Aksident në Lezhë, dy persona dërgohen në spital

para 8 muajve - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 29/06/2020 23:21 Në orët e vona të mbrëmjes një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë- Shëngjin. Tre automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë janë plagosur 2 drejtues...

Aksident masiv në Shëngjin, 3 të plagosur

para 8 muajve - Zhurnal

Një aksident masiv ka ndodhur në Shëngjin. Burime për abcnews.al bëjnë të ditur se në aksident janë përfshirë 3 automjete. Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur drejtuesit e mjeteve. Në vendin...

Aksident në Lezhë, përfshihen tre automjete. Dy persona dërgohen në spital

para 8 muajve - Top Channel

Një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë- Shëngjin. Tre automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë janë plagosur 2 drejtues të automjeteve të cilët janë dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin...

Aksident masiv në Shëngjin, 3 të plagosur

para 8 muajve - Koha Jone

Një aksident masiv ka ndodhur në Shëngjin. Burime për abcnews.al bëjnë të ditur se në aksident janë përfshirë 3 automjete. Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur drejtuesit e mjeteve. Në vendin...

Aksident i trefishtë në aksin Lezhë-Shëngjin/ Plagosen dy shoferë

para 8 muajve - Vizion Plus

Një aksident rrugor u shënua në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin mbrëmjen e kësaj të hëne. Në aksident u përfshinë tre automjete dhe për pasojë dy drejtues kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar për në Spitalin...

Aksident në aksin Lezhë-Shëngjin, përplasen 3 automjete, 2 të plagosur

para 8 muajve - BalkanWeb

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Shëngjin ku kanë mbetur të plagosur 2 persona. Gazetari Elidon Ndreka raportoi për “BalkanWeb” se tre automjete janë përfshirë në aksident dhe janë...

Aksident masiv në Shëngjin, plagosen dy persona

para 8 muajve - NOA

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në aksin Lezhë-Shëngjin. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme ku kanë mbetur të plagosur 2 persona. Mësohet se në aksident janë përfshirë tre automjete dhe...

Aksident i trefishtë në aksin Lezhë-Shëngjin, plagosen rëndë dy persona

para 8 muajve - Standard

Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Shëngjin. Tre automjete janë përfshirë në aksident, ku për pasojë 2 persona kanë mbetur të plagosur rëndë. Këta të fundit mësohet se janë dërguar...

Aksident trafiku në Shëngjin, lëndohen dy persona

para 8 muajve - Sinjali

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin. Të lënduarit janë dërguar në spitalin Rajonal të Lezhës, jashtë rrezikut për jetën. Në vendin e ngjarjes ka...

Aksident masiv në Shëngjin, plagosen dy persona

para 8 muajve - Shekulli

Tre automjete janë përfshirë në një aksident në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin . Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur drejtuesit e mjeteve. Dy të lënduarit janë dërguar në spitalin Rajonal të Lezhës,...

Aksident masiv në aksin Lezhë-Shëngjin: Dy shtetas përfundojnë në spital

para 8 muajve - Albeu

Dy persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme, si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin, Në aksident u përfshinë tre automjete, ku për pasojë mbetën të plagosur drejtuesit e dy prej...

Aksident masiv në Shëngjin, dy të plagosur

para 8 muajve - Shekulli

Tre automjete janë përfshirë në një aksident në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin . Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur drejtuesit e mjeteve. Dy të lënduarit janë dërguar në spitalin Rajonal të Lezhës,...

Përplasen tre makina në aksin Lezhë-Shëngjin, dy të plagosur dërgohen me urgjencë në spital

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Shëngjin ku kanë mbetur të plagosur 2 persona. Mësohet se tre automjete janë përfshirë në aksident dhe janë plagosur dy drejtues, të cilët janë dërguar...

Aksident i trefishtë rrugor, plagosen rëndë dy persona

para 8 muajve - Syri

Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Shëngjin. Tre automjete janë përfshirë në aksident, ku për pasojë 2 persona kanë mbetur të plagosur rëndë. Këta të fundit mësohet se janë dërguar...

para 8 muajve - Ora news

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin. Në aksident janë përfshirë 3 automjete dhe për pasojë dy drejtues kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar për në Spitalin Rajonal...

Aksident në aksin Lezhë-Shëngjin/ Përplasen tre makina, dy persona të plagosur

para 8 muajve - Panorama

Dy persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme, si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin, Në aksident u përfshinë tre automjete, ku për pasojë mbetën të plagosur drejtuesit e dy prej...

Aksident i trefishtë në aksin Lezhë-Shëngjin, dy të plagosur

para 8 muajve - Mapo

Tre automjete janë përfshirë në një aksident në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin dhe si pasojë dy drejtues mjetesh kanë mbetur të plagosur. Sipas informacioneve të para, mësohet se të plagosurit janë dërguar...

Aksident masiv në Shëngjin, 3 të plagosur

para 8 muajve - ABC News

Një aksident masivja ndodhur në Shëngjin. Burime për abcnews.al bëjnë të ditur se në aksident janë përfshirë 3 automjete. Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur drejtuesit e mjeteve. Në vendin...

Përfshihen në aksident dy makina dhe një motor, plagosen dy persona

para 8 muajve - Medial

Një aksident i rëndë ka ndodhur afërsi të ish-doganës në kryeqytet rreth orës 16:15. Në aksident janë përfshirë dy makina dhe një motor. Makinat drejtoheshin nga N.P.dhe J.P ndërsa motori drejtohej nga...

Përfshihen në aksident dy makina dhe një motor, plagosen dy persona

para 8 muajve - Gazeta.mk

Një aksident i rëndë ka ndodhur afërsi të ish-doganës në kryeqytet rreth orës 16:15. Në aksident janë përfshirë dy makina dhe një motor. Makinat drejtoheshin nga N.P.dhe J.P ndërsa motori drejtohej nga...

Aksident në Tiranë, plagosen dy persona

para 8 muajve - Insajderi

Ka ndodhur një aksident në Tiranë në zonën “Astriti” ku si pasojë e përplasjes me motor janë dy plagosur dy persona, njofton Insajderi. Të plagosurit janë dërguar në spitalin shtetëror dhe janë nën mbikëqyrjen...

Tiranë/ Përfshihen në aksident dy makina dhe një motor, plagosen dy persona

para 8 muajve - Top Channel

TIRANË- Një aksident i rëndë ka ndodhur afërsi të ish-doganës në kryeqytet rreth orës 16:15. Në aksident janë përfshirë dy makina dhe një motor. Makinat drejtoheshin nga N.P.dhe J.P ndërsa motori drejtohej...

Aksi Lezhë-Shëngjin/ Përplasen 3 automjete, 2 të plagosur

para 8 muajve - Java News

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Shëngjin ku kanë mbetur të plagosur 2 persona. “BalkanWeb” raporton se tre automjete janë përfshirë në aksident dhe janë plagosur dy drejtues, të...

Ditë aksidentesh në Tiranë: Plagosen rëndë 5 persona

para 8 muajve - Albeu

Ditën e sotme kanë ndodhur dy aksidente të rënda në Tiranë ku kanë mbetur të plagosur 5 persona. Policia bën me dije se katër persona mbetën të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur afër ish-doganës,...

Aksident i trefishtë, plagosen dy persona që po ecnin me motor

para 8 muajve - NOA

Policia e Tiranës ka dhënë informacion zyrtar mbi aksidentin e rëndë që ndodhi ditën e sotme në afërsi të ish-Doganës. Sipas burimeve zyrtare, në aksident janë përshirë dy automjete, me drejtues shtetasit...

Dy aksidente brenda një kohe të shkurtër në Tiranë, përfundojnë në spital 3 vetë (FOTO)

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Dy aksidente kanë ndodhur sot në kryeqytet në një hark kohor të shkurtër. Aksidenti i parë u regjistrua në zonën e Astirit ku një motor u përplas me një makinë. Si pasojë u dërguan në spital dy persona....

Aksident në Tiranë/ Dy makina përplasen me një motor, plagosen 4 persona

para 8 muajve - Panorama

Pesë persona kanë mbetur të plagosur ditën e sotme në Tiranë, si pasojë e dy aksidenteve rrugore. Policia bën me dije se katër persona mbetën të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur afër ish-doganës,...

Pamjet e aksidentit të rëndë! Thyen trafikndarëset, njerëz të gjakosur në tokë

para 8 muajve - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 29/06/2020 16:57 Një aksident mjaft i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në zonën e Astirit në Tiranë, ku një makinë dhe një motoçikletë janë përfshirë në aksident. Mënyra sesi ka ndodhur...

VIDEO/ Aksident në Tiranë, dy të plagosur, një në gjendje të rëndë

para 8 muajve - ABC News

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në zonën e Astirit në kryeqytet. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se një motor është përplasur me një automjet. https://youtu.be/OJlrfncUGK0 Si pasojë...

PAMJE TË FRIKSHME/ Aksident i rëndë në Tiranë, përplaset motori me një makinë. Ja si është gjendja e mjeteve

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANË Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në zonën e njohur si “Astiri” në Tiranë. Motori është përplasur me një makinë dhe për rrjedhojë, 2 persona janë plagosur. Zjarrfikësit...

Makina merr përpara trafikndarësen dhe aksidenton dy persona në Astir

para 8 muajve - Vizion Plus

Një aksident rrugor u shënuan pasditen e kësaj të hëne në zonën e Astirit në Tiranë. Një makinë mori përpara trafikndarësen tek semafori i fabrikës së miellit dhe për pasojë përplasi dy kalimtarë. Në vendngjarje...

Motori shkon drejt për drejt makinës tek “Unaza e Re”, dy të plagosur në Tiranë (video)

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet. Një motor është përplasur me një makinë në zonën e “Unazës së Re”. Nga incidenti kanë mbetur të plagosur dy persona, të cilët për momentin...

Aksident i trefishtë në Tiranë, njëri nga të plagosurit rëndë i shtrirë në rrugë

para 8 muajve - Syri

Një aksident i rëndë është shënuar në orët e pasdites në Tiranë. Një automjet taksi është përplasur fillimisht me një motor dhe më pas me një kamion. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Unazës së Re....

Aksidenti në Tiranë, pamje të rënda, drejtuesi i motorit pa ndjenja në rrugë, kamioni theu barrierën

para 8 muajve - Syri

Një aksident i rëndë i shënua në orët e pasdites së sotme në zonën e Astirit në Tiranë. Një mjet taksi u përplas fillimisht me një motor dhe më pas me një kamion. Siç shikohet edhe nga pamjet filmike të...

Aksident i frikshëm në Tiranë, përplaset motori me një makinë, 2 të plagosur

para 8 muajve - Standard

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në zonën e njohur si “Astiri” në Tiranë. Motori është përplasur me një makinë dhe për rrjedhojë, 2 persona janë plagosur. Zjarrfikësit dhe policia...

Aksident i rëndë në “Astir”, makina përplaset me motorin

para 8 muajve - NOA

Një aksident i rëndë ka ndodhur në zonën e “Astirit”, në Tiranë. Mësohet se janë përplasur një motor dhe një makinë, ku për pasojë dy persona kanë mbetur të lënduar. Për disa minuta ata kanë qëndruar shtrirë...

Aksident në ‘Unazën e Re’/ Motorri përplaset me makinën, plagosen dy persona (DETAJE)

para 8 muajve - Shekulli

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në Tiranë, ku një motorr është përplasur me një makinë. Si pasojë raportohet se dy persona janë plagosur dhe janë dërguar me shpejtësi për ndihmën e parë në spital....

Motori shkon drejt për drejt makinës tek “Unaza e Re”, dy të plagosur në Tiranë

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet. Një motor është përplasur me një makinë në zonën e “Unazës së Re”. Nga incidenti kanë mbetur të plagosur dy persona, të cilët për momentin...

Lajmi i fundit/ Aksident i rëndë në Astir, 2 të plagosur

para 8 muajve - Mapo

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Astirit në Kryeqytet. Ende nuk dihet shkaku i kësaj ngjarjeje të rëndë, por si pasojë e aksidentit me motor janë plagosur 2 persona, të cilët ndodhen...

Aksident i trefishtë në aksin Lezhë-Shëngjin, plagosen 2 persona

para 8 muajve - LajmiFundit

Tre automjete janë përfshirë në një aksident rrugor në aksin Lezhë-Shëngjin, ku kanë mbetur të plagosur 2 persona. Dy personat e plagosur janë shoferë dhe bëhet me dije se janë dërguar me urgjencë në Spitalin...

FOTO/ Aksident i trefishtë në Tiranë, njëri nga të plagosurit rëndë i shtrirë në rrugë

para 8 muajve - Syri

Një aksident i rëndë është shënuar në orët e pasdites në Tiranë. Një automjet taksi është përplasur fillimisht me një motor dhe më pas me një kamion. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Unazës së Re....

Aksident i rëndë në Tiranë, dy persona shtrirë në autostradë

para 8 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur në zonën e Astirit ku mësohet se si pasojë e aksidentit janë lënduar rëndë dy shtetas. Nga përplasja e fortë ata...

Aksident masiv në Shëngjin, tre të plagosur

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident masiv ka ndodhur në Shëngjin, ku janë përfshirë tre automjete. Si pasojë e përplāsjes kanë mbetur të plāgosur drejtuesit e mjeteve. Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia rrugore për të...

para 8 muajve - Ora news

Një aksident i ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Astirit në Kryeqytet. Si pasojë e aksidentit më motor janë plagosur dy persona dhe ndodhen në kujdesin e mjekëve. Nga përplasja e fortë ata kanë...

VIDEO/ Aksident i rëndë tek “Astiri”, dy të plagosurit të shtrirë në rrugë rënkojnë nga dhimbjet

para 8 muajve - Java News

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Astirit në Kryeqytet. Motori është përplasur me një makinë dhe për rrjedhojë, 2 persona janë plagosur. Automjeti i përfshirë në aksident është...

Parakalimi i gabuar shkakton aksidentin e 3-fishtë në Patok

para 8 muajve - Medial

Një aksident i 3-fishtë ka ndodhur pak minuta më parë në Patok. Një automjet ka parakaluar gabim një mjet tjetër duke shkaktuar aksidentin dhe për pasojë edhe plagosjen e dy të rinjve. Burime bëjnë me...

Makina merr përpara trafikndarësen dhe aksidenton dy persona në Astir

para 8 muajve - LajmiFundit

TIRANË- Një aksident i trefishtë është regjistruar pasditen e kësaj të hëne në zonën e “Astirit”, ku dy persona kanë mbetur të plagosur rëndë! Ngjarja ka ndodhur në rrugën ” Teodor Keko”, ku janë përplasur...

Laç/ Tre makina përfshihen në aksident, dy persona dërgohen me urgjencë në Tiranë

para 8 muajve - Top Channel

Një aksident është shënuar pak më parë në afërsi të Kryqëzimit të Patokut në Laç. Burime për Top Channel bëjnë me dije se tre automjete janë përfshirë në këtë aksident. Mësohet se dy shtetas janë plagosur,...

Përplasen tre mjete të Patok, të rinjtë sillen me urgjencë tek Trauma

para 8 muajve - Vizion Plus

Një aksident i trefishtë me dy të plagosur u regjistrua mesditën e kësaj të hëne në afërsi të Laçit. Aksidenti ndodhi pranë kryqëzimit të Patokut, ku tre automjete u perplasen me njëra-tjetrën. Nga përplasja,...

Aksident i frikshëm në Tiranë/ Makina përplaset nga motori, plagosen rëndë 2 persona

para 8 muajve - LajmiFundit

Një përplasje e rëndë ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në zonën e Astirit, Tiranë, ku një motor është karamboluar me një makinë. Si pasojë e aksidentit janë plagosur dy persona, të cilët janë dërguar...

FOTO/ Aksident i 3-fishtë afër Kryqëzimit të Patokut në Laç, plagosen dy të rinj, dërgohen drejt Traumës

para 8 muajve - BalkanWeb

Një parakalim i gabuar është bërë shkak i një aksidenti të 3-fishtë në afërsi të Kryqëzimit të Patokut në Laç. Një automjet ka parakaluar gabim një mjet tjetër duke shkaktuar aksidentin dhe për pasojë...

Bypass-i i Tepelenës/ IKMT nis prishjen e 6 objekteve

para 8 muajve - Top Channel

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur një aksion në funksion të ndërtimit të rrugës “Bypass Tepelenë, Loti I”. Janë 6 objekte një deri në tre kate të shpronësuara, që kanë nisur të prishen...

Aksident i trefishtë në Tiranë, njëri nga të plagosurit rëndë i shtrirë në rrugë

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident i rëndë është shënuar në orët e pasdites në Tiranë. Një automjet taksi është përplasur fillimisht me një motor dhe më pas me një kamion. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Unazës së Re....

IKMT shemb 6 objekte të By-passit të Tepelenës

para 8 muajve - NOA

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit prishi sot gjashtë objekte tek By-passi i Tepelenës, i cili lidh segmentin Levan-Tepelenë me segmentin Tepelenë-Kakavijë. Gjithçka në funksion të ndërtimit...

Parakalimi i gabuar shkakton aksidentin e 3-fishtë në Patok (Detaje)

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident i 3-fishtë ka ndodhur pak minuta më parë në Patok. Një automjet ka parakaluar gabim një mjet tjetër duke shkaktuar aksidentin dhe për pasojë edhe plagosjen e dy të rinjve. Burime bëjnë me...

VIDEO/ Aksident i trefishtë në kryqëzimin e Patokut në Laç, plagosen 2 të rinj

para 8 muajve - ABC News

Tre mjete janë përfshirë në aksident pranë kryqëzimit të Patokut në afërsi të Laçit. Për pasojë dy të rinj kanë mbetur të plagosur, të cilët janë dërguar për mjekim të specializuar në spitalin e traumës...

Plagosen dy persona në një aksident në Patok

para 8 muajve - Syri

Një aksident ka ndodhur në Patok, gjatë ditës së sotme. Tre automjete janë përplasur me njëri tjetrin. Burimet bejnë me dije se janë plagosur dy shtetas të cilët janë dërguar në spitalin e traumës në Tiranë....

para 8 muajve - Ora news

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur një aksion ne funksion të ndërtimit te rrugës “by-pass Tepelenë, Loti I”. Janë 6 objekte një deri në tre kate të shpronësuara, që kanë nisur të...

Ndërtimi i by-passit të Tepelenës, IKMT prish 6 objekte

para 8 muajve - Java News

IKMT do të zhvillojë ditën e sotme aksion në zonën e Tepelenës ku do të prishen 6 objekte. Prishja e tyre vjen në kuadër të ndërtimit të by-passit të Tepelenës, Loti I. By-passi i Tepelenës, lidh segmentin...

By-pass i Tepelenës, IKMT prish 6 objekte

para 8 muajve - Mapo

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur një aksion në funksion të ndërtimit të rrugës “by-pass Tepelenë, Loti I”. Janë 6 objekte një deri në tre kate të shpronësuara, që kanë nisur të...

Përplasen tre mjete në Patok, të rinjtë sillen me urgjencë tek Trauma

para 8 muajve - LajmiFundit

Një aksident i trefishtë me dy të plagosur u regjistrua mesditën e kësaj të hëne në afërsi të Laçit. Aksidenti ndodhi pranë kryqëzimit të Patokut, ku tre automjete u perplasen me njëra-tjetrën. Nga përplasja,...

Përplasen tre makina në Laç, dy të plāgosur

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Tre mjete janë përfshirë në aksident pranë kryqëzimit të Patokut në afërsi të Laçit. Për pasojë dy të rinj kanë mbetur të plāgosur, të cilët janë dërguar për mjekim të specializuar në spitalin e traumës...

Laç/ Tre makina përfshihen në aksident, dy persona dërgohen me urgjencë në Tiranë

para 8 muajve - LajmiFundit

Një aksident është shënuar pak më parë në afërsi të Kryqëzimit të Patokut në Laç. Burimet bëjnë me dije se tre automjete janë përfshirë në këtë aksident. Mësohet se dy shtetas janë plagosur, të cilët janë...

Aksident në Elbasan, plagoset çifti nga Tirana

para 8 muajve - Insajderi

Aksident trafiku në Elbasan. Të lënduarit jashtë rrezikut për jetë. Një çift nga Tirana është përfshirë në një aksident në afërsi të hyrjes së qytetit te Elbasanit sot pasdite, njofton Insajderi. Aksidenti,...

LAJM I FUNDIT/ Ktheheshin nga pushimet, aksidentohet në hyrje të Elbasanit çifti nga Tirana

para 8 muajve - BalkanWeb

Një çift nga Tirana është përfshirë në një aksident në afërsi të hyrjes së qytetit te Elbasanit sot rreth orës 19.50. Aksidenti, sipas burimeve zyrtare, ka ndodhur në Mengël në aksin e rrugës kombëtare...

Po ktheheshin nga pushimet, aksidentohet çifti nga Tiranë në aksin Librazhd –Elbasan (DETAJE)

para 8 muajve - Shekulli

Gjatë mbrëmjes së sotme mësohet se një çift nga Tirana është përfshirë në një aksident në afërsi të hyrjes së qytetit të Elbasanit. Sipas burimeve zyrtare, aksidenti ka ndodhur në zonën pranë Mengëlit...

Ktheheshin nga pushimet, çifti nga Tirana aksidentohet në hyrje të Elbasanit

para 8 muajve - Syri

Një çift nga Tirana është përfshirë në një aksident në afërsi të hyrjes së qytetit te Elbasanit pak minuta më parë. Aksidenti, sipas burimeve zyrtare, ka ndodhur në fshatin Mengël, në aksin Librazhd-Elbasan....

Ktheheshin nga pushimet, aksidentohet në hyrje të Elbasanit çifti nga Tirana

para 8 muajve - Koha Jone

Një çift nga Tirana është përfshirë në një aksident në afërsi të hyrjes së qytetit te Elbasanit sot rreth orës 19.50. Aksidenti, sipas burimeve zyrtare, ka ndodhur në Mengël në aksin e rrugës kombëtare...

Po ktheheshin nga pushimet, çifti nga Tirana aksidentohet në Elbasan

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Një çift nga Tirana është përfshirë në një aksident në afërsi të hyrjes së qytetit te Elbasanit sot rreth orës 19.50. Aksidenti, sipas burimeve zyrtare, ka ndodhur në Mengël në aksin e rrugës kombëtare...

Ktheheshin nga pushimet, aksidentohet në hyrje të Elbasanit çifti nga Tirana

para 8 muajve - Standard

Një çift nga Tirana është përfshirë në një aksident në afërsi të hyrjes së qytetit te Elbasanit sot rreth orës 19.50. Sipas Ballkan Web aksidenti ka ndodhur në Mengël në aksin e rrugës kombëtare Librazhd...

Pamjet, aksident në ‘rrugën e Kombit’, përplaset makina me targa të Kosovës

para 8 muajve - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 28/06/2020 18:51 Një aksident ka ndodhur këtë të dielë në ‘Rrugën e Kombit’, në segmentin Milot- Rrëshen. Sipas informacioneve të para një makinë me targa të Kosovës është përplasur...

Lajmi i Fundit/ Aksident në Elbasan, plagoset çifti nga Tirana

para 8 muajve - Mapo

Një çift nga Tirana është përfshirë në një aksident në afërsi të hyrjes së qytetit te Elbasanit sot pasdite. Aksidenti, sipas burimeve zyrtare, ka ndodhur në Mengël në aksin e rrugës kombëtare Librazhd...

Elbasan, përfshihet në aksident çifti nga Tirana

para 8 muajve - Lexo

Një çift nga Tirana është përfshirë në një aksident në afërsi të hyrjes së qytetit te Elbasanit sot rreth orës tetë të mbrëmjes. Aksidenti, sipas burimeve zyrtare, ka ndodhur në Mengël në aksin e rrugës...

Aksident trafiku në “Rrugën e Kombit”, përplaset makina me targa të Kosovës

para 8 muajve - Sinjali

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në ‘Rrugën e Kombit’, në segmentin Milot- Rrëshen , ku një makinë me targa të Kosovës është përplasur në afërsi të hyrjes së Rubikut. Po ashtu mediat në Shqipëri raportojnë...

Elbasan, çifti nga Tirana përfshihet në aksident

para 8 muajve - Lexo

Një çift nga Tirana është përfshirë në një aksident në afërsi të hyrjes së qytetit te Elbasanit sot rreth orës 19.50.Aksidenti, sipas burimeve zyrtare, ka ndodhur në Mengël në aksin e rrugës kombëtare...

Po kthehej nga pushimet, aksidentohet në Elbasan çifti nga Tirana

para 8 muajve - Java News

Një çift nga Tirana është përfshirë në një aksident në afërsi të hyrjes së qytetit te Elbasanit sot rreth orës 19.50. Aksidenti, sipas burimeve zyrtare, ka ndodhur në Mengël në aksin e rrugës kombëtare...

Aksident pranë Librazhdit, përfshihet edhe minibusi me pasagjerë

para 8 muajve - Syri

Një aksident është shënuar pak minuta më parë pranë qytetit të Librazhdit, në vendin e quajtur "Kthesa e Murrashit". Siç shihet në fotot e mëposhtme, të siguruara në vendngjarje nga gazetari i Syrit, në...

FOTO/ Aksident pranë Librazhdit, përfshihet edhe minibusi me pasagjerë

para 8 muajve - Syri

Një aksident është shënuar pak minuta më parë pranë qytetit të Librazhdit, në vendin e quajtur "Kthesa e Murrashit". Siç shihet në fotot e mëposhtme, të siguruara në vendngjarje nga gazetari i Syrit, në...

Makina del nga rruga, dy aksidente brenda pak minutash në vendin tonë

para 8 muajve - Albeu

Dy paksidente automobilistike kanë ndodhur brenda pak minutash, por fatmirësisht pa dëme në njerëz. Njëri prej tyre ka ndodhur në rrugën e Kombit , ndërsa tjetri në aksin Elbasan-Librazhd në vendin e quajtur...

para 8 muajve - Ora news

Një aksident automobilistik është regjistruar pasditen e sotme ( 28 qershor) në aksin Elbasan-Librazhd në vendin e quajtur kthesa e Murrashit. Në aksident u përfshinë një makinë tip "Golf" dhe një minibus....

Aksidentohet në hyrje të Elbasanit çifti, dërgohen me urgjencë në Spital

para 8 muajve - ElbasaniPlus

Një çift nga Tirana është përfshirë në një aksident në afërsi të hyrjes së qytetit te Elbasanit sot rreth orës 19.50. Aksidenti, sipas burimeve zyrtare, ka ndodhur në Mengël në aksin e rrugës kombëtare...

Aksident në aksin Librazhd- Prrenjas, përplasen dy automjete

para 8 muajve - ABC News

Në aksin rrugor Librazhd- Prrenjas në afërsi të fshatit Murrash një mikrobus dhe një veturë janë përplasur me njëra-tjetrën. Burime për “ABC News” bëjnë me dije se nga aksidenti nuk ka të plagosur. Mësohet...

Pamjet, aksident në ‘rrugën e Kombit’, përplaset makina me targa të Kosovës

para 8 muajve - Infokusi

Një aksident ka ndodhur këtë të dielë në ‘Rrugën e Kombit’, në segmentin Milot- Rrëshen. Sipas informacioneve të para një makinë me targa të Kosovës është përplasur në afërsi të hyrjes së Rubikut. Mësohet...

E rëndë/ Ktheheshin nga pushimet, aksidentohet në hyrje të Elbasanit çifti nga Tirana

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Një çift nga Tirana është përfshirë në një aksidēnt në afërsi të hyrjes së qytetit të Elbasanit sot rreth orës 19.50. Aksidenti, sipas burimeve zyrtare, ka ndodhur në Mengël në aksin e rrugës kombëtare...

Ktheheshin nga pushimet, aksidentohet në hyrje të Elbasanit çifti nga Tirana

para 8 muajve - LajmiFundit

Një çift nga Tirana është përfshirë në një aksident në afërsi të hyrjes së qytetit te Elbasanit sot rreth orës 19:50. Aksidenti, sipas burimeve zyrtare, ka ndodhur në Mengël në aksin e rrugës kombëtare...

Aksident në aksin Librazhd-Prrenjas, përplasen dy automjete

para 8 muajve - Almakos

Një aksident është regjistruar në aksin rrugor Librazhd- Prrenjas në afërsi të fshatit Murrash, ku një mikrobus dhe një veturë janë përplasur me njëra-tjetrën. Burimet bëjnë me dije se nga aksidenti nuk...

Aksident në aksin Librazhd-Prrenjas, nuk ka të plagosur

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas në afërsi të fshatit Murrash një mikrobus dhe një veturë janë përplasur me njëra-tjetrën. Nga aksidenti nuk ka të plāgosur. Mësohet se policia është nisur drejt vendngjarjes.

Bypassi i Fierit burim aksidentesh: Përplasen 2 automjete, një prej tyre del nga rruga

para 8 muajve - Medial

Një aksident automobilistik ka ndodhur në Bypassin e Fierit. Dy automjete janë përplasur, njëri prej të cilëve ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit janë plagosur personat që ndodheshin në automjet...

Aksident në Bypass-in e Fierit, një i plagosur/ Pamje nga vendngjarja

para 8 muajve - Vizion Plus

Një aksident automobilistik ka ndodhur në Bypassin e Fierit mëngjesin e kësaj të diele. Nga përplasja e dy automjeteve me njëra-tjetrën në zonën e quajtur “Dermenas”, një person ka mbetur i plagosur. Aksidenti...

Me shpejtësi tej normave, aksidentohen dy makina në “Bypass-in” e Fierit

para 8 muajve - Top Channel

Një aksident ka ndodhur në “By-Passin” e Fierit ku si pasojë një person ka mbetur i plagosur. Aksidenti në fjalë ka ndodhur në fshatin Gracalli. Mësohet se në aksident janë përfshirë dy makina, ku njëra...

Aksident në Fier, disa persona të plagosur

para 8 muajve - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 28/06/2020 10:01 Paraditen e sotme një aksident automobilistik ka ndodhur në Fier, në afërsi të Dermenasit. Dy automjete janë përplasur dhe për pasojë ka pasur edhe të plagosur....

Aksident në Bypass-in e Fierit, përplasen dy makina, një person i plagosur

para 8 muajve - BalkanWeb

Një aksident automobilistik ka ndodhur në Bypassin e Fierit ku një person është plagosur. Gazetari Ervis Kuçi raporton për BalkanWeb se dy automjete janë përplasur me njëra- tjetrën në zonën e quajtur...

U inagurua pak ditë më parë/ Byppasi i Fierit kthehet në burim aksidentesh, përplasen 2 automjete

para 8 muajve - Shekulli

Një aksident mësohet të ketë ndodhur në Bypassin e Fierit, mëngjesin e së dielës. Burime nga policia raportojnë se dy automjete janë përplasur, njëri prej të cilëve ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit...

Makinat përplasen “kokë më kokë”, ka të plagosur

para 8 muajve - Koha Jone

Një aksident mes dy makinave ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fier. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Dërmenas. Nga aksidenti një person ka mbetur i plagosur. Ai është nisur drejt spitalit. Deri...

Aksident në By-Pass-in e Fierit, një i plagosur

para 8 muajve - NOA

Dy makina janë përfshirë në një aksident sot te By-Pass-i i Fierit. Për pasojë një person ka mbetur i plagosur, ndërsa ngjarja ka krijuar edhe trafik të rënduar për disa minuta. I lënduari është dërguar...

U inaugurua pak ditë më parë/ Byppasi i Fierit kthehet në burim aksidentesh, përplasen 2 automjete

para 8 muajve - Shekulli

Një aksident mësohet të ketë ndodhur në Bypassin e Fierit, mëngjesin e së dielës. Burime nga policia raportojnë se dy automjete janë përplasur, njëri prej të cilëve ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit...

Përplasen dy makina në Fier, një person i plagosur

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik të ndodhur në Bypassin e Fierit. Ngjarja ka ndodhur në zonën e quajtur “Dermena”, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën....

Përplasen 2 automjete në Bypassin e Fierit, një prej tyre del nga rruga

para 8 muajve - Syri

Një aksident automobilistik ka ndodhur në Bypassin e Fierit. Dy automjete janë përplasur, njëri prej të cilëve ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit janë plagosur personat që ndodheshin në automjet...

para 8 muajve - Ora news

Një aksident automobilistik ka ndodhur në Bypassin e Fierit. Dy automjete janë përplasur, njëri prej të cilëve ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit janë plagosur personat që ndodheshin në automjet...

Lajmi i Fundit/ Aksident në Fier, dyshohet për disa të plagosur

para 8 muajve - Mapo

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fier, saktësisht në Dermenas. Sipas informacioneve paraprake, në aksident janë përfshirë dy automjete. Për pasojë, dyshohet se janë plagosur disa persona, por...

Përplasen dy automjete në Fier, ka të plagosur

para 8 muajve - ABC News

Një aksident automobilistik ka ndodhur në Fier, në afërsi të Dermenasit. Abcneës.al mëson se dy automjete janë përplasur dhe për pasojë ka pasur edhe të plagosur. Të lënduarit raportohet të jenë jashtë...

Aksident në Bypass-in e Fierit/ Përplasen dy makina, plagoset një person

para 8 muajve - Java News

Një aksident automobilistik ka ndodhur në Bypassin e Fierit ku një person është plagosur. BalkanWeb raporton se dy automjete janë përplasur me njëra- tjetrën në zonën e quajtur ‘Dermenas’. Aksidenti ka...

Shpejtësi 120 km/h/ Përplasen dy makina në Bypassin e Fierit, një i plagosur

para 8 muajve - LajmiFundit

Një aksident i rëndë me dy makina të përfshira ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Bypassin e Fierit. Nga aksidenti ka mbetur i plagosur një person, i cili është dërguar menjëherë drejt spitalit. Përplasja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK