Shembja e teatrit pikëllon edhe aktoren Yllka Mujo: Tek ti dhashë dhe mora frymë

para 8 muajve - NOA

Shembja e Teatrit Kombëtar ka sjellë reagime të shumta, mes tyre edhe aktorja e njohur Yllka Mujo, e cila ka postuar disa rreshta të ndjerë. Në profilin e saj në rrjetet sociale, aktorja shkruan ndër të...

Postim prekës nga aktorja e njohur Yllka Mujo: Ti me deshe ashtu siç di te doje arti! Ne rrënojat e tua ti mban dashurinë e madhe…

para 8 muajve - Standard

Aktorja e njohur shqiptare, Yllka Mujo ka bërë një postim të ndjerë e prekës lidhur me shembjen Tetarit Kombëtar. Ajo ka shkuar duke e parë nga afër duke bërë dhe një shkrepje. Foton e ka postuar në rrjete...

Yllka Mujo poston foton nga Teatri i shembur: Edhe pse të lanë të zhveshur, dhashë dhe mora frymë

para 8 muajve - Koha Jone

Aktorja e njohur shqiptare, Yllka Mujo ka bërë një postim të ndjerë e prekës lidhur me shembjen Tetarit Kombëtar. Ajo ka shkuar duke e parë nga afër duke bërë dhe një shkrepje. Foton e ka postuar në rrjete...

“Edhe pse të lanë zhveshur e zbathur, ti pate shumë për të dhuruar”, aktorja Yllka Mujo poston foton nga Teatri i shembur dhe disa fjalë të ndjera

para 8 muajve - Panorama

Aktorja e njohur Yllka Mujo ka postuar disa rreshta të ndjerë për Teatrin Kombëtar që u shemb mesnatën e 17 majit. Në porfilin e saj në rrjetet sociale, aktorja shkruan ndër të tjera: “ Ne rrenojat e tua...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK