Si po varemi nga kompanitë e mëdha teknologjike

para 8 muajve - Gazeta Express

AutoTech Gazeta Express 29/06/2020 23:18 Kur izolimi goditi Britaninë e Madhe më 23 mars, Ingram u detyrua të mbyllte dyqanet në Edinburgh dhe Dundee. Shitjet i realizonte përmes dyqanit online të Amazonit....

Microsoft mbyll dyqanet e shitjes me pakicë

para 8 muajve - Tetova Sot

Microsoft ka njoftuar se do të mbyllë përgjithmonë të gjitha dyqanet e shitjes me pakicë dhe do të përqendrojë përpjekjet në dyqanet elektronike dhe shërbimin e klientit. Dyqanet kanë pasur një kohë të...

Microsoft do të mbyllë gati të gjitha dyqanet

para 8 muajve - Fol

Microsoft do të mbyllë gati të gjitha dyqanet, bën të ditur kjo kompani. Dyqanet fizike që janë pothuajse në tërë botën do të mbylle dhe stafi që ka punuar në to do të punojë nga shtëpia apo në ndërtesat...

SHBA, “Microsoft” mbyll të gjitha gjitha dyqanet

para 8 muajve - BalkanWeb

Kompania amerikane, “Microsoft”, njoftoi se do të mbyllë të gjitha dyqanet gjatë periudhës së ardhshme dhe do të ketë vetëm shitje në internet, si pjesë e ndryshimit strategjik korporativ në sferën e...

SHBA, “Microsoft” mbyll të gjitha gjitha dyqanet

para 8 muajve - Koha Jone

Kompania amerikane, “Microsoft”, njoftoi se do të mbyllë të gjitha dyqanet gjatë periudhës së ardhshme dhe do të ketë vetëm shitje në internet, si pjesë e ndryshimit strategjik korporativ në sferën e shitjes...

SHBA/ “Microsoft” plan i ri menaxhimi, mbyll dyqanet dhe shet online

para 8 muajve - Java News

Kompania amerikane, “Microsoft”, njoftoi se do të mbyllë të gjitha dyqanet gjatë periudhës së ardhshme dhe do të ketë vetëm shitje në internet, si pjesë e ndryshimit strategjik korporativ në sferën e shitjes...

SHBA, “Microsoft” mbyll të gjitha gjitha dyqanet

para 8 muajve - Lexo

Kompania amerikane, “Microsoft”, njoftoi se do të mbyllë të gjitha dyqanet gjatë periudhës së ardhshme dhe do të ketë vetëm shitje në internet, si pjesë e ndryshimit strategjik korporativ në sferën e shitjes...

Microsoft do të mbyllë të gjitha dyqanet fizike

para 8 muajve - Albinfo

Microsoft është duke dalë nga biznesi i saj i shitjes me pakicë. Kompania njoftoi të premten se do të mbyllë të gjitha 83 dyqanet e saj fizike dhe do të kalojë vetëm në shitje që bëhen në internet. Do...

Microsoft do të mbyllë të gjitha dyqanet e saj fizike

para 8 muajve - RTK

Microsoft është duke dalë nga biznesi i saj i shitjes me pakicë. Kompania njoftoi të premten se do të mbyllë të gjitha 83 dyqanet e saj fizike dhe do të kalojë vetëm në shitje që bëhen në internet. Do...

Microsoft do të mbyllë të gjitha dyqanet e saj fizike!

para 8 muajve - Zhurnal

Microsoft është duke dalë nga biznesi i saj i shitjes me pakicë. Kompania njoftoi të premten se do të mbyllë të gjitha 83 dyqanet e saj fizike dhe do të kalojë vetëm në shitje që bëhen në internet. Do...

Microsoft do të mbyllë gati të gjitha dyqanet e tij përgjithmonë

para 8 muajve - Lajmi.net

Dyqanet fizike që bazohen në të gjithë botën do të mbyllen dhe stafi që ka punuar në to përkundrazi do të punojë ose nga distanca ose në objektet e korporatave të Microsoft, transmeton lajmi.net. Kompania...

Microsofti planifikon mbylljen e dyqaneve

para 8 muajve - Koha.net

Kompania e Microsoftit ka njoftuar të premten se ka në plan të mbyllë një pjesë të madhe të dyqaneve. Një zyrtare i ka thënë Reutersit se ky vendim i Microsoftit erdhi pasi kështu do t’i kursejë kompanisë...

Microsoft do të mbyllë gati të gjitha dyqanet

para 8 muajve - Arbresh

Microsoft do të mbyllë gati të gjitha dyqanet, bën të ditur kjo kompani. Dyqanet fizike që janë pothuajse në tërë botën do të mbylle dhe stafi që ka punuar në to do të punojë nga shtëpia apo në ndërtesat...

Microsoft mbyll dyqanet fizike por jo për shkak të koronavirusit

para 8 muajve - Gazeta.mk

Ditën e Premte Microsoft zbuloi planet për të mbyllur pjesën më të madhe të dyqaneve fizike Microsoft Store përgjithnjë. Kompania do të përqendrojë të gjitha forcat në Microsoft.com ku konsumatorët e kompanisë...

Pandemia, Apple po mbyll sërish dyqanet

para 8 muajve - Aktuale

Apple është duke mbyllur përkohësisht disa dyqane në Houston, për shkak të një rritje të shpejtë të rasteve me koronavirus dhe shtrimeve në spitalet brenda dhe rreth qytetit më të madh të Teksasit. Kompania...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK