Me Gushtin nis fluksi i turistëve

para 7 muajve - Klan

Me Gushtin nis fluksi i turistëve Pushuesit dynden në Vlorë Ky fillim Gushti duket se ka sjellë ndryshim për sezonin turistik në Vlorë. Që prej orëve të para të mëngjesit u pa një fluks më i lartë turistësh...

Vlora, më pak pushues/ Vetëm një e treta e hoteleve kanë pushues gjatë javës

para 7 muajve - Gazeta.mk

Pandemi dhe turizëm, do të thotë edhe një sezon i vështirë për operatorët turistikë në Vlorë të cilët çdo ditë po përballen me humbje në financat e tyre. Edhe pse muaji korrik është në ditën e fundit të...

Gushti sjell dyndje pushuesish në Vlorë

para 7 muajve - Gazeta.mk

Këtë fillim gushti ka një fluks më të lart turistesh, por dhe pushuesish nga qytete të ndryshme. Fluksi dallohet qartë në trafikun në qytet këtë të shtune apo edhe në plazhe. Ky sezon turistik po mbështetet...

Vlora, më pak pushues/ Vetëm një e treta e hoteleve kanë pushues gjatë javës

para 7 muajve - Top Channel

Pandemi dhe turizëm, do të thotë edhe një sezon i vështirë për operatorët turistikë në Vlorë të cilët çdo ditë po përballen me humbje në financat e tyre. Edhe pse muaji korrik është në ditën e fundit të...

para 7 muajve - Ora news

Rruga që të çon drejt plazhit në Vlorë është bërë sërish problem për pushuesit. Si çdo vit tjetër në këtë periudhë rruga ishte e bllokuar nga trafiku. Mes atyre që kanë zgjedhur të pushojnë në bregdetin...

Vlora, më pak pushues/ Vetëm një e treta e hoteleve kanë pushues gjatë javës

para 7 muajve - Medial

Pandemi dhe turizëm, do të thotë edhe një sezon i vështirë për operatorët turistikë në Vlorë të cilët çdo ditë po përballen me humbje në financat e tyre. Edhe pse muaji korrik është në ditën e fundit të...

Gushti sjell dyndje pushuesish në Vlorë

para 7 muajve - Medial

Këtë fillim gushti ka një fluks më të lart turistesh, por dhe pushuesish nga qytete të ndryshme. Fluksi dallohet qartë në trafikun në qytet këtë të shtune apo edhe në plazhe. Ky sezon turistik po mbështetet...

Gushti sjell dyndje pushuesish në Vlorë

para 7 muajve - Arbresh

Këtë fillim gushti ka një fluks më të lart turistesh, por dhe pushuesish nga qytete të ndryshme. Fluksi dallohet qartë në trafikun në qytet këtë të shtune apo edhe në plazhe. Ky sezon turistik po mbështetet...

Gushti sjell dyndje pushuesish në Vlorë

para 7 muajve - Telegrafi

Këtë fillim gushti ka një fluks më të lart turistesh, por dhe pushuesish nga qytete të ndryshme. Fluksi dallohet qartë në trafikun në qytet këtë të shtune apo edhe në plazhe. Ky sezon turistik po mbështetet...

Fluks i madh në plazhet e Shqipërisë

para 7 muajve - OraInfo

Gushti sjell dyndje pushuesish në Vlorë. Këtë fillim gushti ka një fluks më të lart turistesh, por dhe pushuesish nga qytete të ndryshme. Fluksi dallohet qartë në trafikun në qytet këtë të shtune apo edhe...

Fluksi i mjeteve drejt jugut, trafik i rënduar nga rruga transballkanike drejt Lungomares

para 7 muajve - ABC News

Gjatë paradites së sotme trafiku në rrugën transballkanike në Vlorë ka qene i bllokuar. Siç duket dhe nga pamjet e filmuara nga Abc News, radhët kilometrike të makinave vazhdojnë deri në Lungomare. Kjo...

Video/ Radhë kilometrike automjetesh në aksin Orikum- Vlorë

para 7 muajve - Top Channel

Radhëve të gjata kilometrike nuk i kanë shpëtuar as pushuesit që kanë zgjedhur që fundjavën ta kalojnë në jug. Trafiku i rënduar nis nga hyrja e qytetit të Vlorës, rruga Transballkanike, Lungomare dhe...

Gushti sjell dyndje pushuesish në Vlorë

para 7 muajve - Arbresh

Këtë fillim gushti ka një fluks më të lart turistesh, por dhe pushuesish nga qytete të ndryshme. Fluksi dallohet qartë në trafikun në qytet këtë të shtune apo edhe në plazhe. Ky sezon turistik po mbështetet...

Radhë kilometrike automjetesh në aksin Orikum- Vlorë

para 7 muajve - LajmiFundit

Radhëve të gjata kilometrike nuk i kanë shpëtuar as pushuesit që kanë zgjedhur që fundjavën ta kalojnë në jug. Trafiku i rënduar nis nga hyrja e qytetit të Vlorës, rruga Transballkanike, Lungomare dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK