Plagoset me armë zjarri një person në Podujevë

para 6 muajve - Telegrafi

Një person është plagosur pasditen e sotme në Podujevë. I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Daut Hoxha...

Plagoset një person në Podujevë

para 6 muajve - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 19:18 Pasditen e sotme në Podujevë një person është plagosur. Viktima është dërguar për tretman mjekësor. Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po merret me...

Të shtëna me armë – plagoset një person në Podujevë

para 6 muajve - Medial

Një person është plagosur pasditën e sotme në Podujevë. I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra, njofton Klan Kosova Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë...

Plagoset një person në Podujevë

para 6 muajve - Koha.net

Një person është plagosur në Podujevë sot rreth orës 16:00. Këtë e ka konfirmuar për KOHË-n zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha. Ai ka bërë të ditur gjithashtu se personi në fjalë është dërguar në spital...

Plagoset një person në Podujevë, policia jep detaje

para 6 muajve - OraInfo

Të shtëna me armë – plagoset një person në Podujevë. Një person është plagosur pasditën e sotme në Podujevë. I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra, njofton Klan Kosova Rastin...

Plagoset një person në Podujevë

para 6 muajve - RTK

Pasditen e sotme në Podujevë një person është plagosur. Viktima është dërguar për tretman mjekësor. Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. Ngjarja ka ndodhur në rrugën...

Të shtëna me armë – plagoset një person në Podujevë

para 6 muajve - Shprehja

loading... Një person është plagosur pasditën e sotme në Podujevë. I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra. Rastin ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Daut...

Të shtëna me armë – plagoset një person në Podujevë

para 6 muajve - GazetaBlic

Një person është plagosur pasditën e sotme në Podujevë. I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra. Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës,...

Policia jep detaje për plagosjen në Podujevë

para 6 muajve - Indeks online

Policia e Kosovës ka konfirmuar për IndeksOnline se ka ndodhur një palgosje gjatë ditës në Podujevë. Zëdhënësi i PK, Daut Hoxha ka thënë se një person është plagosur në rrugën “Ali Ajeti”. Sipas tij ai...

Plagoset një person në Podujevë

para 6 muajve - Kallxo

Një person është plagosur sot pak pas orës 16:00 në Podujevë. Lajmin për KALLXO.com e ka konfirmuar zëdhënësi i i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. “Me 23.05.2020 në orën 16:16 kemi pranu një informatë...

Në person plagoset në Podujevë, Policia jep detaje

para 6 muajve - Shprehja

loading... Një person është plagosur pasditën e sotme në Podujevë. I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës,...

Plagoset një person në Podujevë

para 6 muajve - Sinjali

Një person është plagosur sot në Podujevë. Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha, i cili ka bërë të ditur se viktima është dërguar për tretman mjekësor...

Plagoset një person në Podujevë

para 6 muajve - Lajmi.net

Rastin për lajmi.net e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Viktima, siç ka bërë të ditur Hoxha është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, teksa nuk dihet gjendja shëndetësore...

Plagoset një i ri në Podujevë

para 6 muajve - Zeri

Një person rreth moshës 22 vjeçe është plagosur nga persona të paidentifikuar në komunën e Podujevës, pasditen e së shtunës, raporton “zeri.info”. Rastin për “zeri.info” e konfirmoi zëdhënësi i policisë...

PAMJE/ Plagoset një person në Podujevë, largohet 100 metra larg nga vendi i ngjarjes

para 6 muajve - Indeks online

Një person në Podujevë është plagosur të shtunën rreth orës 18:00, saktësisht në rrugën “Ali Ajeti”. I plagosuri ka ecur afro 100 metra ka ecur e është ndalur para një lokali. Ai është dërguar menjëherë...

Sulmojnë një person në Gjakovë, arrestohen dy persona

para 6 muajve - Telegrafi

Dy persona janë arrestuar pasi pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar një person tjetër. Sipas raportit 24 orësh të policisë, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 21:20, në Gjakovë. Siç thuhet në raport,...

Sulm fizik në Istog, arrestohet një person

para 6 muajve - Telegrafi

Një person arrestohet, pasi kishte sulmuar me mjete të fortë një person tjetër. Rasti ka ndodhur të premten rreth orës 10:30, në Istog ku viktima ka pranuar tretman mjekësor. Sipas raportit të policisë,...

Burri dhunon psiqikisht gruan në Prishtinë

para 6 muajve - Telegrafi

Një person është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë psiqike ndaj bashkëshortes së tij. Sipas raportit 24 orësh të policisë, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 20:45, në Prishtinë. Tutje në raport thuhet...

Sulmon disa persona në Suharekë, arrestohet një person

para 6 muajve - Telegrafi

Disa persona pas një mosmarrëveshje janë sulmuar nga një person tjetër, në Suharekë. Sipas raportit të policisë, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 18:00. Siç thuhet në raport, viktimat kanë pranuar...

Të shtëna me armë – plagoset një person në Podujevë

para 6 muajve - Arbresh

Një person është plagosur pasditën e sotme në Podujevë. I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra. Rastin për arbresh.info e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës,...

Një person plagoset në Podujevë, Policia jep detaje

para 6 muajve - Periskopi

Një person është plagosur pasditën e sotme në Podujevë. I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Daut Hoxha....

Në person plagoset në Podujevë, Policia jep detaje

para 6 muajve - Periskopi

Një person është plagosur pasditën e sotme në Podujevë. I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Daut Hoxha....

Lajmi i fundit: Plagoset një person në Podujevë!

para 6 muajve - Bota Press

Një person në Podujevë është plagosur të shtunën rreth orës 18:00, saktësisht në rrugën “Ali Ajeti”. I plagosuri ka ecur afro 100 metra ka ecur e është ndalur para një lokali. Ai është dërguar menjëherë...

Arrestohet burri që sulmoi gruan në Podujevë

para 6 muajve - Telegrafi

Një person është arrestuar në Podujevë, pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 12:00. Siç thuhet në raport,...

Sulmoi zyrtarët policorë, arrestohet një person në Suharekë

para 6 muajve - Telegrafi

Një person është arrestuar pasi ka penguar dhe sulmuar zyrtarët policorë në krye të detyrës. Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 21:35, në Suharekë. Siç thuhet në raport,...

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Prizren

para 6 muajve - Shprehja

loading... Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në Prizren. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Trupi i pajetë i viktimës...

E dhimbshme: Ndërron jetë 9 vjeçari i aksidentuar me 29 Prill në fshatin Bradash të Podujevës

para 6 muajve - GazetaBlic

Gjashtë persona u përfshinë në një aksidentin që ndodhi me 29 prill në fshatin Bradash të Podujevës. Në mesin e tyre edhe 9 vjeçari Bleron Gashi i cili nuk arriti të iu mbijetojë lëndimeve. Bleroni ka...

Një shtetas i huaj gjendet i vdekur në Prizren

para 6 muajve - Telegrafi

Të premten, rreth orës 00:16, është gjetur pa shenja jete një shtetas i huaj në Priren. Në raportin e Policisë së Kosovës për 24 orët e fundit thuhet se rasti është duke e trajtuar si vdekje e dyshimtë....

Lajmi i fundit: Vdes 9 vjeçari nga aksidenti në Podujevë

para 6 muajve - OraInfo

E dhimbshme: Vdes 9 vjeçari nga aksidenti në Podujevë. Gjashtë persona u përfshinë në një aksidentin që ndodhi me 29 prill në fshatin Bradash të Podujevës. Në mesin e tyre edhe 9 vjeçari Bleron Gashi i...

Arrestohen pesë persona pasi rrihen mes vete në Pejë

para 6 muajve - Medial

Të premten rreth orës 15:30 janë arrestuar pesë persona në Pejë pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete. Njëri nga të dyshuarit është ndalur në Spitalin e Pejës për tretman mjekësor,...

Gjendet pa shenja jete një shtetas i huaj në Prizren

para 6 muajve - Medial

Të premten rreth orës 00:16 është gjetur pa shenja jete një shtetas i huaj në Priren. Policia është duke e trajtuar këtë rast si vdekje e dyshimtë, njofton Klan Kosova. “Në vendin e ngjarjes kanë dalë...

Rreth një muaj më parë u përfshi në aksident trafiku, sot ndërroi jetë

para 6 muajve - Medial

Ka ndërruar jetë njëri ndër gjashtë personat që pësuan lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku që ndodhi në fshatin Bradash Podujevës rreth një muaj më parë. Aksidenti është zhvilluar më datë...

Vdekje e dyshimtë në Prizren

para 6 muajve - RTV 21

Një shtetas i huaj raportohet se është gjetur pa shenja jete, dje rreth orës 00:16 në  Prizren. Sipas policisë, në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen...

E dhimbshme: Vdes 9 vjeçari nga aksidenti në Podujevë

para 6 muajve - Indeks online

Gjashtë persona u përfshinë në një aksidentin që ndodhi me 29 prill në fshatin Bradash të Podujevës. Në mesin e tyre edhe 9 vjeçari Bleron Gashi i cili nuk arriti të iu mbijetojë plagëve. Bleroni ka ndërruar...

Arrestohet një burrë në Suharekë pasi pengoi zyrtarët policor në punë

para 6 muajve - Kallxo

Një burrë ka tentuar t’i pengojë zyrtarët policorë teksa ishin duke kryer detyrën e tyre. Policia ka njoftuar se gjatë arrestimit të të dyshuarit, një polic ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor....

Vdekje e dyshimtë e një shtetasi të huaj në Prizren

para 6 muajve - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 11:05 Policia e Kosovës ka njoftuar për një vdekje të dyshimtë dje në qytetin e Prizrenit, raporton Gazeta Express. Sipas policisë, viktima mashkull shtetas i huaj është...

Vdekje në QKUK

para 6 muajve - RTV 21

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e një aksident trafiku që kishte ndodhur më 29 të muajit të kaluar në Podujevë. Policia ka njoftuar se lidhur me rastin nga QKUK është informuar se viktima mashkull...

Prizren – Policia e gjeti të vdekur një shtetas të huaj

para 6 muajve - Kallxo

Një person është gjetur i vdekur në Prizren mbrëmjen e djeshme rreth orës 00:16. Sipas Policisë, ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës pas daljes në terren të ekipeve përkatëse. Me vendim të...

Katër raste të dhunës në familje për 24 orë

para 6 muajve - Kallxo

Policia e Kosovës ka njoftuar se një burrë në Podujevë ka rrahur gruan e tij dje rreth orës 12:00. Sipas policisë, burri me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rast i njëjtë është raportuar...

Gjendet pa shenja jete një shtetas i huaj në Prizren

para 6 muajve - Zeri

Mbrëmë rreth orës 00:16 është Policia e Kosovë ka gjetur pa shenja jete një person në Prizren. Sipas njoftimit nga ana e PK-së, viktima ishte shtetas i huaj, percjell Zeri.info”. “Raportohet se është gjetur...

Arrestohen pesë persona pasi rrihen mes vete në Pejë

para 6 muajve - Klan Kosova

Të premten rreth orës 15:30 janë arrestuar pesë persona në Pejë pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete. Njëri nga të dyshuarit është ndalur në Spitalin e Pejës për tretman mjekësor,...

Podujevë: Rrah bashkëshorten, arrestohet

para 6 muajve - Shprehja

loading... Dje në qytetin e Podujevës një person ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. “Është arrestuar...

Rreth një muaj më parë u përfshi në aksident trafiku, sot ndërroi jetë

para 6 muajve - Klan Kosova

Ka ndërruar jetë njëri ndër gjashtë personat që pësuan lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku që ndodhi në fshatin Bradash Podujevës rreth një muaj më parë. Aksidenti është zhvilluar më datë...

Pengon policinë në kryerjen e detyrës, arrestohet një person në Suharekë

para 6 muajve - Indeks online

Është arrestuar një person në Suharekës pasi pengojë zyrtarët policor në kryerjen e detyrave. Gjatë arrestimit, një zyrtar policor ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor Me vendim të prokurorit,...

Një shtetas i huaj gjendet pa shenja jetë në Prizren

para 6 muajve - OraInfo

Gjendet pa shenja jete një shtetas i huaj në Prizren. Të premten rreth orës 00:16 është gjetur pa shenja jete një shtetas i huaj në Priren. Policia është duke e trajtuar këtë rast si vdekje e dyshimtë....

Një i vdekur nga një aksident në Podujevë

para 6 muajve - Koha.net

Një person në Podujevë ka humbur jetën pas një aksidenti në trafik i cili ka ndodhur një muaj më parë. Sipas njoftimi nga Policia, informatën për vdekjen e viktimës e ka dhënë QKUK pas trajtimit të tij....

Vdes një person në QKUK, pas një aksidenti trafiku

para 6 muajve - Kallxo

Një person ka vdekur në QKUK pas plagëve të marra në një aksident trafiku. Sipas raportit policor, trupi I pajetë është dërguar për obduksion, ndërsa personi I dyshuar që ka shkaktuar aksidentin është...

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Prizren

para 6 muajve - Indeks online

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në Prizren. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Trupi i pajetë i viktimës është dërguar...

Vdes i aksidentuari në Podujevë

para 6 muajve - Shprehja

loading... I aksidentuari me 29 prill ka vdekur dje në QKUK. Rastin e ka konfirmuar policia e Kosovës. “Lidhur me rastin, nga QKUK është informuar se viktima mashkull kosovar i cili ishte në tretman mjekësor,...

Vdes në QKUK pasi u aksidentua një muaj më parë

para 6 muajve - Zeri

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur me datë 29 prill në Podujevë, ku si pasojë e tij sot ka ndërruar jetë një person. Në lidhje me ketë rast, Policia e Kosovës është njoftuar nga Qendra Klinike Universitare...

Podujevë: Rrah bashkëshorten, arrestohet

para 6 muajve - Indeks online

Dje në qytetin e Podujevës një person ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. “Është arrestuar i dyshuari...

Vdekje e dyshimtë në Prizren

para 6 muajve - RTK

Një person, shtetas i huaj, është gjetur i vdekur në Prizren. Sipas njoftimit nga policia, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me...

Vdekje e dyshimtë në Prizren

para 6 muajve - Lajmi.net

Sipas njoftimit nga policia, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion. /Lajmi.net/

Vdes i aksidentuari në Podujevë

para 6 muajve - Shprehja

loading... I aksidentuari me 29 prill ka vdekur dje në QKUK. Rastin e ka konfirmuar policia e Kosovës. “Lidhur me rastin, nga QKUK është informuar se viktima mashkull kosovar i cili ishte në tretman mjekësor,...

Rrahje në grup në Pejë, njëri përfundon në spital të tjerët në Polici

para 6 muajve - Sinjali

Pesë persona janë arrestuar nga policia, pasi të njëjtit janë përfshirë në një rrahje në Pejë. Policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur pas një mosmarrëveshje dhe njëri nga të dyshuarit ka pranuar tretman...

Vdekje e dyshimtë në Prizren

para 6 muajve - GazetaBlic

Policia e Kosovës ka njoftuar për një vdekje të dyshimtë dje në qytetin e Prizrenit, Sipas policisë, viktima mashkull shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete. Në vend të ngjarjes kanë dalur njësitet...

Vdes i aksidentuari në Podujevë

para 6 muajve - Lajmi.net

Rastin e ka konfirmuar policia e Kosovës. “Lidhur me rastin, nga QKUK është informuar se viktima mashkull kosovar i cili ishte në tretman mjekësor, ka ndërruar jetë”, thuhet në raportin e policisë. Me...

Podujevë: Rrah bashkëshorten, arrestohet

para 6 muajve - Indeks online

Dje në qytetin e Podujevës një person ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. “Është arrestuar i dyshuari...

Vdekje e dyshimtë në Prizren

para 6 muajve - Koha.net

Një person, shtetas i huaj, është gjetur i vdekur në Prizren. Sipas njoftimit nga policia, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me...

Një i vdekur në një aksident në Podujevë

para 6 muajve - Koha.net

Një person në Podujevë ka humbur jetën pas një aksidenti në trafik. Sipas njoftimi nga Policia, informatën për vdekjen e viktimës e ka dhënë QKUK pas trajtimit të tij. Me vendim të prokurorit, trupi i...

Vdekje e dyshimtë në Prizren, policia jep detaje

para 6 muajve - Sinjali

Policia e Kosovës ka raportuar se është është gjetur pa shenja jete një burrë shtetas i huaj. Ne vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor e ka konstatuar vdekjen e viktimës....

Llapjani e bën gruan për spital

para 6 muajve - Sinjali

Policia ka arrestuar një burrë në Podujevë pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht gruan e tij. Rasti ka ndodhur dje, bën me dije policia përmes raportit 24 orësh. “Me vendim të prokurorit, i dyshuari është...

Vdes personi që u aksidentua në muajin prill në Podujevë

para 6 muajve - Sinjali

Policia e Kosovës njofton se dje ka ndërruar jetë një person i gjinisë mashkullore, i cili ishte aksidentuar gjatë muajit prill në Podujevë. Tutje policia bën të ditur se trupi i viktimës është dërgiuar...

Sulmojnë një person në Gjakovë, arrestohen dy persona

para 6 muajve - Ekonomia Online

Dy persona janë arrestuar pasi pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar një person tjetër. Sipas raportit 24 orësh të policisë, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 21:20, në Gjakovë. Siç thuhet në raport,...

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Prizren

para 6 muajve - Fakti Ditor

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në Prizren. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Trupi i pajetë i viktimës është dërguar...

Rrahen mes vete pesë pejanë: Një përfundon në spital, një në polici, tre në shtëpi

para 6 muajve - Arbresh

Policia e Kosovës, njofton se gjatë ditës së djeshme, pesë qytetarë të Pejës pas një mosmarrëveshjeje janë rrahur mes vete. Sipas njoftimit të PK-së, si pasojë e rrahjes,  njëri pas plagëve të marra ka...

Arrestohet një person në Suharekë, pengoi policinë në kryerjen e detyrës

para 6 muajve - Arbresh

Gjatë 24 orëve të fundit, Policia e Kosovës, ka njoftuar se është arrestuar një person në qytetin e Suharekës, pasi i njejti pengoi zyrtarët policor në kryerjen e detyrave. Gjatë arrestimit të tij, një...

Arrestohet burri që sulmoi gruan në Podujevë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Një person është arrestuar në Podujevë, pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 12:00. Siç thuhet në raport,...

Gjendet pa shenja jete një shtetas i huaj në Prizren

para 6 muajve - Epoka e Re

Të premten rreth orës 00:16 është gjetur pa shenja jete një shtetas i huaj në Priren. Policia e Kosovës është duke e trajtuar këtë rast si vdekje e dyshimtë. “Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse,...

Vdekje e dyshimtë në Prizren

para 6 muajve - Arbresh

Një person, shtetas i huaj, është gjetur i vdekur në qytetin e Prizrenit. Sipas njoftimit nga Policia e Kosovës, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen...

U aksidentua para një muaji, ndërron jetë në QKUK

para 6 muajve - Arbresh

Ka ndërruar jetë njëri ndër gjashtë personat që pësuan lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku që ndodhi në fshatin Bradash Podujevës rreth një muaj më parë. Aksidenti është zhvilluar më datë...

Arrestohen pesë persona pasi rrihen mes vete në Pejë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Të premten rreth orës 15:30 janë arrestuar pesë persona në Pejë pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete. Njëri nga të dyshuarit është ndalur në Spitalin e Pejës për tretman mjekësor,...

Vdes i aksidentuari në Podujevë

para 6 muajve - Zyrtare

I aksidentuari me 29 prill ka vdekur dje në QKUK. I aksidentuari me 29 prill ka vdekur dje në QKUK. Rastin e ka konfirmuar policia e Kosovës. “Lidhur me rastin, nga QKUK është informuar se viktima mashkull...

Vdekje e dyshimtë në Prizren

para 6 muajve - Ekonomia Online

Një person, shtetas i huaj, është gjetur i vdekur në Prizren. Sipas njoftimit nga policia, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me...

Rreth një muaj më parë u aksidentua, sot ndërroi jetë

para 6 muajve - Epoka e Re

Ka ndërruar jetë një ndër gjashtë personat që kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur në fshatin Bradash Podujevës rreth një muaj më parë. Aksidenti ka ndodhur më 29...

Vdekje e dyshimtë e një shtetasi të huaj në Prizren

para 6 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës ka njoftuar për një vdekje të dyshimtë dje në qytetin e Prizrenit. Sipas policisë, viktima mashkull shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete. Në vend të ngjarjes kanë dalur njësitet...

Trafikoi një femër të mitur, arrestohet nga policia

para 6 muajve - Shprehja

loading... Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që trafikoi një femër të mitur. Viktima është dërguar në strehimore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar...

Vrasja e 87-vjeçarit në Gjakovë, babai dhe vajza ishin përplasur kohëve të fundit rreth trashëgimisë

para 6 muajve - Gazeta Express

Lajme Arjeta Shabani 22/05/2020 13:14 Trashëgimia mund të ketë qenë arsyeja që e ka shtyrë 58-vjeçaren nga Gjakova, që ta vrasë babain e saj 87-vjeçar. Sipas informacioneve që posedon Prokuroria, ata jetonin...

Dalin detaje të reja nga vrasja makabre në Gjakovë

para 6 muajve - GazetaBlic

Trashëgimia mund të ketë qenë arsyeja që e ka shtyrë 58-vjeçaren nga Gjakova, që ta vrasë babain e saj 87-vjeçar. Sipas informacioneve që posedon Prokuroria, ata jetonin në një shtëpi dhe se kohëve të...

Policia jep detaje për vrasjen në Gjakovë

para 6 muajve - Zhurnal

Është arrestuar një femër e cila dyshohet se ka vrarë babanë e saj në Gjakovë. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 12:05, në Gjakovë. Siç thuhet në raport, me vendim...

Vrasja e 87-vjeçarit në Gjakovë, babai dhe vajza ishin përplasur kohëve të fundit rreth trashëgimisë

para 6 muajve - Indeks online

Trashëgimia mund të ketë qenë arsyeja që e ka shtyrë 58-vjeçaren nga Gjakova, që ta vrasë babain e saj 87-vjeçar. Sipas informacioneve që posedon Prokuroria, ata jetonin në një shtëpi dhe se kohëve të...

Trafikoi një femër të mitur, arrestohet nga policia

para 6 muajve - Shprehja

loading... Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që trafikoi një femër të mitur. Viktima është dërguar në strehimore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar...

Rrahje mes dy familjeve në Prizren, lëndohet rëndë një person

para 6 muajve - Telegrafi

Pesë persona janë përfshirë në një rrahje, ku si pasojë një person ka marr lëndime të rënda trupore ndërsa katër të tjerët më të lehta. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të enjten...

Vrasja në Gjakovë, Policia jep detajet

para 6 muajve - Telegrafi

Është arrestuar një femër e cila dyshohet se ka vrarë babanë e saj në Gjakovë. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 12:05, në Gjakovë. Siç thuhet në raport, me vendim...

3 të arrestuar për dhunë në familje

para 6 muajve - RTV 21

Më 20.05.2020, Policia e Kosovës arrestoi 3 persona të dyshuar, në raste të ndara, për dhunë familjare. Arrestimi i parë është bërë rreth orës 12:00 në Prishtinë, pasi sipas Policisë, i dyshuari vazhdimisht...

Trafikoi një femër të mitur, arrestohet nga policia

para 6 muajve - Alsat-M

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që trafikoi një femër të mitur. Viktima është dërguar në strehimore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”,...

Policia jep detaje për vrasjen në Gjakovë

para 6 muajve - RTK

Është arrestuar një femër e cila dyshohet se ka vrarë babanë e saj në Gjakovë. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 12:05, në Gjakovë. Siç thuhet në raport, me vendim...

Vrasje në Gjakovë, arrestohet e dyshuara

para 6 muajve - RTV 21

Policia e Kosovës ka arrestuar një femër kosovare, e cila dyshohet se ka vrarë një person në Gjakovë. Rasti sipas Policisë ka ndodhur dje rreth orës 12:05. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës...

Dy familje në Prizren bëhen llom me shkopa të sakicës

para 6 muajve - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 10:27 Policia e Kosovës ka njoftuar për rrahje mes dy familjeve dje në Prizren, raporton Gazeta Express. Sipas Policisë, në rrahje janë përfshirë pesë meshkuj kosovar, ku...

Keqpërdor rrjetin social të dy viktimave – arrestohet

para 6 muajve - Medial

Është arrestuar një person në Gjakovë, pasi që dyshohet se i njëjti ka keqpërdorur rrjetin social të dy viktimave – njëra e mitur. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton...

​Trafikoi një femër të mitur, arrestohet nga Policia

para 6 muajve - GazetaBlic

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që trafikoi një femër të mitur. Viktima është dërguar në strehimore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”,...

Trafikohet një e mitur në Prishtinë

para 6 muajve - Telegrafi

Një person është arrestuar pasi ka trafikuar një femër të mitur. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 22:50, në Prishtinë. Siç thuhet në raport, si prova materiale...

Burri sulmon gruan në Obiliq

para 6 muajve - Telegrafi

Një person është arrestuar pasi dyshohet se ka goditur bashkëshorten e tij. Rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 22:30, në Obiliq. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, me urdhër të prokurorit i dyshuari...

Keqpërdor rrjetin social të dy viktimave – arrestohet

para 6 muajve - RTK

Është arrestuar një person në Gjakovë, pasi që dyshohet se i njëjti ka keqpërdorur rrjetin social të dy viktimave – njëra e mitur. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton...

Përleshen dy familje në Prizren – pesë të lënduar

para 6 muajve - Medial

Të enjten rreth orës 13:00, pas një mosmarrëveshje ka ardhur deri tek rrahja në mes të dy familjeve në Prizren, ku janë përfshirë pesë persona. Si pasoj e rrahjes, njëri nga viktimat ka pësuar lëndime...

Arrestohet personi që dyshohet se trafikoi një të mitur në Prishtinë

para 6 muajve - RTV 21

Policia e Kosovës ka arrestuar më datë 20.05.2020, rreth orës 22:50 një person, nën dyshimin se i njëjti ka trafikuar viktimën femër kosovare të mitur. Si prova materiale, Policia ka konfiskuar dy telefona...

Trafikoi një femër të mitur, arrestohet nga policia

para 6 muajve - Tetova Sot

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që trafikoi një femër të mitur. Viktima është dërguar në strehimore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”,...

Gjakovë – Arrestohet pasi keqpërdori rrjetet sociale të dy vajzave

para 6 muajve - Kallxo

Një person është arrestuar në Gjakovë pasi dyshohet se ka keqpërdorur rrjetin social të dy vajzave, njëra prej të cilave e mitur. Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të hënen rreth...

Keqpërdor rrjetin social të dy viktimave – arrestohet

para 6 muajve - Klan Kosova

Është arrestuar një person në Gjakovë, pasi që dyshohet se i njëjti ka keqpërdorur rrjetin social të dy viktimave – njëra e mitur. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton...

Obiliq, arrestohet pasi rrahu gruan

para 6 muajve - Kallxo

Një person është arrestuar në Obiliq pasi dyshohet se ka goditur bashkëshorten e tij. Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 22:30. Me urdhër të prokurorit i...

Përleshen dy familje në Prizren – pesë të lënduar

para 6 muajve - Klan Kosova

“Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar dy shkopinj të sëpatave”. Të enjten rreth orës 13:00, pas një mosmarrëveshje ka ardhur deri tek rrahja në mes të dy familjeve në Prizren, ku janë përfshirë...

Prizren, familjet përleshen me bishta të sëpatave

para 6 muajve - Kallxo

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Prizren pas një mosmarrëveshje janë rrahur dy familje në mes vete, ku janë përfshirë pesë burra. Sipas njoftimit, si pasojë e rrahjes një person ka pësuar lëndime të...

Arrestohet një person, keqpërdori rrjetin social të dy femrave në Gjakovë

para 6 muajve - Sinjali

Policia e Kosovës ka arrestuar një person, pasi ai dyshohet se njëjti ka keqpërdorur rrjetin social të dy viktimave femra kosovare, njëra e mitur. “Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që...

Trafikoi një femër të mitur, arrestohet nga policia

para 6 muajve - Lajm

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që trafikoi një femër të mitur. Viktima është dërguar në strehimore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”,...

Rrahen keq mes vete dy familje në Prizren, disa përfunojnë në QKUK

para 6 muajve - GazetaBlic

Policia e Kosovës ka njoftuar për rrahje mes dy familjeve dje në Prizren. Sipas Policisë, në rrahje janë përfshirë pesë meshkuj kosovar, ku si pasojë e rrahjes njëri nga ta ka pësuar lëndime të rënda dhe...

Arrestohen dy persona për dhunë ndaj grave

para 6 muajve - Indeks online

Është arrestuar një person në Obiliq pasi dyshohet se i njëjti ka goditur fizikisht bashkëshorten e tij. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, transmeton IndeksOnline. Policia ka...

Dy familje rrahen me shkopinjë të sëpatave në Prizren, një person lëndohet rëndë

para 6 muajve - Lajmi.net

Siç ka njoftuar Policia e Kosovës, në rrahje kanë qenë të përfshirë pesë persona teksa janë përdorur edhe shkopinjë të sëpatave, shkruan lajmi.net. Si pasojë, njëri prej këtyre të dyshuarve ka pësuar lëndime...

Arrestohet një person në Prishtinë për trafikimin e një të miture

para 6 muajve - Klan Kosova

Të mërkurën rreth orës 22:50 është arrestuar një person në Prishtinë pasi që dyshohet se i njëjti e ka trafikuar një vajzë të mitur. Policia njofton se si prova materiale janë konfiskuar dy telefona celularë...

Rrahje mes dy familjeve në Prizren, pesë persona mbesin të lënduar

para 6 muajve - Zeri

Dje rreth orës 13:00, në qytetin e Prizrenit, ka ndodhur një rrahje mes dy familjeve si pasojë e një mosmarrëveshjeje mes tyre, raporton “Zeri.info”. Policia e Kosovës, në raportin 24-orësh, ka bërë të...

Një i arrestuar për trafikimin e një të miture

para 6 muajve - RTK

Të mërkurën rreth orës 22:50 është arrestuar një person në Prishtinë pasi që dyshohet se i njëjti e ka trafikuar një vajzë të mitur. Policia njofton se si prova materiale janë konfiskuar dy telefona celularë...

Prishtinë, arrestohet një person pasi trafikoi një të mitur

para 6 muajve - Kallxo

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë nën dyshimin se ka trafikuar në vajzë të mitur. Sipas njoftimit të Policisë, si prova materiale janë konfiskuar dy telefona celularë dhe një thikë....

Arrestohet një person për trafikimin e një të miture

para 6 muajve - Zeri

Policia e Kosovës ka bërë të ditur së është arrestuar një person në Prishtinë nën dyshimin për trafikimin e një femre të mitur, transmeton Zëri.info Gjatë arrestimit, të dyshuarit i janë konfiskuar dy...

Dy familje në Prizren rrahën me shkop të sëpatave

para 6 muajve - Shprehja

loading... Dy familje dje në Prizren janë rrahur mes vete pas një mosmarrëveshje. Sipas Policisë së Kosovës në rrahje janë përfshirë pesë meshkuj dhe njëri prej tyre ka marrë lëndime të rënda e është dërguar...

Trafikoi të miturën në Prishtinë, arrestohet i dyshuari

para 6 muajve - Indeks online

Është arrestuar një person në Prishtinë nën dyshimin se i njëjti ka trafikuar viktimën femër kosovare të mitur. Policia ka njoftuar se si prova materiale janë konfiskuar, dy telefona celular dhe një thikë,...

Dyshohet se trafikoi një të mitur, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

para 6 muajve - Koha.net

Një person është arrestuar në Prishtinë nën dyshimin se e ka trafikuar një vajzë të mitur. Kjo është bërë e ditur nga raporti 24-orësh i Policisë së Kosovës. Si prova materiale, njoftohet se janë konfiskuar...

Rrahje me sëpata mes dy familjeve në Prizren

para 6 muajve - Sinjali

Një person është lënduar rëndë dhe katër të tjerë kanë pësuar lëndime më të lehta si pasojë e një rrahje që ka ndodhur mes dy familjeve në Prizren, raporton Gazeta Sinjali. Në rrahje kanë qenë të përshirë...

Rrahje mes dy familje në Prizren, tre të arrestuar

para 6 muajve - RTK

Dy familje dje në Prizren janë rrahur mes vete pas një mosmarrëveshje. Sipas Policisë së Kosovës në rrahje janë përfshirë pesë meshkuj dhe njëri prej tyre ka marrë lëndime të rënda e është dërguar në QKUK...

Arrestohet një burrë në Prishtinë, dyshohet se e ka trafikuar një vajzë të mitur

para 6 muajve - Sinjali

Policia e ka arrestuar në Prishtinë një burrë nën dyshimin se e ka trafikuar një vajzë të mitur, shkruan Gazeta Sinjali. Siç njofton Policia, atij gjithashtu i janë konfiskuar dy telefona dhe një thikë....

Dy familje në Prizren bëhen “llom” me shkop të sëpatave

para 6 muajve - Indeks online

Dy familje dje në Prizren janë rrahur mes vete pas një mosmarrëveshje, shkruan IndeksOnline. Sipas Policisë së Kosovës në rrahje janë përfshirë pesë meshkuj dhe njëri prej tyre ka marrë lëndime të rënda...

Prishtinasi trafikonte një vajzë të mitur, policia e arreston dhe gjen prova materiale

para 6 muajve - Lajmi.net

Siç ka treguar Policia e Kosovës, i njëjti dyshohet se ka trafikuar viktimën kosovare në moshë të mitur, shkruan lajmi.net. Si prova materiale janë konfiskuar, dy telefona celular dhe një thikë. Viktima...

Vrasja e 87-vjeçarit në Gjakovë, babai dhe vajza ishin përplasur kohëve të fundit rreth trashëgimisë

para 6 muajve - in7

Trashëgimia mund të ketë qenë arsyeja që e ka shtyrë 58-vjeçaren nga Gjakova, që ta vrasë babain e saj 87-vjeçar. Sipas informacioneve që posedon Prokuroria, ata jetonin në një shtëpi dhe se kohëve të...

Vrasja e 87-vjeçarit në Gjakovë, babai dhe vajza ishin përplasur kohëve të fundit rreth trashëgimisë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Trashëgimia mund të ketë qenë arsyeja që e ka shtyrë 58-vjeçaren nga Gjakova, që ta vrasë babain e saj 87-vjeçar. Sipas informacioneve që posedon Prokuroria, ata jetonin në një shtëpi dhe se kohëve të...

Trafikon të miturën, arrestohet një person

para 6 muajve - Infokusi

Një person është arrestuar pasi që dyshohet të ketë trafikuar një të mitur. Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh, shkruan Gazeta inFokus. Ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth...

Me shkopi të sëpatave, rrahën mes vete dy familje në Prizren

para 6 muajve - Infokusi

Policia e Kosovës ka njoftuar se të enjten në Prizren, pas një mosmarrëveshje janë rrahur dy familje në Prizren. Nga ky rast janë dërguar në mbajtje 3 persona, shkruan gazeta inFokus. Në përleshje kanë...

Trafikoi një femër të mitur, arrestohet nga policia

para 6 muajve - KosovaPress

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që trafikoi një femër të mitur. Viktima është dërguar në strehimore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”,...

Përleshen dy familje në Prizren – pesë të lënduar

para 6 muajve - Arbresh

Të enjten rreth orës 13:00, pas një mosmarrëveshje ka ardhur deri tek rrahja në mes të dy familjeve në Prizren, ku janë përfshirë pesë persona. Si pasoj e rrahjes, njëri nga viktimat ka pësuar lëndime...

Keqpërdor rrjetin social të dy viktimave – arrestohet

para 6 muajve - Arbresh

Është arrestuar një person në Gjakovë, pasi që dyshohet se i njëjti ka keqpërdorur rrjetin social të dy viktimave – njëra e mitur. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. “Është arrestuar...

Pesë veta u rrahën në Prizren, njëri kërkoi trajtim në Prishtinë

para 6 muajve - Epoka e Re

Të enjten rreth orës 13:00, pas një mosmarrëveshje, ka ardhur deri te rrahja në mes të dy familjeve në Prizren, ku janë përfshirë pesë persona. Si pasojë e rrahjes, njëri nga viktimat ka pësuar lëndime...

Arrestohet një Prishtinas, trafikonte një vajzë të mitur

para 6 muajve - Arbresh

Një person në Prishtinë u arrestua nga Policia e Kosovës para dy ditësh, nën dyshimin për trafikim me njerëz. Siç ka treguar Policia e Kosovës, i njëjti dyshohet se ka trafikuar viktimën kosovare në moshë...

Përleshen dy familje në Prizren, pesë të lënduar

para 6 muajve - Ekonomia Online

Të enjten rreth orës 13:00, pas një mosmarrëveshje ka ardhur deri tek rrahja në mes të dy familjeve në Prizren, ku janë përfshirë pesë persona. Si pasoj e rrahjes, njëri nga viktimat ka pësuar lëndime...

Prishtinasi trafikonte një vajzë të mitur, arrestohet

para 6 muajve - Ekonomia Online

Një person në Prishtinë u arrestua nga Policia e Kosovës para dy ditësh, nën dyshimin për trafikim me njerëz. Siç ka treguar Policia e Kosovës, i njëjti dyshohet se ka trafikuar viktimën kosovare në moshë...

Prishtinasi trafikonte një vajzë të mitur, policia e arreston dhe gjen prova materiale

para 6 muajve - Periskopi

Një person në Prishtinë u arrestua nga Policia e Kosovës para dy ditësh, nën dyshimin për trafikim me njerëz. Siç ka treguar Policia e Kosovës, i njëjti dyshohet se ka trafikuar viktimën kosovare në moshë...

Policia jep detaje për rastin ku vajza dyshohet se vrau të atin në Gjakovë

para 6 muajve - Portalb

Komandanti i Stacionit Policor në Gjakovë, Tush Markaj ka dhënë detaje lidhur me rastin e dyshimtë të gjetjes së trupit të pajetë në një shtëpi në rrugën ”Sabrije Vokshi”, ku dyshohet se vajza e cila vuan...

Policia jep detaje për rastin ku vajza dyshohet se vrau të atin në Gjakovë

para 6 muajve - GazetaBlic

Komandanti i Stacionit Policor në Gjakovë, Tush Markaj ka dhënë detaje lidhur me rastin e dyshimtë të gjetjes së trupit të pajetë në një shtëpi në rrugën ”Sabrije Vokshi”, ku dyshohet se vajza e cila vuan...

Vrau dy kushërirat që putheshin me një burrë, dëshmon autori: Eshtë krim nderi

para 6 muajve - Medial

Një person është arrestuar si i dyshuari kryesor i vrasjes së dy vajzave të reja në Pakistan, pasi në internet u bë publike një video, ku ato putheshin nga një burrë. Autori i dyshuar është Muhammad Aslam,...

Vrau dy kushërirat që putheshin me një burrë, dëshmon autori: Eshtë krim nderi

para 6 muajve - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 21/05/2020 22:58 Një person është arrestuar si i dyshuari kryesor i vrasjes së dy vajzave të reja në Pakistan, pasi në internet u bë publike një video, ku ato putheshin nga një burrë....

Vrau dy kushërirat që putheshin me një burrë, dëshmon autori: Eshtë krim nderi!

para 6 muajve - Medial

Një person është arrestuar si i dyshuari kryesor i vrasjes së dy vajzave të reja në Pakistan, pasi në internet u bë publike një video, ku ato putheshin nga një burrë. Autori i dyshuar është Muhammad Aslam,...

87 vjeçari që dyshohet se u vra nga vajza e tij me probleme mendore është historiani i njohur nga Gjakova

para 6 muajve - Shprehja

loading... Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Gjakovës. Aty një person ka mbetur i vdekur, gjersa dorasja po dyshohet të jetë vajza e tij. Media merr vesh se viktima e kësaj tragjedie...

Ngjarje e rëndë në Gjakovë, vajza me të meta mentale e mbyt prindin

para 6 muajve - Shprehja

loading... Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Gjakovës. Vajza me të meta mentale dyshohet se ka mbytur prindin e saj. Këtë lajm e ka konfirmuar për KosovaPress zëdhënësi i Policisë në rajonin...

Vajza vret nënën, gjendet e shtrirë pranë trupit të vdekur…

para 6 muajve - Standard

Gjatë ditës së sotme, në Komunën e Gjakovës, është gjetur pa shenja jete një grua e moshës 87-vjeçare. Sipas Policisë, pranë viktimës është gjendur edhe vajza e saj, e cila është me të meta mendore, dhe...

Vrau dy kushërirat që putheshin me një burrë, dëshmon autori: Eshtë krim nderi

para 6 muajve - Tetova Sot

Një person është arrestuar si i dyshuari kryesor i vrasjes së dy vajzave të reja në Pakistan, pasi në internet u bë publike një video, ku ato putheshin nga një burrë. Autori i dyshuar është Muhammad Aslam,...

Vajza vret nënën, gjendet e shtrirë pranë trupit të vdekur

para 6 muajve - Syri

Gjatë ditës së sotme, në Komunën e Gjakovës, është gjetur pa shenja jete një grua e moshës 87-vjeçare. Sipas Policisë, pranë viktimës është gjendur edhe vajza e saj, e cila është me të meta mendore, dhe...

Policia jep detaje për rastin ku vajza dyshohet se vrau të atin në Gjakovë

para 6 muajve - Arbresh

Komandanti i Stacionit Policor në Gjakovë, Tush Markaj ka dhënë detaje lidhur me rastin e dyshimtë të gjetjes së trupit të pajetë në një shtëpi në rrugën ”Sabrije Vokshi”, ku dyshohet se vajza e cila vuan...

I riu vret dy kushërirat për shkak të një puthje

para 6 muajve - Gazeta Tema

Një person është arrestuar si i dyshuari kryesor i vrasjes së dy vajzave të reja në Pakistan, pasi në internet u bë publike një video ku ato putheshin nga një burrë. Autori i dyshuar është Muhammad Aslam,...

Vritet një burrë në Gjakovë, arrestohet vajza e tij

para 6 muajve - Tetova Sot

Një person është gjetur pa shenja jete sot nga kujdestarja e familjes në Gjakovë. Viktima është 87-vjeçar, mashkull. Me të marrë informatën, njësitet e hetuesisë rajonale kanë dalë në vendin e ngjarjes...

Krim tronditës! Vajza shqiptare vret nënën, gjendet e shtrirë pranë trupit të vdekur

para 6 muajve - Java News

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Kosovë. Gjatë ditës së sotme, në Komunën e Gjakovës, është gjetur pa shenja jete një grua e moshës 87-vjeçare. Sipas Policisë vendase, pranë viktimës...

Ngjarje e rëndë në Gjakovë, vajza me të meta mentale e mbyt prindin

para 6 muajve - Fakti Ditor

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Gjakovës. Vajza me të meta mentale dyshohet se ka mbytur prindin e saj. Këtë lajm e ka konfirmuar për KosovaPress zëdhënësi i Policisë në rajonin e Gjakovës,...

Tronditëse! Vajza vret nënën, gjendet e shtrirë pranë trupit të vdekur

para 6 muajve - LajmiFundit

Gjatë ditës së sotme, në Komunën e Gjakovës, është gjetur pa shenja jete një grua e moshës 87-vjeçare. Sipas Policisë, pranë viktimës është gjendur edhe vajza e saj, e cila është me të meta mendore, dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK