Haradinaj: Kam besim të plotë që institucionet do të konstituohen shpejtë dhe se nuk do të ketë boshllëk qeverisës

para 11 muajve - Telegrafi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj është deklaruar pas rrëzimit të Qeverisë Kurti. Haradinaj ka thënë se ka besim të plotë që institucionet e Republikës do të konstituohen shpejtë...

Haradinaj pas votimit të mocionit: Kam besim të plotë se nuk do të ketë boshllëk qeverisës

para 11 muajve - Medial

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se  sot deputetët e Kuvendit të Kosovës, me 82 vota përkrahën mocionin e votëbesimit. “Ky është një vërtetim se Kushtetuta dhe Kuvendi në Kosovë funksionojnë,...

Vjen reagimi i ish-kryeministrit Haradinaj, pas rrëzimit të Qeverisë Kurti

para 11 muajve - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 25/03/2020 23:29 Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se vorimi i mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë është vërtetim se Kushtetuta dhe Kuvendi në Kosovë funksionojnë. Përmes...

Rrëzimi i qeverisë Kurti – reagon Haradinaj

para 11 muajve - Insajderi

Ish kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar pas votimit të mocionit të LDK-së për rrëzimin e qeverisë, shkruan Insajderi. Haradinaj ka theksuar se votimi i mocionit të LDK-së tregon se Kushtetuta...

Haradinaj i gëzohet rrëzimit të qeverisë Kurti, pret formimin e shpejt të institucioneve të reja

para 11 muajve - Koha.mk

Haradinaj i është gëzuar rrëzimit të Qeverisë Kurti si dhe pret formimin e shpejt të institucioneve të reja. Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se vorimi i mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë...

Haradinaj pas votimit të mocionit: Kam besim të plotë se nuk do të ketë boshllëk qeverisës

para 11 muajve - Klan Kosova

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se  sot deputetët e Kuvendit të Kosovës, me 82 vota përkrahën mocionin e votëbesimit. “Ky është një vërtetim se Kushtetuta dhe Kuvendi në Kosovë funksionojnë,...

Ramush Haradinaj deklarohet pas rrëzimit të Qeverisë Kurti

para 11 muajve - Sinjali

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka folur pas votimit të mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti. Ai ka thënë se përkrahja me 82 vota e mocionit të votëbesimit të iniciuar nga LDK-ja, konfirmon se...

Me 82 vota për, kuvendi rrëzon qeverinë Kurti

para 11 muajve - Koha.mk

Pas mocionit të ngritur nga LDK, partneri qeverisës, është votuar në Kuvend rrëzimi i Qeverisë Kurti. Related Posts Vjosa dridh Kuvendin: Nuk do të votoj kundër kësaj qeverie,… Mar 25, 2020 Saranda Bogujevci:...

Pas shkarkimit të Kurtit, reagon Haradinaj

para 11 muajve - Albeu

Albin Kurti u shkarkua vetëm pak minuta më parë duke u bërë kështu Kryeministri më i shkurtër në Kosovë me vetëm 5 ditë punë. Menjëherë ka reaguar Ramush Haradinaj i cili ka deklaruar se së shpejti do...

Haradinaj i gëzohet rrëzimit të qeverisë Kurti, pret formimin e shpejt të institucioneve të reja

para 11 muajve - OraInfo

Haradinaj i është gëzuar rrëzimit të Qeverisë Kurti si dhe pret formimin e shpejt të institucioneve të reja. Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se vorimi i mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë...

Haradinaj pas votimit të mocionit: Kam besim të plotë se nuk do të ketë boshllëk qeverisës

para 11 muajve - GazetaBlic

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se sot deputetët e Kuvendit të Kosovës, me 82 vota përkrahën mocionin e votëbesimit. “Ky është një vërtetim se Kushtetuta dhe Kuvendi në Kosovë funksionojnë,...

Haradinaj reagon pas votimit të mocionit për rrëzimin e Qeverisë Kurti

para 11 muajve - TV21

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka reaguar pas votimit të mocionit për rrëzimin e Qeverisë Kurti Haradinaj ka thënë se beson se institucionet e reja të Kosovës do të konstituohen se shpejti. “Sot,...

Haradinaj flet pas rrëzimit të qeverisë Kurti

para 11 muajve - Zeri

Pas rrëzimit të qeverisë Kurti, ka reaguar Ramush Haradinaj. Ai në "Facebook", ka thënë se ky vendim është vërtetim se Kushtetuta dhe Kuvendi në Kosovë funksionojnë Sot, deputetët e Kuvendit të Republikës...

Rrëzimi i qeverisë Kurti, reagon Haradinaj

para 11 muajve - Lajmi.net

Ai me anë të një postimi në Facebook ka thënë se ky është një vërtetim se Kushtetuta dhe Kuvendi në Kosovë funksionojnë dhe se shteti rreshtohet me vlerat sublime të demokracisë. “Kam besim të plotë që...

Haradinaj pas votimit të mocionit: Kam besim të plotë se nuk do të ketë boshllëk qeverisës

para 11 muajve - Shenja

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se  sot deputetët e Kuvendit të Kosovës, me 82 vota përkrahën mocionin e votëbesimit. “Ky është një vërtetim se Kushtetuta dhe Kuvendi në Kosovë funksionojnë,...

Haradinaj pas votimit të mocionit: Kam besim të plotë se nuk do të ketë boshllëk qeverisës

para 11 muajve - Infokusi

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se  sot deputetët e Kuvendit të Kosovës, me 82 vota përkrahën mocionin e votëbesimit. “Ky është një vërtetim se Kushtetuta dhe Kuvendi në Kosovë funksionojnë,...

Rrëzimi i qeverisë Kurti, reagon Haradinaj

para 11 muajve - Tetova Sot

Pas rrëzimit të qeverisë Kurti, ka reaguar edhe ish-kryeminsitri, Ramush Haradinaj. Ai me anë të një postimi në Facebook ka thënë se ky është një vërtetim se Kushtetuta dhe Kuvendi në Kosovë funksionojnë...

Kuvendi i Kosovës me 82 vota votoi kundër qeverisë Kurti

para 11 muajve - Lajm

Kuvendi i Kosovës sapo ka votuar me shumicë votash mocionin për qeverinë Kurti. Për rrezimin e qeverisë kanë votuar 82 deputetë, kurse kundër kanë votuar 32 deputetë. Ka apstenuar 1 deputet. Tani Kosova...

Haradinaj i gëzohet rrëzimit të qeverisë Kurti, pret formimin e shpejt të institucioneve të reja

para 11 muajve - Shkurt Shqip

Haradinaj i është gëzuar rrëzimit të Qeverisë Kurti si dhe pret formimin e shpejt të institucioneve të reja. Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se vorimi i mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë...

Haradinaj flet pas rrëzimit të Qeverisë

para 11 muajve - Periskopi

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka folur pas votimit të mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti. Ai ka thënë se përkrahja me 82 vota e mocionit të votëbesimit të iniciuar nga LDK-ja, konfirmon se...

Reagimi i Haradinajt pas rrëzimit të Kurtit, u tregua se Kushtetuta dhe Kuvendi funksionojnë

para 11 muajve - Ekonomia Online

Ish-kryeministri dhe kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ranush Haradinaj, ka përshëndetur votimin e deputetëve të Kosovës për rrëzimin e Qeverisë së udhëhequr nga Albin Kurti. “Sot, deputetët...

Haradinaj flet pas rrëzimit të Qeverisë

para 11 muajve - Albinfo

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur pas votimit të mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti. Ai ka thënë se përkrahja me 82 vota e mocionit të votëbesimit të iniciuar nga LDK-ja, konfirmon...

Haradinaj për rrëzimin e qeverisë: Ky është një vërtetim se Kushtetuta dhe Kuvendi në Kosovë funksionojnë

para 11 muajve - Arbresh

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se vorimi i mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë është vërtetim se Kushtetuta dhe Kuvendi në Kosovë funksionojnë. Përmes një postimi në Facebook, ai u shpreh...

Haradinaj pas votimit të mocionit: Kam besim të plotë se nuk do të ketë boshllëk qeverisës

para 11 muajve - Periskopi

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se  sot deputetët e Kuvendit të Kosovës, me 82 vota përkrahën mocionin e votëbesimit. “Ky është një vërtetim se Kushtetuta dhe Kuvendi në Kosovë funksionojnë,...

Haradinaj reagon për rrëzimin e Qeverisë Kurti

para 11 muajve - Epoka e Re

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook” ka shkruar se për rrëzimin e Qeverisë Kurti. “Sot, deputetët e Kuvendit të Republikës së Kosovës, me 82 vota përkrahën...

Rrëzimi i qeverisë Kurti, reagon Haradinaj

para 11 muajve - Gazeta Observer

Pas rrëzimit të qeverisë Kurti, ka reaguar edhe ish-kryeminsitri, Ramush Haradinaj. Ai me anë të një postimi në Facebook ka thënë se  ky është një vërtetim se Kushtetuta dhe Kuvendi në Kosovë funksionojnë...

Rrëzohet Qeveria Kurti, 82 deputetë votuan PER mocionin e votëbesimit

para 11 muajve - PortaliOnline

Votimi per mocionin e votebesimit ndaj Qeverise Kurti eshte nxjerre para deputeteve rreth ores 23:00. Ne votimin qe eshte bere me ngritje dore mocioni ka marre voten e shumices se deputeteve. Nga mbi 100...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK