KSHZ pranoi kërkesa të reja për vëzhgimin e zgjedhjeve

para 8 muajve - Medial

Shkup, 13 korrik 2020 (MEDIAL) – Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme në mënyrë unanime i pranoi kërkesat për akreditime për katër vëzhgues në zgjedhjet e parakohshme parlamentare...

KSHZ pranoi kërkesa të reja për vëzhgimin e zgjedhjeve

para 8 muajve - Gazeta.mk

Shkup, 13 korrik 2020 (GAZETA.MK) – Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme në mënyrë unanime i pranoi kërkesat për akreditime për katër vëzhgues në zgjedhjet e parakohshme parlamentare...

KSHZ pranoi kërkesa të reja për vëzhgimin e zgjedhjeve

para 8 muajve - Portalb

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme në mënyrë unanime i pranoi kërkesat për akreditime për katër vëzhgues në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të Organizatës për mbrojtjen e të...

KSHZ pranoi kërkesa të reja për vëzhgimin e zgjedhjeve

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 korrik, zhurnal.mk – Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme në mënyrë unanime i pranoi kërkesat për akreditime për katër vëzhgues në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të...

KSHZ ka pranuar kërkesa të reja për vëzhgimin e zgjedhjeve

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 korrik – Zhurnal.mk – Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme në mënyrë unanime i pranoi kërkesat për akreditime për katër vëzhgues në zgjedhjet e parakohshme parlamentare...

KSHZ pranoi kërkesa të reja për vëzhgimin e zgjedhjeve

para 8 muajve - Ina

(MEDIAL) – Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme në mënyrë unanime i pranoi kërkesat për akreditime për katër vëzhgues në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të Organizatës për mbrojtjen...

KSHZ pranoi kërkesa të reja për vëzhgimin e zgjedhjeve

para 8 muajve - Tetova Sot

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme në mënyrë unanime i pranoi kërkesat për akreditime për katër vëzhgues në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të Organizatës për mbrojtjen e të...

KSHZ pranoi kërkesa të reja për vëzhgimin e zgjedhjeve

para 8 muajve - Pa censure

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme në mënyrë unanime i pranoi kërkesat për akreditime për katër vëzhgues në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të Organizatës për mbrojtjen e të...

KSHZ pranoi kërkesa të reja për vëzhgimin e zgjedhjeve

para 8 muajve - Lajm

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme në mënyrë unanime i pranoi kërkesat për akreditime për katër vëzhgues në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të Organizatës për mbrojtjen e të...

KSHZ pranoi kërkesa të reja për vëzhgimin e zgjedhjeve

para 8 muajve - Almakos

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme në mënyrë unanime i pranoi kërkesat për akreditime për katër vëzhgues në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të Organizatës për mbrojtjen e të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK