Deklarata e Churchill për Shqipërinë

para 6 muajve - Lexo

Nga Aurenc Bebja- “La France” ka botuar, të premten e 5 nëntorit 1943, në faqen n°3, një shkrim në lidhje me deklaratën e Winston Churchill-it për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj.Në përgjigje të një pyetjeje...

Deklarata e ChurChill për Shqipërinë në Dhomën e Komunave

para 6 muajve - Lexo

Nga Aurenc Bebja- “La France” ka botuar, të premten e 5 nëntorit 1943, në faqen n°3, një shkrim në lidhje me deklaratën e Winston Churchill-it për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj. Në përgjigje të një pyetjeje...

Deklarata e Winston Churchill në Dhomën e Komunave për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj, çfarë shkruante ‘La France’ në 1943

para 6 muajve - Panorama

“La France” ka botuar, të premten e 5 nëntorit 1943, në faqen nr.3, një shkrim në lidhje me deklaratën e Winston Churchill-it për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj, të cilin, Aurenc Bebja, nëpërmjet Blogut...

La France (1943) / Deklarata e Winston Churchill në Dhomën e Komunave për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj

para 6 muajve - Medial

Nga Aurenc Bebja*, Francë – 22 Maj 2020 “La France” ka botuar, të premten e 5 nëntorit 1943, në faqen n°3, një shkrim në lidhje me deklaratën e Winston Churchill-it për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj,...

Deklarata e Winston Churchill në Dhomën e Komunave për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj, çfarë shkruante ‘La France’ në 1943

para 6 muajve - BalkanWeb

“La France” ka botuar, të premten e 5 nëntorit 1943, në faqen nr.3, një shkrim në lidhje me deklaratën e Winston Churchill-it për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj, të cilin, Aurenc Bebja, nëpërmjet Blogut...

La France (1943) / Deklarata e Winston Churchill në Dhomën e Komunave për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj

para 6 muajve - in7

Nga Aurenc Bebja (Francë) “La France” ka botuar, të premten e 5 nëntorit 1943, në faqen n°3, një shkrim në lidhje me deklaratën e Winston Churchill-it për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj, të cilin, Aurenc...

La France (1943) / Deklarata e Winston Churchill në dhomën e komunave për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj

para 6 muajve - Standard

Nga Aurenc Bebja *, Francë – 22 Maj 2020 “La France” ka botuar, të premten e 5 nëntorit 1943, në faqen n°3 , një shkrim në lidhje me deklaratën e Winston Churchill-it për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj,...

The Times (1880) / Protesta e ulqinakëve drejtuar konsujve të Anglisë, Francës, Italisë, Gjermanisë, Austro-Hungarisë dhe Rusisë në Shkodër

para 6 muajve - Medial

Nga Aurenc Bebja*, Francë – 21 Maj 2020 “L’Union Conservatrice” ka botuar, të enjten e 30 shtatorit 1880, në faqen n°2, shkrimin e gazetës britanike “The Times” në lidhje me shkresën e ulqinakëve drejtuar...

The Times 1880: Protesta e ulqinakëve drejtuar konsujve të Anglisë, Francës, Italisë, Gjermanisë, Austro-Hungarisë dhe Rusisë në Shkodër

para 6 muajve - Gazeta Tema

Nga Aurenc Bebja * “L’Union Conservatrice” ka botuar, të enjten e 30 shtatorit 1880, në faqen n°2, shkrimin e gazetës britanike “The Times” në lidhje me shkresën e ulqinakëve drejtuar asokohe konsujve...

Paralajmërimi i ulqinakëve, Fuqive të Mëdha: Të vendosur të zmbrapsim çdo sulm!

para 6 muajve - Syri

Nga Aurenc Bebja, Francë “L’Union Conservatrice” ka botuar, të enjten e 30 shtatorit 1880, në faqen n°2, shkrimin e gazetës britanike “The Times” në lidhje me shkresën e ulqinakëve drejtuar asokohe konsujve...

The Times (1880) / Protesta e Ulqinakëve drejtuar konsujve të Anglisë, Francës, Italisë, Gjermanisë, Austro-Hungarisë dhe Rusisë në Shkodër

para 6 muajve - Standard

Nga Aurenc Bebja *, Francë – 21 Maj 2020 “L’Union Conservatrice” ka botuar, të enjten e 30 shtatorit 1880, në faqen n°2 , shkrimin e gazetës britanike “The Times” në lidhje me shkresën e ulqinakëve drejtuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK