Mbytja e 18-vjeçarit në lumë teksa bënte rafting me shokët, dedikimet prekëse të tyre…

para 7 muajve - Standard

Djali që shihni në foton më lart është 18-vjeçari që u mbyt të premten e 30 korrikut, në ujërat e lumit Drini i Zi në Dibër. Edison Zuna ishte së bashku me tre shokë të tjerë duke bërë rafting. 18-vjeçari...

Dedikimet e shokëve, kush është 18 vjeçari që humbi jetën dje në ujërat e lumit Drin

para 7 muajve - Syri

Edison Zuna, që po shikoni në fotot e mëposhtme, është 18 vjeçari që humbi jetën ditën e djeshme duke lundruar me varkë në ujrat e lumit Drini i Zi. Ai ishte me 3 shokë duke bërë rafting kur ra nga varka...

U mbyt teksa bënte rafting me shokët, dedikimet prekëse të shokëve për 18 vjeçarin (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Ky është 18-vjeçari "> 18-vjeçari që u mbyt të premten e 30 korrikut, në ujërat e lumit Drini i Zi në Dibër. Edison Zuna ishte së bashku me tre shokë të tjerë duke bërë rafting. 18-vjeçari "> 18-vjeçari...

FOTO/ Dedikimet e shokëve, kush është 18 vjeçari që humbi jetën dje në ujërat e lumit Drin

para 7 muajve - Syri

Edison Zuna, që po shikoni në fotot e mëposhtme, është 18 vjeçari që humbi jetën ditën e djeshme duke lundruar me varkë në ujrat e lumit Drini i Zi. Ai ishte me 3 shokë duke bërë rafting kur ra nga varka...

FOTO/ Mbytja e 18-vjeçarit në lumë teksa bënte rafting me shokët, dedikimet prekëse të tyre

para 7 muajve - Panorama

Djali që shihni në foton më lart është 18-vjeçari që u mbyt të premten e 30 korrikut, në ujërat e lumit Drini i Zi në Dibër. Edison Zuna ishte së bashku me tre shokë të tjerë duke bërë rafting. 18-vjeçari...

E premte tragjike në Shqipëri, mbyten katër persona në ujërat e lumenjve

para 7 muajve - Shprehja

E premtja e 31 korrikut ka rezultuar tragjike për katër persona të cilët kanë humbur jetën në ujërat e lumenjve të vendit tonë. Ngjarja e parë tragjikë është shënuar mesditën e sotme ku një 14 vjeçar me...

E premte tragjike në Shqipëri, mbyten katër persona në ujërat e lumenjve

para 7 muajve - Telegrafi

E premtja e 31 korrikut ka rezultuar tragjike për katër persona të cilët kanë humbur jetën në ujërat e lumenjve të vendit tonë. Ngjarja e parë tragjikë është shënuar mesditën e sotme ku një 14 vjeçar me...

Sot janë mbytur 4 persona në lumenjtë e Shqipërisë

para 7 muajve - Zhurnal

Katër persona janë mbytur në lumenjtë të ndryshëm në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Fillimisht dy persona janë mbytur në ujërat e lumit Buna në Shkodër. Viktimat janë Dh.A. 39 – vjeç, dhe 14 -vjeçari...

Mbyten 4 persona në lumenjtë e Shqipërisë

para 7 muajve - Zeri

Katër persona janë mbytur në lumenjtë të ndryshëm në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Fillimisht dy persona janë mbytur në ujërat e lumit Buna në Shkodër. Viktimat janë Dh.A. 39 – vjeç, dhe 14 -vjeçari...

Ishte duke bërë rafting me shokët, rrjedha e mori për 6 km

para 7 muajve - Koha.mk

Një tjetër tragjedi është shënuar sot një Shqipëri. Sipas informacioneve mësohet se një i ri ka humbur jetën në Dibër, pasi është mbytur në lumin Drin të zi. Viktima është identifikuar si Edison Zuna,...

Sot janë mbytur 4 persona në lumenjtë e Shqipërisë

para 7 muajve - Zeri

Katër persona janë mbytur në lumenjtë të ndryshëm në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Fillimisht dy persona janë mbytur në ujërat e lumit Buna në Shkodër. Viktimat janë Dh.A. 39 – vjeç, dhe 14 -vjeçari...

Ditë tragjike: Vetëm sot katër të mbytur në ujërat shqiptare

para 7 muajve - Shprehja

Katër persona humbën jetën sot në ujërat shqiptare.Një ngjarje tragjike ndodhi në Dibër, ku një fëmijë u mbyt në lumin Drini i Zi. Ka qenë një telefonatë në Spitalin e Dibrës, që ka dhënë lajmin e trishtë,...

Historia rrënqethëse/ Bleu ushqime për festën e Kurban Bajramit, por u mbyt duke tentuar të shpëtonte një fëmijë në lumin Buna

para 7 muajve - Vizion Plus

Dy persona janë mbytur në ujërat e lumit Buna një ditë më parë në Shkodër.Burimet bëjnë me dije se ngjarja është regjistruar ditën e djeshme rreth orës 15:00 kur dy persona duke u larë janë mbytur në fshatin...

U mbyt në lumë me varkë/ Zbulohet kush është adoleshenti që e humbi jetën

para 7 muajve - Shprehja

Një i ri është mbytur në ujërat e lumit Drin pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00 kur tre të rinj të moshës rreth 18 vjeç kanë qenë duke lundruar në lumë me një varkë me ajër nga këto...

Shokët menduan se po tallej/ Si humbi jetën në lumë 31 vjeçari, babai i një një vajze

para 7 muajve - Syri

Ndërsa një 39 vjeçar sakrifikoi jetën e tij për të shpëtuar një 14-vjeçar që po mbytej në lumin Buna, duke mos arritur ta shpëtonte atë dhe vete, në tjetër ngjarje e ngjashme ka ndodhur në lumin Vjosa,...

Zbulohet kush është adoleshenti që u mbyt sot në lumë

para 7 muajve - Standard

Një i ri është mbytur në ujërat e lumit Drin pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00 kur tre të rinj të moshës rreth 18 vjeç kanë qenë duke lundruar në lumë me një varkë me ajër nga këto...

U mbyt në lumë me varkë/ Zbulohet kush është adoleshenti që humbi jetën

para 7 muajve - Koha Jone

Një i ri është mbytur në ujërat e lumit Drin pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00 kur tre të rinj të moshës rreth 18 vjeç kanë qenë duke lundruar në lumë me një varkë me ajër nga këto...

30-vjeçari mbytet në lumë, polumbarët në kërkim të trupit

para 7 muajve - Opinion

Një 30-vjeçar është mbytur ditwn e sotme në lumin Vjosë. Sikurse njofton policia, ngjarja e rëndë është shënuar sot rreth orës 13:40, në fshatin Selishtë, ku A.B., 30 vjeç, banues në Gorishovë, duke u...

U mbyt në lumë me varkë/ Zbulohet kush është adoleshenti që humbi jetën

para 7 muajve - Syri

Një i ri është mbytur në ujërat e lumit Drin pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00 kur tre të rinj të moshës rreth 18 vjeç kanë qenë duke lundruar në lumë me një varkë me ajër nga këto...

Mbytja e 18-vjeçarit në Lumin Drin, policia jep informacion zyrtar

para 7 muajve - NOA

Policia ka sqaruar ngjarjen e rëndë ku në Lumin Drin i Zi u mbyt një 18-vjeçar. Rreth orës 16.00, Policia e Dibrës ka marrë informacion, se në lumin Drini i Zi, në afërsi të fshatit Selane, është gjetur...

La në rrugë ushqimet që po u çonte fëmijëve, babai i 4 fëmijëve u mbyt për të shpëtuar adoleshentin

para 7 muajve - Syri

Dita e sotme me temperatura tejet të larta shënoi një bilanc tragjik për numrin e të vdekurve nëpër lumenj. Katër persona humbën jetën, dy prej tyre në lumin Buna. Fillimisht në ujërat e këtij lumi në...

Katër të mbytur në lumenj në vendin tonë

para 7 muajve - Vizion Plus

Katër persona humbën jetën këtë të premte në vendin tonë. Të katërt u mbytën në lumenj. Paradite u raportua për dy të mbytur në lumin Buna, teksa ishin futur për t’u larë. Njëri prej tyre ishte 14 vjeç,...

Shqipëri: Mbyten katër persona në ujërat e lumenjve

para 7 muajve - Albinfo

E premtja e 31 korrikut ka rezultuar tragjike për katër persona, të cilët kanë humbur jetën në ujërat e lumenjve të vendit tonë. Ngjarja e parë tragjikë është shënuar mesditën e sotme, ku një 14-vjeçar...

Heroi i ditës/ La në rrugë ushqimet që po u çonte fëmijëve, babai i 4 fëmijëve u mbyt për të shpëtuar adoleshentin

para 7 muajve - Syri

Dita e sotme me temperatura tejet të larta shënoi një bilanc tragjik për numrin e të vdekurve nëpër lumenj. Katër persona humbën jetën, dy prej tyre në lumin Buna. Fillimisht në ujërat e këtij lumi në...

Detajet/ Mbytja e 18-vjeçarit në lumin Drini i Zi, të rinjtë bënin rafting, rrjedha e mori për 6 km

para 7 muajve - Top Channel

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga mbytja e një 18-vjeçari në ujërat e lumit Drini i Zi në Dibër. Burime për Top Channel bëjnë me dije se viktima quhet Edison Zuna dhe ai së bashku me tre shokë të tjerë...

E premte e zezë në Shqipëri/ Katër humbje jete si pasojë e mbytjes, mes tyre dy fëmijë

para 7 muajve - Java News

Duhet të ishte ditë feste dhe e gëzuar, por kjo e premte u kthye në tragjedi për katër familje që humbën të afërmit e tyre. Katër persona janë mbytur në lumenjtë të ndryshëm gjatë 24 orëve të fundit në...

Dibër – Mbytet i mituri në ujërat e lumit Drin i Zi

para 7 muajve - Mapo

Një fëmijë është mbytur në lumin Drini i Zi në Dibër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të Luznisë. Spitali i Dibrës ka marrë një telefonatë, ku kanë kërkuar një ambulancë që të shkojë për...

Mbytja e 18-vjeçarit në lumin Drini i Zi, detajet: Të rinjtë bënin rafting, rrjedha e mori për 6 km

para 7 muajve - Gazeta Tema

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga mbytja e një 18-vjeçari në ujërat e lumit Drini i Zi në Dibër. Burime bëjnë me dije se viktima quhet Edison Zuna dhe ai së bashku me tre shokë të tjerë po bënin rafting....

Mbytja e dy personave në Bunë/ 39 vjeçari hyri për të shpëtuar adoleshentin. Babai i katër fëmijëve kishte blerë dhurata për ta me rastin e Kurban Bajramit

para 7 muajve - Panorama

Dita e sotme me temperatura tejet të larta shënoi një bilanc tragjik për numrin e të vdekurve nëpër lumenj. Katër persona humbën jetën, dy prej tyre në lumin Buna. Fillimisht në ujërat e këtij lumi në...

E premte e zezë/ Katër humbje jete si pasojë e mbytjes, mes tyre dy fëmijë

para 7 muajve - Java News

Duhet të ishte ditë feste dhe e gëzuar, por kjo e premte u kthye në tragjedi për katër familje që humbën të afërmit e tyre. Katër persona janë mbytur në lumenjtë të ndryshëm gjatë 24 orëve të fundit në...

4 të mbytur në 24 orë në lumenjtë Bunë, Vjosë e Drini i Zi

para 7 muajve - Top Channel

Katër persona janë mbytur në lumenjtë të ndryshëm gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Fillimisht dy persona  janë mbytur në ujërat e lumit Buna në Shkodër. Viktimat janë Dhurim Arra 39 – vjeç, dhe...

Sot janë mbytur 4 persona në lumenjtë e Shqipërisë

para 7 muajve - Arbresh

Katër persona janë mbytur në lumenjtë të ndryshëm në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Fillimisht dy persona janë mbytur në ujërat e lumit Buna në Shkodër. Viktimat janë Dh.A. 39 – vjeç, dhe 14 -vjeçari...

E premte e zezë, katër humbje jete si pasojë e mbytjes, mes tyre dy fëmijë

para 7 muajve - NOA

Duhet të ishte ditë feste dhe e gëzuar, por kjo e premte u kthye në tragjedi për katër familje që humbën të afërmit e tyre. Shkaku është i njëjtë në të gjitha rastet, mbytje në ujë. Fillimisht, Dy persona...

‘E premtja e zezë’/ Mbyten 4 persona në lumenjtë Bunë, Vjosë e Drini i Zi

para 7 muajve - Top Channel

Katër persona janë mbytur në lumenjtë të ndryshëm gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Fillimisht dy persona  janë mbytur në ujërat e lumit Buna në Shkodër. Viktimat janë Dhurim Arra 39 – vjeç, dhe...

Dy të mbytur sot në Shqipëri

para 7 muajve - Insajderi

Kanë vdekur dy persona sot në Shqipëri, njëri në lumin Vjosa me origjinë nga Fieri, dhe një tjetër nga Dibra, njofton Insajderi. Viktima e mbytur në lumin Vjosa ishte i moshës 30 vjeçare, ndërsa ai nga...

E premtja tragjike në ujërat e vendit tonë! Mbyten katër persona, dy prej tyre të mitur

para 7 muajve - ABC News

E premtja e 31 korrikut ka rezultuar tragjike për katër persona të cilët kanë humbur jetën në ujërat e lumenjve të vendit tonë. Ngjarja e parë tragjikë është shënuar mesditën e sotme ku një 14 vjeçar me...

4 persona humbin jetën në lumenjtë Bunë, Vjosë e Drini i Zi

para 7 muajve - Epoka e Re

Katër persona janë mbytur në lumenjtë të ndryshëm gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Fillimisht dy persona  janë mbytur në ujërat e lumit Buna në Shkodër. Viktimat janë Dhurim Arra 39 – vjeç, dhe...

E premte e zezë! Lumenjtë ”i marrin jetën” 4 personave

para 7 muajve - Koha Jone

Tragjike është kjo e premte dhe jo nga Covid-19. Katër persona kanë humbur jetën në lumenjtë e Shqipërisë. Një 39-vjeçar dhe një i mitur, u gjetën të pajetë mëngjesin e sotëm në lumin Buna. Ngjarja e rëndë...

E rëndë/ Mbytet një i ri në Drin të Zi

para 7 muajve - Gazeta.mk

Një i ri ka humbur jetën në Dibër, pasi është mbytur në lumin Drin të zi. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të fshatit Selane, pranë Peshkopisë. Grupi hetimor i policisë ka shkuar në vendngjarje...

Babai i 4 fëmijëve kishte blerë dhurata për Bajram, por humbi jetën pasi hyri në Bunë për të shpëtuar adoleshentin

para 7 muajve - Java News

Dita e sotme me temperatura tejet të larta shënoi një bilanc tragjik për numrin e të vdekurve nëpër lumenj. Katër persona humbën jetën, dy prej tyre në lumin Buna. Fillimisht në ujërat e këtij lumi në...

Mbyten 4 persona brenda ditës në lumenjtë e Shqipërisë

para 7 muajve - Sinjali

Katër persona janë mbytur në lumenj të ndryshëm gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri. Dy persona janë mbytur në ujërat e lumit Buna në Shkodër. Viktimat janë Dh.A. 39-vjeç, dhe 14-vjeçari me inicialet...

Tragjedi e rëndë, mbytet një i mitur në lumin Drini i Zi

para 7 muajve - Albeu

Një tjetër ngjarje tragjike është shënuar sot në lumin Drini i Zi, ku një fëmijë është mbytur dhe për pasojë ka humbur jetën. Ambulanca dhe grupi hetimor janë nisur drejt vendngjarjes, ndërsa nuk dihet...

Mbytet një 18-vjeçar në lumin Drini i Zi

para 7 muajve - Top Channel

Një tjetër  person është mbytur në lum ditën e sotme. Bëhet fjalë për një djalë të moshës 18-vjeçar i cili ka humbur jetën pasi është futur duke u larë në lumin Drin. Trupi i pajetë është gjetur në afërsi...

Ishte duke bërë rafting me shokët, rrjedha e mori për 6 km

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Një tjetër tragjedi është shënuar sot një Shqipëri. Sipas informacioneve mësohet se një i ri ka humbur jetën në Dibër, pasi është mbytur në lumin Drin të zi. Viktima është identifikuar si Edison Zuna,...

Mbytet një 18-vjeçar në lumin Drini i Zi

para 7 muajve - Koha Jone

Një tjetër person është mbytur në lumë ditën e sotme. Bëhet fjalë për një djalë të moshës 18-vjeçar i cili ka humbur jetën pasi është futur duke u larë në lumin Drin. Trupi i pajetë është gjetur në afërsi...

U fut për t’u larë, mbytet 30-vjeçari në lumin Vjosë

para 7 muajve - Top Channel

FIER- Një 30-vjeçar është mbytur në lumin Vjosë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 13:40 në fshatin Selishtë. Viktima është A.B., 30 vjeç, banues në Gorishovë i cili është futur në lum për tu larë...

para 7 muajve - Ora news

Një fëmijë është mbytur në lumin Drini i Zi në Dibër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të Luznisë. Spitalin i Dibrës ka marrë një telefonatë,ku kanë kërkuar një ambulancë që të shkojë për...

E premte e zezë/ 4 të mbytur në lumë, një fëmijë humb jetën në Drinin e Zi

para 7 muajve - Shekulli

Një bilanc tragjik është shënuar këtë të premte në vend, ku katër persona janë mbytur në lumenj. Viktima e fundit është një fëmijë që është mbytur në lumin Drini i Zi, pranë Luzinës në Dibër. Ende nuk...

Tjetër ngjarje e rëndë, mbytet në lumin Drini i Zi një fëmijë

para 7 muajve - Panorama

Një tjetër ngjarje tragjike është raportuar sot në vend, ku një fëmijë është mbytur në lumin Drini i Zi, në Dibër, sipas “News 24”. Ngjarja është regjistruar afër Luznisë, ndërsa nuk dihet ende mosha e...

U fut për t’u larë, mbytet 30 vjeçari në lumin Vjosë

para 7 muajve - RTK

FIER- Një 30-vjeçar është mbytur në lumin Vjosë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 13:40 në fshatin Selishtë. Viktima është A.B., 30 vjeç, banues në Gorishovë i cili është futur në lum për tu larë...

Tjetër ngjarje tragjike, mbytet një fëmijë në Lumin Drin

para 7 muajve - NOA

Një fëmijë është mbytur pasditen e sotme në Lumin Drin. Bëhet me dije se në spitalin e Dibrës ka mbërritur një telefonatë përmes së cilës është kërkuar ambulanca për të marrë trupin e pajetë. Ngjarja tragjike...

Tjetër tragjedi, mbytet një fëmijë në ujërat e lumit Drin

para 7 muajve - ABC News

Mbytet një fëmijë në ujërat e lumit Drin në afërsi të Luznisë . Ngjarja tragjike ka ndodhur pak minuta pasi u raportua një 30-vjeçar i mbytur në lumin Vjosë. Burime bëjnë me dije për abcnews.al se fëmija...

Tjetër ngjarje tragjike, mbytet një fëmijë në lumin Drini i Zi

para 7 muajve - BalkanWeb

Një tjetër ngjarje tragjike raportohet se ka ndodhur në Dibër, pas mbytjes së 30-vjeçarit në Lumin Vjosë, në Fier. Gazetari Enver Doçi raporton për “BalkanWeb” se është mbytur në lumin Drini i Zi një fëmijë....

Tragjike/ Futet për t’u larë në lumin Vjosë, mbytet 30-vjeçari, baba i një vajze (EMRI)

para 7 muajve - BalkanWeb

Një 30-vjeçar ka gjetur vdekjen, teksa është futur për të shuar vapën në ujërat e lumit Vjosë. Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes, gazetari Ervis Kuçi mëson për “BalkanWeb” se 30-vjeçari Armando Begaj...

Mbytet në lumë 30-vjeçari, polumbarët në kërkim të trupit

para 7 muajve - Klan

Foto ilustruese Mbytet në lumë 30-vjeçari, polumbarët në kërkim të trupit Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Fier, ku një 30-vjeçar është mbytur në lumin Vjosë. Burime nga policia bëjnë me dije se...

E FUNDIT/ Shokët kujtuan se po tallej, mbytet në lumë 31 vjeçari

para 7 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lumin Vjosë ku ka humbur jetën një i ri. Një 31 vjeçar është mbytur teksa është futur për tu larë në ujrat e lumit Vjosë. Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes mësohet se...

E rëndë në Dibër/ Mbytet një i ri në Drin të Zi

para 7 muajve - Standard

Një i ri ka humbur jetën në lumin Drin të zi. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të fshatit Selane, pranë Peshkopisë. Grupi hetimor i policisë ka shkuar në vendngjarje për të hetuar shkaqet e mbytjes së të riut.

para 7 muajve - Ora news

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Fier. Një 30-vjeçar është futur për t’u larë në lumin Vjosa dhe është mbytur. “Sot rreth orës 13:40, në fshatin Selishtë, duke u larë në lumin Vjosë,...

LAJMI I FUNDIT/ Mbytet një 30-vjeçar në lumin Vjosë (EMRI)

para 7 muajve - Mapo

Një person është mbytur mesditën e sotme në Fier, në grykëderdhjen e lumit Vjosë. Mësohet se viktima është një 30-vjeçar i cili ishte futur për t’u larë. Ka qenë ora 13:40 kur Armando Bega është futur...

Tragjike, u fut për t’u larë në lumin Vjosë, mbytet 30-vjeçari

para 7 muajve - ABC News

Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Lumin Vjosë. Një 30-vjeçar është mbytur pasi ishte futur për t’i larë. Policia njofton se po punohet për gjetjen e trupit të tij si dhe zbardhjen e plotë...

Mbytet një 31 vjeçar në Vjosë

para 7 muajve - Medial

Një 31 vjeçar ka gjetur vdekjen teksa është futur për të shuar vapën në ujërat e lumit Vjosë. Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes mësohet se 31-vjeçari Armando Begaj nga fshati Gorishovë njësia administrative...

E rëndë/ Futet për të shuar vapën, mbytet i riu në Vjosë

para 7 muajve - Standard

Një 31 vjeçar ka gjetur vdekjen teksa është futur për të shuar vapën në ujërat e lumit Vjosë. Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes mësohet se 31-vjeçari Armando Begaj nga fshati Gorishovë njësia administrative...

Mbytet një i ri në lumë, polumbarët në kërkim të trupit

para 7 muajve - NOA

Një i ri ka humbur jetën sot në lumin Vjosë. Policia thotë se 30-vjeçari me inicialet A.B, kishte shkuar për t’u larë, por për fat të keq u mbyt në ujë. Ngjarja është raportuar në në fshatin Selishtë,...

LAJMI I FUNDIT/ U fut për t’u larë, mbytet në lumin Vjosë 30-vjeçari

para 7 muajve - Panorama

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Fier, ku një 30-vjeçar është mbytur në lumin Vjosa. Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:40, në fshatin Selishtë, ndërsa 30-vjeçari...

E rëndë në Dibër/ Mbytet një i ri në Drin të Zi

para 7 muajve - Syri

Një i ri ka humbur jetën në Dibër, pasi është mbytur në lumin Drin të zi. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të fshatit Selane, pranë Peshkopisë. Grupi hetimor i policisë ka shkuar në vendngjarje...

U mbyt në lumë me varkë/ Ja kush është adoleshenti që humbi jetën

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Një i ri është mbytur në ujërat e lumit Drin pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00 kur tre të rinj të moshës rreth 18 vjeç kanë qenë duke lundruar në lumë me një varkë me ajër nga këto...

Dy të mbytur në lumin Buna/ Humbën jetën një 14 vjeçar dhe një 39 vjeçar që shkoi ta shpëtonte

para 7 muajve - Top Channel

Dy persona kanë humbur jetën në ujërat e lumit Buna në Shkodër Dhurim Arra 39 vjec, dhe 14 vjecari me inicialet F.P janë gjetur të pajetë nga polumbarët pas disa orësh kërkime. Një ditë më parë, i mituri...

E rëndë/ Një 31 vjeçar ka gjetur vdekjen në ujërat e lumit Vjosë (Emri)

para 7 muajve - Shekulli

Ditën e sotme një 31 vjeçar ka humbur jetën në ujërat e lumit Vjosë. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se 31-vjeçari Armando Begaj, është nga fshati Gorishovë njësia administrative Cakran dhe është...

Tjetër tragjedi/ Mbytet në lumin Drin një fëmijë, ishte futur për t’u larë

para 7 muajve - Java News

Një tjetër tregjedi është shënuar sot në Shqipëri. Sipas informacioneve mësohet se një fëmijë ka humbur jetën në Dibër, pasi është mbytur në lumin Drin të zi. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme...

U fut për t’u larë, por kërkoi ndihmë, shokët kujtuan…/ Mbytet në lumin Vjosë 30-vjeçari

para 7 muajve - Java News

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Fier, ku një 30-vjeçar është mbytur në lumin Vjosë. Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:40, në fshatin Selishtë, ndërsa 30-vjeçari...

Mbytet i riu në Vjosë

para 7 muajve - Syri

Një 31 vjeçar ka gjetur vdekjen teksa është futur për të shuar vapën në ujërat e lumit Vjosë. Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes mësohet se 31-vjeçari Armando Begaj nga fshati Gorishovë njësia administrative...

E FUNDIT/ Shokët kujtuan se po tallej, mbytet në lumë 31 vjeçari

para 7 muajve - Tetova Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lumin Vjosë ku ka humbur jetën një i ri. Një 31 vjeçar është mbytur teksa është futur për tu larë në ujrat e lumit Vjosë. Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes mësohet se...

Detajet/ Burri hyri në lum që të shpëtojë një 14-vjeçar, dhe mbyten që të dy

para 7 muajve - Shprehja

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Darragjat të Shkodrës. Mëmgjesin e sotëm polumbarët kanë nxjerrë nga lumi Buna trupat e pajetë të një 14-vjeçari, Frenki Pulaj dhe Dhurim Arrës, 39 vjeç. Trupat e pajetë...

‘E premtja e zezë’/ Mbyten 4 persona në lumenjtë Bunë, Vjosë e Drini i Zi

para 7 muajve - LajmiFundit

Katër persona janë mbytur ditën e sotme në lumenjtë të ndryshëm në vendin tonë. Fillimisht dy persona janë mbytur në ujërat e lumit Buna në Shkodër. Viktimat janë Dhurim Arra 39 – vjeç, dhe 14 -vjeçari...

U fut për t’u larë, mbytet 30 vjeçari në lumin Vjosë

para 7 muajve - Zyrtare

FIER- Një 30-vjeçar është mbytur në lumin Vjosë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 13:40 në fshatin Selishtë. Viktima është A.B., 30 vjeç, banues në Gorishovë i cili është futur në lum për tu larë...

Burri hyri në lumë për ta shpëtuar 14-vjeçarin, si ndodhi ngjarja tragjike në Shkodër

para 7 muajve - Sinjali

Mëngjesin e sotëm janë nxjerrë nga lumi Buna trupat e pajetë të një 14 vjeçari dhe një 39 vjeçari. Trupat e pajetë janë gjetur mëngjesin e sotëm në fshatin Daragjat. Dyshimet e para janë se djali nga Puka...

U fut për t’u larë, mbytet në lumin Vjosë 30-vjeçari

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Fier, ku një 30-vjeçar është mbytur në lumin Vjosë. Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:40, në fshatin Selishtë, ndërsa 30-vjeçari...

Futet për t’u larë në lumin Vjosë, mbytet 30-vjeçari, baba i një vajze

para 7 muajve - LajmiFundit

Një 30-vjeçar ka gjetur vdekjen, teksa është futur për të shuar vapën në ujërat e lumit Vjosë. Sipas burimeve thuhet se 30-vjeçari Armando Begaj është nga fshati Gorishovë njësia administrative Cakran,...

Ngjarje tragjike, mbytet një fëmijë në lumin Drini i Zi

para 7 muajve - LajmiFundit

Një tjetër ngjarje tragjike raportohet se ka ndodhur në Dibër. Sipas burimeve mësohet se është mbytur në lumin Drini i Zi një fëmijë. Ka qenë një telefonatë në Spitalin e Dibrës, që ka dhënë lajmin e trishtë,...

U fut për t’u larë, mbytet 30 vjeçari në lumin Vjosë

para 7 muajve - Zyrtare

FIER- Një 30-vjeçar është mbytur në lumin Vjosë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 13:40 në fshatin Selishtë. Viktima është A.B., 30 vjeç, banues në Gorishovë i cili është futur në lum për tu larë...

U fut për t’u larë, mbytet 30 vjeçari në lumin Vjosë

para 7 muajve - Periskopi

FIER- Një 30-vjeçar është mbytur në lumin Vjosë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 13:40 në fshatin Selishtë. Viktima është A.B., 30 vjeç, banues në Gorishovë i cili është futur në lum për tu larë...

Dibër/ Mbytet një i ri në Drin të Zi

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Një i ri ka humbur jetën në Dibër, pasi është mbytur në lumin Drin të zi. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të fshatit Selane, pranë Peshkopisë. Grupi hetimor i policisë ka shkuar në vendngjarje...

Detaje/ U nxorrën dy trupa të pajetë nga lumi, burri hyri që të shpëtojë 14-vjeçarin dhe mbyten të dy

para 7 muajve - Shekulli

Në Shkodër, mëngjesin e sotëm ka ndodhur një ngjarje shumë e rëndë në Darragjat. Nga lumi Buna janë nxjerrë dy trupa të pajetë. Polumbarët kanë nxjerrë trupat e një 14-vjeçari, Frenki Pulaj dhe Dhurim...

Detajet/ Burri hyri në lumë që të shpëtojë 14-vjeçarin, mbyten të dy

para 7 muajve - Syri

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Darragjat të Shkodrës. Mëmgjesin e sotëm polumbarët kanë nxjerrë nga lumi Buna trupat e pajetë të një 14-vjeçari, Frenki Pulaj dhe Dhurim Arrës, 39 vjeç. Trupat e pajetë...

Tragjedia në Shkodër: Burri hyn në lum të shpëtojë 14 vjeçarin, mbyten të dy

para 7 muajve - Lajmi.net

Mëngjesin e sotëm polumbarët kanë nxjerrë nga lumi Buna trupat e pajetë të një 14 vjeçari Frenki Pulaj dhe Dhurim Arrës 39 vjeç. Trupat e pajetë janë gjetur mëngjesin e sotëm në fshatin Darragjat. Dyshimet...

Tragjedi në Shkodër, mbyten dy persona në Bunë

para 7 muajve - Zeri

Dy persona janë gjetur të pajetë mëngjesin e sotëm në ujërat e lumit Buna, në fshatin Darragjat të Shkodrës. Dhurim Arra, 39 vjeç, banor i kësaj zone, dyshohet se ka tentuar të ndihmojë 14-vjeçarin nga...

Tragjedia në Shkodër: Burri hyn në lum të shpëtojë 14 vjeçarin, mbyten të dy

para 7 muajve - Ekonomia Online

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Darragjat të Shkodrës. Mëngjesin e sotëm polumbarët kanë nxjerrë nga lumi Buna trupat e pajetë të një 14 vjeçari Frenki Pulaj dhe Dhurim Arrës 39 vjeç. Trupat e pajetë...

EMRAT/ U mbytën në lumin Buna, ja kush janë dy viktimat

para 7 muajve - Syri

Janë gjendur 2 persona të mbytur në lumin Buna në Shkodër në afërsi të fshatit Derragjat. Ata janë Dhurim Arra, 39 vjeç dhe F. P., 14 vjeç. Mësohet se 2 personat janë denoncuar ditën e djeshme nga familjarët...

Tragjike! Futen për t’u freskuar, mbyten në lumë 2 persona

para 7 muajve - Klan

Tragjike! Futen për t’u freskuar, mbyten në lumë 2 persona Një prej viktimave, vetëm 14 vjeç 2 persona janë nxjerre të pa jetë nga Lumi Buna në afërsi të fshatit Darragjat të qytetit të Shkodrës. Bëhet...

Dy personat e mbytur në lumin Buna, njëri 14-vjeçar (Emrat)

para 7 muajve - Opinion

Dy persona janë gjetur të mbytur sot në lumin Buna. Palombarët e RENEA-s nisën kërkimet pasi dy viktimat ishin shpallur të humbur një ditë më parë nga familjarët e tyre. Dy të mbyturit janë Dhurim Arra...

Tragjedia në Shkodër/ Si u mbyten dy persona në lumin Buna, njëri 14 vjeçar

para 7 muajve - Gazeta.mk

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë ditës së djeshme në qytetin e Shkodrës. Dy persona janë mbytur diten e djeshme në lumin Buna. Ngjarja është shënuar në afërësi të fshatin Darragjat. Trupat e pajetë...

EMRAT/ Gjenden dy persona të mbytur në lumin Buna

para 7 muajve - ABC News

Gjenden 2 persona të mbytur në lumin Buna në Shkodër në afërsi të fshatit Derragjat. Ata janë Dhurim Arra, 39 vjeç dhe F. P., 14 vjeç. Mësohet se 2 personat janë denoncuar ditën e djeshme nga familjarët...

Hynë për t’u larë, humbin jetën dy persona në lumin e Bunës

para 7 muajve - Koha.net

Dy persona janë mbytur ditën e sotme në lumin Bunë, njofton Gazeta Shqiptare. Ngjarja ka ndodhur në Darragjat të Shkodrës, teksa një prej të mbyturve është banor i këtij fshati. Ndërkohë nuk dihen detaje...

Tragjedi, mbyten dy persona në lumin Buna

para 7 muajve - Sinjali

Dy persona janë mbytur në rrethana të mistershme në lumin Buna në Shkodër. Ngjarja e rëndë është shënuar pasditen e djeshme në fshatin Dragjat të Dajçit. Dyshohet se duke u larë janë mbytur Dhurim Arra...

Dy persona janë mbytur në rrethana enigmatike në lumin Buna

para 7 muajve - PortaliOnline

Dy persona janë mbytur në rrethana të mistershme në lumin Buna në Shkodër. Ngjarja e rëndë është shënuar pasditen e djeshme, e enjte, në fshatin Dragjat të Dajçit. Dyshohet se duke u larë janë mbytur Dhurim...

Gjenden dy persona të pajetë në lumin Buna, detajet e para

para 7 muajve - Top Channel

Dy persona janë gjetur të pajetë në lumin Buna. Dyshohet se ata janë mbytur që dje dhe familjet kishin bërë denoncim në polici për zhdukjen e tyre. Pas disa orëve kërkime, trupat janë gjetur nga polumbarët...

Shkodër, mbyten dy persona në lumin e Bunës

para 7 muajve - Gazeta Tema

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Darragjat të Shkodrës. Mëmgjesin e sotëm polumbarët kanë nxjerrë nga lumi Buna trupat e pajetë të një 14 vjeçari të identifikuar me inicialet F.P dhe të një 39 vjeçari...

Mbyten dy persona në lumin Buna, njëri prej tyre 14 vjeç

para 7 muajve - Vizion Plus

Dy persona jane mbytur ne ujerat e lumit Buna nje dite me pare ne Shkoder. Viktimat janë Dh.A nga fshati Darragjat, 39 vjec, dhe F.P., 14 vjec. Trupat e pajetë u gjetën mengjesin e kësaj të premteje nga...

Tragjedi, mbyten 2 të rinj në lumin e Bunës

para 7 muajve - OraInfo

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Shkodër. 2 të rinj janë mbytur gjatë ditës së djeshme në lumin e Bunës. Nuk dihet se në çfarë rrethanash janë mbytur 2 të rinjtë, identitetet e të cilëve ende nuk bëhen...

LAJM I FUNDIT/ Tragjike në Shkodër, mbyten dy persona në lumin Bunë

para 7 muajve - BalkanWeb

Dy persona janë mbytur ditën e sotme në lumin Bunë. Ngjarja ka ndodhur në Darragjat të Shkodrës. Ndërkohë nuk dihen detaje lidhur me këtë ngjarje. Lajm në përditësim… (BalkanWeb)

Ngjarje e rëndë/ Si u mbyten dy persona në lumin Buna, njëri 14 vjeç…

para 7 muajve - Standard

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë ditës së djeshme në qytetin e Shkodrës. Dy persona janë mbytur diten e djeshme në lumin Buna. Ngjarja është shënuar në afërësi të fshatin Darragjat, shkruan syri.net...

Mbyten dy persona në lumin Buna, njëri fëmijë/ Emrat

para 7 muajve - NOA

Dy persona janë mbytur në rrethana të mistershme në lumin Buna në Shkodër. Ngjarja e rëndë është shënuar pasditen e djeshme, e enjte, në fshatin Dragjat të Dajçit. Dyshohet se duke u larë janë mbytur Dhurim...

E rëndë/ Dy të rinj gjenden të pajetë në lumin e Bunës

para 7 muajve - Shekulli

Dy të rinj janë gjetur të pajetë në lumin e Bunës. Mësohet se 2 personat janë denoncuar ditë më parë nga familjarët. Sipas informacioneve dy të rinjtë janë gjetur pajetë mëngjesin e kësaj të premteje ndërsa...

Tragjike në Shkodër, mbyten dy persona në lumin e Bunës

para 7 muajve - Koha Jone

Dy persona janë mbytur ditën e sotme në lumin Bunë. Ngjarja ka ndodhur në Darragjat të Shkodrës. Ndërkohë nuk dihen detaje lidhur me këtë ngjarje. Lajm në përditësim…

Tragjedia në Shkodër/ Si u mbyten dy persona në lumin Buna, njëri 14 vjeçar

para 7 muajve - Syri

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë ditës së djeshme në qytetin e Shkodrës. Dy persona janë mbytur diten e djeshme në lumin Buna. Ngjarja është shënuar në afërësi të fshatin Darragjat, shkruan syri.net...

TRAGJIKE/ Mbyten dy persona në lumin e Bunës

para 7 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku dy persona janë nxjerrë të pajetë nga lumi i Bunës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Darragjat. Nuk dihen ende shkaqet dhe as identitetet e personave...

Gjenden dy persona të mbytur në lumin Buna

para 7 muajve - Opinion

Trupat e pajetë të dy personave të mbytur në lumin Buna në Shkodër, janë gjetur në afërsi të fshatit Derragjat. Sipas Abc News, 2 personat janë denoncuar disa ditë më parë nga familjarët si të humbur,...

Tragjike, mbyten dy persona në lumin e Bunës

para 7 muajve - Panorama

Mbyten dy persona në lumin e Bunës pranë fshatit Darragjat në Shkodër. vijon…

Gjendet trupat e pajetë të dy të rinjëve në Lumin Buna

para 7 muajve - Mapo

Dy të rinj janë gjetur pa shenja jete në Lumin Buna. Mëngjesin e sotëm banorë të zonës kanë parë dy trupat e pajetë. Ata dyshohet se janë mbytur një ditë më parë, teksa ishin duke u larë në lumë. Njëri...

E FUNDIT/ Gjenden dy persona të mbytur në lumin Buna

para 7 muajve - ABC News

Gjenden 2 persona të mbytur në lumin Buna në Shkodër në afërsi të fshatit Derragjat. Mësohet se 2 personat janë denoncuar disa ditë më parë nga familjarët si të humbur, Sipas informacioneve ata janë gjetur...

Tragjedia në Shkodër/ Dy persona u mbyten një ditë me parë në lumin Buna

para 7 muajve - Syri

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë ditës së djeshme në qytetin e Shkodrës. Dy persona janë mbytur diten e djeshme në lumin Buna. Ngjarja është shënuar në afërësi të fshatin Darragjat Trupat e pajetë...

Dy personat e mbytur në lumin Buna, njëri 14-vjeçar (Emrat)

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Dy persona janë gjetur të mbytur sot në lumin Buna. Palombarët e RENEA-s nisën kërkimet pasi dy viktimat ishin shpallur të humbur një ditë më parë nga familjarët e tyre. Dy të mbyturit janë Dhurim Arra...

Tragjike: Mbyten dy të rinj në Lumin Buna

para 7 muajve - Lajmi.net

Mësohet se 2 personat janë denoncuar disa ditë më parë nga familjarët si të humbur. Sipas informacioneve ata janë gjetur pajetë mëngjesin e kësaj të premteje ndërsa nuk dihen ende rrethanat në të cilat...

Gjenden dy persona të pajetë në lumin Buna

para 7 muajve - Infokusi

Dy persona janë gjetur të pajetë në lumin Buna në Shqipëri. Dyshohet se ata janë mbytur që dje dhe familjet kishin bërë denoncim në polici për zhdukjen e tyre. Pas disa orëve kërkime, trupat janë gjetur...

Tragjedi në Shkodër, mbyten dy persona në Bunë, detaje nga ngjarja e rëndë

para 7 muajve - Java News

Dy persona janë mbytur në ujërat e lumit Buna një ditë më parë në Shkodër. Burimet bëjnë me dije se ngjarja është regjistruar ditën e djeshme rreth orës 15:00 kur dy persona duke u larë janë mbytur në...

Hynë për t’u larë, humbin jetën dy persona në lumin e Bunës

para 7 muajve - Almakos

Dy persona janë mbytur ditën e sotme në lumin Bunë. Ngjarja ka ndodhur në Darragjat të Shkodrës teksa një prej të mbyturve është banor i këtij fshati. Ndërkohë nuk dihen detaje të tjera lidhur me këtë...

Tragjike, gjenden të mbytur në lumin Buna dy të rinj

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

MINOLTA DIGITAL CAMERA Dy të rinj janë gjetur pa shenja jete në Lumin Buna. Mëngjesin e sotëm banorë të zonës kanë parë dy trupat e pajetë. Ata dyshohet se janë mbytur një ditë më parë, teksa ishin duke...

Mbyten dy persona në lumin e Bunës në Shkodër

para 7 muajve - LajmiFundit

SHKODËR- Dy persona janë mbytur në ujërat e lumit Buna në fshatin Darragjat të Shkodrës. Edhe pse ngjarja ka ndodhur dje, vetëm sot është bërë publike. Të dy trupa e pajetë janë nxjerrë nga uji. Anetaresohuni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK