Mijëra protestues kundër masave të koronavirusit në Berlin

para 7 muajve - Gazeta.mk

Sot në Berlin, nën moton “Dita e Lirisë”, rreth 17,000 njerëz morën pjesë në protesta kundër masave për të luftuar pandeminë e koronavirusit. Banderolat me mesazhe si “Teoria më e madhe e komplotit është...

Mijëra persona protestojnë në Gjermani kundër masave të shtetit lidhur me Covid-19

para 7 muajve - Insajderi

Mijëra veta kanë dalur në protesta në Berlin, kryeqytetin e Gjermanisë, për shkak të ndalesave të bëra lidhur me epideminë Covid-19. Demonstruesit thanë se masat përfshirë vendosjen e detyruar të maskave,...

Mijëra protestues kundër masave të koronavirusit në Berlin

para 7 muajve - Top Channel

Sot në Berlin, nën moton “Dita e Lirisë”, rreth 17,000 njerëz morën pjesë në protesta kundër masave për të luftuar pandeminë e koronavirusit. Banderolat me mesazhe si “Teoria më e madhe e komplotit është...

“Koronavirusi nuk ekziston”, qindra protestues gjerman marshojnë kundër masave të qeverisë ndaj Covid-19

para 7 muajve - Koha Jone

Mijëra persona kanë dalë nëpër rrugët e kryeqytetit gjerman, Berlin, për të marrë pjesë në një protestë kundër masave që po ndërmerr qeveria gjermane në lidhje me Covid-19. Disa protestues janë të djathtë,...

Gjermanët protestojnë kundër masave kufizuese të pandemisë

para 7 muajve - Ina

Mijëra protestues kundër masave kufizuese të pandemisë u mblodhën të shtunën në Berlin, ku e shpallën fundin e koronavirusit. Kjo protestë erdhi pikërisht në kohën kur autoriteteve u janë shtuar shqetësimet...

Gjermanët protestojnë kundër masave kufizuese të pandemisë

para 7 muajve - RTK

Mijëra protestues kundër masave kufizuese të pandemisë u mblodhën të shtunën në Berlin, ku e shpallën fundin e koronavirusit. Kjo protestë erdhi pikërisht në kohën kur autoriteteve u janë shtuar shqetësimet...

Protesta në Gjermani kundër masave me thirrjen “koronavirusi, alarm i rremë”

para 7 muajve - Koha.net

Me mijëra njerëz janë duke protestuar sot kundër masave kufizuese për shkak të koronavirusit në kryeqytetin e Gjermanisë, Berlin. Demonstruesit thonë se masat, përfshirë mbajtjen e maskave, i shkelin të...

Me moton, ‘Coronavirusi nuk ekziston’ mijëra protestues kundër qeverisë gjermane (VIDEO)

para 7 muajve - Tetova1

Mijëra njerëz kanë dalë në rrugët e kryeqytetit gjerman, Berlin, për të marrë pjesë në dhjetëra protesta rreth trajtimit të pandemisë së coronavirusit. Disa janë ekstremistë të krahut të djathtë, me flamuj...

Berlin, protestë kundër masave kufizuese për shkak të pandemisë

para 7 muajve - Zëri i Amerikës

Me mijëra vetë marshuan në Berlin të shtunën për të protestuar kundër masave të vendosura në Gjermani për të frenuar pandeminë e koronavirusit, duke thënë se ato shkelin të drejtat dhe liritë njerëzore....

Gjermanët protestojnë kundër masave kufizuese të pandemisë

para 7 muajve - GazetaBlic

Mijëra protestues kundër masave kufizuese të pandemisë u mblodhën të shtunën në Berlin, ku e shpallën fundin e koronavirusit. Kjo protestë erdhi pikërisht në kohën kur autoriteteve u janë shtuar shqetësimet...

“Koronavirusi nuk ekziston”, qindra protestues gjerman marshojnë kundër masave të qeverisë ndaj Covid-19

para 7 muajve - BalkanWeb

Mijëra persona kanë dalë nëpër rrugët e kryeqytetit gjerman, Berlin, për të marrë pjesë në një protestë kundër masave që po ndërmerr qeveria gjermane në lidhje me Covid-19. Disa protestues janë të djathtë,...

Gjermani, protesta kundër masave kufizuese

para 7 muajve - Medial

Me mijëra qytetarë kanë protestuar në rrugët e Berlinit duke kundërshtuar masat kufizuese të ndërmarra për të parandaluar përhapjen e coronavirusit. Ata e kanë quajtur protestën: “Fundi i Pandemisë, dita...

Gjermanët protestojnë kundër masave kufizuese të pandemisë

para 7 muajve - Zeri

Mijëra protestues kundër masave kufizuese të pandemisë u mblodhën të shtunën në Berlin, ku e shpallën fundin e koronavirusit. Kjo protestë erdhi pikërisht në kohën kur autoriteteve u janë shtuar shqetësimet...

Protestojnë gjermanët kundër masave kufizuese të pandemisë

para 7 muajve - OraInfo

Gjermanët protestojnë kundër masave kufizuese të pandemisë. Mijëra protestues kundër masave kufizuese të pandemisë u mblodhën të shtunën në Berlin, ku e shpallën fundin e koronavirusit. Kjo protestë erdhi...

Me moton, “Coronavirusi nuk ekziston” – Mijëra protestues kundër qeverisë gjermane

para 7 muajve - Telegrafi

Mijëra njerëz kanë dalë në rrugët e kryeqytetit gjerman, Berlin, për të marrë pjesë në dhjetëra protesta rreth trajtimit të pandemisë së coronavirusit. Disa janë ekstremistë të krahut të djathtë, me flamuj...

​Mijëra protestues kundër masave të koronavirusit në Berlin

para 7 muajve - Gazeta e re

Sot në Berlin, nën moton “Dita e Lirisë”, rreth 17,000 njerëz morën pjesë në protesta kundër masave për të luftuar pandeminë e koronavirusit. Banderolat me mesazhe si “Teoria më e madhe e komplotit është...

Gjermanët protestojnë kundër masave kufizuese të pandemisë

para 7 muajve - Fakti Ditor

Mijëra protestues kundër masave kufizuese të pandemisë u mblodhën të shtunën në Berlin, ku e shpallën fundin e koronavirusit. Kjo protestë erdhi pikërisht në kohën kur autoriteteve u janë shtuar shqetësimet...

Mijëra protestues kundër masave të koronavirusit në Berlin

para 7 muajve - KosovaPress

Sot në Berlin, nën moton “Dita e Lirisë”, rreth 17,000 njerëz morën pjesë në protesta kundër masave për të luftuar pandeminë e koronavirusit. Banderolat me mesazhe si “Teoria më e madhe e komplotit është...

Qindra protestues gjerman marshojnë kundër masave të qeverisë ndaj Covid-19: “Nuk ekziston”

para 7 muajve - LajmiFundit

Mijëra persona kanë dalë nëpër rrugët e kryeqytetit gjerman, Berlin, për të marrë pjesë në një protestë kundër masave që po ndërmerr qeveria gjermane në lidhje me Covid-19. Disa protestues janë të djathtë,...

Gjermanët protestojnë kundër masave kufizuese të pandemisë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Mijëra protestues kundër masave kufizuese të pandemisë u mblodhën të shtunën në Berlin, ku e shpallën fundin e koronavirusit. Kjo protestë erdhi pikërisht në kohën kur autoriteteve u janë shtuar shqetësimet...

Gjermanët protestojnë kundër masave kufizuese të pandemisë

para 7 muajve - Albinfo

Mijëra protestues kundër masave kufizuese të pandemisë u mblodhën të shtunën në Berlin, ku e shpallën fundin e koronavirusit. Kjo protestë erdhi pikërisht në kohën kur autoriteteve u janë shtuar shqetësimet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK