Profesor Marku i rikthehet sulmit ndaj Robert Ndrenikës: Sahanlëpirës i qeverisë, çfarë aktori mund të jetë? Edhe emocionalisht s’ka lidhje me profesionin e tij, unë pëlqej Robert De Niron

para 6 muajve - Gazeta Tema

Duke folur për shmbjen e teatrit, Mark Marku ka vijuar sulmin ndaj aktorit të madh Robert Ndrenika. Edhe pse është përpjekur të sqarojë deklaratën e tij të më parshme, Marku sërish nuk i ka kursyer fjalët...

Profesor Marku hakërrehet ndaj Robert Ndrenikës: Edhe emocionalisht s’ka lidhje me profesionin e tij, unë pëlqej Robert De Niron

para 6 muajve - Lexo

Duke folur për shmbjen e teatrit, Mark Marku ka vijuar sulmin ndaj aktorit të madh Robert Ndrenika. Edhe pse është përpjekur të sqarojë deklaratën e tij të më parshme, Marku sërish nuk i ka kursyer fjalët...

Profesor Marku i rikthehet sulmit ndaj Robert Ndrenikës: Sahanlëpirës i qeverisë, çfarë aktori mund të jetë? Edhe emocionalisht s’ka lidhje me profesionin e tij, unë pëlqej Robert De Niron

para 6 muajve - Lexo

Duke folur për shmbjen e teatrit, Mark Marku ka vijuar sulmin ndaj aktorit të madh Robert Ndrenika. Edhe pse është përpjekur të sqarojë deklaratën e tij të më parshme, Marku sërish nuk i ka kursyer fjalët...

E quajti Ndrenikën “leckë e poshtëruar në prag të pleqërisë”, Agron Llakaj i kthehet keq Mark Markut: Vjen një moment që perëndia të merr mendjen

para 7 muajve - Java News

Mark Marku, profesori i gazetarisë në Universitetin e Tiranës, është shprehur për aktorin e madh shqiptar, në lidhje me qëndrimet e tij për Teatrin Kombëtar, se ai është një leckë e poshtëruar në prag...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK