkup, 12 janar – Ende nuk bëhet e ditur se kush e organizoi...

Bajden: Të implementohet Marrëveshja e Përzhinos

më 1.2016 - Shenja

Zyra e nënkryetarit të SHBA-së, Xho Bajden, dje pasmesnate ka dalë me komunikatë të shkurt në lidhje me vizitën e kryeministri të Maqedonisë, Nikolla Gruevski në Uashington, vizitë e cila sipas burimeve...

Zv/presidenti amerikan Joe Biden priti kryeministrin Gruevski

më 1.2016 - Tetova Sot

Zëvendëspresident i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden ka pritur në një takim në Shtëpinë e Bardhë kryeministrin e Maqedonisë Nikolla Gruevski, raporton Anadolu Agency. Shtëpia e Bardhë njofton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK