Mot i nxehtë, rekomandohet qytetarët t’i shmangen qëndrimit në diell

para 8 muajve - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 30/06/2020 7:42 Masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Instituti Hidrometeorologjik...

Temperatura deri në 37 gradë celcius, ky është parashikimi i motit për sot

para 8 muajve - Top Channel

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por herë pas here do të zëvendësohet nga reshje të izoluara në zonat malore. Sipas Meteoalb,...

Mot i nxehtë, rekomandohet qytetarët t’i shmangen qëndrimit në diell gjatë orëve të mesditës

para 8 muajve - Telegrafi

Masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se në fushat termike...

Moti me diell dhe shumë i ngrohtë, temperatura deri më 30 gradë

para 8 muajve - Alsat-M

Moti do të jetë me diell dhe shumë më i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 13 deri...

Moti me diell dhe i ngrohët, deri në 38 gradë

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup, 29 qershor, Zhurnal.mk – Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura e...

I nxehti mbërthen Shqipërinë, njihuni me parashikimin e motit për sot

para 8 muajve - Shekulli

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por herë pas here do të zëvendësohet nga reshje të izoluara në zonat malore. Sipas Meteoalb,...

Moti me diell dhe shumë i ngrohtë, temperatura deri më 30 gradë

para 8 muajve - Shprehja

Moti do të jetë me diell dhe shumë më i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 13 deri...

Temperatura të larta e vranësira kalimtare/ Njihuni me parashikimin e motit për sot

para 8 muajve - Mapo

Përgjatë ditës së sotme kthjellimet dhe temperaturat relativisht të larta do të mbizotërojnë në vendin tonë. Mesdita do të sjellë kalime vranësirash, ku më të shpeshta do jenë në skajin verior duke rrezikuar...

Temperatura të larta gjatë kësaj jave, rekomandohet që në këtë kohë t’i shmangen qëndrimit në diell

para 8 muajve - Sinjali

Masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se në fushat termike...

Temperatura të larta dhe vranësira, parashikimi i motit për ditën e sotme

para 8 muajve - ABC News

Vendi ditën e sotme do të shoqërohet jo vetëm me kthjellime, por edhe me temperatura relativisht të larta në vendin tonë. Mesdita do të sjellë kalime vranësirash, ku më të shpeshta do jenë në skajin verior...

Moti me diell dhe i ngrohët, temperatura deri në 38 gradë

para 8 muajve - Shprehja

Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 12 deri...

Moti në Kosovë

para 8 muajve - RTK

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se në vendin tonë do të mbajë mot me temperatura të larta. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar se, masat e ngrohta...

Moti në Kosovë

para 8 muajve - Infokusi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se në vendin tonë do të mbajë mot me temperatura të larta. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar se, masat e ngrohta...

Temperaturat për sot, rekomandohet qytetarët t’i shmangen qëndrimit në diell

para 8 muajve - Periskopi

Masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se në fushat termike...

Moti me diell dhe shumë i ngrohtë, temperatura deri më 30 gradë

para 8 muajve - Almakos

Alsat 2020-06-30T07:45:39+02:00 Moti do të jetë me diell dhe shumë më i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura minimale do...

Mot i nxehtë, rekomandohet qytetarët t’i shmangen qëndrimit në diell

para 8 muajve - Ekonomia Online

Masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se në fushat termike...

Moti me diell dhe i ngrohët, temperatura deri në 38 gradë

para 8 muajve - Fol

Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 12 deri...

Të nxehtin nuk e keni provuar akoma, ja parashikimi i motit për nesër

para 8 muajve - Koha Jone

Orët e para të ditës së nesërme (30 qershor) do të paraqiten jo vetëm me kthjellime por edhe me temperatura relativisht të larta në vendin tonë. Mesdita do të sjellë kalime vranësirash, ku më të shpeshta...

para 8 muajve - Ora news

Orët e para të ditës së nesërme (30 qershor) do të paraqiten jo vetëm me kthjellime por edhe me temperatura relativisht të larta në vendin tonë. Mesdita do të sjellë kalime vranësirash, ku më të shpeshta...

Moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Telegrafi

Siç njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike, moti nesër pritet të jetë me diell me erë në drejm veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë nga 13 deri 21 gradë celsius, ndërsa temperatura...

Mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare

para 8 muajve - News33

Moti do të jetë me diell dhe shumë më i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 13 deri...

Moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Fol

Siç njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike, moti nesër pritet të jetë me diell me erë në drejm veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë nga 13 deri 21 gradë celsius, ndërsa temperatura...

Mot me diell dhe i ngrohtë mbi 30 gradë deri të mërkurën, gjatë fundjavës mot jostabil me reshje

para 8 muajve - Medial

Shkup, 29 qershor 2020 (MEDIAL) – Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Do të fryjë erë e dobët mesatare kryesisht nga drejtimi veriperëndimor....

Moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - News33

Siç njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike, moti nesër pritet të jetë me diell me erë në drejm veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë nga 13 deri 21 gradë celsius, ndërsa temperatura...

Moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Arbresh

Siç njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike, moti nesër pritet të jetë me diell me erë në drejm veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë nga 13 deri 21 gradë celsius, ndërsa temperatura...

Moti sot në Maqedoni

para 8 muajve - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 29/06/2020 10:19 Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura...

Moti me diell dhe i ngrohët deri në 38 gradë

para 8 muajve - TV21

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK - Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimorë. - Advertisement...

Moti me diell dhe i ngrohët deri në 38 gradë

para 8 muajve - Koha.mk

Shkup, 28 qershor – Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura e mëngjesit do...

Moti sot në Shqipëri

para 8 muajve - RTK

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por herë pas here do të zëvendësohet nga reshje të izoluara në zonat malore. Sipas Meteoalb,...

Temperatura deri në 39 gradë celcius, si do jetë moti këtë javë

para 8 muajve - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 29/06/2020 9:18 Meteorologu Hakil Osmani në “ABC e mëngjesit” ka bërë parashikim e motit të kësaj jave. Osmani theksoi se vendet të cilat nuk kanë bimësi, temperaturat pritet të...

Parashikimi i motit për sot në Shqipëri

para 8 muajve - Zeri

Shqipëria do të jetë në kushte të qëndrueshme atmosferike deri në orët e mesditës, ku parashikohet që vranësirat të shtohen në zonat malore duke sjellë reshje afatshkurtra në zona juglindore dhe verilindore....

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Portalb

Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 12 deri...

I nxehti afrikan pritet të arrijë edhe në Kosovë, gjatë kësaj jave

para 8 muajve - GazetaBlic

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. IHK njofton...

Çfarë pritet të ndodhë me motin këtë javë? Sinoptikanët: Përveç diellit, do ketë…

para 8 muajve - Panorama

Për të gjithë ata që kanë planifikuar pushimet këtë javë, moti do të jetë favorizues. Temperatura të larta dhe diell në të gjithë vendin. Por reshjet do jenë të izoluara në verilindje dhe juglindje. Njoftimi...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Telegrafi

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Në disa vende do të ketë vranësira dhe do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej...

Java në Shqipëri nis me diell dhe temperatura të larta

para 8 muajve - Lajmi.net

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 17ºC në 30ºC, në zonat e ulëta nga 23ºC në 36ºC dhe në zonat bregdetare nga 25°C në 37ºC. Era...

Temperaturat ‘përvëluese’ arrijnë këtë javë në Kosovë

para 8 muajve - OraInfo

Temperaturat këtë javë arrijnë deri në 34 gradë. Masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Sipas Institutit...

Moti sot me diell dhe i nxehtë

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup, 29 qershor, Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Në disa vende do të ketë vranësira dhe do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperaturat...

Moti sot në vendin tonë

para 8 muajve - Bashke

Moti sot pritet të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Gjatë pasdites në pjesët perëndimore të vendit pritet të ketë reshje të shiut me erë të përforcuar. Temperatura gjatë mëngjesit do të lëvizë...

Temperaturat do të kapin majat, meteorologu: Çfarë na pret këtë javë

para 8 muajve - ABC News

Meteorolgu Hakil Osmani ishte i ftuar sot në emisionin “Abc-ja e Mëngjesit” duke bërë parashikimin e motit për të gjithë javën. Osmani tha se në zonët, në të cilat nuk kanë bimësi, temperaturat pritet...

Java nis me temperatura të larta

para 8 muajve - Kallxo

Gjykuar sipas ecurive aktuale sinoptike, javën do ta fillojmë me mot kryesisht të kthjellët dhe me temperatura që do të lëvizin në mes 17 e 31 grade Celsius. Edhe nesër, po ashtu, pritet te kemi mot kryesisht...

Moti me diell dhe i ngrohët, temperatura deri në 38 gradë

para 8 muajve - Alsat-M

Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 12 deri...

para 8 muajve - Ora news

Meteorologu Akil Osmani nga Meteoalb, ka qene në një lidhje direkte me studion e emisionit "Ditë e Re" në RTV Ora ku ka treguar si do jenë vlerat termike për ditën e sotme dhe gjatë javës. "Vlerat termike...

Java në Shqipëri nis me diell dhe temperatura të larta

para 8 muajve - Koha.net

Në Shqipëri moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira, të cilat do sjellin mot të kthjellët por herë pas here do të zëvendësohet nga reshje të izoluara në zonat malore. Sipas Meteoalb,...

Parashikimi i motit për këtë javë

para 8 muajve - Telegrafi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. IHK njofton...

Vala afrikane vjen në Kosovë, bëhet thirrje që të mos dilet jashtë në mesditë

para 8 muajve - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 29/06/2020 7:18 Në parashikimin e motit për ditën e sotme Instituti Hidrometerologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se dita e sotme do të karakterizohet me mot me diell dhe pjesërisht...

Parashikimi i motit 29 Qershor

para 8 muajve - Klan

Parashikimi i motit 29 Qershor Sipas MeteoAlb, vendi ynë do të jetë në kushte të qëndrueshme atmosferike deri në orët e mesditës, ku parashikohet që vranësirat të shtohen në zonat malore duke sjellë reshje...

Parashikimi i motit/ Java nis me diell dhe temperatura të larta

para 8 muajve - Top Channel

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por herë pas here do të zëvendësohet nga reshje të izoluara në zonat malore. Sipas Meteoalb,...

Moti për ditën e sotme

para 8 muajve - Zeri

Mot i nxehtë dhe me vapë parashikohet të mbajë sot dhe gjatë ditëve në vazhdim. Insituti Hidrometeorologjik i Kosovës parasheh se temperatuat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius, ndërsa...

Do mund të bëni plane për plazh? Parashikimi i motit për këtë javë

para 8 muajve - Gazeta.mk

Jemi pothuajse në korrik dhe temperaturat e nxehta kanë filluar të ndihen, më në fund. Edhe pse me vonesë, vera mbërriti, prandaj të gjithë ju që adhuroni plazhin filloni të planifikoni pushimet. Nëse...

Tempreratura të larta në Kosovë deri të enjten

para 8 muajve - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se që nga e hëna (sot), në vendin tonë do të mbajë mot me temperatura të larta. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar...

Java nis me diell dhe temperatura të larta, njihuni me parashikimin e motit

para 8 muajve - Koha Jone

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por herë pas here do të zëvendësohet nga reshje të izoluara në zonat malore. Sipas Meteoalb,...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Aktuale

Moti sot pritet të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Gjatë pasdites në pjesët perëndimore të vendit pritet të ketë reshje të shiut me erë të përforcuar. Temperatura gjatë mëngjesit do të lëvizë...

Temperaturat arrijnë deri në 37 gradë C, njihuni me parashikimin e motit për sot në vendin tonë

para 8 muajve - Shekulli

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por herë pas here do të zëvendësohet nga reshje të izoluara në zonat malore. Sipas Meteoalb,...

IHK rekomandon shmangien e rrezeve të diellit në mesditë

para 8 muajve - Medial

Në parashikimin e motit për ditën e sotme Instituti Hidrometerologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se dita e sotme do të karakterizohet me mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat do të jenë...

Moti në Kosovë

para 8 muajve - RTK

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se që nga e ha (sot), në vendin tonë do të mbajë mot me temperatura të larta. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar...

Parashikimi i motit për sot, e hënë 29 qershor

para 8 muajve - Mapo

Ja ku u afruam në fund të këtij muaji me shumë ndryshime ditë pas dite. Për të gjithë ju që do të nisni pushimet këtë javë pranë detit, ju presin orë të gjata plot diell, ndërsa ju që preferoni shëtitje...

I nxehti afrikan vjen në Kosovë, bëhet thirrje që të mos dilet jashtë në mesditë

para 8 muajve - Lajmi.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar se, masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Në...

Vala afrikane vjen në Kosovë

para 8 muajve - GazetaBlic

Në parashikimin e motit për ditën e sotme Instituti Hidrometerologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se dita e sotme do të karakterizohet me mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat do të jenë...

Parashikimi i motit, si do të ndryshojnë temperaturat

para 8 muajve - ABC News

Vendi ditën e sotme pritet të shoqërohet me reshje të dobëta në disa zona. Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 19 / 31°C në vendet e ulëta: 16 / 34°C në vendet malore: 14 / 30°C

Moti me diell dhe i ngrohët, temperatura deri në 38 gradë

para 8 muajve - Lajm

Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 12 deri...

Parashikimi i motit, ja si do të jenë temperaturat sot

para 8 muajve - Lexo

Ditën e sotme priten reshje të dobëta në disa qarqe, të cilat mund të shoqërohen edhe me rrufe. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperaturat maksimale pritet të regjistrohen...

Parashikimi i motit për sot, e hënë 29 qershor

para 8 muajve - Tetova1

Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me vr anësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 12...

Parashikimi i motit

para 8 muajve - Shenja

Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 12 deri...

Moti plot me të papritura gjatë kësaj jave, meteorologu i njohur zbulon si pritet të lëvizin temperaturat

para 8 muajve - Lajme.al

Meteorologu Hakil Osmani ka bërë parashikim e motit të kësaj jave. Gjatë një interviste për ABC News, Osmani theksoi se vendet të cilat nuk kanë bimësi, temperaturat pritet të jenë 3-4 gradë më të larta....

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - in7

Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 12 deri...

Vala afrikane vjen në Kosovë, bëhet thirrje që të mos dilet jashtë në mesditë

para 8 muajve - Infokusi

Në parashikimin e motit për ditën e sotme Instituti Hidrometerologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se dita e sotme do të karakterizohet me mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat do të jenë...

Java në Shqipëri nis me diell dhe temperatura të larta

para 8 muajve - Ekonomia Online

Në Shqipëri moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira, të cilat do sjellin mot të kthjellët por herë pas here do të zëvendësohet nga reshje të izoluara në zonat malore. Sipas Meteoalb,...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Republika

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Në disa vende do të ketë vranësira dhe do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej...

I nxehti afrikan vjen në Kosovë, bëhet thirrje që të mos dilet jashtë në mesditë

para 8 muajve - Arbresh

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se që nga e ha (sot), në vendin tonë do të mbajë mot me temperatura të larta. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar...

Parashikimi i motit për këtë javë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. IHK njofton...

Moti në pesë ditët e ardhshme, ngritje e temperaturave

para 8 muajve - Kallxo

Masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë kështu njoftoi Insituti Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Bëhet...

Do mund të bëni plane për plazh? Parashikimi i motit për këtë javë

para 8 muajve - Medial

Jemi pothuajse në korrik dhe temperaturat e nxehta kanë filluar të ndihen, më në fund. Edhe pse me vonesë, vera mbërriti, prandaj të gjithë ju që adhuroni plazhin filloni të planifikoni pushimet. Nëse...

Moti në Kosovë për ditët e ardhshme

para 8 muajve - Insajderi

Nesër pritet të ketë temperatura më të larta. Nga nesër pritet të mbajë motë me ttemperatura të larta. Kështu ka njoftuar Institutti Hidrometeorologjik. “Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet...

Moti në Kosovë, po vijnë ditët me vapë

para 8 muajve - Medial

Masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Në fushat termike do të ketë rritje në të dy ekstremet. Nga dita e...

Nga nesër Kosovën e pret i nxehtë përvëlues

para 8 muajve - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 28/06/2020 19:17 Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se që nga nesër në vendin tonë do të mbajë mot me temperatura të larta. IHMK ka njoftuar se, masat...

Nga nesër Kosovën e pret i nxehtë përvëlues

para 8 muajve - GazetaBlic

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se që nga nesër në vendin tonë do të mbajë mot me temperatura të larta. IHMK ka njoftuar se, masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika...

Nga nesër Kosovën e pret moti përvëlues, temperatura deri në 34 gradë

para 8 muajve - OraInfo

Nga vesër mot përvëlues në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se që nga nesër në vendin tonë do të mbajë mot me temperatura të larta. IHMK ka njoftuar se, masat e ngrohta...

Nga e hëna ngriten temperaturat në Kosovë

para 8 muajve - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Sipas njoftimit,...

​Moti në Kosovë, po vijnë ditët me vapë

para 8 muajve - GazetaBlic

Masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Në fushat termike do të ketë rritje në të dy ekstremet. Nga dita e...

Moti në Kosovë, po vijnë ditët me vapë

para 8 muajve - RTK

Masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Në fushat termike do të ketë rritje në të dy ekstremet. Nga dita e...

Temperatura përvëluese nga presin nga e hëna

para 8 muajve - Lajmi.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar se, masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Në...

Moti në Kosovë, po vijnë ditët me vapë

para 8 muajve - Sinjali

Masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Në fushat termike do të ketë rritje në të dy ekstremet. Nga dita e...

Moti në Kosovë, po vijnë ditët me vapë

para 8 muajve - Gazeta e re

Masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Në fushat termike do të ketë rritje në të dy ekstremet. Nga dita e...

Temperatura të larta në Shqipëri

para 8 muajve - Sinjali

Në Shqipëri moti nesër pritet të jetë i kthjellët me temperatura të larta. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 16ºC në 31ºC, në zonat...

Moti në Kosovë, po vijnë ditët me vapë

para 8 muajve - Arbresh

Masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Në fushat termike do të ketë rritje në të dy ekstremet. Nga dita e...

​Moti në Kosovë, po vijnë ditët me vapë

para 8 muajve - Infokusi

Masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Në fushat termike do të ketë rritje në të dy ekstremet. Nga dita e...

Nga nesër temperatura të larta në Kosovë

para 8 muajve - Epoka e Re

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se që nga nesër (e hënë) në Kosovë do të mbajë mot me temperatura të larta. Sipas IHMK-së, nga dita e enjte parashihet të ketë zhvillim të...

Vala e parë e të nxehtit nga Saharaja: Temperatura të larta në bregdet por dhe në alpe

para 8 muajve - Gazeta Tema

Fundi i muajit qershor do të përmbyllet me temperatura të larta. I gjithë vendi është përfshirë nga vala e parë e të nxehtit nga Saharaja, e cila do avancojë më tej në fillimin e javës, por edhe në ditët...

Moti i ngrohtë gjatë javës së ardhshme

para 8 muajve - Arbresh

Masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Në fushat termike do të ketë rritje në të dy ekstremet. Nga dita e...

Moti në Kosovë, po vijnë ditët me vapë

para 8 muajve - KosovaPress

Masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Në fushat termike do të ketë rritje në të dy ekstremet. Nga dita e...

Rikthehet i nxehti afrikan në Kosovë, temperaturat derei në 34 gradë

para 8 muajve - Bota Press

Masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë. Në fushat termike do të ketë rritje në të dy ekstremet. Nga dita e...

Moti sot me diell, temperatura deri në 34 gradë Celsius

para 8 muajve - Shprehja

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Gjatë pasdites, në pjesët perëndimor të vendot pritet të ketë reshje të shiut dhe erë të përforcuar. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 12...

Moti sot në Maqedoni

para 8 muajve - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 28/06/2020 12:11 Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Pasdite, kryesisht në pjesët perëndimore, do të ketë vranësira lokale, të përcjellura...

Valë e nxehtë nga Saharaja, ja si do variojnë temperaturat javën që vjen

para 8 muajve - Lexo

Fundi i muajit qershor do të përmbyllet me temperatura të larta. I gjithë vendi është përfshirë nga vala e parë e të nxehtit nga Saharaja, e cila do avancojë më tej në fillimin e javës, por edhe në ditët...

Po vjen vala e të nxehtit afrikan/ Njihuni me parashikimin e motit për javën në vijim. Sa do të arrijnë temperaturat

para 8 muajve - Panorama

Pas ditëve me reshje shiu, duket se ditë të tilla do të lihet pas, ndërsa ditët në vazhdim do të jenë me vapë përvëluese me zagushi. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak thotë se moti do të jetë i përshtatshëm...

Vjen i nxehti afrikan: Ja si do jetë moti për javën në vijim

para 8 muajve - Syri

Vera ka mbërritur me gjithë fuqinë e saj. Pas ditëve me reshje shiu, duket se ditë të tilla do të lihet pas, ndërsa ditët në vazhdim do të jenë me vapë përvëluese me zagushi. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak...

Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë

para 8 muajve - Koha.mk

Shkup, 28 qershor – Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Pasdite, kryesisht në pjesët perëndimore, do të ketë vranësira lokale, të përcjellura me të reshura...

I nxehti afrikan “pushton” Shqipërinë, ja sa pritet të shkojnë temperaturat

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Në ditët në vazhdim do të jetë një vapë përvëluese. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak thotë se moti do të jetë i përshtatshëm për të bërë plazh, ndërsa në zonat malore nuk përjashtohen rrebeshet. Njoftimi:Ja...

Moti sot me diell, temperatura deri në 34 gradë Celsius

para 8 muajve - Alsat-M

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Gjatë pasdites, në pjesët perëndimor të vendot pritet të ketë reshje të shiut dhe erë të përforcuar. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 12...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Telegrafi

Moti sot pritet të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Gjatë pasdites në pjesët perëndimore të vendit pritet të ketë reshje të shiut me erë të përforcuar. Temperatura gjatë mëngjesit do të lëvizë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Derveni

Moti sot pritet të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Gjatë pasdites në pjesët perëndimore të vendit pritet të ketë reshje të shiut me erë të përforcuar. Temperatura gjatë mëngjesit do të lëvizë...

Parashikimi i motit

para 8 muajve - Gazeta.mk

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Pasdite, kryesisht në pjesët perëndimore të vendit, do të ketë vranësira lokale të përcjellura...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Pasdite, kryesisht në pjesët perëndimore të vendit, do të ketë vranësira lokale të përcjellura...

Temperatura deri në 36 gradë celcius, njihuni me parashikimin e motit

para 8 muajve - Gazeta.mk

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por herë pas here do të zëvendësohet nga reshje të izoluara, kryesisht në zonat malore....

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup, 28 qershor – Zhurnal.mk – Moti sot pritet të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Gjatë pasdites në pjesët perëndimore të vendit pritet të ketë reshje të shiut me erë të përforcuar. Temperatura...

Si do jetë moti sot në Shqipëri

para 8 muajve - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 28/06/2020 8:21 Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por herë pas here do të zëvendësohet nga reshje...

Parashikimi i motit për sot

para 8 muajve - OraInfo

Sot, mot me diell dhe ngrohtë. Dita e dielë mbi vendin tonë do të karakterizohet me mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, vranësirat do të jenë të dukshme...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Portalb

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Pasdite, kryesisht në pjesët perëndimore të vendit, do të ketë vranësira lokale të përcjellura...

Sot, mot me diell dhe ngrohtë

para 8 muajve - Telegrafi

Dita e dielë mbi vendin tonë do të karakterizohet me mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, vranësirat do të jenë të dukshme kryesisht gjatë relievit malor....

Parashikimi i motit

para 8 muajve - Ina

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Pasdite, kryesisht në pjesët perëndimore të vendit, do të ketë vranësira lokale të përcjellura...

Parashikimi i motit

para 8 muajve - Aktuale

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Pasdite, kryesisht në pjesët perëndimore të vendit, do të ketë vranësira lokale të përcjellura...

Parashikimi i motit, 28 Qershor 2020

para 8 muajve - Koha Jone

Territori shqiptar mbetet me mot të qëndrueshëm në orët e para të ditës. Por vranësirat do të sjellin reshje shiu gjatë mesditës dhe pasdites në zonat malore dhe pjesërisht në zonat e ulëta. Ndërsa mbrëmja...

Parashikimi i motit për sot

para 8 muajve - Klan Kosova

Dita e sotme do të karakterizohet me mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat do të jenë të dukshme kryesisht gjatë relievit malor. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius,...

Njihuni me surprizat e motit sot

para 8 muajve - Mapo

Sot do të mbizotërojë moti i kthjellët në të gjithë territorin. Vranësirat do të jenë kalimtare në zonat malore. Këto vranësira do të shoqërohen me reshje shiu të karakterit lokal në formë shtrëngatash...

Parashikimi i motit 28 Qershor

para 8 muajve - Klan

Parashikimi i motit 28 Qershor Territori shqiptar mbetet me mot të qëndrueshëm në orët e para të ditës. Por vranësirat do të sjellin reshje shiu gjatë mesditës dhe pasdites në zonat malore dhe pjesërisht...

Parashikimi i motit për sot

para 8 muajve - Zeri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka publikuar parashikimin e motit për ditën e sotme (e diel). Sipas parashikimeve të IHK-së, sot moti do të jetë me diell dhe pjesërisht të vranët. Temperaturat minimale...

Diell paradite por në mesditë ka surpriza, si do mbajë sot moti

para 8 muajve - Albeu

Sipas MeteoAlb, dita nis me diell dhe temperatura relativisht të larta por, duke ju afruar mesditë s vranësirat shtohen duke sjellë rrebeshe shiu në zonat malore dhe të ulëta ndërsa bregdeti vijon në ndikimin...

Po vjen i nxehti afrikan/ Ja sa do të arrinjë temperaturat ditët e ardhshme

para 8 muajve - LajmiFundit

Ditët me luhatje dhe reshje shiu me sa duket kanë marrë fund duke i lënë vendin diellit përvëlues dhe zagushisë. Përmes një njoftimi, Shërbimi Meteorologjik Ushtarak thotë se moti do të jetë i përshtatshëm...

Moti sot, me diell e i nxehtë

para 8 muajve - Kallxo

Dita e diel do të karakterizohet me mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat do të jenë të dukshme kryesisht gjatë relievit malor. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius,...

Parashikimi i motit për sot/ E diela nis me diell por ka “surpriza” në mesditë

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Kjo e diel nis me diell dhe temperatura relativisht të larta. Por sipas MeteoAlb, duke ju afruar mesditës vranësirat shtohen duke sjellë rrebeshe shiu në zonat malore dhe të ulëta ndërsa bregdeti vijon...

Mot me diell sot në Kosovë

para 8 muajve - Koha.net

Dita e diele do të karakterizohet me mot me diell dhe pjesërisht i vranët, bën të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Vranësirat do të jenë të dukshme kryesisht gjatë relievit malor. Temperaturat...

Sot mot i ngrohtë

para 8 muajve - Lajmi.net

Vranësirat do të jenë të dukshme kryesisht gjatë relievit malor. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të Lëvizin ndërmjet 29-32 gradë Celsius....

Temperatura të larta dhe kthjellime, parashikimi i motit për sot, 28 qershor 2020

para 8 muajve - Shekulli

Më në fund diell dhe temperatura të larta për adhuruesit e plazhit dhe për ata që tashmë nisin pushimet e verës. Ditën e sotme do të mbizotërojë moti i kthjellët në të gjithë territorin. Vranësirat do...

Vendi përfshihet nga i nxehti afrikan/ Ja parashikimi i motit për këtë javë

para 8 muajve - Almakos

Pas ditëve me reshje shiu, duket se ditë të tilla do të lihet pas, ndërsa ditët në vazhdim do të jenë me vapë përvëluese me zagushi. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak thotë se moti do të jetë i përshtatshëm...

Moti në Kosovë

para 8 muajve - RTK

Dita e diele do të karakterizohet me mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat do të jenë të dukshme kryesisht gjatë relievit malor. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius,...

Moti sot me diell, temperatura deri në 34 gradë Celsius

para 8 muajve - Lajm

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Gjatë pasdites, në pjesët perëndimor të vendot pritet të ketë reshje të shiut dhe erë të përforcuar. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 12...

Moti sot me diell, temperatura deri në 34 gradë Celsius

para 8 muajve - Tetova1

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Gjatë pasdites, në pjesët perëndimor të vendot pritet të ketë reshje të shiut dhe erë të përforcuar. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 12...

Parashikimi i motit/Temperaturat do shkojnë deri në 36 gradë celcius

para 8 muajve - Java News

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por herë pas here do të zëvendësohet nga reshje të izoluara, kryesisht në zonat malore....

Po vjen vala e të nxehtit afrikan/ Njihuni me parashikimin e motit

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Pas ditëve me reshje shiu, duket se ditë të tilla do të lihet pas, ndërsa ditët në vazhdim do të jenë me vapë përvëluese me zagushi. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak thotë se moti do të jetë i përshtatshëm...

Moti për ditën e diel, 28 qershor 2020

para 8 muajve - Vizion Plus

Më në fund diell dhe temperatura të larta për adhuruesit e plazhit dhe për ata që tashmë nisin pushimet e verës. Dita e Shtunë dhe e Diel do të mbizotërojë moti i kthjellët në të gjithë territorin. Vranësirat...

Moti sot me diell, temperatura deri në 34 gradë Celsius

para 8 muajve - Zyrtare

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Gjatë pasdites, në pjesët perëndimor të vendot pritet të ketë reshje të shiut dhe erë të përforcuar. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 12...

Parashikimi i motit

para 8 muajve - Shenja

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Pasdite, kryesisht në pjesët perëndimore të vendit, do të ketë vranësira lokale të përcjellura...

Temperatura deri në 36 gradë celcius, njihuni me parashikimin e motit

para 8 muajve - Lexo

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por herë pas here do të zëvendësohet nga reshje të izoluara, kryesisht në zonat malore....

Moti sot me diell, temperatura deri në 34 gradë Celsius

para 8 muajve - Pa censure

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Gjatë pasdites, në pjesët perëndimor të vendot pritet të ketë reshje të shiut dhe erë të përforcuar. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 12...

Shijojeni të dielën, këto janë temperaturat për sot

para 8 muajve - Infokusi

Sot në vend do të ketë mot kryesisht me diell. Pavarësisht, do të paraqiten edhe vranësira para kësaj. Njoftimi i IHMK-së: Dita e diele do të karakterizohet me mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - News33

Moti sot pritet të jetë me diell dhe me vranësira mesatare.Gjatë pasdites në pjesët perëndimore të vendit pritet të ketë reshje të shiut me erë të përforcuar. Temperatura gjatë mëngjesit do të lëvizë prej...

Moti sot me diell, temperatura deri në 34 gradë Celsius

para 8 muajve - Almakos

Alsat 2020-06-28T10:06:21+02:00 Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Gjatë pasdites, në pjesët perëndimor të vendot pritet të ketë reshje të shiut dhe erë të përforcuar. Temperatura...

Moti sot

para 8 muajve - Almakos

Moti sot pritet të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Gjatë pasdites në pjesët perëndimore të vendit pritet të ketë reshje të shiut me erë të përforcuar. Temperatura gjatë mëngjesit do të lëvizë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Arbresh

Moti sot pritet të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Gjatë pasdites në pjesët perëndimore të vendit pritet të ketë reshje të shiut me erë të përforcuar. Temperatura gjatë mëngjesit do të lëvizë...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

para 8 muajve - Bota Press

Sot në vendin tonë do të mbajë mot i nxehtë dhe kryesisht i kthjellët, transmeton Gazeta Metro. Gjatë ditës do të mbajë mot i kthjellët, e pasdite më vonë priten zhvillime të vranësirave, që do të shoqërohen...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - in7

Moti sot pritet të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Gjatë pasdites në pjesët perëndimore të vendit pritet të ketë reshje të shiut me erë të përforcuar. Temperatura gjatë mëngjesit do të lëvizë...

Parashikimi i motit për sot

para 8 muajve - Ekonomia Online

Dita e sotme do të karakterizohet me mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat do të jenë të dukshme kryesisht gjatë relievit malor. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius,...

Shqipëria nën ndikimin e temperaturave të larta, njihuni me parashikimin e motit

para 8 muajve - LajmiFundit

Sot në vendin tonë do të kemi mot të kthjellët, i alternuar herë pas here me vranësira që mund të sjellin reshje lokale në zonat malore. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë,...

Moti për ditën e shtunë, 27 qershor 2020

para 8 muajve - Vizion Plus

Më në fund diell dhe temperatura të larta për adhuruesit e plazhit dhe për ata që tashmë nisin pushimet e verës. Dita e Shtunë dhe e Diel do të mbizotërojë moti i kthjellët në të gjithë territorin. Vranësirat...

Dita e sotme sjell vapën në vendin tonë, njihuni me parashikimin e motit

para 8 muajve - LajmiFundit

Dita e sotme rezervon rritje temperaturash në vendin tonë, ku nuk do të mungojnë as vranësirat e herëpashershme, çka mund të sjellë edhe reshje shiu në zonat malore. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK