FOTO/ Aksidenti i tmerrshëm, trupi i viktimës mbetet në makinën e shkatërruar

para 7 muajve - Syri

Një 55 vjeçar, i identifikuar si Agim Neziri, hunbi jetën ditën e sotme në mënyrë tragjike gjatë një aksidenti të ndodhur në aksin Elbasan-Peqin, ndërsa ishte pasagjer në automjetin tip ‘Suzuki’ Siç shikohet...

Pamje të rënda, aksidenti i tmerrshëm, trupi i viktimës mbetet në makinën e shkatërruar…

para 7 muajve - Standard

Një 55 vjeçar, i identifikuar si Agim Neziri, hunbi jetën ditën e sotme në mënyrë tragjike gjatë një aksidenti të ndodhur në aksin Elbasan-Peqin, ndërsa ishte pasagjer në automjetin tip ‘Suzuki’ Siç shikohet...

FOTO/ Pamje të rënda, aksidenti i tmerrshëm, trupi i viktimës mbetet në makinën e shkatërruar

para 7 muajve - Syri

Një 55 vjeçar, i identifikuar si Agim Neziri, hunbi jetën ditën e sotme në mënyrë tragjike gjatë një aksidenti të ndodhur në aksin Elbasan-Peqin, ndërsa ishte pasagjer në automjetin tip ‘Suzuki’ Siç shikohet...

Një i vdekur në Shqipëri, në aksident përfshihet “Mercedesi” me targa të Maqedonisë

para 7 muajve - Ina

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë që ka ndodhur sot në aksin rrugor Elbasan – Peqin në Shqipëri. Në këtë aksident është përfshirë një makinë e tipit “Mercedes” me targa të Maqedonisë,...

Shqipëri, përplasen makinat, 1 i vdekur 2 të plagosur. Njëra makinë nga Maqedonia e Veriut

para 7 muajve - TV21

Dy makina janë përplasur paraditen e sotme në aksin rrugor Elbasan- Peqin, dhe përpasojë ka ndërruar jetë një person ndërsa dy të tjerë u plagosën. - Advertisement - Mjeti tip “Suzuki” me drejtues shtetasin...

Aksident fatal në aksin Elbasan-Peqin/ Përplasen dy automjete, humb jetën një burrë dhe plagosen dy të tjerë

para 7 muajve - Top Channel

Aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Mjeti tip “Suzuki” me drejtues shtetasin H.R., 67 vjeç, banues në Elbasan, është përplasur me mjetin tip “Benz” me drejtues...

Pamje të rënda nga aksidenti në Peqin, viktima mbetet i bllokuar në automjet

para 7 muajve - ABC News

Abcnews.al ka siguruar pamje nga aksidenti i rëndë që ndodhi ditën e sotme në Peqin. Në aksin rrugor Elbasan- Peqin, mjeti tip “Suzuki” me drejtues 67-vjeçarin H.R., banues në Elbasan, u përplas me mjetin...

Elbasan, përplasen makinat, 1 i vdekur 2 të plagosur. Njëra makinë nga Maqedonia e Veriut

para 7 muajve - Shprehja

Dy makina janë përplasur paraditen e sotme në aksin rrugor Elbasan- Peqin, dhe përpasojë ka ndërruar jetë një person ndërsa dy u plagosën. Mjeti tip “Suzuki” me drejtues shtetasin H.R., 67 vjeç, banues...

Një i vdekur në Shqipëri, në aksident përfshihet “Mercedesi” me targa të Maqedonisë

para 7 muajve - Tetova1

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë që ka ndodhur sot në aksin rrugor Elbasan – Peqin në Shqipëri. Në këtë aksident është përfshirë një makinë e tipit “Mercedes” me targa të Maqedonisë,...

FOTO/ Përplasen dy makina në Elbasan-Peqin, humb jetën 55-vjeçari, shikoni si janë shkatërruar mjetet

para 7 muajve - BalkanWeb

Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një personi, ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Policia njofton se ka humbur jetën shtetasi A. N. nga Tirana, i cili ishte pasagjer në njërin mjet, si dhe...

Përplasen dy makina, humb jetën një person

para 7 muajve - Klan

Foto ilustruese Përplasen dy makina, humb jetën një person Në aksin rrugor Elbasan-Peqin, mjeti tip “Suzuki” me drejtues shtetasin H.R., 67 vjeç, banues në Elbasan është përplasur me mjetin tip “Benz”...

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Peqin, vdes pasagjeri

para 7 muajve - Medial

Një aksident me vdekje ka ndodhur sot në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Mjeti tip “Suzuki” me drejtues shtetasin H.R. 67 vjeç, banues në Elbasan është përplasur me mjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin...

55-vjeçari vdes në aksident rrugor

para 7 muajve - Vizion Plus

Një 55-vjeçar humbi jetën këtë të shtunë në një aksiden rrugor. Ai ishte pasagjer në një prej makinave të përfshira në aksident. Policia njoftoi se një mjet tip “Suzuki” me shofer një 67-vjeçar, u përplas...

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Peqin, humb jetën 55-vjeçari

para 7 muajve - Mapo

Një aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën Elbasan-Peqin. Një makinë tip ‘Suzuki’ është përplasur me një ‘Benz’ që drejtohej nga një shqiptrar i Maqedonisë, i cili kishte ardhur me pushime në Shqipëri....

EMRI/ Aksident i rëndë në Peqin, humb jetën 55-vjeçari

para 7 muajve - Standard

Një aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën Elbasan-Peqin. Një makinë tip ‘Suzuki’ është përplasur me një ‘Benz’ që drejtohej nga një shqiptrar i Maqedonisë, i cili kishte ardhur me pushime në Shqipëri....

E FUNDIT/ "Benzi" kokë më kokë me "Suzukin", humb jetën pasagjeri 55 vjeçar

para 7 muajve - Albeu

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Peqin . Njoftohet se në aksin rrugor Elbasan- Peqin , mjeti tip “ Suzuki ” me drejtues 67-vjeçarin H.R., banues në Elbasan, është përplasur me mjetin tip “Benz”...

Përplasen dy makina në Elbasan-Peqin, humb jetën 55-vjeçari dhe plagosen dy drejtuesit

para 7 muajve - Shekulli

Ditën e sotme, një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një personi, ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Policia njofton se ka humbur jetën shtetasi A. N. nga Tirana, i cili ishte pasagjer në njërin...

para 7 muajve - Ora news

Dy makina janë përplasur paraditen e sotme në aksin rrugor Elbasan- Peqin, dhe përpasojë ka ndërruar jetë një person ndërsa dy u plagosën. Mjeti tip “Suzuki” me drejtues shtetasin H.R., 67 vjeç, banues...

EMRI/ Aksident me vdekje në Peqin, 1 i vdekur

para 7 muajve - Koha Jone

Një aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën Elbasan-Peqin. Një makinë tip ‘Suzuki’ është përplasur me një ‘Benz’ që drejtohej nga një shqiptrar i Maqedonisë, i cili kishte ardhur me pushime në Shqipëri....

Aksident në rrugën Elbasan-Peqin, humb jetën 55-vjeçari

para 7 muajve - Opinion

Një aksident me pasojë vdekje është regjistruar ditën e sotme në aksin rrugor Elbasan- Peqin. Mësohet se në aksident janë përshirë dy makina, mjeti tip “Suzuki me drejtues shtetasin H.R., 67 vjeç, banues...

Aksidenti në Elbasan-Peqin, një i vdekur, dy të plagosur/Kush është viktima

para 7 muajve - NOA

Dalin detaje lidhur me aksidentin e rëndë të ndodhur mesditën e sotme, në aksin rrugor Elbasan- Peqin. Mësohet se në aksident, pamjet e të cilit Noa.al i sjell më poshtë, ka humbur jetën 55-vjeçari Agim...

Përplasen dy automjete, vdes në vend pasagjeri. Policia jep detajet e aksidentit

para 7 muajve - Panorama

Nje person ka humbur jeten ne nje aksident, pasi makina me te cilen ishte duke udhetuar si pasagjer u perplas me nje tjeter. “Si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë shtetasi A.N., rreth 55 vjeç, banues...

Përplasen makinat në Peqin, humb jetën pasagjeri 44-vjeçar

para 7 muajve - ABC News

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Peqin. Vijon.. Njoftimi: Peqin/ Informacion paraprak Në aksin rrugor Elbasan- Peqin, mjeti tip “Suzuki” me drejtues shtetasin H.R., 67 vjeç, banues në Elbasan,...

EMRI/ Aksident me vdekje në Peqin, 1 i vdekur

para 7 muajve - Syri

Një aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën Elbasan-Peqin. Një makinë tip ‘Suzuki’ është përplasur me një ‘Benz’ që drejtohej nga një shqiptrar i Maqedonisë, i cili kishte ardhur me pushime në Shqipëri....

Përplasen dy makina në Elbasan-Peqin, flitet për pasoja të rënda

para 7 muajve - NOA

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Dy makina janë përplasur me njëra tjetrën, ku paraprakisht flitet për të lënduar, dyshohet dhe një viktimë. Siç mund të shihni...

Ndërron jetë pasagjeri/ Aksident i rëndë në Elbasan-Peqin, makinat bëhen copa

para 7 muajve - ElbasaniPlus

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në aksin Elbasan-Peqin, ku për pasojë një person ka humbur jetën. Burime bëjnë me dije për Faxweb.al se personi që ka humbur jetën është 55-vjeçari Agim Neziri,...

“Benzi” kokë më kokë me “Suzukin”, humb jetën pasagjeri 55 vjeçar

para 7 muajve - Tetova Sot

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Peqin. Njoftohet se në aksin rrugor Elbasan- Peqin, mjeti tip “Suzuki” me drejtues 67-vjeçarin H.R., banues në Elbasan, është përplasur me mjetin tip “Benz”...

Aksident në Elbasan-Peqin/ “Benzi” përplaset me “Suzukin”, ndërron jetë 55-vjeçari

para 7 muajve - Java News

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar ditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin. Nga përplasja mes dy mjeteve tip “Suzuki” dhe “Benz”, ka ndërruar jetë një 55-vjeçar me iniciale A.N., banues në Tiranë....

Aksident fatal në aksin Elbasan-Peqin, një i vdekur dhe dy të lënduar

para 7 muajve - Arbresh

Aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Mjeti tip “Suzuki” me drejtues shtetasin H.R., 67 vjeç, banues në Elbasan, është përplasur me mjetin tip “Benz” me drejtues...

Makina përplas për vdekje një kalimtar

para 7 muajve - Vizion Plus

Një shtetas humbi jetën mbrëmjen vonë të premten në Burrel si pasojë e një aksidenti. Policia njoftoi se vikima është shtetasi me iniciale D.D. Ky I fundit ishte kalimtar në kohën kur u përplas për vdekje...

E rëndë në Burrel, makina përplas për vdekje këmbësorin

para 7 muajve - Shekulli

Një aksident i rëndë u regjistrua mbrëmjen e djeshme në qytetin e Burrelit, ku ka humbur jetën një person. Sipas policisë, 29-vjeçari me inicialet A. D., ka goditur me makinën e tij, këmbësorin me inicialet...

Aksident në aksin Elbasan- Peqin, ndërron jetë pasagjeri 55-vjeçar, lëndohen lehtë dy të tjerë

para 7 muajve - LajmiFundit

PEQIN- Ndërron jetë pasagjeri 55- vjeçar pas një aksidenti në aksin rrugor Elbasan- Peqin. Viktima po udhëtonte me mjetin tip “Suzuki” me drejtues H.R., 67 vjeç banues në Elbasan dhe është përplasur me...

Peqin/ Aksident i rëndë, humb jetën 55-vjeçari

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën Elbasan-Peqin. Një makinë tip ‘Suzuki’ është përplasur me një ‘Benz’ që drejtohej nga një shqiptrar i Maqedonisë, i cili kishte ardhur me pushime në Shqipëri....

Burrel, makina përplas për vdekje një person

para 7 muajve - NOA

Një aksident me pasojë vdekjen është shënuar në orët e vona të mbrëmjes së të premtes, ku një makinë ka përplasur një person. Rreth orës 22.00, në qytetin e Burrelit, A. D., 29 vjeç, duke drejtuar automjetin...

Elbasan; Makina del nga rruga, përfundon në shinat e trenit. Dy të plagosur

para 7 muajve - ElbasaniPlus

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e dites se djeshme në qytetin e Elbasanit, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur 2 persona. Gazetari i Report Tv, Ronaldo Gjoshi raporton se ngjarja ka ndodhur...

Burrel/ Aksident me vdekje, makina përplas këmbësorin

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në Burrel. Një makinë e cila drejtohej nga 29-vjeçari me iniciale A.D. ka përplasur për vdekje këmbësorin D.D. Drejtuesi i...

Aksident në Burrel, i riu përplas për vdekje me makinë kalimtarin

para 7 muajve - LajmiFundit

Një person ndërroi jetë mbrëmjen e djeshme si pasojë e një aksidenti në Burrel. Sipas policisë ka qenë ora rreth 21:50 kur 29-vjeçari me inicialet A.D. duke drejtuar automjetin e tij ka aksidentuar kalimtarin...

Makina përplas për vdekje këmbësorin në Burrel, arrestohet shoferi

para 7 muajve - ABC News

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Burrel. Një makinë e cila drejtohej nga 29-vjeçari me iniciale A.D. ka përplasur për vdekje këmbësorin D.D. Drejtuesi i mjetit...

Aksident me vdekje në Burrel

para 7 muajve - Syri

Një aksiden i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Burrelit, ku ka humbur jetën një person. Sipas policisë, 29-vjeçari me inicialet A. D., ka goditur me makinën e tij, këmbësorin me inicialet...

E FUNDIT/ Makina përplas për vdekje këmbësorin në Burrel

para 7 muajve - ABC News

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Burrel. Një makinë e cila drejtohej nga 29-vjeçari me iniciale A.D. ka përplasur për vdekje këmbësorin D.D. Drejtuesi i mjetit...

Makina ‘fluturon’ në ajër përfundon mbi hekurudhë, plagosen rëndë disa persona

para 7 muajve - Shprehja

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në aksin rrugor Elbasan-Librazhd pranë fshatit Labinot-Fushë. Mjeti mësohet se ka dalë nga rruga dhe ka fluturuar në ajër, duke përfunduar mbi shinat...

Makina ‘fluturon’ në ajër përfundon mbi hekurudhë, plagosen rëndë disa persona

para 7 muajve - Syri

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në aksin rrugor Elbasan-Librazhd pranë fshatit Labinot-Fushë. Mjeti mësohet se ka dalë nga rruga dhe ka fluturuar në ajër, duke përfunduar mbi shinat...

Po fluturonte me shpejtësi, makina hidhet 10 metra në ajër dhe përfundon në hekurudhë

para 7 muajve - Albeu

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur diëtn e sotme në aksin nacional Elbasan- Librazhd. Mësohet se makina ka përfunduar në hekurudhën që përshkon përkrah aksit në fjalë. Sipas burimeve hedhja e mjetit...

Aksident në Elbasan/ Makina ‘fluturon’ dhe përfundon në hekurudhë, plagosen dy persona

para 7 muajve - Shekulli

Një mjet ka dalë nga rruga në aksin nacional Elbasan- Librazhd në Labinot Fushë duke bërë që të përfundojë në hekurudhën që përshkon përkrah aksit në fjalë . Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në...

LAJM I FUNDIT/ Makina “fluturon” 10 metra në ajër dhe përfundon në hekurudhë, 2 të plagosur me urgjencë drejt spitalit

para 7 muajve - Koha Jone

Një mjet ka dalë nga rruga në aksin nacional Elbasan- Librazhd në Labinot Fushë, duke bërë që të përfundojë në hekurudhën që përshkon përkrah aksit në fjalë . Fax News raporton se hedhja e mjetit ka qenë...

para 7 muajve - Ora news

Një mjet ka dalë nga rruga në aksin nacional Elbasan Librazhd në fshatin Labinot-Fushë. Për pasojë, automjeti ka përfunduar në hekurudhë, duke përfunduar disa metra larg rrugës. Për pasojë dy persona janë...

I riu përplas për vdekje këmbësorin

para 7 muajve - Vizion Plus

Një aksident me pasojë vdekjen u shënua pasditen e kësaj të premteje në Tiranë, më konkretisht në zonën e Institutit Bujqëor. Ashtu sikurse njoftoi policia për mediat, shoferi 23-vj eçar përplasi këmbësorin...

Aksident pranë Institut Bujqësor, 23-vjeçari përplas për vdekje me makinë një të moshuar

para 7 muajve - Top Channel

Tiranë- Një aksident fatal i ka kushtuar jetën një 71-vjeçari në zonën e Institut Bujqësor. Sipas policisë rreth orës 15:55, makina me drejtues  K.D., 23 vjeç, ka aksidentuar këmbësorin  GJ.L., 71 vjeç,...

23 vjeçari shtyp me makinë këmbësorin në Tiranë

para 7 muajve - Shprehja

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në kryeqytet.Një automjet ka përplasur një këmbësor duke e lënë të vdekur. Ngjarja ka ndodhur pranë Institutit Bujqësor.Mjeti me drejtues shtetasin K.D., 23...

Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas të moshuarin, ndërron jetë në spital

para 7 muajve - BalkanWeb

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë. Policia njofton se një 71-vjeçar është përplasur nga një makinë, tek Instituti Bujqësor, dhe për pasojë ka ndërruar...

23-vjeçari përplas për vdekje një këmbësor

para 7 muajve - Klan

23-vjeçari përplas për vdekje një këmbësor Një 71-vjeçar ka gjetur vdekjen si pasojë e plagëve të marra pasi është aksidentuar nga një automjet. Policia e Tiranës njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Plagosen dy persona në Elbasan/ Makina del nga rruga dhe përfundon në hekurudhë,

para 7 muajve - Java News

Një aksident automobilistik është regjistruar pasditen e sotme në Elbasan. Një makinë e cila po udhëtonte në aksin Elbasan-Fushë-Labinot, ka dalë nga rruga, duke përfunduar në hekurudhë. Si pasojë e aksidentit...

Aksident me vdekje në Tiranë

para 7 muajve - Opinion

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet. Sikurse njofton policia, mjeti me drejtues shtetasin me iniciale K.D., 23 vjeç, ka aksidentuar këmbësorin 71-vjeçar me iniciale...

Aksident me pasojë vdekjen në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

para 7 muajve - Panorama

Një i moshuar është përplasur pasditen e sotme në Tiranë nga një automjet, duke gjetur vdekjen më pas në spital. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Instituti Bujqësor në Kamzë, kur një automjet drejtuar...

LAJMI I FUNDIT/ Aksident me pasojë vdekjen në Tiranë

para 7 muajve - Mapo

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në kryeqytet. Një automjet ka përplasur një këmbësor, i cili ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur pranë Institutit Bujqësor. Mjeti me drejtues shtetasin K.D.,...

E FUNDIT/ 23 vjeçari aksidenton për vdekje këmbësorin në Tiranë

para 7 muajve - Albeu

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Bëhet me dije se një makinë ka përplasur një këmbësor për vdekje në në Institut Bujqësor. Mjeti me drejtues shtetasin K.D., 23 vjeç, ka aksidentuar këmbesorin...

Aksident i rëndë në Tiranë/ 23 vjeçari shtyp me makinë këmbësorin në Tiranë

para 7 muajve - Standard

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në kryeqytet, ku një automjet ka përplasur një këmbësor duke e lënë të vdekur. Tiranë/Informacion paraprak Më datë 31.07.2020, rreth orës 15:55, në Institut...

Makina aksidenton këmbësorin, humb jetën në spital

para 7 muajve - NOA

Një 71-vjeçar është aksidentuar për vdekje nga një makinë që drejtohej nga një i ri 23-vjeçar. Ngjarja është raportuar në Kamëz, ku sipas policisë mjeti me drejtues shtetasin K.D., 23 vjeç, ka aksidentuar...

para 7 muajve - Ora news

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme pranë Institutit Bujqësor në kryeqytet. Si pasojë e plagëve ka humbur jetën një këmbësor, GJ.L., 71 vjeç “Më datë 31.07.2020, rreth orës 15:55, në Institut Bujqësor...

Makina përplas këmbësorin, humb jetën 71 vjeçari në Tiranë

para 7 muajve - ABC News

Një 71 vjeçar ka humbur jetën pasditen e kësaj të premte në Tiranë si pasojë e një aksidenti rrugor. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në Institut Bujqësor ku mjeti me drejtues shtetasin K.D.,...

23 vjeçari shtyp me makinë këmbësorin në Tiranë

para 7 muajve - Syri

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në kryeqytet. Një automjet ka përplasur një këmbësor duke e lënë të vdekur. Ngjarja ka ndodhur pranë Institutit Bujqësor. Mjeti me drejtues shtetasin K.D.,...

Elbasan/ Makina ‘fluturon’ në ajër përfundon mbi hekurudhë, plagosen rëndë disa persona

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në aksin rrugor Elbasan-Librazhd pranë fshatit Labinot-Fushë. Mjeti mësohet se ka dalë nga rruga dhe ka fluturuar në ajër, duke përfunduar mbi shinat...

I riu me makinë përplas të moshuarin në Tiranë/ 71-vjeçari ndërron jetë rrugës për në spital

para 7 muajve - Java News

Një aksident i rëndë është shënuar sot në afërsi të Insistutit Bujqësor. Sipas informacioneve mësohet se një 23-vjeçar ka përplasur një të moshuar, i cili ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital. Deri...

E FUNDIT/ 23 vjeçari aksidenton për vdekje këmbësorin në Tiranë

para 7 muajve - Tetova Sot

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Bëhet me dije se një makinë ka përplasur një këmbësor për vdekje në në Institut Bujqësor. Mjeti me drejtues shtetasin K.D., 23 vjeç, ka aksidentuar këmbesorin...

Makina ‘fluturon’ në ajër dhe përfundon në hekurudhë, 2 të plagosur dërgohen me urgjencë në spitalin e Elbasanit

para 7 muajve - LajmiFundit

Një mjet ka dalë nga rruga në aksin nacional Elbasan- Librazhd në Labinot Fushë duke bërë që të përfundojë në hekurudhë. Sipas burimeve raportohet se hedhja e mjetit ka qenë e fortë për pasojë ka përfunduar...

Aksident me vdekje në Tiranë/ 23-vjeçari përplas me makinë të moshuarën

para 7 muajve - Almakos

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë. Policia njofton se një 71-vjeçar është përplasur nga një makinë, tek Instituti Bujqësor, dhe për pasojë ka ndërruar...

Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas të moshuarin, humb jetën në spital

para 7 muajve - LajmiFundit

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë. Policia njofton se një 71-vjeçar është përplasur nga një makinë, tek Instituti Bujqësor, dhe për pasojë ka ndërruar...

Aksidenti i rëndë në Tiranë, makina përplas të moshuarin, ndërron jetë në spital

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë. Policia njofton se një 71-vjeçar është përplasur nga një makinë, tek Instituti Bujqësor, dhe për pasojë ka ndërruar...

E rëndë/ 23 vjeçari shtyp me makinë këmbësorin në Tiranë

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në kryeqytet. Një automjet ka përplasur një këmbësor duke e lënë të vdekur. Ngjarja ka ndodhur pranë Institutit Bujqësor. Mjeti me drejtues shtetasin K.D.,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK