Video/ Zjarri gjigand përfshin vilën tek “Komuna e Parisit”

para 11 muajve - Vizion Plus

Një vilë katër katëshe u përfshi nga flakëtg mbrëmjen e kësaj të mërkurë në Tiranë. Godina e cila ndodhej në rrugën  “Skender Luarasi” të Komunës së Parisit u përfshi nga flaket fillimisht në pjesën e...

Zjarri që tronditi në Tiranë mund të kishte qenë me pasoja të rënda

para 11 muajve - Syri

Zjarri në papafingon e një vile 4 katëshe, në Komunën e Parisit, pranë Kompleksit Dinamo, do të kishte qënë me të vërtetë i rrezikshëm dhe me pasoja të rënda, nëse do të kishte ndodhur paradite. Kjo vilë,...

VIDEO/ Vila 4-katëshe tek ‘Komuna e Parisit’ përfshihet nga zjarri, shihni flakët mbi çati, policia evakuon banorët

para 11 muajve - Koha Jone

Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë sot një vilë 4-katëshe në zonën e Komunës së Parisit. Ngjarja në fjalë është regjistruar rreth orës 19:30, në rrugën “Skender Luarasi”. Burime zyrtare nga policia...

Zjarri që tronditi Komunën e Parisit në Tiranë, mund të kishte qënë me pasoja të rënda

para 11 muajve - Mapo

Zjarri në papafingon e një vile 4 katëshe, në Komunën e Parisit, pranë Kompleksit Dinamo, do të kishte qënë me të vërtetë i rrezikshëm dhe me pasoja të rënda, nëse do të kishte ndodhur paradite. Kjo vilë,...

Përfshihet nga flakët një vilë në Tiranë, policia evakuon banorët

para 11 muajve - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 03/06/2020 20:05 Pasditen e sotme një zjarr ka rënë në një vilë 4 katëshe në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Komunës së Parisit, rreth orës 19:30. Zjarr i ka rënë në papafingon...

Përfshihet nga flakët vila 4-katëshe

para 11 muajve - Klan

Përfshihet nga flakët vila 4-katëshe Një vilë 4-katëshe në Tiranë është përfshirë nga flakët e zjarrit. Ngjarja ka ndodhur në orën 19:30 në rrugën “Skënder Luarasi”. Zjarri ka rënë në papafingon e vilës,...

Përfshihet nga flakët vila 4-katëshë në Tiranë, evakuuohen banorët

para 11 muajve - Shekulli

Është përfshirë nga flakët një vilë 4-katëshe në rrugën “Skender Luarasi” në Tiranë. Uniformat blu raportojnë se zjarri ka rënë në papafingon e godinës rreth orës 19:30. Fatmirësisht nuk raportohet për...

Përfshihet nga flakët vila 4-katëshë në Tiranë, evakuohen banorët

para 11 muajve - Shekulli

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 03.06.2020, rreth orës 19:30, në rrugën “Skender Luarasi” ka rënë zjarr në papafingon e një vile 4-katëshe, nuk ka problem për banorët pasi është bërë e mundur evakuimi...

VIDEO/ Vila 4-katëshe tek ‘Komuna e Parisit’ përfshihet nga zjarri, shihni flakët mbi çati, policia evakuon banorët

para 11 muajve - BalkanWeb

Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë sot një vilë 4-katëshe në zonën e Komunës së Parisit. Ngjarja në fjalë është regjistruar rreth orës 19:30, në rrugën “Skender Luarasi”. Burime zyrtare nga policia...

Zjarr i madh në çatinë e një kopshti në Tiranë (foto+video)

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një zjarr i madh ka rënë në një kopsht privat, duke krijuar panik të madh te banorët e zonës. Zjarri është përhapur në çatinë e godinës, ndërsa zjarrfikësit po përppiqen të shuajnë flakët. Banorët janë...

Zjarr në një kopësht fëmijësh në Tiranë (Foto+Video)

para 11 muajve - Mapo

Në vilë e cila përdorej edhe si kopësht fëmijësh në Tiranë, është përfshirë nga flakët ditën e sotme. Zjarri ka rënë në papafingo dhe janë larguar me shpejtësi banorët. Brenda ndërtesës nuk ka patur asnjë...

Përfshihet nga flakët papafingoja e një vile në Tiranë

para 11 muajve - Albeu

Një banesë është përfshirë nga flakët pak më parë në Tiranë, në rrugën "Skënder Luarasi". Sipas policisë, zjarri ka rënë në papafingon e banesës, por fatmirësisht nuk ka të lënduar. Në vendngjarje ndodhen...

Zjarr në një banesë në Tiranë, evakuohen edhe banorët e shtëpive të tjera

para 11 muajve - NOA

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë pasditen e sotme në papafingon e një shtëpie 4-katëshe në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën "Skënder Luarasi", ku për momentin nuk flitet për të lënduar në njerëz....

Papafingoja e një vile 4-katëshe ‘pushtohet’ nga flakët, detajet e para

para 11 muajve - Panorama

Papafingoja e një vile katërkatëshe është përfshirë nga flakët pak minuta më parë në rrugën “Skënder Luarasi”, në Tiranë. FOTO ILUSTRUESE Referuar informacionit paraprak të policisë mësohet se fatmirësisht...

Lajm i fundit/ Zjarr i madh në çatinë e një kopshti në Tiranë (foto+video)

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një zjarr i madh ka rënë në një kopsht, duke krijuar panik të madh te banorët e zonës. Zjarri është përhapur në çatinë e godinës, ndërsa zjarrfikësit po përppiqen të shujanë flakët. Zjarrfikësit vazhdojnë...

VIDEO/ Përfshihet nga flakët vila 4 katëshe në Tiranë

para 11 muajve - ABC News

Një zjarr ka rënë në një vilë 4 katëshe në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Komunës së Parisit, rreth orës 19:30. Policia bën me dije se zjarr i ka rënë në papafingon e godinës, ndërsa fatmirësisht...

VIDEO/ Godina në flakë në Tiranë shërbente si kopsht fëmijësh

para 11 muajve - Syri

Një banesë disakatëshe mori flakë në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë. Këto pamje tregojnë momentet kur flakët përpijnë çatinë e banesës. Ende nuk ka informacione për dëme në njerëz. Mësohet se godina...

Përfshihet nga flakët një kopësht fëmijësh në Tiranë, tym i zi nga çatia

para 11 muajve - Standard

Eshte perfshire nga flakët një kopësht fëmijësh në zonën e komplesit Dinamo në kryeqytet. Çerdhja ka marrë flakë në çati dhe nuk dihet nëse ka të lënduar. Mësohet se bëhet fjalë për një kopësht privat....

para 11 muajve - Ora news

Përfshihet nga flakët një kopësht fëmijësh në zonën e komplesit Dinamo në kryeqytet. Çerdhja ka marrë flakë në çati dhe nuk dihet nëse ka të lënduar. Mësohet se bëhet fjalë për një kopësht privat. Ndërkohë...

VIDEO/ Pamjet e tmerrshme, digjet godina në mes të Tiranës

para 11 muajve - Syri

Një godinë disakatëshe mori flakë në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë. Këto pamje tregojnë momentet kur flakët përpijnë çatinë e banesës. Ende nuk ka informacione për dëme në njerëz. Ka raportime se godina shërbente si çerdhe.

Zjarri që tronditi në Tiranë mund të kishte qenë me pasoja të rënda

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Zjarri në papafingon e një vile 4 katëshe, në Komunën e Parisit, pranë Kompleksit Dinamo, do të kishte qënë me të vërtetë i rrezikshëm dhe me pasoja të rënda, nëse do të kishte ndodhur paradite. Kjo vilë,...

Panik tek “Komuna e Parisit”/ Përfshihet nga flakët vila 4-katëshe (Fotot nga vendngjarja)

para 11 muajve - Almakos

Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë sot një vilë 4-katëshe në zonën e Komunës së Parisit. Ngjarja në fjalë është regjistruar rreth orës 19:30, në rrugën “Skender Luarasi”. Burime zyrtare nga policia...

Video+Foto/ Kopështi privat përpihet nga flakët

para 11 muajve - Lexo

Nje kopesht privat ne Tirane, ne zonen e Komunes se Parisit, eshte perfshire nga flaket pasditen e sotme. Zjarrfikeset, policia dhe ambulanca ndodhen ne vendngjarje dhe flaket jane shuar, por ende nuk...

Merr flakë vila katër katëshe te ‘Komuna e Parisit”, dhjetëra forca në luftë me flakët

para 11 muajve - Java News

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë pasditen e sotme në papafingon e një shtëpie 4-katëshe në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Skënder Luarasi”, ku për momentin nuk flitet për të lënduar në njerëz....

Përfshihet nga flakët një kopsht fëmijësh në Tiranë

para 11 muajve - Arbresh

Përfshihet nga flakët një kopsht fëmijësh në zonën e komplesit Dinamo, poshtë digës së Liqenit Artificial në Tiranë. Zjarri ka rënë në katin e 4-të të ndërtesës ku ndodhet një papafingo, ndërsa në katin...

Një objekt përfshihet nga flākët pranë Komunës së Parisit

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një objekt ka marrë flākë pranë zonës së Komunës së Parisit dhe Sadiumit Dinamo në kryeqytet. Çatia e objektit është e gjitha e përfshirë nga flākët. Sipas policisë, bëhet fjalë për papafingon e një objekti...

Zjarr në papafingon e një vile në Tiranë, evakuohen banorët

para 11 muajve - LajmiFundit

Një zjarr ka përfshirë papafingon e një vile 4-katëshe, nuk ka problem për banorët pasi është bërë e mundur evakuimi në kohë i banorëve. Në vendngjarje ndodhen sherbimet e zjarrfikses të cilat po bëjnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK