Festa e fitores së Vuçiç, burim infeksioni nga Covid

para 8 muajve - Klan

Festa e fitores së Vuçiç, burim infeksioni nga Covid Autoritetet: Maskave me detyrim në ambiente të mbyllura Serbia mbajti zgjedhjet e para në Evropë dhe hapi tubimet masive. Gjithçka dukej në rregull...

SERBI: FESTA E VUÇIQIT, BURIM INFEKSIONI

para 8 muajve - Klan Macedonia

Serbia mbajti zgjedhjet e para në Evropë dhe hapi tubimet masive. Gjithcka dukej në rregull deri tek festa e partisë së presidentit, Alleksandar Vucic. Disa ditë më vonë shumë njerëz që ishin në këtë ngjarje...

Festa e fitores së Vuçiç, burim infeksioni nga Covid

para 8 muajve - Java News

Serbia mbajti zgjedhjet e para në Evropë dhe hapi tubimet masive. Gjithçka dukej në rregull deri tek festa e partisë së presidentit, Alleksandar Vuçiç. Disa ditë më vonë shumë njerëz që ishin në këtë ngjarje...

Festa e fitores së Vuçiç, burim infeksioni nga Covid-19

para 8 muajve - InfoShqip

Serbia mbajti zgjedhjet e para në Evropë dhe hapi tubimet masive. Gjithçka dukej në rregull deri tek festa e partisë së presidentit, Alleksandar Vuçiç. Disa ditë më vonë shumë njerëz që ishin në këtë ngjarje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK