Anulohet festivali Sunny Hill në Prishtinë

para 6 muajve - Alsat-M

Organizatorët e festivalit të muzikës, Sunny Hill kanë njoftuar se kanë anuluar edicionin e sivjetmë për shkak të situatës së krijuar nga pandemia e koronavirus. Ky festival, që për dy vite me radhë është...

Anulohet Festivali Sunny Hill në Prishtinë

para 6 muajve - Aktuale

Organizatorët e festivalit të muzikës, Sunny Hill kanë njoftuar se kanë anuluar edicionin e sivjetmë për shkak të situatës së krijuar nga pandemia e koronavirus. Ky festival, që për dy vite me radhë është...

Anulohet festivali Sunny Hill në Prishtinë

para 6 muajve - Zhurnal

Organizatorët e festivalit të muzikës, Sunny Hill kanë njoftuar se kanë anuluar edicionin e sivjetmë për shkak të situatës së krijuar nga pandemia e koronavirus. Ky festival, që për dy vite me radhë është...

Anulohet festivali Sunny Hill në Prishtinë

para 6 muajve - Shprehja

loading... Organizatorët e festivalit të muzikës, Sunny Hill kanë njoftuar se kanë anuluar edicionin e sivjetmë për shkak të situatës së krijuar nga pandemia e koronavirus. Ky festival, që për dy vite...

Anulohet festivali Sunny Hill në Prishtinë

para 6 muajve - Kallxo

Organizatorët e festivalit të muzikës, Sunny Hill kanë njoftuar se kanë anuluar edicionin e sivjetmë për shkak të situatës së krijuar nga pandemia e koronavirus. Ky festival, që për dy vite me radhë është...

Zyrtare/Anulohet festivali 'Sunny Hill' në Prishtinë

para 6 muajve - Syri

Organizatorët e festivalit të muzikës, 'Sunny Hill' kanë njoftuar se kanë anuluar edicionin e sivjetmë për shkak të situatës së krijuar nga pandemia e koronavirusit. Ky festival, që për dy vite me radhë...

Anulohet festivali Sunny Hill në Prishtinë

para 6 muajve - RTK

Organizatorët e festivalit të muzikës, Sunny Hill kanë njoftuar se kanë anuluar edicionin e sivjetmë për shkak të situatës së krijuar nga pandemia e koronavirus. Ky festival, që për dy vite me radhë është...

Anulohet festivali Sunny Hill në Prishtinë

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Organizatorët e festivalit të muzikës, Sunny Hill kanë njoftuar se kanë anuluar edicionin e sivjetmë për shkak të situatës së krijuar nga pandemia e koronavirus. Ky festival, që për dy vite me radhë është...

Anulohet Sunny Hill Festival për këtë vit, organizatorët dalin me komunikatë për media

para 6 muajve - Sinjali

Sunny Hill Festival nuk do të zhvillohet në muajin gusht të këtij viti, për shkak të krizës globale të shkaktuar nga Covid-19, thuhet në njoftimin zyrtar të festivalit, transmeton Gazeta Sinjali. “Shëndeti...

Anulohet festivali Sunny Hill në Prishtinë

para 6 muajve - Epoka e Re

Organizatorët e festivalit të muzikës, Sunny Hill kanë njoftuar se kanë anuluar edicionin e sivjetmë për shkak të situatës së krijuar nga pandemia e koronavirus. Ky festival, që për dy vite me radhë është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK