Vdes mësuesja e parë e Veselit: Ishte model emancipimi për shoqërinë

para 7 muajve - Telegrafi

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, ka bërë të ditur se sot ka ndërruar jetë mësuesja e tij e parë, Kimete Berisha. Veseli ka shkruar në Facebook se mësuesja e tij ishte model emancipimi për shoqërinë...

Vdes mësuesja e parë Veselit: Ishte model emancipimi për shoqërinë

para 7 muajve - RTK

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, ka bërë të ditur se sot ka ndërruar jetë mësuesja e tij e parë, Kimete Qela-Ymeri. Lideri i PDK-së ka shkruar në faqen e tij në Facebook se mësuesja e tij ishte...

Ndërron jetë mësuesja e Kadri Veselit

para 7 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë mësuesja e tij, përcjellë Gazeta Blic. Në një shkrim në rrjete sociale, Veseli, ka thënë se mësuesja Kimete...

Vdes mësuesja e parë Veselit: Ishte model emancipimi për shoqërinë dhe mësuese e mrekullueshme

para 7 muajve - Infokusi

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, ka bërë të ditur se sot ka ndërruar jetë mësuesja e tij e parë, Kimete Berisha. Lideri i PDK-së ka shkruar në faqen e tij në Facebook se mësuesja e tij ishte...

Vdes mësuesja e parë Veselit: Ishte model emancipimi për shoqërinë dhe mësuese e mrekullueshme

para 7 muajve - Lajmi.net

Lideri i PDK-së ka shkruar në faqen e tij në Facebook se mësuesja e tij ishte model emancipimi për shoqërinë dhe mësuese e mrekullueshme. Deklarata e plotë e Kadri Veselit: Sot jam shumë i pikëlluar, sepse...

Kadri Veselit i ka vdekur mësuesja

para 7 muajve - PortaliOnline

Liderit tè PDK-se Kadri Veseli i ka vdekur mesuesja. Kjo e ka pikelluar shumë ate. Ja adresimi i z. Veseli: “Sot jam shumë i pikëlluar, sepse mësuesja ime e parë, Kimete Qela – Ymeri, ka ndërruar jetë....

Vdes mësuesja e parë Veselit: Ishte model emancipimi për shoqërinë dhe mësuese e mrekullueshme

para 7 muajve - Arbresh

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, ka bërë të ditur se sot ka ndërruar jetë mësuesja e tij e parë, Kimete Qela – Ymeri. Lideri i PDK-së ka shkruar në faqen e tij në Facebook se mësuesja e tij ishte...

Vdes mësuesja e parë Veselit

para 7 muajve - Epoka e Re

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka bërë të ditur se sot ka ndërruar jetë mësuesja e tij e parë, Kimete Berisha. Lideri i PDK-së ka shkruar në profilin e vet në “Facebook”, se mësuesja...

Vdes mësuesja e parë e Veselit: Ishte model emancipimi për shoqërinë dhe mësuese e mrekullueshme

para 7 muajve - Zyrtare

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, ka bërë të ditur se sot ka ndërruar jetë mësuesja e tij e parë, Kimete Berisha. Lideri i PDK-së ka shkruar në faqen e tij në Facebook se mësuesja e tij ishte...

Vdes mësuesja e parë e Veselit: Ishte model emancipimi për shoqërinë dhe mësuese e mrekullueshme

para 7 muajve - Periskopi

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, ka bërë të ditur se sot ka ndërruar jetë mësuesja e tij e parë, Kimete Berisha. Lideri i PDK-së ka shkruar në faqen e tij në Facebook se mësuesja e tij ishte...

Vdes mësuesja e parë e Veselit: Ishte model emancipimi për shoqërinë dhe mësuese e mrekullueshme

para 7 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, ka bërë të ditur se sot ka ndërruar jetë mësuesja e tij e parë, Kimete Berisha. Lideri i PDK-së ka shkruar në faqen e tij në Facebook se mësuesja e tij ishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK