Lancohet dua.com, aplikacioni që bashkon shqiptarët nëpër botë

më 6.2020 - RTK

Është lancuar zyrtarisht dua.com, platforma e cila ka për mision bashkimin e shqiptarëve kudo në botë. E themeluar prej dy shqiptarëve nga diaspora dhe me një histori inspiruese, aplikacioni dua.com prej...

Lancohet dua.com, aplikacioni që bashkon shqiptarët në mbarë botën

më 6.2020 - Klan

Lancohet dua.com, aplikacioni që bashkon shqiptarët në mbarë botën Sot u lancua zyrtarisht dua.com, platforma e cila ka për mision bashkimin e shqiptarëve kudo në botë. E themeluar prej dy shqiptarëve...

Lansohet dua.com, aplikacioni që i bashkon shqiptarët në mbarë botën

më 6.2020 - Telegrafi

Sot u lansua zyrtarisht dua.com, platforma e cila ka për mision bashkimin e shqiptarëve kudo në botë. E themeluar prej dy shqiptarëve nga diaspora dhe me një histori inspiruese, aplikacioni dua.com prej...

Lancohet dua.com, aplikacioni që bashkon shqiptarët në mbarë botën

më 6.2020 - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/06/2020 14:05 Sot u lancua zyrtarisht dua.com , platforma e cila ka për mision bashkimin e shqiptarëve kudo në botë. E themeluar prej dy shqiptarëve nga diaspora dhe me një histori...

Lancohet dua.com, aplikacioni që bashkon shqiptarët në mbarë botën

më 6.2020 - Koha.mk

Sot u lancua zyrtarisht dua.com , platforma e cila ka për mision bashkimin e shqiptarëve kudo në botë. E themeluar prej dy shqiptarëve nga diaspora dhe me një histori inspiruese, aplikacioni dua.com prej...

Lancohet dua.com, aplikacioni që bashkon shqiptarët në mbarë botën

më 6.2020 - Zhurnal

Sot u lancua zyrtarisht dua.com, platforma  e cila ka për mision bashkimin e shqiptarëve kudo në botë. E themeluar prej dy shqiptarëve nga diaspora dhe me një histori inspiruese, aplikacioni dua.com prej...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK