Smajl Latifi reagon pas vdekjes së vëllait nga coronavirusi

para 7 muajve - Telegrafi

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka reaguar pas vdekjes së vëllait të tij Adem Latifit, si pasojë e coronavirusit. Ai në një postim në Facebook ka bërë të ditur se ceremonia e varrimit do...

Smajl Latifi reagon pas vdekjes së vëllait nga koronavirusi

para 7 muajve - Top Channel

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka reaguar pas vdekjes së vëllait të tij Adem Latifit, si pasojë e koronavirusit. Ai në një postim në Facebook ka bërë të ditur se ceremonia e varrimit do...

Pas vdekjes së vëllait nga COVID-19, reagon kryetari i Rahovecit

para 7 muajve - Zeri

Kreu i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, përmes llogarisë në Facebook ka reaguar pas vdekjes së vëllait të tij, Adem Latifit, si pasojë e virusit COVID-19. Latifi thotë se është shumë e rëndë ndarja...

Smajl Latifi reagon pas vdekjes së vëllait nga koronavirusi

para 7 muajve - RTK

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka reaguar pas vdekjes së vëllait të tij Adem Latifit, si pasojë e koronavirusit. Ai në një postim në Facebook ka bërë të ditur se ceremonia e varrimit do...

I vdes vëllai nga koronavirusi, flet kryetari i Rahovecit

para 7 muajve - OraInfo

Kryetari i Rahovecit reagon pas vdekjes së vëllait nga COVID-19. Kreu i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka reaguar pas vdekjes së vëllait të tij, Adem Latifit, si pasojë e virusit COVID-19, shkruan...

Reagimi emocionues i kryetarit të Rahovecit, pasi i vdiq vëllai nga koronavirusi

para 7 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi ka lajmëruar se ka ndërruar jetë vëllai i tij, Adem Latifi. Latifi tregoj se vëllai i tij vdiq nga koronavirusi. “E rëndë, shumë e rëndë ndarja nga ti, baci Adem! Më...

Latifi për vdekjen e vëllait nga koronavirusi: Shumë e rëndë ndarja nga ti

para 7 muajve - Sinjali

Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi ka folur për vdekjen e vëllait të tij, Adem Latifit, si pasojë e koronavirusit. “E rëndë, shumë e rëndë ndarja nga ti, baci Adem! Më ishe më shumë se vëlla”, ka shkruar...

I vdiq vëllai nga koronavirusi, reagon kryetari i Rahovecit: Shumë e rëndë ndarja nga ti

para 7 muajve - Infokusi

Pas vdekjes së vëllait nga koronavirusi, ka reaguar i pari i Rahovecit, Smajl Latifi, shkruan Gazeta Metro. Latifi thotë se është shumë e rëndë ndarja me vëllain, derisa ka thënë se Ademi ka qenë shtylla...

“Ishe shtyllë e fortë ku mbështetej familja”, fjalët prekëse të Smajl Latifit për vëllanë që i vdiq nga koronavirusi

para 7 muajve - Lajmi.net

Fjalë prekëse për vëllanë ka shkruar kryetari Latifi në Facebook. Ai ka thënë se Ademi ishte shtyllë e familjes, i thjeshtë, parimor dhe i përmbajtur. “Mungesën tënde do ta ndjejmë, vetëm ne familjarët,...

Haradinaj ngushëllon kryetarin e Rahovecit për vdekjen e vëllait

para 7 muajve - Telegrafi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, i ka shprehur ngushëllime kryetarit të Rahovecit, Smajt Latifi me rastin e ndarjes nga jeta të vëllait të tij, Adem Latifi. Përmes...

Haradinaj ngushëllon kryetarin e Rahovecit për vdekjen e vëllait

para 7 muajve - RTK

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, i ka shprehur ngushëllime kryetarit të Rahovecit, Smajt Latifi me rastin e ndarjes nga jeta të vëllait të tij, Adem Latifi. Përmes...

Ramush Haradinaj i shpreh ngushëllime familjes Latifi për vdekjen e vëllait të tyre nga Koronavirusi

para 7 muajve - OraInfo

Haradinaj i shpreh ngushëllime familjes Latifi për vdekjen e vëllait të tyre nga Covid 19. Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllimet e tij për vdekjen e vëllait të kryetarit të Rahovecit...

Haradinaj i shpreh ngushëllime familjes Latifi për vdekjen e vëllait të tyre nga Covid 19

para 7 muajve - GazetaBlic

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllimet e tij për vdekjen e vëllait të kryetarit të Rahovecit Smajl Latifi. “Të jeni krenarë që Ademi ishte pjesë e jetës suaj”, ka shkruar Haradinaj....

Smajl Latifi reagon pas vdekjes së vëllait nga Coronavirusi

para 7 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka reaguar pas vdekjes së vëllait të tij Adem Latifit, si pasojë e coronavirusit. Ai në një postim në Facebook ka bërë të ditur se ceremonia e varrimit do...

Kryetari i Rahovecit reagon pas vdekjes së vëllait nga COVID-19

para 7 muajve - Bota Press

Kreu i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka reaguar pas vdekjes së vëllait të tij, Adem Latifit, si pasojë e virusit COVID-19. Latifi thotë se është shumë e rëndë ndarja me vëllain, derisa ka thënë se...

Smajl Latifi reagon pas vdekjes së vëllait nga koronavirusi

para 7 muajve - KosovaPress

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka reaguar pas vdekjes së vëllait të tij Adem Latifit, si pasojë e koronavirusit. Ai në një postim në Facebook ka bërë të ditur se ceremonia e varrimit do...

Kryetari i Rahovecit reagon pas vdekjes së vëllait nga COVID-19

para 7 muajve - Fakti Ditor

Kreu i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka reaguar pas vdekjes së vëllait të tij, Adem Latifit, si pasojë e virusit COVID-19, shkruan Express. Latifi thotë se është shumë e rëndë ndarja me vëllain,...

“Ishe shtyllë e fortë ku mbështetej familja”, fjalët prekëse të Smajl Latifit për vëllanë që i vdiq nga koronavirusi

para 7 muajve - Periskopi

Adem Latifi, vëllau i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifi ka ndërruar jetë si pasojë e komplikimeve shëndetësore nga COVID-19. Fjalë prekëse për vëllanë ka shkruar kryetari Latifi në Facebook. Ai ka thënë...

Ka vdekur nga Covid-19 i vëllai i kryetarit të Rahovecit

para 7 muajve - PortaliOnline

Ka vdekur nga Covid-19 i vëllai i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifi. Njoftimin e ka dhene vet kryetari Latifi: “Të nderuar familjarë, miq e dashamirë! Me dhimbje të thellë ju njoftoj se sot ka ndërruar...

Haradinaj ngushëllon kryetarin e Rahovecit për vdekjen e vëllait

para 7 muajve - Epoka e Re

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, i ka shprehur ngushëllime kryetarit të Rahovecit, Smajt Latifi me rastin e ndarjes nga jeta të vëllait të tij, Adem Latifi. Përmes...

Haradinaj ngushëllon kryetarin e Rahovecit për vdekjen e vëllait

para 7 muajve - KosovaPress

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, i ka shprehur ngushëllime kryetarit të Rahovecit, Smajt Latifi me rastin e ndarjes nga jeta të vëllait të tij, Adem Latifi. Përmes...

Haradinaj ngushëllon Smajl Latifin, për vdekjen e vëllait të tij

para 7 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, ka shprehur ngushëllime kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifi, për vdekjen e vëllait të tij. “Me pikëllim mora lajmin për ndarjen nga jeta të Adem Latifit....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK